Bor. Dortmund | 1:3 | Bayern Munich |
|
||||||||
FC Augsburg | 1:1 | B. Leverkusen |
|
||||||||
RB Leipzig | 2:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
Hamburger SV | 3:1 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
Bor. M'gladbach | 1:1 | 1.FSV Mainz 05 |
|
||||||||
SC Freiburg | 0:1 | FC Schalke 04 |
|
||||||||
West Ham | 1:4 | Liverpool |
|
||||||||
Newcastle | 0:1 | Bournemouth | |||||||||
Swansea | 0:1 | Brighton |
|
||||||||
Southampton | 0:1 | Burnley |
|
||||||||
Stoke City | 2:2 | Leicester |
|
||||||||
Huddersfield | 1:0 | West Brom |
|
||||||||
Barcelona | 2:1 | Sevilla FC |
|
||||||||
Dep. La Coruña | 0:1 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Valencia | 3:0 | CD Leganés | |||||||||
Alavés | 1:0 | Espanyol | |||||||||
Angers SCO | 0:5 | Paris SG |
|
||||||||
Monaco | 6:0 | Guingamp | |||||||||
FC Nantes | 2:1 | Toulouse | |||||||||
Troyes | 3:0 | R. Strasbourg | |||||||||
Montpellier | 1:1 | Amiens SC | |||||||||
FC Porto | 2:0 | Belenenses | |||||||||
Estoril Praia | 0:2 | Rio Ave | |||||||||
Moreirense | 1:1 | Portimonense | |||||||||
Tondela | 3:2 | Boavista | |||||||||
Bologna | 2:3 | Crotone | |||||||||
Genoa | 0:2 | Sampdoria | |||||||||
AS Nancy | 1:1 | Lens | |||||||||
Ankaraspor | 1:1 | Fenerbahce |
|
||||||||
Kayserispor | 0:0 | Trabzonspor |
|
||||||||
Kasimpasa | 2:2 | Bursaspor | |||||||||
Antalyaspor | 2:1 | Karabükspor | |||||||||
Botafogo | 1:2 | Fluminense |
|
||||||||
Santos | 3:1 | Atlético-MG |
|
||||||||
Atlético-GO | 0:1 | São Paulo |
|
||||||||
Union Berlin | 1:0 | FC St. Pauli |
|
||||||||
E. Braunschweig | 2:2 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
J. Regensburg | 3:2 | Greuther Fürth |
|
||||||||
Frosinone | 2:1 | Parma | |||||||||
Salernitana | 2:2 | Bari | |||||||||
Brescia | 1:2 | Venezia | |||||||||
Foggia | 2:3 | Cremonese | |||||||||
Cittadella | 1:1 | Ternana | |||||||||
Carpi | 4:2 | Ascoli | |||||||||
Virtus Entella | 2:2 | Cesena | |||||||||
Novara | 0:1 | Pro Vercelli | |||||||||
St. Johnstone | 0:4 | Celtic | |||||||||
Rangers | 3:0 | Partick Thistle | |||||||||
Hibernian FC | 2:1 | Dundee FC | |||||||||
Ross County | 3:2 | Motherwell FC | |||||||||
Hamilton Acad. | 2:2 | Aberdeen FC | |||||||||
KRC Genk | 0:0 | KSC Lokeren | |||||||||
Sint-Truiden | 4:4 | KAS Eupen | |||||||||
KV Mechelen | 2:0 | KV Kortrijk | |||||||||
SK Beveren | 2:0 | Mouscron | |||||||||
AZ Alkmaar | 3:2 | Willem II | |||||||||
Excelsior | 1:0 | Roda JC | |||||||||
Heracles Almelo | 2:1 | FC Groningen | |||||||||
VVV-Venlo | 0:0 | NAC Breda | |||||||||
Tosno | 1:3 | Krasnodar | |||||||||
Akhmat Grozny | 1:0 | Rostov | |||||||||
Rayo Vallecano | 1:1 | Albacete | |||||||||
Reus Deportiu | 1:0 | Sporting Gijón | |||||||||
Sevilla Atl. | 1:1 | CD Tenerife | |||||||||
Lorca FC | 1:0 | Córdoba CF | |||||||||
Asteras Tripoli | 1:0 | Panathinaikos | |||||||||
Atromitos | 0:0 | Panionios | |||||||||
Panetolikos | 1:3 | AO Xanthi | |||||||||
Sturm Graz | 0:0 | Rapid Vienna |
|
||||||||
SCR Altach | 2:4 | LASK |
|
||||||||
Admira Wacker | 0:0 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
Fidelis Andria | 1:1 | Lecce | |||||||||
V. Francavilla | 1:0 | Catanzaro | |||||||||
Cosenza | 1:1 | Fondi Calcio | |||||||||
Catania | 4:1 | Bisceglie | |||||||||
Casertana | 0:0 | Reggio Calabria | |||||||||
Matera | 1:1 | Juve Stabia | |||||||||
Trapani | 1:0 | Akragas | |||||||||
Siracusa | 2:3 | Paganese | |||||||||
Club Tijuana | 2:1 | León | |||||||||
Morelia | 1:2 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
San Lorenzo | 0:1 | Banfield | |||||||||
Rosario Central | 0:1 | Atl. Tucumán | |||||||||
Godoy Cruz | 2:1 | Huracán | |||||||||
Lanús | 0:2 | Olimpo | |||||||||
Colon | 3:3 | San Martín (SJ) | |||||||||
Hajduk Split | 2:3 | NK Rudes | |||||||||
Cibalia | 1:4 | NK Istra | |||||||||
Al-Wahda | 0:1 | Al-Ain FC | |||||||||
Al-Dhafra FC | 0:0 | Ajman Club | |||||||||
Ferencváros | 2:1 | Debrecen | |||||||||
Fehérvár | 4:0 | Mezőkövesd | |||||||||
Honvéd | 4:3 | Puskás AFC | |||||||||
Vasas FC | 0:1 | Újpest FC | |||||||||
Haladás | 1:2 | Paksi FC | |||||||||
Diósgyőr | 1:2 | Balmazújváros | |||||||||
Nordsjaelland | 2:2 | Lyngby BK | |||||||||
Grasshoppers | 2:0 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
FC Sion | 1:1 | FC Zürich |
|
||||||||
Górnik Zabrze | 3:1 | Lech Poznan |
