Burnley | 0:4 | Leeds |
|
||||||||
Southampton | 3:1 | Fulham |
|
||||||||
Brighton | 1:1 | West Ham |
|
||||||||
Genoa | 3:4 | Atalanta BC | |||||||||
Spezia Calcio | 4:1 | Torino | |||||||||
Juventus | 3:2 | Inter |
|
||||||||
AS Roma | 2:0 | Lazio |
|
||||||||
CR Belouizdad | 2:0 | Esperance | |||||||||
Kaizer Chiefs | 4:0 | Simba SC | |||||||||
El Ahly | 2:0 | Sundowns | |||||||||
KFC Uerdingen | 1:0 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
MSV Duisburg | 1:5 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
Unterhaching | 0:1 | Hansa Rostock |
|
||||||||
Viktoria Köln | 3:3 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
SC Verl | 0:1 | W. Mannheim |
|
||||||||
Konoplev U16 | 1:5 | Krasnodar U16 | |||||||||
FK Rostov U16 | 2:2 | FShM U16 | |||||||||
SShOR Zenit U16 | 1:0 | Ak.Cherta U16 | |||||||||
Ak.ZSKA U16 | 3:1 | Ak. Dinamo U16 | |||||||||
Strogino U16 | 2:0 | Ak.Loko U16 | |||||||||
Ak. Zenit U16 | 3:0 | Ak.Spartak U16 | |||||||||
Ak.Konoplev U17 | 1:1 | Akad. Krasnodar | |||||||||
Akademia CSKA | 2:2 | Akademia Dynamo | |||||||||
DYuSSh Strogino | 3:2 | Akademia Loko | |||||||||
Akademia Rostov | 3:1 | FShM U17 | |||||||||
Akademia Zenit | 0:3 | Akademia FCSM | |||||||||
TSV Hartberg | 2:0 | Admira Wacker | |||||||||
Austria Vienna | 2:1 | SKN St. Pölten | |||||||||
SCR Altach | 3:0 | SV Ried |
|
||||||||
FC Basel | 4:0 | FC Zürich |
|
||||||||
FC Lugano | 3:1 | FC Sion |
|
||||||||
FC St. Gallen | 5:0 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
FC Vaduz | 1:3 | Servette FC |
|
||||||||
BSC Young Boys | 5:2 | FC Luzern |
|
||||||||
CS U Craiova | 1:3 | CFR Cluj | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 0:1 | FC Hermannstadt | |||||||||
Astra Giurgiu | 0:3 | FC Voluntari | |||||||||
St. Johnstone | 0:0 | Livingston FC | |||||||||
Rangers | 4:0 | Aberdeen FC | |||||||||
Hibernian FC | 0:0 | Celtic | |||||||||
Dundee FC | 0:1 | Raith Rovers | |||||||||
OF Ierapetras | 2:3 | Panachaiki | |||||||||
AO Trikala | 1:1 | Doxa Dramas | |||||||||
Ap. Larisas | 2:2 | AE Karaiskakis | |||||||||
Panserraikos | 1:0 | PO Triglias | |||||||||
AE Larisa | 2:0 | PAS Giannina | |||||||||
Apollon Smyrnis | 0:1 | PAS Lamia | |||||||||
Atromitos | 1:0 | Volos NPS | |||||||||
OFI Crete FC | 2:2 | Panetolikos | |||||||||
SFC Opava | 1:2 | Sigma Olomouc | |||||||||
Banik Ostrava | 4:2 | Zlin | |||||||||
Pribram | 1:0 | Jablonec | |||||||||
Slovacko | 1:1 | Bohemians 1905 | |||||||||
Čukarički U19 | 2:1 | Vozdovac U19 | |||||||||
OFK Beograd U19 | 5:0 | Napredak U19 | |||||||||
Spartak U19 | 0:3 | Mladost U19 | |||||||||
Red Star U19 | 2:1 | Rad U19 | |||||||||
Graficar U17 | 5:0 | Teleoptik U17 | |||||||||
Spartak U17 | 1:2 | Lucani U17 | |||||||||
Macva U17 | 1:1 | Brodarac U17 | |||||||||
Metalac | 1:1 | Novi Pazar | |||||||||
