Segunda División B - Grupo I (- 20/21)
Spain
League level:
Third Tier
- Number of teams: 0 teams
- Players: 0
- Foreigners: 0 Players %
- ø-Market value: -
Complete Segunda División B - Grupo I (- 20/21) schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/24/196:45 PM | ||||||
(8.) R. Majadahonda | 1:0 | Sporting B (18.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(15.) Marino Luanco | 1:2 | Atl. Madrid B (5.) | ||||
8:30 PM | ||||||
(1.) Pontevedra | 2:0 | Coruxo FC (19.) | ||||
Sun 8/25/1911:00 AM | ||||||
(10.) Inter de Madrid | 2:2 | Celta Vigo B (9.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(2.) UD Sanse | 2:0 | Racing Ferrol (20.) | ||||
(16.) UP Langreo | 0:1 | Atl. Baleares (6.) | ||||
(3.) Penya Deportiva | 4:3 | Oviedo Vetusta (13.) | ||||
(12.) Las Rozas CF | 1:1 | RM Castilla (11.) | ||||
(7.) UD Melilla | 1:0 | Getafe CF B (17.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(4.) Las Palmas Atl. | 3:2 | UD Ibiza (14.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/31/198:00 PM | ||||||
(11.) Racing Ferrol | 4:1 | Pontevedra (15.) | ||||
(3.) RM Castilla | 3:1 | Marino Luanco (19.) | ||||
Sun 9/1/1912:00 PM | ||||||
(9.) Sporting B | 5:0 | UD Sanse (14.) | ||||
(10.) UD Ibiza | 2:0 | R. Majadahonda (13.) | ||||
(2.) Atl. Baleares | 1:0 | Las Palmas Atl. (12.) | ||||
(6.) Oviedo Vetusta | 2:1 | UP Langreo (18.) | ||||
(8.) Atl. Madrid B | 1:3 | Penya Deportiva (1.) | ||||
(17.) Getafe CF B | 0:0 | Las Rozas CF (16.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(20.) Coruxo FC | 0:2 | Inter de Madrid (5.) | ||||
Wed 9/18/194:00 PM | ||||||
(4.) Celta Vigo B | 4:2 | UD Melilla (7.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/7/196:00 PM | ||||||
(19.) UP Langreo | 1:2 | Atl. Madrid B (5.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(20.) Marino Luanco | 2:3 | Getafe CF B (11.) | ||||
Sun 9/8/1912:00 PM | ||||||
(17.) UD Sanse | 0:3 | UD Ibiza (6.) | ||||
(7.) R. Majadahonda | 2:1 | Atl. Baleares (8.) | ||||
(1.) Penya Deportiva | 2:0 | RM Castilla (10.) | ||||
(9.) Las Rozas CF | 3:0 | Celta Vigo B (12.) | ||||
(2.) Inter de Madrid | 5:1 | UD Melilla (14.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(13.) Las Palmas Atl. | 1:2 | Oviedo Vetusta (3.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(16.) Coruxo FC | 2:0 | Racing Ferrol (18.) | ||||
(4.) Pontevedra | 2:1 | Sporting B (15.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/14/198:00 PM | ||||||
(11.) RM Castilla | 0:0 | UP Langreo (20.) | ||||
Sun 9/15/1911:30 AM | ||||||
(15.) Getafe CF B | 0:1 | Penya Deportiva (1.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(18.) Sporting B | 0:1 | Coruxo FC (10.) | ||||
(2.) UD Ibiza | 2:1 | Pontevedra (9.) | ||||
(4.) Atl. Baleares | 3:2 | UD Sanse (19.) | ||||
(7.) Oviedo Vetusta | 2:2 | R. Majadahonda (6.) | ||||
(3.) Atl. Madrid B | 4:0 | Las Palmas Atl. (17.) | ||||
(13.) Celta Vigo B | 0:2 | Marino Luanco (16.) | ||||
(14.) UD Melilla | 0:0 | Las Rozas CF (8.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(12.) Racing Ferrol | 1:1 | Inter de Madrid (5.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/21/1912:00 PM | ||||||
(8.) Coruxo FC | 0:0 | UD Ibiza (4.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(20.) UP Langreo | 0:0 | Getafe CF B (15.) | ||||
Sun 9/22/1911:30 AM | ||||||
