For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 15, 2020

Matchday 22 Sochi FC Sochi 2:0 FK Krasnodar Krasnodar
  CSKA Moscow CSKA Moscow 0:0 FK Ufa Ufa
  Rostov FK Rostov 1:3 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 15 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 1:0 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 0:1 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
  Akad. Krasnodar Akademia FK Krasnodar 1:2 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
  Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 4:2 DYuSSh CSKA Moskau DYuSSh CSKA
  Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 0:0 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 1:4 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 22 FK Tambov II FK Tambov II 1:1 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 26
Kayserispor Kayserispor 2:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Trabzonspor Trabzonspor 1:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Galatasaray Galatasaray SK 0:0 Besiktas JK Besiktas
Matchday 31 Rangers Rangers FC moved Celtic FC Celtic
  Livingston FC Livingston FC moved Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:1 Vorskla Poltava Vorskla
  Zorya Lugansk Zorya Lugansk 1:0 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:1 Desna Chernigiv Desna
Matchday 24 AO Trikala AO Trikala 12:00 AM PS Kalamata PS Kalamata
  Olymp. Volou Olympiakos Volou 12:00 AM AO Egaleo AO Egaleo
  Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 12:00 AM AO Kavala AO Kavala
  Thesprotos Thesprotos Igoumenitsas 12:00 AM OF Ierapetras OF Ierapetras
  Veria NPS Veria NPS 12:00 AM GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
  Diagoras Diagoras Rodou 12:00 AM PO Triglias PO Triglias
  Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 12:00 AM Niki Volou Niki Volou
Matchday 21 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 12:00 AM Panachaiki GE Panachaiki
  Doxa Dramas Doxa Dramas 12:00 AM AOK Kerkyra AOK Kerkyra
  PAE Chania PAE Chania 12:00 AM GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 25 RE Durbuy Royale Entente Durbuy moved RAAL La Louvière La Louvière
  RE Acren RE Acren-Lessines moved RS Waremmien FC Waremme
  Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire moved Royal Francs Borains Francs Borains
  Solières Solières Sport moved RRC Hamoir RRC Hamoir
  RCS Verlaine RCS Verlaine moved RUS Rebecq RUS Rebecq
  RFC Tilleur RFC Tilleur moved RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 30 KAS Eupen KAS Eupen moved Club Brugge KV Club Brugge
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC moved Royal Excel Mouscron Mouscron
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem moved Standard Liège Standard Liège
  Waasl.-Beveren Waasland-Beveren moved KAA Gent KAA Gent
  Cercle Brugge Cercle Brugge moved KV Oostende KV Oostende
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV moved RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  KRC Genk KRC Genk moved KV Mechelen KV Mechelen
  RSC Charleroi RSC Charleroi moved KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 25 RFC Lüttich RFC Lüttich moved URSL Visé URSL Visé
  KSCT Menen KSCT Menen moved KFC VW Hamme VW Hamme
  FC Gullegem FC Gullegem moved KRC Gent KRC Gent
  Merelbeke KFC Merelbeke moved KVK Westhoek KVK Westhoek
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne moved Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KFC Duffel KFC Duffel 0:5 Berchem Sport Berchem Sport
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC moved KVK Tienen KVK Tienen
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal moved Bocholt VV Bocholt VV
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle moved SK Londerzeel SK Londerzeel
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst moved RC Hades RC Hades
Matchday 7 Ilves U19 Ilves Tampere U19 3:0 FC Espoo U19 FC Espoo U19
Matchday 23 TV Aiglsbach TV Aiglsbach moved BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 24 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 3:00 PM SV Schwaig SV Schwaig
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 3:00 PM SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  ASV Rimpar ASV Rimpar 3:00 PM TG Höchberg TG Höchberg
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 3:00 PM Alemannia Haibach Alem. Haibach
  Unterpleichfeld TSV Unterpleichfeld 3:00 PM FC Coburg FC Coburg
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 3:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  TuS Röllbach TuS Röllbach 3:00 PM SV Friesen SV Friesen
Matchday 19 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein moved Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree moved SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 18 Teistungen FC Wacker Teistungen moved 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 24 SF/BG Marburg SF/BG Marburg 3:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  FC Gießen II FC Gießen II 3:00 PM VfB Marburg VfB Marburg