Zlatibor | 0:0 | Radnicki Nis | |||||||||
Rad | 7:1 | Macva | |||||||||
FK Indjija | 0:5 | Proleter | |||||||||
Javor-Matis | 1:2 | FK Cukaricki | |||||||||
Napredak | 2:0 | Mladost | |||||||||
Partizan | 3:0 | Vozdovac | |||||||||
NK Istra | 1:0 | Slaven Belupo | |||||||||
NK Lokomotiva | 0:2 | NK Osijek | |||||||||
OsPa | 0:3 | HauPa | |||||||||
FC Vaajakoski | 2:2 | JS Hercules | |||||||||
OLS | 0:2 | RoPS II | |||||||||
Helsinki IFK | 1:1 | Ilves | |||||||||
AC Oulu | 0:2 | SJK Seinäjoki | |||||||||
Lokomotiv GO | 0:0 | Sportist Svoge | |||||||||
NK Bravo | 1:1 | Tabor Sezana | |||||||||
NK Maribor | 3:0 | ND Gorica | |||||||||
NK Aluminij | 0:0 | NS Mura | |||||||||
Ludogorets | 4:1 | Arda Kardzhali | |||||||||
Loko Plovdiv | 2:0 | CSKA-Sofia | |||||||||
FK Senica | 0:0 | Pohronie | |||||||||
Michalovce | 2:2 | SKF Sered | |||||||||
Ruzomberok | 2:0 | FC Nitra | |||||||||
FC ViOn | 0:4 | Slo. Bratislava | |||||||||
AS Trencin | 0:0 | Dunajska Streda | |||||||||
Estudiantes | 0:0 | Quilmes | |||||||||
Barracas C. | 1:1 | Instituto AC | |||||||||
Villa Mitre | 2:1 | Estudiantes SL | |||||||||
Ferro (GP) | 0:0 | Ind. Chivilcoy | |||||||||
Estudiantes LP | 1:4 on pens | Independiente |
|
||||||||
New York City | 1:1 | Toronto | |||||||||
Los Angeles | 2:0 | Austin | |||||||||
New Amsterdam | 0:1 | Stumptown | |||||||||
Ventforet Kofu | 1:0 | Blaublitz Akita | |||||||||
Matsumoto Yama. | 0:0 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Júbilo Iwata | 1:0 | Thespa Gunma | |||||||||
Reno. Yamaguchi | 1:0 | SC Sagamihara | |||||||||
V-V. Nagasaki | 2:2 | JEF Utd. Chiba | |||||||||
FC Ryukyu | 4:2 | Tochigi SC | |||||||||
Kagoshima Utd. | 0:3 | Fujieda MYFC | |||||||||
Sony Sendai | 0:1 | MinebeaMitsumi | |||||||||
Honda FC | 0:2 | FC Osaka | |||||||||
Maru. Okazaki | 0:2 | Iwaki FC | |||||||||
Parceiro U18 | 3:3 | Yamaga U18 | |||||||||
Al-Fateh | 2:3 | Al-Wehda | |||||||||
Al-Raed | 1:2 | Al-Taawoun | |||||||||
Damac FC | 1:1 | Al-Ittihad | |||||||||
Esperanza SC | 1:1 | Briobe. Urayasu | |||||||||
Tsukuba FC | 1:0 | Vonds Ichihara | |||||||||
tonan Maebashi | 4:0 | Av. Kawaguchi | |||||||||
Yokohama Takeru | 0:0 | V.Ichihara Vert | |||||||||
Toho Titanium | 2:2 | Nankatsu SC | |||||||||
Fukui Utd. | 2:0 | Hokuriku FC | |||||||||
FC AWJ | 0:1 | Kobe FC | |||||||||
St.Andrews FC | 2:1 | Moriyama Sam. | |||||||||
Laran. Kyoto | 0:0 | Asuka FC | |||||||||
Ococias Kyoto | 4:0 | Kansai Uni '08 | |||||||||
Thróttur | 1:3 | Vestri | |||||||||
Magni | 2:2 | Njardvík | |||||||||
Thróttur Vogum | 1:1 | Fjardabyggd | |||||||||
Leiknir F. | 2:5 | Haukar | |||||||||
Völsungur ÍF | 1:2 | ÍR | |||||||||
Reynir S | 0:2 | KF Fjallabyggd | |||||||||
Avondale FC | 2:0 | South Melbourne | |||||||||
Eastern Lions | 0:1 | Dandenong City | |||||||||
Hume City FC | 1:0 | Heidelberg Utd. | |||||||||