(1.) Penya Deportiva | 3:4 | Celta Vigo B (9.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(10.) Pontevedra | 0:1 | Atl. Baleares (2.) | ||||
(19.) UD Sanse | 2:3 | Oviedo Vetusta (5.) | ||||
(6.) R. Majadahonda | 1:0 | Atl. Madrid B (7.) | ||||
(17.) Marino Luanco | 0:0 | UD Melilla (14.) | ||||
(3.) Inter de Madrid | 2:1 | Las Rozas CF (12.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(18.) Las Palmas Atl. | 0:0 | RM Castilla (11.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(13.) Racing Ferrol | 0:0 | Sporting B (16.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/28/1912:00 PM | ||||||
(4.) Atl. Madrid B | 4:0 | UD Sanse (20.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) Sporting B | 1:0 | Inter de Madrid (5.) | ||||
(9.) RM Castilla | 3:1 | R. Majadahonda (6.) | ||||
Sun 9/29/1911:30 AM | ||||||
(17.) Getafe CF B | 0:1 | Las Palmas Atl. (12.) | ||||
(15.) UD Melilla | 2:2 | Penya Deportiva (3.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(2.) UD Ibiza | 2:0 | Racing Ferrol (18.) | ||||
(1.) Atl. Baleares | 2:0 | Coruxo FC (13.) | ||||
(7.) Oviedo Vetusta | 0:1 | Pontevedra (8.) | ||||
(11.) Celta Vigo B | 0:1 | UP Langreo (16.) | ||||
(10.) Las Rozas CF | 1:0 | Marino Luanco (19.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/6/1912:00 PM | ||||||
(15.) Sporting B | 0:2 | UD Ibiza (2.) | ||||
(18.) Racing Ferrol | 0:3 | Atl. Baleares (1.) | ||||
(20.) UD Sanse | 1:1 | RM Castilla (7.) | ||||
(6.) R. Majadahonda | 2:0 | Getafe CF B (17.) | ||||
(14.) Las Palmas Atl. | 0:0 | Celta Vigo B (13.) | ||||
(16.) UP Langreo | 0:1 | UD Melilla (11.) | ||||
(3.) Penya Deportiva | 2:1 | Las Rozas CF (10.) | ||||
(5.) Inter de Madrid | 1:0 | Marino Luanco (19.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(12.) Pontevedra | 1:5 | Atl. Madrid B (4.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(8.) Coruxo FC | 1:0 | Oviedo Vetusta (9.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/12/196:30 PM | ||||||
(7.) RM Castilla | 2:1 | Pontevedra (13.) | ||||
Sun 10/13/1911:30 AM | ||||||
(20.) Getafe CF B | 0:2 | UD Sanse (18.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(2.) UD Ibiza | 2:0 | Inter de Madrid (6.) | ||||
(1.) Atl. Baleares | 2:0 | Sporting B (17.) | ||||
(11.) Oviedo Vetusta | 0:1 | Racing Ferrol (15.) | ||||
(3.) Atl. Madrid B | 3:0 | Coruxo FC (10.) | ||||
(14.) Celta Vigo B | 0:1 | R. Majadahonda (5.) | ||||
(12.) UD Melilla | 0:1 | Las Palmas Atl. (8.) | ||||
(9.) Las Rozas CF | 0:0 | UP Langreo (19.) | ||||
(16.) Marino Luanco | 1:0 | Penya Deportiva (4.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 10/20/1912:00 PM | ||||||
(3.) UD Ibiza | 0:1 | Atl. Baleares (1.) | ||||
(19.) Sporting B | 0:1 | Oviedo Vetusta (9.) | ||||
(20.) UD Sanse | 0:3 | Celta Vigo B (10.) | ||||
(5.) R. Majadahonda | 2:2 | UD Melilla (13.) | ||||
(6.) Inter de Madrid | 1:1 | Penya Deportiva (4.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(8.) Las Palmas Atl. | 1:0 | Las Rozas CF (12.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) Racing Ferrol | 1:1 | Atl. Madrid B (2.) | ||||
(15.) Pontevedra | 2:3 | Getafe CF B (16.) | ||||
(18.) UP Langreo | 1:1 | Marino Luanco (17.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(11.) Coruxo FC | 1:1 | RM Castilla (7.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/26/194:30 PM | ||||||