|
||||||||
Wisla Plock | 1:2 | Jagiellonia | |||||||||
Wisla Kraków | 3:0 | Sandecja | |||||||||
Al-Kharaitiyat | 1:1 | Al-Arabi SC | |||||||||
Al-Sailiya SC | 3:2 | Umm Salal SC | |||||||||
Wydad AC | 1:0 | Al Ahly | |||||||||
Ümraniyespor | 1:0 | Adana Demirspor | |||||||||
Giresunspor | 2:0 | Erzurumspor FK | |||||||||
Denizlispor | 2:0 | Altinordu | |||||||||
Elazigspor | 2:0 | Gaziantepspor | |||||||||
Servette FC | 1:1 | FC Winterthur |
|
||||||||
FC Wil 1900 | 2:3 | FC Chiasso | |||||||||
Eyüpspor | 0:2 | Hatayspor | |||||||||
Buca Gelistirme | 3:1 | Tuzlaspor | |||||||||
Menemen FK | 4:0 | Mersin TY | |||||||||
Sancaktepe FK | 1:1 | Amed SK | |||||||||
Raków | 3:1 | Gornik Leczna | |||||||||
Odra Opole | 1:0 | GKS Tychy | |||||||||
P. Niepolomice | 2:3 | Pogon Siedlce | |||||||||
Chojniczanka | 0:0 | Miedz Legnica | |||||||||
GKS Katowice | 2:0 | Olimpia Grudz. | |||||||||
Wigry Suwalki | 3:0 | Podbeskidzie | |||||||||
Dep. Cuenca | 1:0 | Independiente | |||||||||
CS Emelec | 0:0 | Delfín SC | |||||||||
Uni. Católica | 2:0 | Fuerza Amarilla | |||||||||
Liverpool FC | 1:4 | Nacional | |||||||||
Racing Club | 0:0 | Rampla Jrs | |||||||||
River Plate | 1:2 | Sud América | |||||||||
Plaza Colonia | 1:0 | Juventud | |||||||||
1.FC Magdeburg | 0:0 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
SC Paderborn | 3:0 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
Würzb. Kickers | 1:0 | Hallescher FC |
|
||||||||
FSV Zwickau | 1:3 | Unterhaching |
|
||||||||
SV Meppen | 3:2 | Chemnitzer FC | |||||||||
VfR Aalen | 3:1 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
Cerezo Osaka | 2:0 | Kawasaki Front. | |||||||||
Aris Limassol | 2:2 | Omonia Nikosia | |||||||||
Anorthosis | 5:1 | Olympiakos N. | |||||||||
Doxa Katokopias | 4:2 | Ethnikos | |||||||||
Molde FK | 0:1 | Kristiansund | |||||||||
FCV Farul | 3:0 | Sepsi OSK | |||||||||
Gaz Metan | 0:3 | FC Dinamo | |||||||||
Gangwon FC | 4:0 | FC Seoul | |||||||||
Guarani | 0:1 | América-MG |
|
||||||||
Paysandu | 1:1 | Vila Nova FC | |||||||||
Santa Cruz-PE | 2:3 | Náutico | |||||||||
ABC FC | 0:1 | Luverdense | |||||||||
Boa Esporte | 0:1 | Londrina-PR | |||||||||
Figueirense FC | 2:0 | Brasil Pelotas | |||||||||
Huachipato | 1:2 | CD Everton | |||||||||
Wanderers | 0:1 | U. de Chile | |||||||||
U. Concepción | 1:1 | Palestino | |||||||||
Audax Italiano | 2:0 | Curicó Unido | |||||||||
Levski Sofia | 1:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
Beroe | 1:1 | Dunav | |||||||||
Etar | 2:0 | Vitosha | |||||||||
Lazio U19 | 0:2 | Milan U19 | |||||||||
Udinese U19 | 2:2 | Roma U19 | |||||||||
Napoli U19 | 4:1 | Sassuolo U19 | |||||||||
Sampdoria U19 | 0:2 | Bologna U19 | |||||||||
Juventus U19 | 2:0 | Fiorentina U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 0:0 | Genoa U19 | |||||||||
Chievo U19 | 1:2 | Torino U19 | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 3:4 | Pohang Steelers | |||||||||
Daegu FC | 2:0 | Gwangju FC | |||||||||
Orlando Pirates | 4:6 on pens | Polokwane City | |||||||||
Cape Umoya Utd. | 1:2 | Royal AM | |||||||||
Bidvest Wits FC | 1:0 | Baroka FC | |||||||||
Banik Ostrava | 0:1 | Mlada Boleslav | |||||||||
Teplice | 3:0 | Slovacko | |||||||||
Bohemians 1905 | 1:1 | Sigma Olomouc | |||||||||
Jihlava | 3:1 | Slovan Liberec | |||||||||
Dukla Prague | 3:2 | Karvina | |||||||||
Pendikspor | 1:0 | Gümüshanespor | |||||||||
Karsiyaka | 3:2 | Sanliurfaspor | |||||||||
Baskent Safak | 1:0 | Kahramanmaras | |||||||||
Pyramids FC | 3:1 | Entag El Harby | |||||||||
Ittihad Alex | 0:1 | El Masry | |||||||||
Gaish | 0:0 | Wadi Degla | |||||||||
BJ Guoan | 1:2 | CC Yatai | |||||||||
SH Port | 2:3 | Jiangsu FC | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 1:0 | HN FC | |||||||||
SD Taishan | 5:4 | HB FC | |||||||||
Liaoning FC | 1:4 | SH Shenhua | |||||||||
GuaZ FC | 1:2 | TJ Tianhai | |||||||||
CQ Liangjiang | 0:2 | GZ City | |||||||||
YB Funde | 3:0 | GuiZ FC | |||||||||
Leones Negros | 0:1 | Celaya | |||||||||
Atlante | 0:1 | Cimarrones | |||||||||
Min. Zacatecas | 3:0 | Correcaminos | |||||||||
Venados FC | 2:1 | Potros UAEM | |||||||||
FK Oleksandriya | 0:0 | Chornomorets | |||||||||
Veres Rivne | 0:0 | Zirka | |||||||||
Maccabi Netanya | 2:0 | Hapoel Haifa | |||||||||
Bnei Yehuda | 3:2 | B. Jerusalem | |||||||||