  RSV Weyer RSV Weyer 3:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 3:00 PM FC Ederbergland FC Ederbergland
  FV Breidenbach FV Breidenbach 3:00 PM SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 3:00 PM FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  FC Cleeberg FC Cleeberg 3:00 PM Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  Langenaubach SSV Langenaubach 3:00 PM FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
Matchday 21 VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld moved 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen moved TuS Tengern TuS Tengern
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz moved VfL Theesen VfL Theesen
  SV Spexard SV Spexard moved SC Herford SC Herford
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup moved SC Roland Beckum SC Roland
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden moved Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Delbrücker SC Delbrücker SC moved Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 23 Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 3:00 PM TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 3:00 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:00 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  FSV Gerlingen FSV Gerlingen 3:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  SV Sodingen SV Sodingen 3:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  Lüner SV Lüner SV 3:00 PM Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  BSV Schüren BSV Schüren 3:15 PM SC Neheim SC Neheim
  SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 3:30 PM YEG Hassel YEG Hassel
Matchday 21 Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:0 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
  Nueva Chicago Nueva Chicago 1:1 Club Ferro Carril Oeste Ferro
  Quilmes Quilmes Atlético Club 1:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:0 Club Atlético Atlanta Atlanta
  Tigre Club Atlético Tigre 0:3 Instituto AC Córdoba Instituto AC
  San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 0:2 CD Morón CD Morón
  Belgrano Club Atlético Belgrano 1:1 Club Atlético Platense Platense
Group A Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 1:4 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
  CA Unión Club Atlético Unión 1:1 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
  Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:2 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Group B Huracán Club Atlético Huracán 0:3 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 10 San Luis Atlético de San Luis 0:1 Puebla FC Puebla FC
  León Club León FC 3:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
  Tigres UANL Tigres UANL 3:2 FC Juárez FC Juárez
  Chivas Deportivo Guadalajara 1:1 CF Monterrey Monterrey
  Toluca Deportivo Toluca 2:3 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 8 Leones Negros CD Leones Negros de la UdeG 2:2 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
  Cimarrones Cimarrones de Sonora 0:1 Celaya FC Celaya
Matchday 23 Wellington P. Wellington Phoenix 3:0 Melbourne Victory Melbourne
  Adelaide United Adelaide United 0:3 Newcastle United Jets Newcastle
Matchday 17 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici moved HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 22 CS Constantine CS Constantine 3:0 US Biskra US Biskra
  ES Sétif ES Sétif 0:0 JS Kabylie JS Kabylie
  JS Saoura JS Saoura 1:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 14 Zamalek Zamalek SC moved El Masry SC El Masry
Matchday 21 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida moved FAR Rabat FAR Rabat
Quarter-Finals 2nd leg Isloch Isloch Minskiy Rayon 3:5 on pens Dynamo Brest Dynamo Brest
Round of 16 AS Marsa AS Marsa 0:2 Esperance Tunis Esperance
  Kalaa Sport Kalaa Sport 1:0 Wided Sportif Hamma WS Hamma
  ES Metlaoui Etoile Sportive Metlaoui 5:3 on pens Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 2:0 Association Sportive de Djerba AS Djerba
  CS Chebba CS Chebba 3:1 Sporting Club de Ben Arous SC Ben Arous
  CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 3:5 on pens US Tataouine US Tataouine
  EGS Gafsa EGS Gafsa 3:1 Stade Tunisien Stade Tunisien
  US Monastir US Monastir 1:0 Club Africain Tunis Club Africain
Final Esperance Esperance Tunis 12:00 AM Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 2 Charlotte Ind. Charlotte Independence moved Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Tulsa FC Tulsa moved New Mexico United New Mexico Utd.
  Memphis 901 Memphis 901 FC moved Saint Louis FC St. Louis FC
  El Paso El Paso Locomotive FC moved Portland Timbers 2 Timbers 2
  Reno FC Reno 1868 FC moved Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC moved Rio Grande Valley FC Toros RGV FC Toros
  Las Vegas Las Vegas Lights FC moved Sacramento Republic FC Sacramento FC
  ATL UTD 2 Atlanta United 2 moved Louisville City FC Louisville City
