For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 1:41:03 AM
Matchday 2
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 3:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 2
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 3:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 2
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:30 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 2
FC Augsburg FC Augsburg 3:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 2
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 3:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 2
FC Schalke 04 FC Schalke 04 6:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 2
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 1:00 PM Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 2
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:00 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 2
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 1:00 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 2
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 2
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:00 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 2
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 2:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 2
SC Verl SC Verl 2:00 PM FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 2
1860 Munich TSV 1860 Munich 2:00 PM 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 2
Hallescher FC Hallescher FC 2:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 2 Siirt Idare Siirt Il Özel Idaresi Spor moved Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
Matchday 2 Adiyaman 1954 Adiyaman 1954 Spor 2:00 PM Alanya Kestelspor Alanya Kestel
Matchday 2 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 2:30 PM Düzce Spor Düzce Spor
Matchday 2 Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 2:30 PM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 2 Modafen Modafen 3:00 PM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Matchday 2 Muglaspor Muglaspor 3:00 PM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
Matchday 2 Bergama Bld Bergama Belediyespor 3:00 PM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Matchday 2 Silivrispor Silivrispor 3:00 PM Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
Matchday 3 Brighton Brighton & Hove Albion 1:30 PM Manchester United Man Utd
Matchday 3
Crystal Palace Crystal Palace 4:00 PM Everton FC Everton
Matchday 3
West Brom West Bromwich Albion 6:30 PM Chelsea FC Chelsea
Matchday 3
Burnley Burnley FC 9:00 PM Southampton FC Southampton
Matchday 3 Alavés Deportivo Alavés 1:00 PM Getafe CF Getafe
Matchday 3
Valencia Valencia CF 4:00 PM SD Huesca SD Huesca
Matchday 3 Elche CF Elche CF 6:30 PM Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 3 Real Betis Real Betis Balompié 9:00 PM Real Madrid Real Madrid
Matchday 2 Torino Torino FC 3:00 PM Atalanta BC Atalanta
Matchday 2 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 6:00 PM SS Lazio Lazio
Matchday 2 Sampdoria UC Sampdoria 6:00 PM Benevento Calcio Benevento
Matchday 2
Inter Inter Milan 8:45 PM ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 5 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 5:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 5 Marseille Olympique Marseille 9:00 PM FC Metz FC Metz
Matchday 9 Tambov PFK  Tambov 1:00 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 9 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:30 PM FK Ufa Ufa
Matchday 9 Sochi FC Sochi 7:00 PM FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 3
Altach SCR Altach 5:00 PM WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 3
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 5:00 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 3
SV Ried SV Ried 5:00 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 3
Kayserispor Kayserispor 12:30 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Matchday 3 Hatayspor Hatayspor 3:00 PM Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 3 Göztepe Göztepe 3:00 PM Gaziantep FK Gaziantep FK
Matchday 3
Trabzonspor Trabzonspor 6:00 PM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 3 PEC Zwolle PEC Zwolle 4:30 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 3 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 6:45 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 3 Heerenveen SC Heerenveen 8:00 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 3
Ajax Ajax Amsterdam 9:00 PM Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 2
FC Sion FC Sion 7:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 2
FC Zürich FC Zürich 7:00 PM FC Lugano FC Lugano
Matchday 9 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 4:00 PM Dundee United FC Dundee United
Matchday 9 Livingston FC Livingston FC 4:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 9 St. Mirren St. Mirren FC 4:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
64' Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 1:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
65' Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:0 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 11 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 2:30 AM Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 11 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 4:00 PM Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 11 CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 9:00 PM Esporte Clube Juventude Juventude
Matchday 11 EC Vitória Esporte Clube Vitória 9:30 PM Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 11 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 11:30 PM Paraná Clube Paraná
Matchday 4 FK Minaj FK Minaj 1:00 PM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 4 Vorskla Vorskla Poltava 4:00 PM FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 4 FK Oleksandriya FK Oleksandriya 6:30 PM SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 3 Volos NPS Volos NPS 5:30 PM PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 3 Olympiacos Olympiacos Piraeus 7:30 PM Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 7 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 4:15 PM Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 7 KV Mechelen KV Mechelen 6:30 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 7 KAA Gent KAA Gent 8:45 PM Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 2 RE Virton Royal Excelsior Virton 0:5 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 5 MFK Karvina MFK Karvina 4:30 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 5 FK Teplice FK Teplice 4:30 PM FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 5 FC Zlin FC FASTAV Zlin 4:30 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 5 Slavia Prague SK Slavia Prague 7:00 PM 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 3 FC Midtjylland FC Midtjylland 5:00 PM Randers FC Randers FC
Matchday 9 FK TSC FK TSC Backa Topola 4:00 PM FK Spartak Subotica Spartak
Matchday 9 Cukaricki FK Cukaricki 4:00 PM FK Macva Sabac Macva
Matchday 9 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 4:00 PM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 9 Radnik FK Radnik Surdulica 4:00 PM FK Rad Rad
Matchday 9 Mladost FK Mladost Lucani 6:00 PM Red Star Belgrade Red Star
Matchday 6 NK Istra NK Istra 1961 5:00 PM HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 6 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica moved NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 6 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb moved HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 6 NK Osijek NK Osijek 7:05 PM HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 16 Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 2:00 PM Vaasan Palloseura VPS
Matchday 16 MuSa Musan Salama 4:00 PM Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Matchday 16 AC Kajaani AC Kajaani 4:00 PM Myllykosken Pallo -47 MYPA
Matchday 16 IF Gnistan IF Gnistan 5:30 PM SJK Seinäjoki II SJK II
Matchday 5 Cracovia Cracovia 3:00 PM Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 5 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 5:30 PM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 5 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 8:00 PM Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 7 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 5:45 PM PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe
Matchday 7 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 8:00 PM Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 5 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:30 PM NK Maribor NK Maribor
Matchday 5 ND Gorica ND Gorica 5:30 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Group Stage Imperatriz-MA Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) 10:00 PM Ferroviário Atlético Clube (CE) Ferroviário-CE
Matchday 5 Paksi FC Paksi FC 2:45 PM MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 5 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 7:30 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 8 FK Senica FK Senica 6:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 8 Michalovce Zemplin Michalovce 7:00 PM FK Pohronie Pohronie
Matchday 8 Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 7:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 8 FC Nitra FC Nitra 7:00 PM SKF Sered SKF Sered
Matchday 8 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 7:00 PM MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 12 Puebla FC Puebla FC 2:30 AM Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 12 FC Juárez FC Juárez 4:30 AM Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 9 Nashville SC Nashville SC 9:30 PM Houston Dynamo Houston
Matchday 19 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 7:00 AM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 19 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 11:00 AM Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 19 Vissel Kobe Vissel Kobe 12:00 PM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 22 Albirex Niigata Albirex Niigata 7:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 22 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 11:30 AM Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 22 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 12:00 PM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 22 Ehime FC Ehime FC 12:00 PM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 18 Fukushima Utd. Fukushima United 7:00 AM Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 18 Vestri Vestri Ísafjördur 1:3 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Matchday 18 Leiknir Leiknir Reykjavík 4:00 PM UMF Afturelding Afturelding