Hapoel Acre | 1:0 | FC Ashdod | |||||||||
Maldonado | 2:0 | Cerro Largo | |||||||||
Miramar | 3:1 | Rentistas | |||||||||
Mvd City Torque | 0:0 | Progreso | |||||||||
Cerrito | 0:1 | CA Atenas | |||||||||
Villa Española | 2:0 | Tacuarembó | |||||||||
Club Oriental | 1:1 | Villa Teresa | |||||||||
Canadian | 1:2 | Huracán | |||||||||
FC Annecy | 2:2 | GOAL FC | |||||||||
FC Villefranche | 4:0 | ASM Belfort | |||||||||
Olymp. Lyon B | 0:1 | Jura Sud | |||||||||
Neuweg | 2:1 | SAS Epinal | |||||||||
Radnik | 1:0 | Vozdovac | |||||||||
Backa | 0:2 | Spartak | |||||||||
Borac Cacak | 2:1 | Javor-Matis | |||||||||
Rad | 1:0 | Napredak | |||||||||
Real Sociedad B | 2:0 | Real Unión | |||||||||
SD Amorebieta | 5:0 | CD Izarra | |||||||||
Dundee United | 2:1 | St. Mirren | |||||||||
Livingston FC | 0:0 | Inverness CT | |||||||||
Morton | 1:2 | Queen o. t. S. | |||||||||
Falkirk | 1:1 | Dunfermline A. | |||||||||
Brechin City | 0:1 | Dumbarton | |||||||||
Real Cartagena | 3:0 | Pereira | |||||||||
Orsomarso SC | 1:0 | Leones FC | |||||||||
Lyon La Duchère | 2:4 | Grenoble | |||||||||
Nasaf Qarshi | 2:0 | Metallurg Bk. | |||||||||
OKMK Olmaliq | 3:1 | Shurtan | |||||||||
Qizilqum | 1:0 | Dinamo | |||||||||
FC Buxoro | 2:2 | Kokand 1912 | |||||||||
FK Obod | 0:3 | Mash'al | |||||||||
Istiqlol | 0:1 | Al-Quwa Al-Jaw. | |||||||||
Brommapojkarna | 4:1 | Gefle | |||||||||
Värnamo | 2:1 | Örgryte | |||||||||
GAIS | 3:0 | Varbergs BoIS | |||||||||
Helsingborgs IF | 0:2 | Östers IF | |||||||||
Degerfors | 3:1 | Syrianska FC | |||||||||
Trelleborg | 2:2 | Dalkurd | |||||||||
Åtvidabergs FF | 0:1 | Norrby | |||||||||
Neftekhimik | 2:3 | KamAZ | |||||||||
Volga Uljanovsk | 1:0 | Ural 2 | |||||||||
Nosta | 5:0 | KS 2 Samara | |||||||||
Anzhi-Yunior | 0:0 | Orenburg-2 | |||||||||
Newcastle | 3:0 | Wellington | |||||||||
Perth Glory | 1:0 | Adelaide United | |||||||||
Ohod Club | 1:3 | Al-Faisaly | |||||||||
CS Constantine | 4:2 | JS Saoura | |||||||||
USM El Harrach | 0:0 | NA Hussein Dey | |||||||||
NK Sesvete | 3:2 | NK Varazdin | |||||||||
HNK Gorica | 5:2 | NK Novigrad | |||||||||
NK Solin | 0:1 | NK Dugopolje | |||||||||
NK Kustosija | 0:1 | Din. Zagreb II | |||||||||
NK Lucko | 1:1 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
RFC Seraing | 3:0 | FCV Dender EH | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 3:0 | Patro Eisden | |||||||||
KMSK Deinze | 2:0 | KSK Heist | |||||||||
RE Virton | 3:1 | KSV Oudenaarde | |||||||||
Dessel Sport | 3:0 | Berchem Sport | |||||||||
Ittihad Tanger | 2:2 | Hassania | |||||||||
KACM Marrakech | 1:1 | OC Safi | |||||||||
Zrinjski Mostar | 3:0 | Radnik Bijelj. | |||||||||
Mladost Kakanj | 2:1 | B. Banja Luka | |||||||||
Celik Zenica | 1:4 | Siroki Brijeg | |||||||||
NK Vitez | 1:1 | Zeljeznicar | |||||||||
Sloboda Tuzla | 2:2 | FK Krupa | |||||||||
Strogino Moscow | 2:2 | Torpedo Moscow | |||||||||
Sokol Saratov | 1:0 | Dinamo Bryansk | |||||||||
FK Kaluga | 0:0 | Zenit Penza | |||||||||
Rotor 2 | 0:1 | FK Ryazan | |||||||||
Novomoskovsk | 0:0 | Ararat Moskau | |||||||||
Energomash | 2:1 | Saturn | |||||||||
FK Qabala | 3:1 | FK Sabail | |||||||||
Sumgayit | 3:1 | Shamakhi | |||||||||
FK Indjija | 2:0 | Sloboda Uzice | |||||||||
Radnicki 1923 | 0:0 | Radnicki Pirot | |||||||||
Jagodina | 0:0 | Dinamo Vranje | |||||||||
Kolos Kovalivka | 1:0 | Girnyk-Sport | |||||||||
Obolon | 3:2 | Naftovyk | |||||||||
Kremin | 0:2 | PFK Sumy | |||||||||
Gelios | 3:0 | Zhemchuzhyna O. | |||||||||
Jelgava | 1:0 | RFS | |||||||||
Liepaja | 1:0 | Metta | |||||||||
JFK Ventspils | 2:3 | Spartaks | |||||||||
Kocaelispor | 1:1 | 23 Elazig FK | |||||||||
Arsinspor | 0:0 | 1461 Trabzon | |||||||||
Widzew Lodz | 1:2 | LKS Lomza | |||||||||
Mazur Elk | 0:1 | Pol. Warsaw | |||||||||
Warta Sieradz | 1:3 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Huragan Morag | 2:0 | Bielsk Podlaski | |||||||||
Ursus Warszawa | 4:3 | Drweca NML | |||||||||
O. Zambrow | 1:0 | GKS Wikielec | |||||||||
Neman Grodno | 0:2 | Dynamo Brest | |||||||||
Naftan | 1:5 | Soligorsk | |||||||||
Krumkachi | 0:1 | Gomel | |||||||||
Rangers Talca | 1:1 | Magallanes | |||||||||
AC Barnechea | 3:3 | San Felipe | |||||||||
NK Krsko | 0:5 | NK Maribor | |||||||||
NK Aluminij | 0:1 | NK Domzale | |||||||||
ND Gorica | 0:3 | NK Triglav | |||||||||
LC Sailors | 2:1 | Geylang | |||||||||