(17.) Celta Vigo B | 1:2 | Pontevedra (12.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(2.) Atl. Madrid B | 3:2 | Sporting B (19.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(8.) RM Castilla | 1:2 | Racing Ferrol (11.) | ||||
Sun 10/27/1911:30 AM | ||||||
(14.) Getafe CF B | 2:0 | Coruxo FC (16.) | ||||
(10.) UD Melilla | 1:0 | UD Sanse (20.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(1.) Atl. Baleares | 4:1 | Inter de Madrid (6.) | ||||
(7.) Oviedo Vetusta | 1:1 | UD Ibiza (3.) | ||||
(13.) Las Rozas CF | 1:1 | R. Majadahonda (5.) | ||||
(15.) Marino Luanco | 1:0 | Las Palmas Atl. (9.) | ||||
(4.) Penya Deportiva | 3:1 | UP Langreo (18.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/2/195:00 PM | ||||||
(15.) Coruxo FC | 2:2 | Celta Vigo B (14.) | ||||
Sun 11/3/1912:00 PM | ||||||
(1.) Atl. Baleares | 3:1 | Oviedo Vetusta (10.) | ||||
(4.) UD Ibiza | 1:2 | Atl. Madrid B (2.) | ||||
(18.) Sporting B | 4:2 | RM Castilla (11.) | ||||
(9.) Pontevedra | 3:1 | UD Melilla (13.) | ||||
(3.) R. Majadahonda | 2:1 | Marino Luanco (17.) | ||||
(6.) Inter de Madrid | 3:0 | UP Langreo (19.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(7.) Las Palmas Atl. | 3:0 | Penya Deportiva (5.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) Racing Ferrol | 3:1 | Getafe CF B (16.) | ||||
(20.) UD Sanse | 0:4 | Las Rozas CF (12.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/9/195:00 PM | ||||||
(14.) Marino Luanco | 2:0 | UD Sanse (20.) | ||||
Sun 11/10/1911:30 AM | ||||||
(18.) Getafe CF B | 0:1 | Sporting B (16.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(10.) Oviedo Vetusta | 0:0 | Inter de Madrid (6.) | ||||
(12.) RM Castilla | 1:2 | UD Ibiza (3.) | ||||
(11.) Las Rozas CF | 1:3 | Pontevedra (8.) | ||||
(5.) Penya Deportiva | 0:0 | R. Majadahonda (4.) | ||||
(19.) UP Langreo | 1:0 | Las Palmas Atl. (9.) | ||||
(2.) Atl. Madrid B | 0:0 | Atl. Baleares (1.) | ||||
3:45 PM | ||||||
(17.) Celta Vigo B | 0:2 | Racing Ferrol (7.) | ||||
Wed 12/4/194:30 PM | ||||||
(13.) UD Melilla | 1:1 | Coruxo FC (15.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/16/194:00 PM | ||||||
(16.) Sporting B | 1:1 | Celta Vigo B (18.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(15.) Coruxo FC | 0:0 | Las Rozas CF (11.) | ||||
Sun 11/17/1912:00 PM | ||||||
(1.) Atl. Baleares | 1:1 | RM Castilla (12.) | ||||
(3.) UD Ibiza | 1:0 | Getafe CF B (19.) | ||||
(8.) Racing Ferrol | 3:3 | UD Melilla (13.) | ||||
(20.) UD Sanse | 1:2 | Penya Deportiva (4.) | ||||
(6.) R. Majadahonda | 0:2 | UP Langreo (17.) | ||||
(5.) Inter de Madrid | 6:0 | Las Palmas Atl. (10.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(7.) Pontevedra | 3:0 | Marino Luanco (14.) | ||||
Wed 12/4/193:45 PM | ||||||
(9.) Oviedo Vetusta | 3:2 | Atl. Madrid B (2.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/23/194:30 PM | ||||||
(9.) RM Castilla | 2:0 | Oviedo Vetusta (11.) | ||||
Sun 11/24/1911:30 AM | ||||||
(18.) Getafe CF B | 1:0 | Atl. Baleares (1.) | ||||
(12.) UD Melilla | 2:0 | Sporting B (17.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(2.) Atl. Madrid B | 2:0 | Inter de Madrid (6.) | ||||
(15.) Celta Vigo B | 1:0 | UD Ibiza (4.) | ||||
(16.) Las Rozas CF | 2:5 | Racing Ferrol (7.) | ||||
