Montpellier | 3:2 | Paris SG |
|
||||||||
Tottenham | 0:1 | Ajax |
|
||||||||
Millwall | 1:2 | Bristol City | |||||||||
Coritiba FC | 2:0 | Ponte Preta | |||||||||
PEC Zwolle U21 | 0:1 | NEC U21 | |||||||||
SE Reserves | 3:3 | FCM Reserves | |||||||||
FCN Reserves | 6:3 | FCH Reserves | |||||||||
Internacional | 1:3 | Vozdovac U19 | |||||||||
OFK Beograd U17 | 7:1 | Rad (Z) U17 | |||||||||
Proleter | 2:3 | Radnicki Nis | |||||||||
FC Lahti | 1:1 | VPS | |||||||||
SJK Seinäjoki | 1:0 | Kokkolan PV | |||||||||
CSKA 1948 | 2:0 | Nesebar | |||||||||
TSV Kornburg | 1:0 | Vorw. Röslau | |||||||||
Grebenstein | 1:4 | OSC Vellmar | |||||||||
Olymp. Laupheim | 1:2 | Ehingen-Süd | |||||||||
VfB Eppingen | 3:1 | TuS Bilfingen | |||||||||
FC Zuzenhausen | 5:1 | Durlach-Aue | |||||||||
SV Kelbra | 2:2 | Sangerhausen | |||||||||
Grimmener SV | 0:5 | Güstrower SC | |||||||||
TSV Bützow | 2:2 | TSV Stralsund | |||||||||
Neubrandenburg | 6:0 | SGA Boizenburg | |||||||||
FCM Schwerin | 2:0 | FSV Malchin | |||||||||
SV Hemelingen | 4:1 | FC Huchting | |||||||||
TSV Wallenhorst | 0:3 | BW Papenburg | |||||||||
Askan. Bernburg | 1:5 | Hallescher FC |
|
||||||||
Tigre | 1:2 | Unión Santa Fe | |||||||||
Gimnasia | 1:0 | Defensa | |||||||||
Pereira | 2:1 | Barranquilla FC | |||||||||
Banja Luka U19 | 2:1 | FK Krupa U19 | |||||||||
Kaisiad.-Baltai | 3:2 | KFK Krazante | |||||||||
FK Kazlu Ruda | 1:3 | Radviliskis | |||||||||
MCity | 3:0 | San. Joniškis | |||||||||
Dinamo Minsk | 0:0 | Vitebsk | |||||||||
Nogoom FC | 1:2 | Ittihad Alex | |||||||||
Ismaily | 0:1 | Harras Hodoud | |||||||||
Smouha | 0:0 | El Gouna | |||||||||
El Makasa | 1:1 | Pyramids FC | |||||||||
El Masry | 0:0 | Wadi Degla | |||||||||
Ventura County | 0:0 | Las Vegas | |||||||||
Guaraní | 0:0 | CD Santaní | |||||||||
Grindavík | 4:1 | Afturelding | |||||||||
ÍR | 1:3 | Fjölnir | |||||||||
Aegir | 0:4 | Thróttur | |||||||||
Fram Reykjavík | 1:3 AET | Njardvík | |||||||||
Keflavík | 1:0 | Kórdrengir | |||||||||
JK Tammeka U19 | 4:2 | Trans Narva U19 | |||||||||
FC Nomme U19 | 6:0 | JK Tarvas U19 | |||||||||
FCI Tallinn U19 | 2:0 | Tabasalu U19 | |||||||||
Hel./Jogeva U19 | 3:2 | Levadia U19 | |||||||||
Perak II | 0:0 | Perak | |||||||||
Selangor FC II | 1:3 | KDA FC | |||||||||
Kuala Lumpur | 3:3 | FELDA United | |||||||||
Portsmouth | 2:3 | Peterborough | |||||||||
Fleetwood | 2:1 | Sunderland | |||||||||
Tranmere Rovers | 1:1 | Bury | |||||||||
Newport County | 2:0 | Oldham Athletic | |||||||||
Annagh United | 1:4 | PSNI FC | |||||||||
Angusht Nazran | 0:0 | Spartak V. | |||||||||