Betis Deportivo | 1:2 | Recre Granada | |||||||||
Comunicaciones | 2:1 | Xelajú | |||||||||
Coruxo FC | 1:2 | Atl. Madrid B | |||||||||
Pribram | 3:1 | SFC Opava | |||||||||
Hradec Kralove | 2:0 | Vitkovice | |||||||||
Frydek-Mistek | 0:0 | Banik Sokolov | |||||||||
Olympia | 1:3 | Viagem Usti n/L | |||||||||
Chernomorets N. | 5:0 | Biolog | |||||||||
Legion | 1:0 | Chaika Pes. | |||||||||
Mashuk-KMV | 2:0 | Anzhi 2 | |||||||||
Druzhba Maikop | 0:2 | Afips Afipskiy | |||||||||
Spartak Nalchik | 3:0 | V. Ponedelnik | |||||||||
Spartak V. | 3:0 | Din. Stavropol | |||||||||
Muangthong Utd. | 2:1 | Police Tero FC | |||||||||
Ratchaburi FC | 0:1 | Chiangrai Utd. | |||||||||
KF Teuta | 1:1 | KF Laçi | |||||||||
FC Kamza | 1:0 | FK Partizani | |||||||||
FC Luftëtari | 2:0 | KS Lushnja | |||||||||
Hamrun Spart. | 2:0 | Naxxar Lions FC | |||||||||
Gzira Utd. | 2:2 | Mosta FC | |||||||||
Balzan FC | 2:1 | Birkirkara FC | |||||||||
Tarxien | 2:3 | Lija Athletic | |||||||||
FCI Levadia | 0:0 | FC Flora | |||||||||
Paide | 3:2 | Pärnu Vaprus | |||||||||
Kalju FC | 8:1 | JK Trans Narva | |||||||||
FCI Tallinn | 1:1 | JK Tammeka | |||||||||
Sillamäe Kalev | 0:1 | JK Viljandi | |||||||||
Pyunik Yerevan | 0:0 | Gandzasar | |||||||||
Arbroath | 1:4 | Ayr United | |||||||||
Raith Rovers | 1:0 | East Fife | |||||||||
Stranraer | 3:0 | Queen's Park | |||||||||
Alloa Athletic | 1:0 | Airdrieonians | |||||||||
Albion Rovers | 3:4 | Forfar Athletic | |||||||||
Southern | 0:1 | Tai Po | |||||||||
Orion | 1:3 | Rangers | |||||||||
Olbia | 3:0 | Giana Erminio | |||||||||
Siena | 1:2 | Livorno | |||||||||
Tekstilshchik | 2:0 | S. Kostroma | |||||||||
Torpedo Vlad. | 1:0 | Veles Moscow | |||||||||
Murom | 0:1 | Dnepr Smolensk | |||||||||
Pskov-747 | 3:0 | Dinamo 2 S-Pb | |||||||||
Kolomna | 1:3 | Loko-Kazanka M. | |||||||||
Energia V. Luki | 2:0 | Znamya Truda | |||||||||
Hannover 96 II | 2:3 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
VfB Lübeck | 0:0 | VfV Hildesheim | |||||||||
Hamburger SV II | 2:0 | Altona 93 | |||||||||
Drochtersen/A. | 4:0 | E. Norderstedt | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 1:2 | G. Egestorf/L. | |||||||||
Eutin 08 | 3:1 | Braunschweig II | |||||||||
Rudar Pljevlja | 2:0 | B. Podgorica | |||||||||
OFK Petrovac | 1:0 | FK Decic Tuzi | |||||||||
OFK Titograd | 0:2 | Sutjeska Niksic | |||||||||
OFK Grbalj | 3:2 | Kom Podgorica | |||||||||
Zeta Golubovac | 1:2 | FK Iskra | |||||||||
Sandvikens IF | 3:1 | Västerås SK | |||||||||
Carlstad United | 2:0 | Brage | |||||||||
Vasalunds IF | 1:1 | Umeå FC | |||||||||
Sollentuna FK | 2:1 | Akropolis IF | |||||||||
Team TG | 4:0 | IFK Luleå | |||||||||
Enskede IK | 3:2 | Arameisk SIF | |||||||||
Assyriska FF | 1:2 | Nyköpings BIS | |||||||||
Sozopol | 0:0 | Loko Sofia | |||||||||
Botev Vratsa | 1:0 | Oborishte | |||||||||
Strumska Slava | 1:2 | Pomorie | |||||||||
B. Galabovo | 1:1 | Maritsa | |||||||||
Lokomotiv GO | 3:0 | C. Balchik | |||||||||
Tsarsko Selo | 5:1 | Neftochimic | |||||||||
Zalgiris | 2:4 | Jonava | |||||||||
Riteriai | 1:0 | Suduva | |||||||||
Atlantas | 2:2 | Utenis | |||||||||
Viktoria Köln | 6:1 | Westf. Rhynern | |||||||||
SV Rödinghausen | 0:2 | M'gladbach II | |||||||||
TuS Erndtebrück | 0:2 | RW Essen |
|
||||||||
Alem. Aachen | 1:2 | Wattenscheid 09 | |||||||||
Wuppertaler SV | 0:1 | KFC Uerdingen | |||||||||
Düsseldorf II | 1:3 | Bonner SC | |||||||||
Mohelnice | 2:2 | MFK Vyskov | |||||||||
1.HFK Olomouc | 1:4 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Jiskra Rymarov | 3:6 | HS Kromeriz | |||||||||
Hlucin | 2:4 | Lisen | |||||||||
Uhersky Brod | 2:1 | Val. Mezirici | |||||||||
Hulin | 3:1 | Petrkovice | |||||||||
Zlinsko | 2:0 | Velke Mezirici | |||||||||
Rubio Ñú | 3:3 | Luqueño | |||||||||
Bad Radkersburg | 0:0 | Grazer AK 1902 | |||||||||
Kapfenberg II | 2:2 | Lebring | |||||||||
FC Trofaiach | 1:1 | ASK Voitsberg | |||||||||
Fürstenfeld | 1:3 | Gnas | |||||||||
Larne FC | 1:1 | Loughgall | |||||||||
Institute FC | 2:2 | Portadown | |||||||||
Limavady | 3:1 | Knockbreda FC | |||||||||
Ballyclare | 1:0 | Dergview | |||||||||
PSNI FC | 2:0 | Lurgan Celtic | |||||||||
St. Pölten Jun. | 1:1 | First Vienna FC | |||||||||
FC Stadlau | 2:3 | Mauerwerk | |||||||||
Eastern Suburbs | 2:1 | Hamilton W. | |||||||||
KF Liria | 1:0 | FC Prishtina | |||||||||