(3.) Penya Deportiva | 1:0 | Pontevedra (8.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(10.) Las Palmas Atl. | 0:0 | R. Majadahonda (5.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(19.) Marino Luanco | 1:3 | Coruxo FC (13.) | ||||
(14.) UP Langreo | 3:0 | UD Sanse (20.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/30/193:45 PM | ||||||
(9.) Oviedo Vetusta | 2:1 | Getafe CF B (19.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(2.) Atl. Madrid B | 2:0 | RM Castilla (12.) | ||||
Sun 12/1/1912:00 PM | ||||||
(1.) Atl. Baleares | 6:1 | Celta Vigo B (17.) | ||||
(3.) UD Ibiza | 3:1 | UD Melilla (13.) | ||||
(14.) Sporting B | 2:1 | Las Rozas CF (18.) | ||||
(11.) Coruxo FC | 2:0 | Penya Deportiva (4.) | ||||
(20.) UD Sanse | 1:2 | Las Palmas Atl. (10.) | ||||
(7.) Inter de Madrid | 1:2 | R. Majadahonda (5.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(6.) Racing Ferrol | 1:2 | Marino Luanco (15.) | ||||
(8.) Pontevedra | 0:0 | UP Langreo (16.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 12/6/195:00 PM | ||||||
(13.) Marino Luanco | 1:0 | Sporting B (17.) | ||||
Sat 12/7/197:00 PM | ||||||
(14.) RM Castilla | 2:2 | Inter de Madrid (7.) | ||||
Sun 12/8/1911:30 AM | ||||||
(19.) Getafe CF B | 0:2 | Atl. Madrid B (2.) | ||||
(16.) UD Melilla | 0:0 | Atl. Baleares (1.) | ||||
(5.) Penya Deportiva | 1:1 | Racing Ferrol (8.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(15.) Celta Vigo B | 3:1 | Oviedo Vetusta (9.) | ||||
(18.) Las Rozas CF | 1:1 | UD Ibiza (3.) | ||||
(11.) UP Langreo | 3:2 | Coruxo FC (12.) | ||||
(10.) Las Palmas Atl. | 1:2 | Pontevedra (6.) | ||||
(4.) R. Majadahonda | 1:0 | UD Sanse (20.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/14/1912:00 PM | ||||||
(1.) Atl. Baleares | 2:0 | Las Rozas CF (18.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(7.) Racing Ferrol | 3:0 | UP Langreo (15.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(6.) Pontevedra | 2:1 | R. Majadahonda (4.) | ||||
Sun 12/15/1911:00 AM | ||||||
(9.) Coruxo FC | 4:1 | Las Palmas Atl. (12.) | ||||
11:30 AM | ||||||
(11.) Oviedo Vetusta | 1:1 | UD Melilla (13.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(10.) RM Castilla | 3:0 | Getafe CF B (19.) | ||||
(2.) Atl. Madrid B | 3:1 | Celta Vigo B (17.) | ||||
(3.) UD Ibiza | 3:1 | Marino Luanco (14.) | ||||
(16.) Sporting B | 6:0 | Penya Deportiva (5.) | ||||
(8.) Inter de Madrid | 3:3 | UD Sanse (20.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/21/198:15 PM | ||||||
(15.) UP Langreo | 1:1 | Sporting B (14.) | ||||
Sun 12/22/1911:00 AM | ||||||
(16.) UD Melilla | 0:1 | Atl. Madrid B (1.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(7.) Inter de Madrid | 2:1 | Getafe CF B (19.) | ||||
(17.) Las Rozas CF | 1:0 | Oviedo Vetusta (13.) | ||||
(12.) Marino Luanco | 3:0 | Atl. Baleares (2.) | ||||
(5.) Penya Deportiva | 0:2 | UD Ibiza (3.) | ||||
(4.) R. Majadahonda | 1:1 | Coruxo FC (10.) | ||||
(20.) UD Sanse | 4:1 | Pontevedra (6.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(11.) Las Palmas Atl. | 1:0 | Racing Ferrol (8.) | ||||
Wed 1/8/203:45 PM | ||||||
(18.) Celta Vigo B | 0:1 | RM Castilla (9.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/4/205:00 PM | ||||||
(9.) Racing Ferrol | 0:3 | R. Majadahonda (4.) | ||||
8:30 PM | ||||||
(7.) Pontevedra | 1:2 | Inter de Madrid (5.) | ||||
Sun 1/5/2011:30 AM | ||||||
(19.) Getafe CF B | 2:1 | Celta Vigo B (18.) | ||||