Matchday 18 Thróttur Thróttur Reykjavík 4:00 PM ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 18 Leiknir F. Leiknir Fáskrúdsfjordur 4:00 PM UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
Matchday 18 Thór Thór Akureyri 4:00 PM Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Matchday 18 Grindavík UMF Grindavík 5:00 PM ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 2 Tlaxcala Tlaxcala FC moved CF Atlante Atlante
Matchday 25 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 1:00 PM Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 25 Gorodeya FK Gorodeya 3:00 PM Slavia Mozyr Slavia
Matchday 25 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 5:00 PM Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 25 BATE Borisov BATE Borisov 7:00 PM Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 30 Tanta SC Tanta SC 8:00 PM El Ahly Cairo El Ahly
Matchday 9 Pocheon Citizen Pocheon Citizen 4:0 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
Matchday 14 NY Red Bulls II New York Red Bulls II 11:00 PM Philadelphia Union II Union II
33' Greenville Greenville Triumph SC 0:0 North Texas Soccer Club North Texas SC
Matchday 11 Orlando B Orlando City B 5:00 PM New England Revolution II Revolution II
Matchday 11 Forward Madison Forward Madison FC 8:00 PM Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 1 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 7:00 AM FC Seoul FC Seoul
Matchday 21 Suwon FC Suwon FC 11:30 AM Seoul E-Land Seoul E-Land
Matchday 3 Watford Watford FC 1:30 PM Luton Town Luton
Matchday 3 Wycombe Wycombe Wanderers 1:30 PM Swansea City Swansea
Matchday 3 Barnsley FC Barnsley FC 4:00 PM Coventry City Coventry
Matchday 3 Birmingham Birmingham City 4:00 PM Rotherham United Rotherham
Matchday 3 Cardiff Cardiff City 4:00 PM Reading FC Reading
Matchday 3 Derby Derby County 4:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 3 Millwall Millwall FC 4:00 PM Brentford FC Brentford
Matchday 3 Preston Preston North End 4:00 PM Stoke City Stoke City
Matchday 3
QPR Queens Park Rangers 4:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 3 A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:00 PM FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 3 SKU Amstetten SKU Amstetten 8:00 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
Second Round SC Balerna SC Balerna 5:00 PM FC Monthey FC Monthey
80' Guaireña FC Guaireña FC 1:2 Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
Matchday 13 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 8:00 PM Club Nacional Nacional
Matchday 22 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 12:00 PM FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 22 Paide Paide Linnameeskond 12:00 PM Kalev Tallinn Kalev
39' Sport Boys Sport Boys Callao 1:0 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 14 Club UTC UTC Cajamarca 8:00 PM Club Cienciano Cienciano
Matchday 14 FC Carlos Stein FC Carlos Stein 10:00 PM Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 14 Binacional Deportivo Binacional 10:30 PM  Carlos A. Mannucci Mannucci
Matchday 7 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 12:45 PM Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 7 Police Tero FC Police Tero FC 1:00 PM Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 7 Trat FC Trat FC 2:00 PM Port FC Port FC
Matchday 7 Buriram Utd. Buriram United 3:00 PM Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 9 Pahang FA Pahang FA 3:00 PM Kedah FA Kedah FA
Matchday 9 FA Selangor FA Selangor 3:00 PM UiTM FC UiTM FC
Matchday 14 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 4:00 PM University College Dublin UCD
Matchday 13 Waterford FC Waterford FC 6:00 PM Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 13 St. Patricks St. Patricks Athletic 8:30 PM Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 3 Accrington Accrington Stanley 4:00 PM Oxford United Oxford United
Matchday 3 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 4:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 3 Doncaster Doncaster Rovers 4:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 3 Fleetwood Fleetwood Town 4:00 PM AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 3 Gillingham FC Gillingham FC 4:00 PM Blackpool FC Blackpool
Matchday 3 Ipswich Ipswich Town 4:00 PM Rochdale AFC Rochdale
Matchday 3 Northampton Northampton Town 4:00 PM Hull City Hull City
Matchday 3 Plymouth Plymouth Argyle 4:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
Matchday 3 Portsmouth Portsmouth FC 4:00 PM Wigan Athletic Wigan
Matchday 3 Sunderland Sunderland AFC 4:00 PM Peterborough United Peterborough
Matchday 3 Swindon Town Swindon Town 4:00 PM Burton Albion Burton Albion
Matchday 3 Walsall Walsall FC moved Leyton Orient Leyton Orient
Matchday 3 Barrow Barrow AFC 4:00 PM Colchester United Colchester Utd.