Dand. Thunder | 3:1 | Altona Magic | |||||||||
Sutherland | 1:5 | Bulls FC Ac. | |||||||||
I. de Barinas | 0:0 | Zulia FC | |||||||||
Táchira | 1:0 | Estudiantes | |||||||||
UCV FC | 2:0 | Lala FC | |||||||||
Dep. La Guaira | 0:0 | Gran Valencia | |||||||||
Western United | 0:1 | Sydney FC | |||||||||
Newcastle | 0:1 | Central Coast | |||||||||
Sloboda T U19 | 1:0 | Zvijezda 09 U19 | |||||||||
S. Brijeg U19 | 2:0 | Prijedor U19 | |||||||||
Sarajevo U19 | 3:0 | FK Krupa U19 | |||||||||
Zr. Mostar U19 | 0:1 | Banja Luka U19 | |||||||||
Sarajevo U17 | 2:1 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
FK MDK U17 | 4:0 | Krupa U17 | |||||||||
Sloboda T U17 | 1:1 | Zr. Mostar U17 | |||||||||
Tuzla City U17 | 7:1 | Velez U17 | |||||||||
Olimpik U17 | 3:2 | Bijeljina U17 | |||||||||
KS Burreli | 2:1 | Dinamo City | |||||||||
KF Vora | 1:5 | KF Korabi | |||||||||
KF Egnatia | 4:2 | KF Pogradeci | |||||||||
KS Besa | 2:4 | FK Tomori Berat | |||||||||
KS Lushnja | 1:1 | KF Elbasani | |||||||||
Flamurtari FC | 3:1 | KF Turbina | |||||||||
Fujairah SC | 1:4 | Al-Wahda | |||||||||
Kauno Zalgiris | 1:0 | Dziugas | |||||||||
Neman Grodno | 1:2 | Soligorsk | |||||||||
Vitebsk | 3:2 | Energetik-BGU | |||||||||
Torpedo Zhodino | 3:3 | Isloch | |||||||||
BATE Borisov | 3:2 | Rukh | |||||||||
HNK Orasje | 1:1 | HSK Posusje | |||||||||
TOSK Tesanj | 1:0 | Travnik | |||||||||
Br. Gracanica | 2:1 | HNK Capljina | |||||||||
Zvijezda G. | 0:0 | Radnik Hadzici | |||||||||
J. Bihac | 2:1 | Igman Konjic | |||||||||
FK Gorazde | 2:2 | Simm-Bau | |||||||||
Cleopatra FC | 1:1 | Smouha | |||||||||
El Makasa | 1:0 | El Gouna | |||||||||
Ittihad Alex | 1:1 | Gaish | |||||||||
OC Safi | 1:1 | Ittihad Tanger | |||||||||
Nahdat Zemamra | 1:1 | SCC Mohammedia | |||||||||
Moghreb Tétouan | 0:0 | FAR Rabat | |||||||||
Charleston | 0:3 | Charlotte Ind. | |||||||||
NY Red Bulls II | 0:1 | Miami FC | |||||||||
Kansas City II | 0:4 | Switchbacks FC | |||||||||
Real Monarchs | 0:2 | Ventura County | |||||||||
Legion FC | 1:0 | Memphis 901 | |||||||||
Gimpo FC | 2:0 | Cheongju FC | |||||||||
Cheonan City | 2:2 | Paju Citizen | |||||||||
Gangneung Cit. | 2:0 | Yangju Citizen | |||||||||
Busan Trans. C. | 1:0 | Pyeongtaek C. | |||||||||
Daejeon Korail | 2:0 | Hwaseong FC | |||||||||
Jinju Citizen | 2:1 | Gangwon Reserve | |||||||||
Seoul N. United | 3:1 | Seoul Jungnang | |||||||||
Dangjin Citizen | 2:1 | Pocheon Citizen | |||||||||
Geoje Citizen | 0:0 | Yeoju FC | |||||||||
Gangwon FC | 0:0 | Suwon FC | |||||||||
Incheon Utd. | 2:1 | Gwangju FC | |||||||||
Merani Tbilisi | 4:3 | FC Gagra | |||||||||
FC Shevardeni | 1:0 | FC Gareji | |||||||||
Zugdidi | 2:5 | Merani Martvili | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 1:1 | Daejeon Hana C. | |||||||||
The New Saints | 2:0 | Bala | |||||||||