(10.) RM Castilla | 1:2 | UD Melilla (15.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(1.) Atl. Madrid B | 1:1 | Las Rozas CF (17.) | ||||
(11.) Oviedo Vetusta | 1:0 | Marino Luanco (14.) | ||||
(2.) Atl. Baleares | 2:1 | Penya Deportiva (6.) | ||||
(3.) UD Ibiza | 2:2 | UP Langreo (16.) | ||||
(12.) Sporting B | 2:0 | Las Palmas Atl. (13.) | ||||
(8.) Coruxo FC | 2:0 | UD Sanse (20.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/12/2011:30 AM | ||||||
(19.) Getafe CF B | 2:0 | UD Melilla (15.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(2.) Atl. Baleares | 3:1 | UP Langreo (16.) | ||||
(12.) Oviedo Vetusta | 1:3 | Penya Deportiva (5.) | ||||
(1.) Atl. Madrid B | 3:0 | Marino Luanco (14.) | ||||
(11.) RM Castilla | 2:2 | Las Rozas CF (18.) | ||||
(17.) Celta Vigo B | 5:0 | Inter de Madrid (6.) | ||||
4:30 PM | ||||||
(8.) Coruxo FC | 0:0 | Pontevedra (7.) | ||||
Wed 1/15/204:00 PM | ||||||
(9.) Sporting B | 1:0 | R. Majadahonda (4.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(10.) Racing Ferrol | 0:2 | UD Sanse (20.) | ||||
(3.) UD Ibiza | 1:0 | Las Palmas Atl. (13.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 1/19/2011:30 AM | ||||||
(12.) UD Melilla | 1:0 | Celta Vigo B (18.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(7.) Inter de Madrid | 0:2 | Coruxo FC (6.) | ||||
(5.) R. Majadahonda | 0:1 | UD Ibiza (3.) | ||||
(15.) UP Langreo | 2:0 | Oviedo Vetusta (16.) | ||||
(4.) Penya Deportiva | 3:1 | Atl. Madrid B (1.) | ||||
(17.) Las Rozas CF | 1:1 | Getafe CF B (19.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(10.) Las Palmas Atl. | 2:1 | Atl. Baleares (2.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(8.) Pontevedra | 0:0 | Racing Ferrol (11.) | ||||
(20.) UD Sanse | 1:0 | Sporting B (9.) | ||||
(13.) Marino Luanco | 1:0 | RM Castilla (14.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/25/204:00 PM | ||||||
(18.) Celta Vigo B | 2:4 | Las Rozas CF (16.) | ||||
Sun 1/26/2011:30 AM | ||||||
(19.) Getafe CF B | 1:2 | Marino Luanco (11.) | ||||
(13.) UD Melilla | 1:1 | Inter de Madrid (7.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(8.) Sporting B | 3:1 | Pontevedra (9.) | ||||
(3.) UD Ibiza | 2:0 | UD Sanse (20.) | ||||
(2.) Atl. Baleares | 1:0 | R. Majadahonda (6.) | ||||
(15.) Oviedo Vetusta | 0:0 | Las Palmas Atl. (12.) | ||||
(10.) RM Castilla | 3:1 | Penya Deportiva (5.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) Racing Ferrol | 0:1 | Coruxo FC (4.) | ||||
(1.) Atl. Madrid B | 4:0 | UP Langreo (17.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 2/2/2012:00 PM | ||||||
(7.) Inter de Madrid | 1:0 | Racing Ferrol (14.) | ||||
(8.) Pontevedra | 0:0 | UD Ibiza (3.) | ||||
(20.) UD Sanse | 0:1 | Atl. Baleares (1.) | ||||
(6.) R. Majadahonda | 1:1 | Oviedo Vetusta (15.) | ||||
(5.) Penya Deportiva | 2:0 | Getafe CF B (19.) | ||||
(17.) Las Rozas CF | 0:1 | UD Melilla (10.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(9.) Las Palmas Atl. | 1:0 | Atl. Madrid B (2.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(4.) Coruxo FC | 3:1 | Sporting B (12.) | ||||
(16.) UP Langreo | 1:1 | RM Castilla (13.) | ||||
(11.) Marino Luanco | 1:1 | Celta Vigo B (18.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/8/203:45 PM | ||||||
(17.) Oviedo Vetusta | 1:1 | UD Sanse (20.) | ||||