Matchday 3 Bolton Bolton Wanderers 4:00 PM Newport County Newport County
Matchday 3 Bradford Bradford City 4:00 PM Stevenage FC Stevenage
Matchday 3 Cambridge Utd. Cambridge United 4:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 3 Cheltenham Cheltenham Town moved Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 3 Mansfield Town Mansfield Town 4:00 PM Exeter City Exeter City
Matchday 3 Oldham Athletic Oldham Athletic 4:00 PM Crawley Town Crawley Town
Matchday 3 Port Vale Port Vale FC 4:00 PM Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 3 Salford Salford City 4:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 3 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 4:00 PM Carlisle United Carlisle United
Matchday 3 Southend United Southend United 4:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 1 Brescia Brescia Calcio 2:00 PM Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 1 Cosenza Cosenza Calcio 2:00 PM Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 1 Frosinone Frosinone Calcio 2:00 PM FC Empoli FC Empoli
Matchday 1 Lecce US Lecce 2:00 PM Pordenone Calcio Pordenone
Matchday 1 Pescara Delfino Pescara 1936 2:00 PM Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 1 Salernitana US Salernitana 1919 2:00 PM Reggina 1914 Reggina
Matchday 1 Venezia Venezia FC 4:00 PM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 1 Lecco Calcio Lecco 1912 8:45 PM AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 1 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 8:45 PM FC Legnago Salus Legnago
Matchday 1 Cavese Cavese 1919 8:45 PM US Vibonese Vibonese
Matchday 2 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor moved Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 2 Van Spor FK Van Spor FK 2:00 PM Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 2 Pazarspor Pazarspor 2:00 PM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 2
Elazigspor Elazigspor 2:00 PM Serik Belediyespor Serik Belediye
Matchday 2 Mamak FK Mamak FK 2:30 PM Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 2 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor moved Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 2 Pendikspor Pendikspor 3:00 PM Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 2 Sakaryaspor Sakaryaspor 3:00 PM Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 2 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3:00 PM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Matchday 2 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 3:00 PM 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 2 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 2:00 PM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 2 Gümüshanespor Gümüshanespor 2:00 PM Inegölspor Inegölspor
Matchday 2 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 2:00 PM Sancaktepe FK Sancaktepe FK
Matchday 2 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 2:30 PM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 2 Hacettepe Hacettepe Spor 2:30 PM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 2 Usak Spor AS Usak Spor AS 3:00 PM Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 2 Manisa FK Manisa FK 3:00 PM Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 2 Sariyer Sariyer 3:00 PM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Matchday 12 Colo Colo CSD Colo Colo 4:00 PM Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 12 CD Everton CD Everton 9:00 PM CD Universidad Católica CDUC
Matchday 12 Audax Italiano Audax Italiano 11:30 PM CDP Curicó Unido Curicó
Matchday 3 Málaga CF Málaga CF 6:15 PM AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 5 Toulouse FC Toulouse 3:00 PM AJ Auxerre AJ Auxerre
Matchday 5 AC Ajaccio AC Ajaccio 7:00 PM FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux
Matchday 5 Amiens SC Amiens SC 7:00 PM Pau FC Pau FC
Matchday 5 FC Chambly FC Chambly 7:00 PM LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 5 Guingamp EA Guingamp 7:00 PM Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 5 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 7:00 PM AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 5 Chamois Niort Chamois Niortais FC 7:00 PM Paris FC Paris FC
Matchday 5 Rodez AF Rodez AF 7:00 PM USL Dunkerque USL Dunkerque
Matchday 5 Valenciennes FC Valenciennes FC 7:00 PM SM Caen SM Caen
Matchday 5 NAC Breda NAC Breda 4:30 PM PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 4 Covilhã SC Covilhã 12:00 PM Varzim SC Varzim
Matchday 2 Marítimo CS Marítimo 4:30 PM CD Tondela Tondela
Matchday 2 Benfica SL Benfica 7:30 PM Moreirense FC Moreirense
Matchday 2 Boavista Boavista FC 10:00 PM FC Porto FC Porto
Matchday 3 Ümraniyespor Ümraniyespor 1:00 PM Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 3 Akhisarspor Akhisarspor 6:00 PM Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 3 Bursaspor Bursaspor 6:00 PM Giresunspor Giresunspor
Matchday 4 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv moved Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 4 Krystal Kherson Krystal Kherson 2:00 PM Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 4 FK Polissya FK Polissya Zhytomyr 2:00 PM PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
Matchday 4 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk moved Alyans Lypova Dolyna Alyans
Matchday 4 VPK-Agro VPK-Agro Magdalynivka 3:00 PM Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
Matchday 4 Chornomorets Chornomorets Odessa 4:00 PM NK Veres Rivne Veres Rivne
Matchday 4 Kremin Kremin Kremenchuk 4:00 PM FK Obolon Kyiv FK Obolon
Matchday 4 Nyva Ternopil Nyva Ternopil 4:00 PM Avangard Kramatorsk Avangard K.