Barry Town | 3:2 | Caernarfon | |||||||||
Penybont | 0:2 | Connah's Quay | |||||||||
Cardiff Met | 2:1 | Flint Town | |||||||||
Haverfordwest | 2:0 | Cefn Druids | |||||||||
Newtown | 0:4 | Aberystwyth | |||||||||
RB Bragantino | 0:1 | Palmeiras |
|
||||||||
São Paulo | 4:2 | Ferroviária | |||||||||
Paraná | 0:1 | Operário-PR | |||||||||
Rio Branco-PR | 2:1 | Coritiba FC |
|
||||||||
Cianorte | 1:0 | Azuriz | |||||||||
Cascavel-PR | 1:9 | Maringá | |||||||||
Toledo | 0:1 | Athletico-PR |
|
||||||||
Londrina-PR | 0:0 | FC Cascavel | |||||||||
Crato | 1:2 | Pacajus EC | |||||||||
Icasa | 3:2 | Caucaia-CE | |||||||||
Ceará SC | 0:2 | Fortaleza |
|
||||||||
Atlético-CE | 2:2 | Ferroviário | |||||||||
AD Perilima | 1:4 | Atlético-PB | |||||||||
CSA | 0:0 | CRB | |||||||||
Mvd City Torque | 0:1 | Sud América | |||||||||
Villa Española | 0:0 | Progreso | |||||||||
Wanderers | 1:0 | Boston River | |||||||||
Sol de América | 0:2 | Luqueño | |||||||||
Rio Branco VN | 3:0 | Rio Branco-ES | |||||||||
Pärnu Vaprus | 0:4 | FCI Levadia | |||||||||
JK Viljandi | 1:2 | Kuressaare | |||||||||
JK Trans Narva | 0:3 | TJK Legion | |||||||||
Kalev | 0:2 | Paide U21 | |||||||||
Kalju FC U21 | 1:5 | Viimsi JK | |||||||||
Sergipe | 3:1 | Lagarto | |||||||||
West Coast | 3:2 | Northern Rovers | |||||||||
Hamilton W. | 2:1 | Eastern Suburbs | |||||||||
North Shore Utd | 1:2 | Bay Olympic | |||||||||
Birkenhead | 0:1 | Auckland United | |||||||||
Melville | 0:3 | Auckland City | |||||||||
Dep. Binacional | 1:2 | César Vallejo | |||||||||
Dep. Municipal | 1:1 | Cusco FC | |||||||||
Ayacucho FC | 3:3 | Universitario | |||||||||
Nagaworld FC | 2:2 | Tiffy Army FC | |||||||||
Visakha FC | 1:1 | M. of Interior | |||||||||
Shamrock Rovers | 1:1 | Derry City | |||||||||
Longford Town | 0:2 | Bohemians | |||||||||
Sligo Rovers | 3:0 | Waterford FC | |||||||||
Cobh Ramblers | 1:2 | Shelbourne | |||||||||
Albirex N. (S) | 2:1 | Young Lions | |||||||||
Tampines Rovers | 5:1 | Balestier Khals | |||||||||
Crusaders | 0:1 | Coleraine | |||||||||
Glentoran | 0:2 | Cliftonville | |||||||||
Linfield | 1:2 | Larne FC | |||||||||
Dungannon | 1:3 | Ballymena Utd | |||||||||
Portadown | 2:1 | Carrick Rangers | |||||||||
Como | 0:3 | Ternana | |||||||||
Bisceglie | 2:1 | Paganese | |||||||||
Ravenna | 0:1 | Legnago | |||||||||
Chelsea | 0:1 | Leicester |
|
||||||||
Castellón | 0:2 | Ponferradina | |||||||||
CD Lugo | 2:1 | CD Mirandés | |||||||||
UD Almería | 1:1 | Albacete | |||||||||
UD Las Palmas | 0:2 | Real Zaragoza | |||||||||
SKA Rostov | 1:1 | Krasnodar 3 | |||||||||
Trofense | 0:1 | Anadia FC | |||||||||
Chaves | 3:1 | Leixões | |||||||||
Vilafranquense | 0:0 | Cova Piedade | |||||||||
Mafra | 0:1 | Arouca | |||||||||
Boavista | 1:0 | Portimonense | |||||||||
Farense | 1:0 | Tondela | |||||||||
Benfica | 4:3 | Sporting CP |
|
