1.FC Köln | 0:1 | Holstein Kiel |
|
||||||||
Villarreal | 12:11 on pens | Man Utd |
|
||||||||
Ukraine U21 | 0:1 | Azerbaijan U21 | |||||||||
Santana | 1:2 | GA Sampaio-RR | |||||||||
Tocantinópolis | 2:0 | Picos | |||||||||
Real Ariquemes | 0:2 | Brasiliense | |||||||||
Aquidauanense | 1:4 | Rio Branco-ES | |||||||||
Chindia | 2:3 | FCV Farul | |||||||||
Indep. Santa Fe | 0:0 | Junior FC | |||||||||
River Plate | 1:3 | Fluminense |
|
||||||||
Racing Club | 3:0 | Rentistas | |||||||||
São Paulo | 3:0 | Sport. Cristal | |||||||||
Atlético-MG | 4:0 | Dep. La Guaira | |||||||||
Cerro Porteño | 1:0 | CD América |
|
||||||||
CS U Craiova | 0:0 | Ac. Clinceni | |||||||||
AO Episkopi | 1:1 | Aspropyrgos | |||||||||
Kallithea | 2:1 | GAS Ialysos | |||||||||
Thesprotos | 1:2 | Apollon Pontou | |||||||||
AO Xanthi | 2:1 | Panetolikos | |||||||||
Red Star U17 | 6:0 | Lucani U17 | |||||||||
MuSa | 1:1 | HJK Klubi 04 | |||||||||
OsPa | 0:1 | Tervarit | |||||||||
CSKA-Sofia | 2:0 | Beroe | |||||||||
Arda Kardzhali | 3:3 | Loko Plovdiv | |||||||||
CSKA 1948 | 3:1 | Ludogorets | |||||||||
CS Fola Esch | 5:0 | FC Wiltz 71 | |||||||||
Llacuabamba | 4:3 | Unión Huaral | |||||||||
Santos FC | 2:1 | Chavelines | |||||||||
Pirata FC | 0:3 | Unión Comercio | |||||||||
Fukushima Utd. | 2:1 | Iwate Grulla M. | |||||||||
Tiamo Hirakata | 1:4 | Nara Club | |||||||||
Yoko. Musashino | 1:2 | Iwaki FC | |||||||||
Tochigi City | 9:0 | Nirasaki Astros | |||||||||
A. Klagenfurt | 4:0 | SKN St. Pölten | |||||||||
Al-Batin | 0:2 | Damac FC | |||||||||
Western Sydney | 1:2 | Wellington | |||||||||
Besëlidhja | 4:4 | KF Erzeni | |||||||||
FK Veleçiku | 2:3 | KF Oriku | |||||||||
KS Lushnja | 1:0 | KF Turbina | |||||||||
FK Kukësi | 1:2 | KS Kastrioti | |||||||||
KF Tirana | 3:1 | KF Skënderbeu | |||||||||
FK Bylis | 2:4 | FK Partizani | |||||||||
KF Vllaznia | 2:0 | KF Laçi | |||||||||
KF Teuta | 6:1 | FK Apolonia | |||||||||
S. Novi Grad | 0:2 | Rudar Prijedor | |||||||||
Bank El Ahly | 2:2 | Smouha | |||||||||
Cleopatra FC | 0:2 | Enppi SC | |||||||||
Wydad AC | 2:0 | MAS Fes | |||||||||
Ittihad Tanger | 2:0 | Nahdat Zemamra | |||||||||
Difaâ El Jadida | 3:1 | FUS Rabat | |||||||||
FAR Rabat | 1:1 | Rapide Oued Zem | |||||||||
Newell's | 1:1 | Atlético-GO |
|
||||||||
Palestino | 1:2 | Libertad | |||||||||
Deportes Tolima | 1:2 | RB Bragantino |
|
||||||||
CS Emelec | 1:4 | CA Talleres |
|
||||||||
Chapecoense | 1:1 | Avaí FC |
|
||||||||
JK Tammeka | 2:2 | Kalju FC | |||||||||
Kuressaare | 2:3 | FCI Levadia | |||||||||
JK Trans Narva | 0:2 | FC Flora | |||||||||
FC Tallinn | 4:2 | JK Legion U21 | |||||||||
Électricité | 0:7 | Visakha FC | |||||||||
Soltilo | 0:3 | Boeung Ket | |||||||||
Bari | 0:0 | Feralpisalò | |||||||||
Avellino | 1:0 | Palermo | |||||||||
Renate | 1:1 | Matelica | |||||||||
Modena | 0:2 | UC AlbinoLeffe | |||||||||
Südtirol | 2:1 | Pro Vercelli | |||||||||
Alay Osh II | 0:3 | Neftchi | |||||||||
Zenit Izhevsk | postponed | Zvezda Perm | |||||||||
Arouca | 3:0 | Rio Ave | |||||||||
Krystal Kherson | 1:2 | Kremin | |||||||||
FK Kramatorsk | 1:2 | Obolon | |||||||||
MFK Mykolaiv | 4:0 | Nyva Ternopil | |||||||||
Agrobiznes | 1:2 | VPK-Agro | |||||||||
Alyans | 4:1 | Prykarpattya | |||||||||
Polissya | 3:2 | Girnyk-Sport | |||||||||
Viborg FF | 4:0 | HB Köge | |||||||||
Silkeborg IF | 2:1 | FC Fredericia | |||||||||