  Legion FC Birmingham Legion FC moved Charleston Battery Charleston
Matchday 25 Quick DH HV & CV Quick moved VV Dongen Dongen
  USV Hercules USV Hercules moved SV Oss '20 SV Oss '20
  Westlandia RKVV Westlandia moved ADO '20 Heemskerk ADO '20
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan moved EVV Echt EVV Echt
  VV UNA VV UNA Veldhoven moved FC Lienden Lienden
  Groene Ster RKSV Groene Ster moved VV Hoogland Hoogland
Matchday 4 CA Cerro Club Atlético Cerro moved Club Plaza Colonia Plaza Colonia
  Rentistas CA Rentistas moved Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Maldonado Club Deportivo Maldonado moved Cerro Largo FC Cerro Largo
  Danubio FC Danubio FC moved Atletico River Plate Montevideo River Plate
Group 1 Leiknir Leiknir Reykjavík 2:00 PM Leiknir Fáskrúdsfjordur Leiknir F.
  Breidablik Breidablik Kópavogur 8:15 PM KR Reykjavík KR Reykjavík
Group 3 Thór Thór Akureyri 4:00 PM FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 2 Pafos FC Pafos FC moved Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
  Olympiakos N. Olympiakos Nicosia moved Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
  Omonia Nikosia Omonia Nicosia moved Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 17 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 0:2 Auckland City FC Auckland City
  Hamilton W. Hamilton Wanderers 3:3 Tasman United Tasman United
  Canterbury Utd Canterbury United 1:1 Wellington Phoenix Reserves W. Phoenix Res.
Matchday 4 Kedah FA Kedah FA 2:0 FA Selangor FA Selangor
  UiTM FC UiTM FC 2:00 PM Polis DRM FA Polis DRM FA
Semi-Finals Hilal Al-Hilal Riyadh moved Abha Club Abha
  Ahli Al-Ahli Jeddah moved Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 3 Hougang Utd. Hougang United FC 1:2 Geylang International Geylang
Matchday 8 CD Everton CD Everton 0:0 Deportes La Serena La Serena
  Coquimbo Unido Coquimbo Unido 0:3 Club Deportes Iquique CD Iquique
  Española Unión Española 4:4 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 28 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 2:7 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Gümüshanespor Gümüshanespor 0:0 Inegölspor Inegölspor
  Samsunspor Samsunspor 2:1 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  1922 Konya 1922 Konyaspor 2:1 Sancaktepe FK Sancaktepe FK
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 3:0 Corum FK Corum FK
  BAK FK Baskent Akademi FK 2:0 Amed SK Amed SK
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:2 Manisa FK Manisa FK
  Usak Spor AS Usak Spor AS 3:0 Elazigspor Elazigspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 0:3 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 0:1 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
  Van Spor FK Van Spor FK 0:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 0:1 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:1 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 0:3 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 27 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 2:0 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Tom Tomsk Tom Tomsk 2:1 FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
  Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:0 Spartak 2 Moscow Spartak 2
  Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 FK Khimki Khimki
  Chertanovo Chertanovo Moscow 3:0 Mordovia Saransk Mordovia
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 0:1 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
  Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 1:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
  Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 0:0 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
  Baltika Baltika Kaliningrad 2:0 FK Armavir Armavir
  Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:0 Luch Vladivostok Luch
Matchday 19 Anzhi Anzhi Makhachkala 3:2 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 28 Hatayspor Hatayspor 2:0 Ümraniyespor Ümraniyespor
  Menemen Spor Menemen Spor 2:2 Istanbulspor Istanbulspor
  Adanaspor Adanaspor 1:1 Keciörengücü Keciörengücü
  Osmanlispor Osmanlispor FK 1:1 Giresunspor Giresunspor
  Akhisarspor Akhisarspor 0:0 Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 26 Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 2:1 FK Novi Pazar Novi Pazar
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 1:4 Graficar Belgrad Graficar
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 0:0 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:0 FK Trayal Kruševac Trayal
Matchday 19 Pogon II Pogon Szczecin II moved Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca moved Baltyk Koszalin B. Koszalin
Matchday 2 Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 0:1 Kaysar Kyzylorda Kaysar
  Taraz FK Taraz 3:2 Ordabasy Shymkent Ordabasy
  Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 2:3 FC Astana FC Astana
  Shakhter K. Shakhter Karaganda 1:0 Kairat Almaty Kairat Almaty