KF Flamurtari | 1:1 | FC Drita | |||||||||
KF Vllaznia | 1:2 | KF Vëllaznimi | |||||||||
FC Martigues | 3:0 | Mont-de-Marsan | |||||||||
SC Sète | 3:0 | Monaco U21 | |||||||||
Marseille B | 0:1 | US Colomiers | |||||||||
OGC Nice B | 1:1 | Hyères 83 | |||||||||
US Saint-Malo | 1:1 | Le Mans FC | |||||||||
FC Mantois | 3:2 | Rennes B | |||||||||
Le Havre B | 3:4 | ACBB | |||||||||
Limoges FC | 0:2 | Lorient B | |||||||||
Trélissac FC | 0:1 | Stade Briochin | |||||||||
Kolkheti Poti | 1:0 | FC Dila | |||||||||
FC Locomotive | 2:2 | Shukura | |||||||||
Gimhae FC | 1:0 | Cheonan City | |||||||||
Badak Lampung | 3:2 | Borneo FC |
|
||||||||
Persikabo 1973 | 2:1 | Persipura | |||||||||
Arema FC | 5:3 | Semen Padang | |||||||||
AC Bellinzona | 4:1 | FC Wettswil | |||||||||
Eschen/Mauren | 0:0 | FC Kosova | |||||||||
Cliftonville | 3:0 | Carrick Rangers | |||||||||
Glenavon | 2:2 | Coleraine | |||||||||
Ballinamallard | 0:6 | Linfield | |||||||||
Ards FC | 2:4 | Crusaders | |||||||||
Warrenpoint | 1:2 | Dungannon | |||||||||
QRM B | 2:0 | FC Rouen 1899 | |||||||||
US Alençon | 4:1 | SM Caen B | |||||||||
Avranches B | 0:0 | FC Saint-Lô | |||||||||
CMS Oissel | 3:1 | Mondeville | |||||||||
Évreux FC 27 | 1:2 | Bayeux FC | |||||||||
FC Dieppe | 2:1 | Pacy Ménilles | |||||||||
SU Dives | 2:3 | ESM Gonfreville | |||||||||
Petrocub | 1:1 | Zaria Balti | |||||||||
Dinamo-Auto | 0:3 | CSF Speranta | |||||||||
Lobos UPNFM | 4:2 | Real Sociedad | |||||||||
Marathón | 1:0 | Honduras Progr. | |||||||||
Kozara Gradiska | 1:5 | Zvijezda 09 | |||||||||
Tekstilac | 3:1 | Sloga Meridian | |||||||||
Zeljeznicar BL | 1:2 | Slavija S. | |||||||||
Sutjeska Foca | 0:3 | Drina Zvornik | |||||||||
Napredak | 0:2 | Rudar Prijedor | |||||||||
Podrinje | 3:2 | Mrkonjic | |||||||||
NK Rogaska | 3:0 | NK Dekani | |||||||||
NK Fuzinar | 4:2 | NK Krka | |||||||||
NK Nafta 1903 | 3:0 | NK Brda | |||||||||
ND Ilirija | 0:2 | NK Dob | |||||||||
Verzej | 1:0 | NK Brezice 1919 | |||||||||
SW Bregenz | 1:4 | Langenegg | |||||||||
A. Lustenau II | 4:0 | Lauterach | |||||||||
Fussach | 1:1 | Höchst | |||||||||
Admira Dornbirn | 5:0 | Rankweil | |||||||||
Schwarzach | 0:10 | Nenzing | |||||||||
Röthis | 1:1 | FC Egg | |||||||||
FC Baden 1897 | 0:3 | FC Langenthal | |||||||||
Luzern U21 | 2:1 | Kickers Luzern | |||||||||
FC Sursee | 5:0 | FC Schötz | |||||||||
Stumbras | 3:0 | Banga | |||||||||
Grödig | 0:1 | FC Dornbirn | |||||||||
Wals-Grünau | 1:1 | Altach Juniors | |||||||||
Alberschwende | 1:1 | SV Wörgl | |||||||||
FC Wacker II | 3:0 | FC Hard | |||||||||
Hohenems | 0:0 | Schwaz | |||||||||
La U | 0:1 | Pérez Zeledón | |||||||||
Hai Phong FC | 2:0 | Da Nang FC | |||||||||
SLNA FC | 3:2 | Long An | |||||||||
Sai Gon FC | 1:2 | HAGL FC | |||||||||
Nürnberg U19 | 2:4 | Heidenheim U19 | |||||||||
Gr. Fürth U19 | 1:1 | SC Freiburg U19 | |||||||||
Stuttgart U19 | 2:2 | Frankfurt U19 | |||||||||
Mainz 05 U19 | 1:3 | SV Wehen U19 | |||||||||
The New Saints | 0:1 | Barry Town | |||||||||
Newtown | 1:2 | Bangor City | |||||||||
Cardiff Met | 5:0 | Carmarthen | |||||||||
FV Illertissen | 2:2 | SpVgg Bayreuth |
|
||||||||
VfR Garching | 2:0 | FC Augsburg II | |||||||||
SV Schalding | 2:1 | W. Burghausen | |||||||||
Gr. Fürth II | 1:2 | FC Pipinsried | |||||||||
1860 Rosenheim | 2:2 | TSV Buchbach | |||||||||
FC Unterföhring | 0:1 | VfB Eichstätt | |||||||||
FV Engers 07 | 0:3 | FC 08 Homburg | |||||||||
K'lautern II | 5:0 | Pfeddersheim | |||||||||
Idar-Oberstein | 0:3 | Eintracht Trier | |||||||||
FSV Salmrohr | 1:1 | FC Karbach | |||||||||
FSV Jägersburg | 3:1 | FV Eppelborn | |||||||||
SV Morlautern | 1:1 | Hertha Wiesbach | |||||||||
Komarno | 1:2 | Nove Mesto | |||||||||
FK Poprad | 1:1 | MSK Zilina B | |||||||||
Lipt. Mikulas | 1:0 | Podbrezova B | |||||||||
Inter Bratislava | 0:0 | STK Samorin | |||||||||
Spisska N. Ves | 1:1 | Lok. Kosice | |||||||||
MFK Zvolen | 0:0 | SKF Sered | |||||||||
Sokol Cizova | 1:4 | Chrudim | |||||||||
Dobrovice | 1:2 | Loko Vltavin | |||||||||
Pisek | 0:1 | Litomericko | |||||||||
Vysehrad | 2:0 | Usti nad Orlici | |||||||||
ES Zarzis | 1:3 | ES Metlaoui | |||||||||
Leverkusen U19 | 4:1 | Fort. Köln U19 | |||||||||
1.FC Köln U19 | 3:1 | B. Dortmund U19 | |||||||||
Bielefeld U19 | 1:2 | A. Kloster. U19 | |||||||||
Pr. Münster U19 | 0:2 | Paderborn U19 | |||||||||