||||||||
Rio Ave | 0:3 | FC Porto |
|
||||||||
Comuna Recea | 2:0 | Unirea Slobozia | |||||||||
Agrobiznes | 1:0 | Chornomorets | |||||||||
MFK Mykolaiv | 2:0 | Kremin | |||||||||
Trinec | 1:2 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Blansko | 1:1 | Vysehrad | |||||||||
Silkeborg IF | 4:1 | HB Köge | |||||||||
Esbjerg fB | 0:4 | Viborg FF | |||||||||
Hvidovre | 2:2 | Vendsyssel FF | |||||||||
Aalesund | 2:1 | Bryne | |||||||||
HamKam | 3:0 | Stjørdals-Blink | |||||||||
Jerv | 1:1 | KFUM | |||||||||
Ranheim | 1:0 | Grorud | |||||||||
Åsane | 2:3 | Fredrikstad | |||||||||
Sogndal | 1:1 | Ullensaker/Kisa | |||||||||
Strømmen | 1:1 | Raufoss | |||||||||
Sandnes Ulf | 1:2 | Start | |||||||||
BJ BSU | 0:1 | NJ City | |||||||||
XJ T. Leopard | 0:2 | ZJ FC | |||||||||
KS FC | 6:0 | JX Lushan | |||||||||
BJ IT | 2:0 | GuiZ FC | |||||||||
QD FC | 1:0 | CQ Liangjiang | |||||||||
Junak Sinj | 1:4 | NK Solin | |||||||||
Inker | 2:1 | Bijelo Brdo | |||||||||
Medjimurje | 1:6 | Hajduk Split II | |||||||||
NK Dugopolje | 0:1 | NK Sesvete | |||||||||
Miedz Legnica | 2:3 | GKS Tychy | |||||||||
Gornik Leczna | 1:1 | Odra Opole | |||||||||
GKS Jastrzebie | 2:0 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Chrobry Glogow | 1:0 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Korona Kielce | 3:0 | GKS Belchatow | |||||||||
Akropolis IF | 0:1 | Örgryte | |||||||||
Brage | 1:2 | Norrby | |||||||||
GIF Sundsvall | 3:2 | Vasalunds IF | |||||||||
Helsingborgs IF | 0:1 | Östers IF | |||||||||
Qyzyljar | 2:0 | Kaspiy Aktau | |||||||||
Ordabasy | 1:1 | Tobol Kostanay | |||||||||
Atyrau | 1:0 | Taraz | |||||||||
FC Buxoro | 2:1 | Xorazm FС | |||||||||
Chelsea U18 | 0:3 | Fulham U18 | |||||||||
Newcastle U18 | 2:4 | Everton U18 | |||||||||
Atl. Levante | 0:1 | Lleida Esportiu | |||||||||
CA Osasuna Prom | 2:0 | Racing | |||||||||
Hércules CF | 1:2 | UE Cornellà | |||||||||
Atzeneta UE | 1:2 | CE L'Hospitalet | |||||||||
Valencia B | 1:2 | AE Prat | |||||||||
CD Torrijos | 3:0 | CD Guadalajara | |||||||||
At. Saguntino | 0:3 | FC Villarreal C | |||||||||
CD Roda | 2:1 AET | Silla | |||||||||
Aschaffenburg | 1:3 | SpVgg Bayreuth |
|
||||||||
FV Illertissen | 3:0 | SV Heimstetten | |||||||||
M.Yesilyurt Bld | 1:2 | Bucaspor 1928 | |||||||||
68 Aksaray Bld | 0:1 | Bursa Yildirim | |||||||||
Fethiyespor | 1:1 | Iskenderunspor | |||||||||
Isparta 32 Spor | 0:0 | E. Erokspor | |||||||||
FC Sion U21 | 1:3 | AC Bellinzona | |||||||||
SC YF Juventus | 5:2 | FC Münsingen | |||||||||
FC Zürich U21 | 0:2 | FC Black Stars | |||||||||
FC Breitenrain | 2:2 | FC Köniz | |||||||||
Stade Nyonnais | 0:2 | SC Brühl SG | |||||||||
Rapperswil-Jona | 2:2 | Etoile Carouge | |||||||||
FC Basel U21 | 1:1 | FC Bavois | |||||||||
Yverdon Sport | 3:2 | SC Cham | |||||||||
Atlántico | 0:1 | Cibao FC | |||||||||