Matchday 3 FK Andijon FK Andijon 0:0 Navbahor Namangan Navbahor
  Loko Tashkent Lokomotiv Tashkent 3:0 FK Bukhara Bukhara
Matchday 28 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 3:0 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Yomra Spor Yomra Spor 2:0 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 2:1 Cankaya FK Cankaya FK
  Catalcaspor Catalcaspor 1:1 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Manisaspor Manisaspor 0:4 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Serik Belediye Serik Belediyespor 0:0 Düzce Spor Düzce Spor
  Kizilcabölük Kizilcabölükspor 1:0 Erzin Spor Erzin Spor
  Tokatspor Tokatspor 1:2 1928 Bucaspor 1928 Bucaspor
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 2:2 Silivrispor Silivrispor
  Cizre Spor Cizre Spor moved Ofspor Ofspor
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 0:4 Erbaaspor Erbaaspor
  Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 0:0 Karsiyaka Karsiyaka
  Kocaelispor Kocaelispor 3:0 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Erokspor Esenler Erokspor 4:0 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 0:0 Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Pazarspor Pazarspor 4:1 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 1:0 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:1 Batman Petrolspor Batman Petrol
  Darica GB Darica Genclerbirligi 2:3 Somaspor Somaspor
  Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 1:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 1:0 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Matchday 24 Türkgücü Münch. Türkgücü München moved FV Illertissen FV Illertissen
Matchday 13 Deportivo Mixco Deportivo Mixco 1:0 CSD Xelajú MC Xelajú
  Antigua GFC Antigua GFC 3:0 Sanarate FC Sanarate FC
  Malacateco CD Malacateco 1:1 Deportivo Iztapa Iztapa
  Siquinalá Deportivo Siquinalá 3:3 Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
  Cobán Imperial Cobán Imperial 2:0 Deportivo Guastatoya Guastatoya
Matchday 15 LD Alajuelense LD Alajuelense 6:1 La U Universitarios La U
  ADR Jicaral ADR Jicaral 6:2 Santos de Guápiles FC Santos FC
  Grecia Municipal Grecia 2:3 CS Cartaginés Cartaginés
Matchday 24 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 3:00 PM SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
Matchday 26 USC Paloma USC Paloma Hamburg moved HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 moved Meiendorfer SV Meiendorfer SV
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen moved Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  TSV Sasel TSV Sasel moved SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
  Concordia Concordia Hamburg moved FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 24 Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 2:00 PM Schwaben Augsburg Schwaben Augsb.
  1860 München II TSV 1860 München II 2:00 PM FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
Matchday 18 FC Düren 1.FC Düren 3:00 PM FC Huerth Huerth
  Hennef 05 FC Hennef 05 3:00 PM SV Eilendorf SV Eilendorf
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf 3:15 PM SV Breinig SV Breinig
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 3:15 PM Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  VfL Vichttal VfL Vichttal 3:30 PM Siegburger SV 04 Siegburger SV
  SA Deutz 05 Sports association Deutz 05 3:30 PM SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
  FC Pesch FC Pesch 3:30 PM SpVg Frechen 20 Frechen 20
Matchday 23 Hammer SpVg Hammer SpVg 3:00 PM SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
  TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück 3:00 PM FC Gütersloh FC Gütersloh
  SV Schermbeck SV Schermbeck 3:00 PM SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen 3:00 PM ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
  Holzwickeder SC Holzwickeder SC 3:00 PM FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
  RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 3:00 PM TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne 3:15 PM TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 4:00 PM Preußen Münster II Pr. Münster II
Matchday 22 ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde moved SV Hemelingen SV Hemelingen
  W. Bremen III SV Werder Bremen III moved SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
  Schwachhausen TuS Schwachhausen moved Leher TS Bremerhaven Leher TS
  SC Borgfeld SC Borgfeld moved Habenhauser FV Habenhauser FV
  BSC Hastedt BSC Hastedt moved FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 19 FC Petrzalka FC Petrzalka moved FC STK 1914 Samorin STK Samorin
  Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov moved MSK Zilina B Zilina B
Matchday 21 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 12:00 AM Chemnitzer FC U19 Chemnitz U19
  RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 12:00 AM Hamburger SV U19 Hamburg U19
  Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 12:00 PM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 1:00 PM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 2:30 PM 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 12:00 AM VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 12:00 AM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 12:00 AM Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
  Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 11:00 AM Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  Duisburg U19 MSV Duisburg U19 1:00 PM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 1:00 PM Wuppertaler SV U19 Wuppertal U19
Matchday 22 Mainz 05 U17 1.FSV Mainz 05 U17 11:00 AM FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
  U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 11:00 AM Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
  Nürnberg U17 1.FC Nürnberg U17 1:00 PM FC Bayern Munich U17 FC Bayern U17
  Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 2:00 PM SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 3:30 PM SpVgg Greuther Fürth U17 Gr. Fürth U17
Matchday 18 Gwarek U19 Gwarek Zabrze U19 moved Lechia Gdansk U19 Lechia U19
  Lech U19 Lech Poznan U19 moved Wisla Cracow U19 Wisla U19
  Escola U19 FCB Escola Varsovia U19 moved Korona Kielce U19 Korona U19
Matchday 5 Delfín SC Delfín SC moved CD El Nacional CD El Nacional
  Dep. Cuenca Deportivo Cuenca moved Independiente del Valle Independiente
  Uni. Católica CD Universidad Católica moved CS Emelec CS Emelec
Matchday 12 Happy Valley Happy Valley AA moved Kitchee SC Kitchee
Quarter-Finals Kitchee Kitchee SC 0:2 Eastern SC Eastern
Matchday 2 S.H.B. Da Nang S.H.B. Da Nang FC 1:4 Sai Gon FC Sai Gon FC
  Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 3:1 Hanoi FC Hanoi FC
  VIETTEL FC VIETTEL FC 3:3 HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
  HCM City Ho Chi Minh City FC 1:0 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC
Matchday 1 Dordoi Bishkek FK Dordoi Bishkek 6:1 FK Ilbirs Bishkek Ilbirs Bishkek
Matchday 18 Fortuna 05 DSV Fortuna 05 Wien 10:15 AM FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
  LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 10:15 AM SC Red Star Penzing Red Star
  Gersthof Gersthofer SV 10:15 AM SC Columbia Floridsdorf Columbia
Matchday 15 Eleven Wonders Eleven Wonders FC 1:1 Ebusua Dwarfs FC Ebusua Dwarfs
  Elmina Sharks Elmina Sharks FC 2:1 Dreams FC Dreams FC
  Great Olympics Accra Great Olympics 2:1 Liberty Professionals FC Liberty Prof.
  Bechem United Bechem United FC 0:0 Aduana Stars FC Aduana Stars
  Karela United Karela United FC 1:2 Ashanti Gold SC Ashanti Gold
  Berekum Chelsea Berekum Chelsea FC 1:2 West African Football Academy WAFA SC
Matchday 24 Kwara United Kwara United FC 1:0 Wikki Tourists Wikki Tourists
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 1:0 Rivers United FC Rivers United
  Katsina Utd. Katsina United FC 1:1 Akwa United Akwa United
  Kano Pillars Kano Pillars 2:0 Jigawa Golden Stars FC Jigawa
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 2:0 MFM FC MFM FC
  Plateau United Plateau United FC 2:1 Nasarawa United Nasarawa United
  FC Heartland FC Heartland 2:0 Lobi Stars FC Lobi Stars
  Abia Warriors Abia Warriors FC 2:1 Adamawa United Adamawa United
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 2:1 Dakkada FC Dakkada FC
  Enyimba Aba Enyimba Aba 3:0 Sunshine Stars Sunshine Stars
Matchday 3 Bali United Bali United FC 3:1 Madura United FC Madura United
  TR-KABO TIRA-Persikabo 3:1 Persita Tangerang Persita Tangerang
  PSM Makassar PSM Makassar 1:1 PS Barito Putera Barito Putera
  Persib Bandung Persib Bandung 2:1 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 24 Sileks Sileks Kratovo 2:30 PM Borec Veles Borec Veles
  Renova Renova Dzepciste 2:30 PM Shkendija Tetovo Shkendija
  Struga Struga Trim & Lum 2:30 PM Akademija Pandev Akad. Pandev
  Rabotnicki Rabotnicki Skopje 2:30 PM Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Quarter-Finals TS Sporting TS Sporting FC 3:4 on pens Bloemfontein Celtic Bloemfontein
Matchday 6 Bashund. Kings Bashundhara Kings 3:4 Chittagong Abahani Chittagong Aba.
  Abahani Ltd. Abahani Limited Dhaka 4:1 Muktijoddha Sangsad KS Muktijoddha
Matchday 22 Be Quick 1887 Be Quick 1887 moved JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen moved VOC Rotterdam VOC
  SDO Bussum SDO Bussum moved HBS Craeyenhout HBS
  SJC Noordwijk SJC Noordwijk moved HVV Hollandia Hollandia
  RKVV Velsen RKVV Velsen moved VV Emmen VV Emmen
  Leonidas RKSV Leonidas moved Alphense Boys Alphense Boys
  MSC Meppel MSC Meppel moved RKAVV Leidschendam RKAVV
  VV Moerse Boys VV Moerse Boys moved OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek moved Juliana '31 Juliana '31
  SP Silvolde Sportclub Silvolde moved UDI'19/Beter Bed UDI '19
  IFC Ambacht IFC Ambacht moved VV Baronie Baronie
  LONGA '30 LONGA '30 moved GVV Unitas Unitas
  AWC AWC Wijchen moved RKZVC Zieuwent RKZVC
  RKSV Minor RKSV Minor moved RKSV Nuenen RKSV Nuenen
  RKSV Halsteren RKSV Halsteren moved SV Meerssen SV Meerssen