Druzhba Maikop | 4:3 | Mashuk-KMV | |||||||||
Vrchovina NMnM | 2:2 | Velke Mezirici | |||||||||
Hulin | 0:3 | Zlinsko | |||||||||
Fjøra | 6:7 on pens | Florø SK | |||||||||
Radnicki 1923 | 2:0 | Zlatibor | |||||||||
Västeras SK U21 | 1:1 | Örebro SK U21 | |||||||||
Man City U18 | 0:1 | Liverpool U18 | |||||||||
Cobán Imperial | 1:0 | Guastatoya | |||||||||
Mount Pleasant | 0:1 | Cavalier FC | |||||||||
Portmore United | 1:0 | Waterhouse | |||||||||
Jahn Forchheim | 4:2 | Eltersdorf | |||||||||
TuS Dassendorf | 1:3 | Niendorfer TSV | |||||||||
VfB Dillingen | 1:1 | SV Röchling | |||||||||
Idar-Oberstein | 2:3 | Emmelshausen | |||||||||
SV Todesfelde | 3:0 | VfR Neumünster | |||||||||
Aluminium Arak | 3:1 | Havadar SC | |||||||||
Khooneh | 3:0 | Arvand Kh | |||||||||
Mes Kerman | 4:2 | Baadraan | |||||||||
Navad Urmia FC | 1:2 | Malavan | |||||||||
Golreyhan FC | 0:1 | Gol Gohar | |||||||||
Qashqai Shiraz | 4:1 | Sh Tabriz | |||||||||
Sh. Mahshahr | 2:1 | Fajr Sepasi | |||||||||
Skalica | 2:0 | Slavoj Trebisov | |||||||||
FC Twente U19 | 3:0 | Volendam U19 | |||||||||
Rohrbach/G. | 1:2 | SV Stripfing | |||||||||
Kottingbrunn | 3:1 | Langenrohr | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 3:0 | St. Valentin | |||||||||
Micheldorf | 1:0 | UnionSt.Florian | |||||||||
St. Martin/M. | 0:1 | SV Wallern | |||||||||
SC Marchtrenk | 0:1 | Edelweiß | |||||||||
Gmunden | 3:1 | Union Perg | |||||||||
Hall | 2:1 | Völs | |||||||||
Telfs | 3:1 | Union Innsbruck | |||||||||
SV Innsbruck | 7:0 | Natters | |||||||||
Imst | 1:1 | WSG Tirol II | |||||||||
Zirl | 1:0 | Kirchbichl | |||||||||
SV Zams | 1:2 | FC Söll | |||||||||
Lauterach | 1:2 | Admira Dornbirn | |||||||||
Aschaffenburg | 3:2 | 1860 Munich |
|
||||||||
Liaoning FC | 0:1 | BJ Chengfeng | |||||||||
SH Shenxin | 4:2 on pens | QD Hainiu | |||||||||
JL Baijia | 5:4 on pens | QD FC | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 4:1 | ZB Cuju | |||||||||
Delfín SC | 1:1 | CD Macará | |||||||||
Anaconda FC | 1:1 | CD El Nacional | |||||||||
Red Imps Res | 2:1 | Glacis Utd Res | |||||||||
Urartu II | 0:1 | FC Sevan | |||||||||
Lokomotiv U18 | 0:5 | FC Pyunik U18 | |||||||||
Ararat-Arm. U18 | 4:0 | Alashkert U18 | |||||||||
Esbjerg fB U19 | 1:2 | Aalborg BK U19 | |||||||||
AB Argir | 1:3 | Víkingur | |||||||||
NSÍ Runavík | 2:1 | B36 Tórshavn | |||||||||
SV Saar 05 | 1:3 | Saarbrücken |
|
||||||||
Pobeda Prilep | 1:3 | Brera Strumica | |||||||||
Zob Ahan | 0:2 | Saipa FC | |||||||||
Black Leopards | 1:2 | Sundowns | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match