Duisburg U19 | 1:2 | Oberhausen U19 | |||||||||
W. Nordhausen | 1:1 | Energie Cottbus |
|
||||||||
Altglienicke | 2:0 | FCO Neugersdorf | |||||||||
Viktoria Berlin | 4:1 | TSG Neustrelitz | |||||||||
FSV Luckenwalde | 0:2 | Budissa Bautzen | |||||||||
FC Imabari | 7:2 | RKD Ryugasaki | |||||||||
Salam Zgharta | 2:1 | Racing Beirut | |||||||||
Akhaa Al-Ahly | 2:0 | Shabab Baalbeck | |||||||||
TSV Aubstadt | 1:2 | Aschaffenburg | |||||||||
Bayern Hof | 4:0 | FC Amberg | |||||||||
SV Erlenbach | 1:1 | FV 04 Würzburg | |||||||||
SpVgg Weiden | 0:2 | Eltersdorf | |||||||||
DJK Gebenbach | 2:0 | 1.FC Sand | |||||||||
Würzb. Kick. II | 1:2 | TSV Großbardorf | |||||||||
Stade Reims B | 2:2 | RC Lens B | |||||||||
Viry-Châtillon | 1:1 | LOSC Lille B | |||||||||
Borgo | 2:0 | FC Fleury 91 | |||||||||
IC de Croix | 3:1 | AS Furiani | |||||||||
Notodden | 7:5 on pens | Raufoss | |||||||||
Pr. Niederkorn | 1:3 | Luxembourg City | |||||||||
Lions Gibraltar | 0:2 | St Joseph's FC | |||||||||
Gibr. Phoenix | 3:3 | Europa FC | |||||||||
Etoile Carouge | 3:0 | FC Echallens | |||||||||
BSC YB U21 | 2:1 | FC Fribourg | |||||||||
FC Thun U21 | 3:1 | FC Portalban | |||||||||
Čukarički U19 | 0:0 | Red Star U19 | |||||||||
Spartak U19 | 5:0 | Indjija U19 | |||||||||
Partizan U19 | 10:0 | Radnicki P. U19 | |||||||||
Napredak U19 | 1:2 | FK Brodarac U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 3:0 | Kragujevac U19 | |||||||||
Moravac | 0:1 | Internacional | |||||||||
H. Rostock II | 1:3 | TeBe Berlin | |||||||||
Anker Wismar | 1:0 | Torgelower FC | |||||||||
1.FC Frankfurt | 1:3 | Optik Rathenow | |||||||||
FCM Schwerin | 1:2 | Altlüdersdorf | |||||||||
Malchower SV | 0:2 | SC Staaken | |||||||||
Loko Moscow II | 1:3 | CSKA Moscow II | |||||||||
Rubin Kazan II | 2:3 | Zenit II | |||||||||
FK Tosno II | 0:1 | Krasnodar II | |||||||||
Akhmat II | 0:1 | Rostov II | |||||||||
Tortolì | 0:5 | Roma City | |||||||||
Apollon Pontou | 0:0 | AE Sparti | |||||||||
Phönix Lübeck | 5:1 | SV Eichede II | |||||||||
Todesfelde II | 0:5 | VfB Lübeck II | |||||||||
VfR Horst | 2:3 | BSC Brunsbüttel | |||||||||
FC Reher/Puls | 0:1 | Oldenburger SV | |||||||||
Phoenix Kisdorf | 1:2 | GW Siebenbäumen | |||||||||
Yesil Bursa | 1:3 | Ankara Demir | |||||||||
Kirikhanspor | 1:1 | K. Erciyesspor | |||||||||
Cesena U19 | 1:1 | Empoli U19 | |||||||||
Parma U19 | 3:2 | ProVercelli U19 | |||||||||
Cittadella U19 | 1:1 | Brescia U19 | |||||||||
Venezia U19 | 0:0 | Cremonese U19 | |||||||||
Novara U19 | 1:2 | Spezia U19 | |||||||||
SPAL U19 | 0:0 | Carpi U19 | |||||||||
DJK Vilzing | 2:2 | TuS Holzkirchen | |||||||||
Kirchanschöring | 1:1 | 1860 München II | |||||||||
TSV Rain/Lech | 2:3 | SB Traunstein | |||||||||
TSV Landsberg | 1:2 | SV Pullach | |||||||||
ASV Neumarkt | 0:2 | Schwaben Augsb. | |||||||||
SpVgg Hankofen | 3:3 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
Ternana U19 | 1:0 | Frosinone U19 | |||||||||
Bari U19 | 0:3 | Cagliari U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 1:3 | Palermo U19 | |||||||||
Benevento U19 | 0:0 | Ascoli U19 | |||||||||
Pescara U19 | 1:3 | Perugia U19 | |||||||||
Crotone U19 | 6:0 | Avellino U19 | |||||||||
Osnabrück U19 | 1:4 | Wolfsburg U19 | |||||||||
Hertha BSC U19 | 6:1 | D. Dresden U19 | |||||||||
U. Berlin U19 | 0:3 | W. Bremen U19 | |||||||||
Chemnitz U19 | 0:0 | RB Leipzig U19 | |||||||||
SV Manching | 0:3 | Türkgücü Münch. | |||||||||
TSV Kastl | 3:1 | TSV Neuried | |||||||||
TSV Moosach | 1:2 | SB Rosenheim | |||||||||
Pfarrkirchen | 0:3 | FC Deisenhofen | |||||||||
SpVgg Landshut | 1:1 | ESV Freilassing | |||||||||
Feyenoord U18 | 0:1 | PEC Zwolle U19 | |||||||||
AFC A'dam U19 | 1:2 | Roda JC U19 | |||||||||
Emmen U19 | 1:1 | FC Twente U19 | |||||||||
Den Bosch U19 | 3:3 | NAC Breda U19 | |||||||||
Almere City U19 | 3:0 | VVV U19 | |||||||||
Excelsior U19 | 0:1 | Dordrecht U19 | |||||||||
Murata | 0:2 | Domagnano | |||||||||
Tre Fiori | 5:2 | Faetano | |||||||||
Juvenes-Dogana | 0:6 | Libertas | |||||||||
Pennarossa | 1:1 | Cailungo | |||||||||
Čukarički U17 | 1:2 | Red Star U17 | |||||||||
Spartak U17 | 2:0 | Teleoptik U17 | |||||||||
Radn. Nis U17 | 0:1 | Apolon 4 U17 | |||||||||
Kiker U17 | 3:0 | Pancevo U17 | |||||||||
FC Eilenburg | 2:0 | Askan. Bernburg | |||||||||
VfL Halle 96 | 1:0 | Sandersdorf | |||||||||