Matchday 2 FC Wil 1900 FC Wil 1900 5:30 PM FC Thun FC Thun
Matchday 2 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 6:00 PM SC Kriens SC Kriens
Matchday 4 Skive IK Skive IK 2:00 PM BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 19 Molde Molde FK 6:00 PM Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 19 Strømsgodset Strømsgodset IF 8:30 PM Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
Matchday 12 Asker Asker Fotball 4:00 PM Fram Larvik Fram Larvik
Matchday 12 Baerum SK Baerum SK 4:00 PM Bryne FK Bryne FK
Matchday 12 Flöy Flekkeröy IF 4:00 PM Egersunds IK Egersund
Matchday 12 Notodden Notodden FK 4:00 PM Nardo FK Nardo FK
Matchday 12 Florö SK Florö SK 4:00 PM Kjelsas IL Kjelsas IL
Matchday 12 Fløya IF Fløya 4:00 PM IL Hödd IL Hödd
Matchday 12 Eidsvold Turn Eidsvold Turn Fotball 4:00 PM Alta IF Alta IF
Matchday 5 Miedz Legnica Miedz Legnica 12:40 PM Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 5 Gornik Leczna Gornik Leczna 4:00 PM Radomiak Radom Radomiak
Matchday 20 Norrby Norrby IF 1:00 PM Degerfors IF Degerfors
Matchday 20 Dalkurd Dalkurd FF 3:00 PM Akropolis IF Akropolis
Matchday 20 Västerås SK Västerås SK 5:30 PM Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 20 Halmstad Halmstads BK 5:30 PM Ljungskile SK Ljungskile
Matchday 20 Brage IK Brage 5:30 PM Östers IF Östers IF
Matchday 22 Örebro SK Örebro SK 3:00 PM IK Sirius Sirius
Matchday 3 Chelsea U18 Chelsea FC U18 11:30 AM Southampton FC U18 Southampton U18
Matchday 3 Arsenal U18 Arsenal FC U18 12:00 PM Crystal Palace U18 Palace U18
Matchday 3 West Ham U18 West Ham United U18 12:00 PM Fulham FC U18 Fulham U18
Matchday 3 Everton U18 Everton FC U18 12:00 PM Stoke City U18 Stoke U18
Matchday 3 Liverpool U18 Liverpool FC U18 12:00 PM Manchester City U18 Man City U18
Matchday 3 Boro U18 Middlesbrough FC U18 12:00 PM Sunderland AFC U18 Sunderland U18
Matchday 3 Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 12:30 PM Tottenham Hotspur U18 Tottenham U18
Matchday 3 Man Utd U18 Manchester United U18 12:30 PM Burnley FC U18 Burnley U18
Matchday 3 Aston Villa U18 Aston Villa U18 1:00 PM Reading FC U18 Reading U18
Matchday 3 Norwich U18 Norwich City U18 1:00 PM Leicester City U18 Leicester U18
Matchday 3 Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 1:00 PM Wolverhampton Wanderers U18 Wolves U18
Matchday 3 Derby U18 Derby County U18 2:00 PM Newcastle United U18 Newcastle U18
Matchday 3 Arsenal U23 Arsenal FC U23 2:00 PM Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 3 Southampton B Southampton FC B 5:30 PM West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 3 Hapoel Haifa Hapoel Haifa moved Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 3 B. Jerusalem Beitar Jerusalem moved Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
Matchday 2 B. Jerusalem Beitar Jerusalem moved Hapoel Hadera Hapoel Hadera
Matchday 3 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv moved Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 2 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 12:30 PM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 2 Ofspor Ofspor 2:00 PM 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
Matchday 2 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 2:30 PM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 2 Payasspor Payasspor 2:30 PM Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor Arnavutköy Bld
Matchday 2 Bld Derince Belediye Derince Spor 3:00 PM Manisaspor Manisaspor
Matchday 2 Edirne Bld Edirne Belediyesi Pas Edirnespor 3:00 PM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 2 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 6:00 PM Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
Matchday 2 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor moved Mardin Fosfat Spor Mardin Fosfat
Matchday 2 Tokatspor Tokatspor 2:00 PM Iskenderun FK Iskenderun FK
Matchday 2 Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 2:30 PM Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 2 Darica GB Darica Genclerbirligi 3:00 PM Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 2 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 3:00 PM Belediye Kütahyaspor Bld Kütahya
Matchday 2 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 3:00 PM Ceyhan Spor Ceyhan Spor
Matchday 2 Tekirdagspor Tekirdagspor 3:00 PM Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Matchday 2 Cengelköy Cengelköy SK 3:00 PM Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
Matchday 2 Batman Petrol Batman Petrolspor 2:00 PM Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
