KamAZ Naberezhnye Chelny
Info
Game plan
Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 20/21
Matches | Wins | Draws | Losses | ø pts | Goals | ø spectators | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Home record | 14 | 12 | - | 2 | 2.57 | 45:9 | 800 |
Away record | 14 | 9 | 1 | 4 | 2.00 | 30:16 | 433 |
Overall balance | 28 | 21 | 1 | 6 | 2.29 | 75:25 | 616 |
Russian Cup
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Second Round | Wed Aug 19, 2020 | 4:00 PM | H | Lada Dimitrovgrad | 4-1-4-1 | x | 5:3 on pens | ||
Third Round | Wed Sep 2, 2020 | 4:00 PM | A | Volga Uljanovsk | 4-1-4-1 | 2:0 |
Second League Division B Gruppe 4 (-2023)
Matchday | Date | Time | Venue | Ranking | Opponent | System of play | Attendance | Result | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sun Aug 9, 2020 | 4:00 PM | H | (1.) | KS 2 Samara (14.) | 4-2-3-1 | x | 6:0 | |
3 | Sun Aug 23, 2020 | 1:00 PM | A | (6.) | Lada Togliatti (15.) | 4-2-3-1 | x | 1:4 | |
4 | Sat Aug 29, 2020 | 3:00 PM | H | (6.) | Lada Dimitrovgrad (7.) | 4-2-3-1 | x | 4:0 | |
5 | Sun Sep 6, 2020 | 3:00 PM | A | (3.) | Nosta (10.) | 4-2-3-1 | x | 1:2 | |
6 | Sat Sep 12, 2020 | 3:00 PM | H | (2.) | Orenburg-2 (10.) | 4-2-3-1 | 1.200 | 4:0 | |
7 | Mon Sep 21, 2020 | 12:00 PM | A | (1.) | Dinamo Barnaul (9.) | 4-2-3-1 | 1.800 | 2:1 | |
8 | Thu Sep 24, 2020 | 2:00 PM | A | (3.) | Novosibirsk (4.) | 4-2-3-1 | 510 | 2:2 | |
9 | Sat Oct 3, 2020 | 2:00 PM | H | (4.) | Zvezda Perm (8.) | ? | 3:0 | ||
10 | Thu Oct 8, 2020 | 12:00 PM | A | (3.) | Tyumen (1.) | 4-2-3-1 | x | 1:0 | |
11 | Tue Oct 13, 2020 | 5:30 PM | H | (4.) | Ural 2 (9.) | 4-2-3-1 | 2:3 | ||
12 | Sun Oct 18, 2020 | 12:00 PM | A | (6.) | Chelyabinsk (7.) | ? | 0:3 | ||
13 | Sun Oct 25, 2020 | 12:00 PM | H | (4.) | Volga Uljanovsk (5.) | 4-2-3-1 | x | 1:3 | |
14 | Sat Oct 31, 2020 | 2:00 PM | A | (6.) | Volna Kovernino (5.) | 4-2-3-1 | x | 1:3 | |
15 | Wed Aug 12, 2020 | 3:00 PM | A | (5.) | Zenit Izhevsk (12.) | ? | 0:3 | ||
16 | Thu Nov 5, 2020 | 4:00 PM | H | (4.) | Zenit Izhevsk (12.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 3:1 | |
17 | Sun Apr 4, 2021 | 1:00 PM | H | (4.) | Chelyabinsk (5.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 3:1 | |
18 | Fri Apr 9, 2021 | 11:00 AM | A | (3.) | Ural 2 (10.) | 5-4-1 | 100 | 2:1 | |
19 | Fri Apr 16, 2021 | 5:30 PM | H | (4.) | Tyumen (1.) | 4-2-3-1 | 1.500 | 3:0 | |
20 | Wed Apr 21, 2021 | 3:30 PM | A | (3.) | Zvezda Perm (6.) | 4-2-3-1 | 1.500 | 0:1 | |
21 | Tue Apr 27, 2021 | 5:30 PM | H | (3.) | Novosibirsk (1.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 1:0 | |
22 | Fri Apr 30, 2021 | 5:30 PM | H | (3.) | Dinamo Barnaul (6.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 5:0 | |
23 | Thu May 6, 2021 | 1:00 PM | A | (1.) | Orenburg-2 (12.) | 4-2-3-1 | 150 | 1:2 | |
24 | Tue May 11, 2021 | 5:30 PM | H | (1.) | Nosta (8.) | 4-2-3-1 | 1.000 | 3:1 | |
25 | Tue May 18, 2021 | 3:00 PM | A | (1.) | Lada Dimitrovgrad (11.) | 4-2-3-1 | 200 | 0:3 | |
26 | Sun May 23, 2021 | 4:00 PM | H | (1.) | Lada Togliatti (13.) | 4-2-3-1 | 1.500 | 5:0 | |
27 | Sun May 30, 2021 | 4:00 PM | H | (1.) | Volna Kovernino (8.) | 4-2-3-1 | 2.000 | 2:0 | |
28 | Fri Jun 4, 2021 | 4:00 PM | A | (1.) | Volga Uljanovsk (3.) | 4-2-3-1 | 1.700 | 4:0 | |
30 | Tue Jun 15, 2021 | 3:00 PM | A | (2.) | KS 2 Samara (14.) | 4-2-3-1 | 100 | 1:5 |