Schott Jena | 1:3 | FSV Barleben | |||||||||
VFC Plauen | 1:0 | VfB Krieschow | |||||||||
Inter Leipzig | 3:0 | Einheit Kamenz | |||||||||
CZ Jena II | 0:0 | Bischofswerda | |||||||||
Hacettepe 1945 | 3:0 | Yomra Spor | |||||||||
Eastern Dist. | 1:2 | South China | |||||||||
Shatin | 3:1 | Sun Hei | |||||||||
Tung Sing | 2:2 | Hoi King | |||||||||
Bohemians B | 0:5 | Dukla Prague B | |||||||||
FC Kilia Kiel | 1:0 | TSV Altenholz | |||||||||
C. Schönkirchen | 2:3 | Husumer SV | |||||||||
Gettorfer SC | 2:0 | TSV Klausdorf | |||||||||
Paris FC B | 3:0 | Aubervilliers | |||||||||
L'Aumône | 2:1 | Paris 13 Atl. | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 4:3 | AKA SV Ried U18 | |||||||||
Stmk.-Sturm U18 | 4:4 | AKA Tirol U18 | |||||||||
AKA WAC U18 | 2:1 | Vorarlberg U18 | |||||||||
St. Pölten U18 | 2:3 | AKA Austria U18 | |||||||||
Stenhousemuir | 1:1 | Clyde FC | |||||||||
Elgin City | 0:2 | Peterhead | |||||||||
Annan Athletic | 0:0 | Berwick Rangers | |||||||||
Edinburgh City | 1:2 | Stirling Albion | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 2:2 | PAO U19 | |||||||||
Panetolikos U19 | 0:1 | AO Xanthi U19 | |||||||||
Levadiakos U19 | 1:0 | PAS Lamia U19 | |||||||||
Atromitos U19 | 1:1 | Panionios U19 | |||||||||
HHC Hardenberg | 4:2 | Sparta U21 | |||||||||
IJsselm.vogels | 0:1 | Koninklijke HFC | |||||||||
AFC Amsterdam | 2:3 | Katwijk | |||||||||
Viborg FF U19 | 2:1 | HB Köge U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 4:1 | Hellerup IK U19 | |||||||||
Roskilde U19 | 5:0 | Thisted FC U19 | |||||||||
AC Horsens U19 | 5:2 | Holbaek B&I U19 | |||||||||
Naestved BK U19 | 0:3 | B.93 U19 | |||||||||
Perly-Certoux | 3:4 | FC Collex-Bossy | |||||||||
Urania Genève | 1:3 | FC Conthey | |||||||||
S. Arabia U19 | 5:0 | India U19 | |||||||||
Morocco U15 | 1:0 | Bosnia U15 | |||||||||
Illertissen II | 1:4 | SC Olching | |||||||||
Memmingen II | 0:2 | SV Egg | |||||||||
Bad Grönenbach | 1:6 | Nördlingen | |||||||||
Falubaz U19 | 0:3 | Wa. Poznan U19 | |||||||||
Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 | 1:1 | Piast U19 | |||||||||
Glogow U19 | 4:1 | Warta G. U19 | |||||||||
Lechia U19 | 2:0 | Miedz U19 | |||||||||
FC Lerchenfeld | 4:3 | FC Allschwil | |||||||||
AS Timau | 3:1 | FC Tavannes | |||||||||
MOSP U19 | 0:0 | Cracovia U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 2:1 | Motor U19 | |||||||||
Progres U19 | 2:1 | Resovia U19 | |||||||||
Wisla U19 | 0:0 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Rzeszow U19 | 0:1 | Korona U19 | |||||||||
Bayreuth II | 1:3 | Baiersdorfer SV | |||||||||
SV Memmelsdorf | 0:2 | ATSV Erlangen | |||||||||
SV Mitterteich | 4:0 | FSV Bayreuth | |||||||||
SC 04 Schwabach | 2:1 | SV Friesen | |||||||||
TSV Buch | 1:0 | SpVgg Selbitz | |||||||||
Quelle Fürth | 0:1 | Neudrossenfeld | |||||||||
Brickfield R. | 2:4 AET | Ruthin | |||||||||
Porthmadog | 10:0 | Penley | |||||||||
Hünfelder SV | 4:0 | Hes. Kassel II | |||||||||
HBS | 1:3 | Quick DH | |||||||||
Heerenveen U17 | 0:5 | NEC U17 | |||||||||
PSV U17 | 2:1 | Sparta R. U17 | |||||||||
Feyenoord U17 | 2:0 | PEC Zwolle U17 | |||||||||
Utrecht U17 | 2:9 | Ajax U17 | |||||||||
FC Twente U17 | 2:4 | ADO U17 | |||||||||
AZ U17 | 5:1 | Emmen U17 | |||||||||
SDC Putten | 1:1 | AZSV Aalten | |||||||||
VV Eemdijk | 2:3 | SV Urk | |||||||||
Genemuiden | 3:2 | Berkum | |||||||||
Zuidvogels | 1:5 | Staphorst | |||||||||
Excelsior '31 | 2:2 | Ajax Amateurs | |||||||||
SV DFS | 4:2 | SV Huizen | |||||||||
Sparta Nijkerk | 4:2 | CSV Apeldoorn | |||||||||
SZ Renren | 8:9 on pens | YC Helanshan | |||||||||
AKA WAC U16 | 2:0 | Vorarlberg U16 | |||||||||
Stmk.-Sturm U16 | 1:1 | AKA Tirol U16 | |||||||||
St. Pölten U16 | 3:4 | AKA Austria U16 | |||||||||
Karlsruhe U17 | 2:0 | U'haching U17 | |||||||||
Hoffenheim U17 | 2:2 | FC Bayern U17 | |||||||||
Elversberg U17 | 0:1 | Nürnberg U17 | |||||||||
Frankfurt U17 | 1:1 | Stuttgart U17 | |||||||||
St. Kickers U17 | 1:3 | Mainz 05 U17 | |||||||||
St. Pauli U17 | 5:0 | Magdeburg U17 | |||||||||
W. Bremen U17 | 0:2 | Wolfsburg U17 | |||||||||
D. Dresden U17 | 0:0 | Hannover 96 U17 | |||||||||
Holst. Kiel U17 | 2:3 | Hamburg U17 | |||||||||
RB Leipzig U17 | 2:1 | Braunschw. U17 | |||||||||
Eimsbüttel U17 | 2:8 | Hertha BSC U17 | |||||||||
VfL Bochum U17 | 2:0 | Düsseldorf U17 | |||||||||