Esbjerg fB | 2:2 | FC Helsingör | |||||||||
Sandnes Ulf | 2:1 | Ullensaker/Kisa | |||||||||
Sogndal | 1:2 | Fredrikstad | |||||||||
SZ Dongwu | 1:1 | GuiZ FC | |||||||||
JX Lushan | 1:1 | BJ BSU | |||||||||
WH Three Towns | 3:1 | HLJ Ice City | |||||||||
Ursus Warszawa | 1:0 | GKS Wikielec | |||||||||
Jedinstvo | 3:3 | FK Bokelj | |||||||||
Mornar Bar | 3:0 | FK Berane | |||||||||
FK Drezga | 0:4 | OFK Grbalj | |||||||||
FK Ibar | 4:2 | Kom Podgorica | |||||||||
OSK Igalo | 4:1 | Arsenal Tivat | |||||||||
H. Beer Sheva | 2:0 | M. Petah Tikva | |||||||||
Kiryat Shmona | 1:1 | Maccabi Haifa | |||||||||
FC Ashdod | 1:2 | M. Tel Aviv | |||||||||
Znicz Pruszkow | 0:1 | Gornik Polk. | |||||||||
UD Mutilvera | 1:0 | Depor. Alavés B | |||||||||
SC Freiburg II | 3:0 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
SV Rödinghausen | 0:0 | B. Dortmund II |
|
||||||||
RW Essen | 5:2 | SF Lotte | |||||||||
Pr. Münster | 3:1 | RW Oberhausen | |||||||||
Sporting FC | 2:2 | Limón FC | |||||||||
Rayka Babol | 0:1 | Havadar SC | |||||||||
Malavan | 1:0 | Fajr Sepasi | |||||||||
Kheybar FC | 5:0 | Golreyhan FC | |||||||||
Arman Gohar | 2:0 | Sh. Astara | |||||||||
Baadraan | 1:0 | Navad Urmia FC | |||||||||
Est. Mollasani | 1:2 | Khosheh Talaei | |||||||||
Aarau U18 | 2:1 | FC Zürich U18 | |||||||||
Servette U18 | 6:5 on pens | Team Ticino U18 | |||||||||
KS Burreli | 1:2 | FK Tomori Berat | |||||||||
FK Sarajevo | 4:1 on pens | B. Banja Luka | |||||||||
Ararat II | 2:0 | Shirak II | |||||||||
BKMA Yerevan | 2:1 | West Armenia | |||||||||
Nordsjaell. U19 | 1:2 | SönderjyskE U19 | |||||||||
Hvidovre IF U19 | 5:3 | Akademisk U19 | |||||||||
Roma U19 | 5:3 | Cagliari U19 | |||||||||
Ascoli U19 | 1:3 | Empoli U19 | |||||||||
Torino U19 | 1:1 | Genoa U19 | |||||||||
Sampdoria U19 | 1:1 | Sassuolo U19 | |||||||||
Bologna U19 | 0:2 | Juventus U19 | |||||||||
Inter U19 | 1:0 | Milan U19 | |||||||||
Pisa U19 | 2:4 | Cosenza U19 | |||||||||
DD Tengyue | 0:3 | SX KQ Yuejia | |||||||||
GX PG Haliao | 2:1 | HB Istar | |||||||||
KM Z.H. Shipman | 1:3 | WX Wugo | |||||||||
QD Hainiu | 1:1 | China U20 | |||||||||
Sanremese | 1:2 | Città Varese | |||||||||
Chieri | 0:0 | Vado | |||||||||
SC Minzu | 1:0 | QZ Yassin | |||||||||
YB Longding | 0:1 | HN Billows | |||||||||
Brusaporto | 2:1 | Tritium | |||||||||
Campodarsego | 0:1 | Arzignano | |||||||||
Prato | 2:0 | Correggese | |||||||||
Progresso | 3:3 | Sammaurese | |||||||||
Pineto | 1:2 | Vastese | |||||||||
Porto S'Elpidio | 2:1 | Roma City | |||||||||
Giulianova | 0:2 | Agnonese | |||||||||
Vastogirardi | 0:2 | Campobasso | |||||||||
Rieti | 2:0 | Aprilia | |||||||||
Arzachena | 0:0 | Latina Calcio | |||||||||
Sorrento | 2:2 | Brindisi | |||||||||
Marina Ragusa | 0:1 | Dattilo Noir | |||||||||
Codru | 0:2 | Dinamo-Auto | |||||||||
Milsami | 3:2 | Floresti | |||||||||
Zimbru Chisinau | 0:0 | Petrocub | |||||||||
FC Sheriff | 1:1 | Dacia Buiucani | |||||||||
Sfintul Gheor. | 3:0 | CSF Speranta | |||||||||
I. Moengotapoe | 0:3 | AS Cavaly | |||||||||
Altinordu | 0:1 | Altay SK | |||||||||
Black Leopards | 2:1 | Kaizer Chiefs | |||||||||
Sundowns | 3:1 | SuperSport Utd. | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Guido Kocer Greifswalder FC | 0:1 | |
Luca Dahlke FSV Luckenwalde | 1:0 | |
L. Lalbiaknia Aizawl FC | 4:0 | |
Lalthankhuma Aizawl FC | 3:0 | |
Lalthankhuma Aizawl FC | 2:0 |