San Francisco | 0:2 | Atl. Vega Real | |||||||||
Veraguas United | 0:0 | Universitario | |||||||||
Slovan U21 | 2:1 | Slavoj Trebisov | |||||||||
FC Petrzalka | 1:1 | Dubnica | |||||||||
Komarno | 1:1 | Banska Bystrica | |||||||||
STK Samorin | 1:2 | Skalica | |||||||||
Bardejov | 0:1 | Podbrezova | |||||||||
Kosice | 1:0 | MSK Zilina B | |||||||||
Puchov | 0:2 | Lipt. Mikulas | |||||||||
Naftan | 1:2 | Krumkachi | |||||||||
FK Lida | 0:4 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
Shakhter 2 S. | 2:1 | FK Baranovichi | |||||||||
Anorthosis | 2:1 AET | Olympiakos N. | |||||||||
Viktoria Berlin | 3:0 | TeBe Berlin | |||||||||
FC Vaduz U18 | 8:3 | Luzern U17 | |||||||||
Concordia U17 | 4:1 | FC Zürich U17 | |||||||||
St. Gallen U17 | 5:3 | Schaffh. U17 | |||||||||
BSC YB U17 | 1:4 | SO-Schweiz U18 | |||||||||
FC Basel U17 | 0:5 | Servette M-17 | |||||||||
Grasshopper U17 | 6:3 | Lausanne U17 | |||||||||
FC Sion U18 | 1:1 | FC Zürich U18 | |||||||||
Winterthur U18 | 3:1 | Luzern U18 | |||||||||
FC Thun U18 | 5:2 | GC Zürich U18 | |||||||||
Servette U18 | 3:2 | BEJUNE U18 | |||||||||
Team Ticino U18 | 3:2 | Lausanne U18 | |||||||||
St. Gallen U18 | 3:5 | FC Basel U18 | |||||||||
Lechia U19 | 1:2 | Slask U19 | |||||||||
Pogon U19 | 0:0 | Lech U19 | |||||||||
Hutnik U19 | 0:5 | Wisla U19 | |||||||||
Gornik U19 | 0:1 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Cracovia U19 | 4:0 | Gwarek U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 0:0 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Tre Fiori | 9:10 on pens | La Fiorita | |||||||||
Dep. Cuenca | 1:2 | Mushuc Runa SC | |||||||||
CD Olmedo | 1:3 | Independiente | |||||||||
Uni. Católica | 0:1 | Delfín SC | |||||||||
Eastern | 4:0 | Orion | |||||||||
Kitchee | 0:1 | Lee Man | |||||||||
Neftchi | 3:2 | Kaganat | |||||||||
Ilbirs Bishkek | 0:1 | Abdysh-Ata Kant | |||||||||
Vakhsh | 2:0 | Kuktosh | |||||||||
Mons Calpe | 0:3 | Europa FC | |||||||||
Lincoln FC | 3:0 | Lions Gibraltar | |||||||||
Glacis Utd Res | 8:0 | FC Hound Dogs | |||||||||
FC Urartu | 1:2 | Ararat-Armenia | |||||||||
Pyunik Yerevan | 0:1 | FC Noah | |||||||||
Alashkert FC | 1:3 | Ararat Yerevan | |||||||||
Mika Erewan U18 | 0:2 | Avan Academy | |||||||||
Ararat-Arm. U18 | 3:0 | Academy U17 | |||||||||
Ararat Youth | 1:2 | Noah U18 | |||||||||
Academy U16 | 3:2 | Alashkert U18 | |||||||||
Gandzasar U17 | 2:3 | Artashat U18 | |||||||||
FC Pyunik-2 U18 | 2:0 | Lori U18 | |||||||||
Örebro Syr. | 2:1 | Täby FK | |||||||||
Sylvia | 0:2 | Umeå FC | |||||||||
Brommapojkarna | 5:0 | Hudiksvalls FF | |||||||||
Gefle | 1:1 | IFK Haninge | |||||||||
Skövde AIK | 1:3 | FC Trollhättan | |||||||||
Tvååkers IF | 2:0 | IFK Malmö | |||||||||
Linköping City | 1:1 | Ljungskile SK | |||||||||
Assyriska IK | 0:3 | Åtvidabergs FF | |||||||||