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Cristian Ursu
    Age: 22 Years  Moldova
    Position: Left-Back
    Market value: 50 thousand €
    Fee: Free transfer
    Codru Lozova
     
    ACS Comuna Recea
  • Mukhammadzhon Loikov
    Age: 21 Years  Tajikistan
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 thousand €
    Fee: Free transfer
    Dinamo Minsk II
     
    Energetik-BGU Minsk
  • David Olaoye
    Age: 23 Years  England
    Position: Left Winger
    Market value: 25 thousand €
    Fee: Free transfer
    Nybergsund
     
    Ardal FK
  • Michele D'Agliano
    Age: 22 Years  Switzerland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FC Collina d'Oro
     
    FC Porza
  • Bruno Rintye
    Age: 31 Years  Germany
    Position: Right Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FC Hallein 04
     
    Unknown
  • Clinton Elimita Ekole
    Age: 21 Years  Cameroon
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Tikkurilan Palloseura
     
    FC Espoo
  • Ricards Ulmis
    Age: 19 Years  Latvia
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FS Metta II
     
    FK Limbazi
  • Mark Hartmann
    Age: 28 Years  Philippines
    Position: Second Striker
    Market value: 150 thousand €
    Fee: Loan
    Petaling Jaya City FC
     
    UiTM FC
  • Guilherme
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Oeste Futebol Clube (SP)
     
    Ituano Futebol Clube (SP)