Aachen U17 | 0:2 | Schalke 04 U17 | |||||||||
Hombruch U17 | 0:1 | Leverkusen U17 | |||||||||
B. Dortmund U17 | 2:0 | 1.FC Köln U17 | |||||||||
Unterrath U17 | 1:3 | M'gladbach U17 | |||||||||
Pr. Münster U17 | 2:4 | Bielefeld U17 | |||||||||
S. Brijeg U19 | 4:3 | NK Vitez U19 | |||||||||
NK Celik U19 | 0:2 | FK MDK U19 | |||||||||
Volendam U19 | 1:4 | Sparta U19 | |||||||||
Heerenveen U19 | 0:4 | PSV U19 | |||||||||
Ajax U19 | 4:2 | Willem II U19 | |||||||||
Feyenoord U19 | 4:2 | NEC U19 | |||||||||
ADO U19 | 1:2 | Groningen U19 | |||||||||
BSC YB U17 | 3:0 | Grasshopper U17 | |||||||||
FC Basel U17 | 4:0 | FC Vaduz U18 | |||||||||
BEJUNE U17 | 2:2 | FC Zürich U17 | |||||||||
St. Gallen U17 | 1:2 | Luzern U17 | |||||||||
JK Järve U17 | 0:15 | FC Flora U17 | |||||||||
JK Vaprus U17 | 5:5 | Estonia U15 | |||||||||
Levadia U17 | 1:8 | FC Nomme U17 | |||||||||
Tammeka U17 | 4:0 | TJK Legion U17 | |||||||||
VfL Pinneberg | 0:3 | SC Victoria | |||||||||
TuS Dassendorf | 3:1 | SV Curslack-N. | |||||||||
Helsinki IFK | 1:1 | FC Honka | |||||||||
VfL Lohbrügge | 4:1 | Klub Kosova | |||||||||
Meiendorfer SV | 5:1 | Nettelnburg/A. | |||||||||
SV Altengamme | 3:0 | SC Condor II | |||||||||
SC Weiche 08 II | 0:1 | Strand 08 | |||||||||
PSV Neumünster | 2:4 | SV Todesfelde | |||||||||
TSB Flensburg | 5:0 | TSV Wankendorf | |||||||||
Türkspor Kiel | 2:1 | Heider SV | |||||||||
TSV Abtswind | 2:4 | SV Euerbach-K. | |||||||||
Schwebenried | 0:2 | TSV Heimb. | |||||||||
TSV Karlburg | 0:0 | TG Höchberg | |||||||||
Alem. Haibach | 3:4 | ASV Vach | |||||||||
Unterpleichfeld | 1:1 | 1.FC Fuchsstadt | |||||||||
Gaflenz | 1:4 | Kottingbrunn | |||||||||
SC Retz | 2:0 | Scheiblingkir. | |||||||||
Rohrendorf | 1:1 | Ardagger | |||||||||
Spratzern | 1:7 | St. Peter/Au | |||||||||
Kuchl | 4:1 | SAK 1914 | |||||||||
Bischofshofen | 1:2 | Neumarkt | |||||||||
A. Salzburg | 5:0 | Altenmarkt | |||||||||
Bergheim | 0:2 | Strobl | |||||||||
Eugendorf | 4:0 | Hallwang | |||||||||
SV Kraig | 1:1 | FC Lendorf | |||||||||
Annabichler SV | 3:2 | ATUS Ferlach | |||||||||
SVG Bleiburg | 0:2 | SK Maria Saal | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 1:4 | KAC 1909 | |||||||||
Pirna-Copitz | 1:0 | Lipsia Eutritzsch | |||||||||
FC Grimma | 2:00 PM | VFC Plauen II | |||||||||
VfB Zwenkau | 4:1 | Hohenstein-E. | |||||||||
Großenhainer FV | 5:0 | Radebeuler BC | |||||||||
BSG Stahl Riesa | 2:0 | Rapid Chemnitz | |||||||||
Eintr. Niesky | 2:1 | Markranstädt | |||||||||
FavAC | 1:0 | Austria XIII | |||||||||
ASK Elektra | 6:2 | Ostbahn XI | |||||||||
SV Donau | 0:2 | Post SV | |||||||||
Mannswörth | 4:2 | TWL Elektra | |||||||||
Rotenburger SV | 1:4 | Hagen/Uthlede | |||||||||
SV Bavenstedt | 1:3 | HSC Hannover | |||||||||
Lupo-Martini | 0:0 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
SV Empor Berlin | 0:6 | BW Berlin | |||||||||
Croatia Berlin | 1:1 | Berliner SC | |||||||||
Eltendorf | 3:1 | Horitschon | |||||||||
Silz/Mötz | 2:5 | Reichenau | |||||||||
Kirchbichl | 4:0 | Union Innsbruck | |||||||||
WSG Tirol II | 0:0 | Völs | |||||||||
Kematen | 9:1 | Mayrhofen | |||||||||
Zirl | 3:1 | SK St. Johann | |||||||||
SV Innsbruck | 5:0 | SV Zams | |||||||||
L.-Hohenlind | 3:0 | VfL Rheinbach | |||||||||
Iran U19 | 1:1 | Syria U19 | |||||||||
VfL 07 Bremen | 4:6 | W. Bremen III | |||||||||
OSC Bremerhaven | 0:4 | FC Oberneuland | |||||||||
Habenhauser FV | 2:2 | KSV Vatan Sport | |||||||||
ASV Durlach | 2:1 | VfR Gommersdorf | |||||||||
SpVgg Neckarelz | 1:0 | SG Kirchheim | |||||||||
VfR Mannheim | 6:1 | VfB Eppingen | |||||||||
TuS Bilfingen | 0:1 | VfB Gartenstadt | |||||||||
FC Kirrlach | 1:2 | SV Schwetzingen | |||||||||
DJK Blumenthal | 1:6 | Woltmershausen | |||||||||
Lesum-Burgdamm | 5:3 | TSV Farge | |||||||||
SF Köllerbach | 1:2 | Friedrichsthal | |||||||||
SG Lebach | 0:5 | VfL Primstal | |||||||||
RW Hasborn | 0:0 | B. Neunkirchen | |||||||||
TuS Hohenecken | 1:1 | Waldalgesheim | |||||||||
SV Endingen | 3:3 | SV Kuppenheim | |||||||||
FC Bad Dürrheim | 0:2 | Rielasingen | |||||||||
FC Denzlingen | 5:0 | FC Neustadt | |||||||||
FC Radolfzell | 2:1 | Offenburger FV | |||||||||
Kehler FV | 0:3 | SC Lahr | |||||||||
Freiburger FC | 7:4 | FC 04 Singen | |||||||||
FV Biebrich 02 | 8:1 | TSV Bicken | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match