Oskarshamns AIK | 4:1 | Österlen FF | |||||||||
Lunds BK | 4:1 | Vänersborgs IF | |||||||||
AC Horsens U19 | 1:2 | Randers FC U19 | |||||||||
Bröndby IF U19 | 2:5 | Vejle BK U19 | |||||||||
Esbjerg fB U19 | 2:1 | Copenhagen U19 | |||||||||
Nordsjaell. U19 | 3:0 | Odense BK U19 | |||||||||
NSÍ III | 5:1 | TB Tvöroyri II | |||||||||
FC Hoyvík | 0:0 | 07 Vestur II | |||||||||
Royn | 0:3 | Undrid FF | |||||||||
ÍF II | 3:2 | B68 Toftir II | |||||||||
AB Argir II | 2:2 | Skála IF II | |||||||||
Víkingur II | 1:1 | FC Suduroy | |||||||||
HB Tórshavn II | 2:5 | Skála | |||||||||
AB Argir | 1:1 | B71 Sandoy | |||||||||
EB/S II | 2:1 | NSÍ II | |||||||||
B36 II | 1:2 | KÍ II | |||||||||
C.R.D. Libolo | 1:0 | Ferrovia Huambo | |||||||||
Sagrada | 2:0 | Desp. Huíla | |||||||||
Black Bulls | 3:0 | Maputo | |||||||||
WAFA SC | 1:0 | Legon Cities FC | |||||||||
SPAL U19 | 0:1 | Milan U19 | |||||||||
Ascoli U19 | 0:1 | Cagliari U19 | |||||||||
Inter U19 | 1:0 | Fiorentina U19 | |||||||||
Parma U19 | 2:1 | Pordenone U19 | |||||||||
Cremonese U19 | 3:3 | Vicenza U19 | |||||||||
Pescara U19 | 3:0 | Spezia U19 | |||||||||
Atalanta U17 | 0:4 | Hellas U17 | |||||||||
GX PG Haliao | 0:1 | XA Wolves | |||||||||
DD Tengyue | 1:1 | HB Istar | |||||||||
HB Zhuoao | 0:1 | WX Wugo | |||||||||
Arconatese | 2:4 | Sestri Levante | |||||||||
Castellanzese | 3:2 | Derthona | |||||||||
QD West Coast | 2:2 | SC Minzu | |||||||||
XM Egret Island | 0:0 | QZ Yassin | |||||||||
Union Feltre | 1:3 | Adriese 1906 | |||||||||
Trento | 2:1 | Virtus Bolzano | |||||||||
Mestre | 0:1 | Luparense | |||||||||
Union S.Giorgio | 0:1 | Manzanese | |||||||||
Bagnolese | 1:1 | Mezzolara | |||||||||
Pianese | 2:2 | Montevarchi | |||||||||
Sangiovannese | 0:1 | Cannara | |||||||||
Siena | 2:3 | San Donato | |||||||||
Città Castello | 1:1 | Montespaccato | |||||||||
Foligno Calcio | 2:1 | Trastevere | |||||||||
Nocerina | 2:2 | Formia | |||||||||
Dinamo-Auto | 0:7 | FC Sheriff | |||||||||
Codru | 0:4 | Dacia Buiucani | |||||||||
Milsami | 2:1 | Zimbru Chisinau | |||||||||
Universidad O&M | 11:1 | Flames United | |||||||||
NAC Breda | 4:1 | FC Volendam | |||||||||
De Graafschap | 2:3 | Roda JC | |||||||||
Almere City | 0:4 | NEC Nijmegen | |||||||||
CF Pachuca U20 | 0:2 | Toluca U20 | |||||||||
RSC Anderlecht | 1:2 | KRC Genk |
|
||||||||
Morelia | 2:2 | Tepatitlán | |||||||||
UD Sanse | 1:3 | Algeciras CF | |||||||||
Burgos CF | 1:0 AET | Calahorra | |||||||||
Real Sociedad B | 2:1 AET | FC Andorra | |||||||||
Linares | 1:2 | SD Amorebieta | |||||||||
Marumo | 1:0 | Maritzburg Utd. | |||||||||
Dhangadhi | 0:1 | RayZRs | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Andre Lewis Spokane | 1:1 | |
Lukas Penxa Sparta Prague B | 5:1 | |
Carlos Mora LD Alajuelense | 3:1 | |
Valentin Noël Las Vegas | 1:0 | |
Manjrekar James LD Alajuelense | 2:1 |