Matchday 2 Arhavi Spor Arhavi Spor 2:00 PM Yalovaspor Yalovaspor
Matchday 2 Carsambaspor Carsambaspor 2:00 PM Elazig Karakocan FK Karakocan FK
Matchday 2 Catalcaspor Catalcaspor moved Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 2 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 3:00 PM Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
Matchday 2 Somaspor Somaspor 3:00 PM Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 2 Icel Idmanyurdu Icel Idmanyurdu SK 6:00 PM Erbaaspor Erbaaspor
Matchday 5 Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 1:00 PM SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Matchday 5 Hannover 96 II Hannover 96 II 1:00 PM FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 5 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 1:00 PM VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 5
W. Bremen II SV Werder Bremen II 2:00 PM VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
Matchday 8 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 1:30 PM Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
Matchday 8 G. Halberstadt Germania Halberstadt 1:30 PM SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
Matchday 8 VfB Auerbach VfB Auerbach 1:30 PM ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 8 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 1:30 PM BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 8
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 1:30 PM FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
Matchday 22 Aubstadt TSV Aubstadt moved VfR Garching VfR Garching
Matchday 5 FC Gießen FC Gießen moved FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
Matchday 5 Stuttgart II VfB Stuttgart II 2:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 5 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 2:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 5 Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 2:00 PM FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 5 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 2:00 PM SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 5 Malacateco CD Malacateco 7:00 PM Comunicaciones FC Comunicaciones
Matchday 5 Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 9:00 PM Deportivo Iztapa Iztapa
Matchday 5 CSD Municipal CSD Municipal 11:00 PM CSD Sacachispas Sacachispas
Matchday 8 Grecia Municipal Grecia 10:00 PM Santos de Guápiles FC Santos FC
Matchday 14 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 9:45 PM Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 12 Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 12:00 PM BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
Matchday 12 S.H.B. Da Nang S.H.B. Da Nang FC 12:00 PM Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 12 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 12:00 PM Hong Linh Ha Tinh FC HL Ha Tinh FC
Matchday 12 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 12:00 PM HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
Matchday 12 VIETTEL FC VIETTEL FC 12:00 PM Sai Gon FC Sai Gon FC
Matchday 12 Quang Nam FC Quang Nam FC 12:00 PM Hanoi FC Hanoi FC
Matchday 12 HCM City Ho Chi Minh City FC 12:00 PM DUOC NAM HA Nam Dinh FC D.N.H. Nam Dinh
Matchday 4 GVVV GVVV Veenendaal 2:00 PM SV Spakenburg Spakenburg
Matchday 4 HHC Hardenberg HHC Hardenberg 2:30 PM AFC Amsterdam AFC Amsterdam
Matchday 4 ASWH ASWH Ambacht 3:00 PM De Treffers De Treffers
Matchday 4 IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 3:00 PM FC Volendam U21 Volendam U21
Matchday 4 Rijnsburgse B. Rijnsburgse Boys 3:00 PM SVV Scheveningen Scheveningen
Matchday 4 Koninklijke HFC Koninklijke HFC Haarlem 3:30 PM VV Noordwijk Noordwijk
Matchday 4 Katwijk VV Katwijk 3:30 PM Kozakken Boys Kozakken Boys
Matchday 4 SV TEC SV TEC Tiel 3:30 PM Excelsior Maassluis Excelsior M
Matchday 4 Sparta U21 Sparta Rotterdam U21 3:30 PM Quick Boys Quick Boys
Matchday 5 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 9:30 AM Beijing Renhe BJ Renhe
Matchday 5 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 1:35 PM Guizhou Hengfeng GZ Hengfeng
Matchday 5 SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 2:00 PM Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 2 Birkirkara FC Birkirkara FC 5:00 PM Mosta FC Mosta FC
Matchday 2 Gudja United FC Gudja United FC 5:00 PM Lija Athletic FC Lija Athletic
Matchday 2 Balzan FC Balzan FC 9:15 PM Valletta FC Valletta
Matchday 2 Gzira Utd Gzira United FC 9:15 PM Tarxien Rainbows Tarxien