Sun 2/9/2011:30 AM | ||||||
(14.) Sporting B | 0:1 | Racing Ferrol (13.) | ||||
(19.) Getafe CF B | 0:2 | UP Langreo (15.) | ||||
(8.) UD Melilla | 2:1 | Marino Luanco (12.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(2.) UD Ibiza | 2:0 | Coruxo FC (4.) | ||||
(1.) Atl. Baleares | 3:1 | Pontevedra (10.) | ||||
(3.) Atl. Madrid B | 0:1 | R. Majadahonda (5.) | ||||
(9.) RM Castilla | 3:1 | Las Palmas Atl. (11.) | ||||
(18.) Celta Vigo B | 3:1 | Penya Deportiva (6.) | ||||
(16.) Las Rozas CF | 3:0 | Inter de Madrid (7.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/15/205:00 PM | ||||||
(20.) UD Sanse | 0:1 | Atl. Madrid B (2.) | ||||
Sun 2/16/2012:00 PM | ||||||
(4.) Penya Deportiva | 2:1 | UD Melilla (9.) | ||||
(7.) Inter de Madrid | 1:1 | Sporting B (14.) | ||||
(10.) Racing Ferrol | 1:0 | UD Ibiza (3.) | ||||
(5.) Coruxo FC | 1:1 | Atl. Baleares (1.) | ||||
(6.) R. Majadahonda | 2:2 | RM Castilla (8.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(16.) Las Palmas Atl. | 0:1 | Getafe CF B (19.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(11.) UP Langreo | 2:1 | Celta Vigo B (18.) | ||||
(15.) Marino Luanco | 0:0 | Las Rozas CF (17.) | ||||
(13.) Pontevedra | 0:1 | Oviedo Vetusta (12.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/22/204:00 PM | ||||||
(10.) Oviedo Vetusta | 1:0 | Coruxo FC (5.) | ||||
Sun 2/23/2011:30 AM | ||||||
(19.) Getafe CF B | 3:0 | R. Majadahonda (6.) | ||||
(9.) UD Melilla | 2:0 | UP Langreo (13.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(1.) Atl. Baleares | 1:0 | Racing Ferrol (11.) | ||||
(3.) Atl. Madrid B | 1:1 | Pontevedra (12.) | ||||
(18.) Celta Vigo B | 1:0 | Las Palmas Atl. (16.) | ||||
(17.) Las Rozas CF | 1:1 | Penya Deportiva (4.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(7.) RM Castilla | 2:0 | UD Sanse (20.) | ||||
(14.) Marino Luanco | 0:0 | Inter de Madrid (8.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(2.) UD Ibiza | 1:0 | Sporting B (15.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/29/206:00 PM | ||||||
(10.) Racing Ferrol | 2:0 | Oviedo Vetusta (13.) | ||||
Sun 3/1/2012:00 PM | ||||||
(6.) Inter de Madrid | 2:1 | UD Ibiza (2.) | ||||
(14.) Sporting B | 2:0 | Atl. Baleares (1.) | ||||
(20.) UD Sanse | 1:1 | Getafe CF B (19.) | ||||
(7.) R. Majadahonda | 1:2 | Celta Vigo B (17.) | ||||
(4.) Penya Deportiva | 4:0 | Marino Luanco (16.) | ||||
1:00 PM | ||||||
(15.) Las Palmas Atl. | 1:0 | UD Melilla (9.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(12.) UP Langreo | 1:0 | Las Rozas CF (18.) | ||||
5:45 PM | ||||||
(5.) Coruxo FC | 3:0 | Atl. Madrid B (3.) | ||||
6:00 PM | ||||||
(11.) Pontevedra | 4:0 | RM Castilla (8.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/7/206:00 PM | ||||||
(18.) Marino Luanco | 1:2 | UP Langreo (10.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(8.) RM Castilla | 4:0 | Coruxo FC (5.) | ||||
Sun 3/8/2011:30 AM | ||||||
(19.) Getafe CF B | 2:3 | Pontevedra (9.) | ||||
(13.) UD Melilla | 0:3 | R. Majadahonda (6.) | ||||
12:00 PM | ||||||
(1.) Atl. Baleares | 0:2 | UD Ibiza (2.) | ||||
(12.) Oviedo Vetusta | 3:2 | Sporting B (15.) | ||||
(3.) Atl. Madrid B | 2:2 | Racing Ferrol (11.) | ||||
(14.) Celta Vigo B | 2:1 | UD Sanse (20.) | ||||
(17.) Las Rozas CF | 2:0 | Las Palmas Atl. (16.) | ||||
(4.) Penya Deportiva | 0:0 | Inter de Madrid (7.) |