Brighton | 1:1 | Liverpool |
|
||||||||
Man City | 5:0 | Burnley |
|
||||||||
Everton | 0:1 | Leeds |
|
||||||||
West Brom | 1:0 | Sheff Utd | |||||||||
Elche CF | 1:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
Valencia | 0:1 | Atlético Madrid |
|
||||||||
SD Huesca | 0:1 | Sevilla FC |
|
||||||||
Real Madrid | 1:2 | Alavés | |||||||||
Sassuolo | 0:3 | Inter |
|
||||||||
Benevento | 1:1 | Juventus |
|
||||||||
Atalanta BC | 0:2 | Hellas Verona | |||||||||
Bor. Dortmund | 1:2 | 1.FC Köln |
|
||||||||
RB Leipzig | 2:1 | Arm. Bielefeld |
|
||||||||
Union Berlin | 3:3 | E. Frankfurt |
|
||||||||
FC Augsburg | 1:1 | SC Freiburg |
|
||||||||
VfB Stuttgart | 1:3 | Bayern Munich |
|
||||||||
Bor. M'gladbach | 4:1 | FC Schalke 04 |
|
||||||||
Marseille | 3:1 | FC Nantes | |||||||||
Paris SG | 2:2 | G. Bordeaux | |||||||||
Santos | 4:2 | Sport Recife | |||||||||
Palmeiras | 3:0 | Athletico-PR |
|
||||||||
EC Bahia | 1:3 | São Paulo |
|
||||||||
Cruzeiro | 1:2 | Confiança | |||||||||
Cuiabá-MT | 2:1 | Avaí FC |
|
||||||||
CSA | 2:1 | Ponte Preta | |||||||||
EC Vitória | 2:1 | CRB | |||||||||
APR FC | 2:1 | Gor Mahia FC | |||||||||
Forest Rangers | 0:0 | AS Bouenguidi | |||||||||
Vipers SC | 0:1 | Al-Hilal | |||||||||
CD Costa do Sol | 1:2 | FC Platinum | |||||||||
Jwaneng | 4:0 | US Zilimadjou | |||||||||
Buffles Borgou | 1:1 | MC Algiers | |||||||||
Mlandege | 0:5 | CS Sfaxien | |||||||||
SV Sandhausen | 1:4 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
J. Regensburg | 2:1 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
Karlsruher SC | 1:0 | SC Paderborn |
|
||||||||
Hansa Rostock | 2:0 | FC Bayern II |
|
||||||||
Hallescher FC | 2:0 | Viktoria Köln |
|
||||||||
FSV Zwickau | 0:1 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
Unterhaching | 2:1 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
1860 Munich | 2:2 | Türkgücü Münch. | |||||||||
Arsenal Tula | 0:0 | Zenit S-Pb | |||||||||
Khimki | 1:0 | Krasnodar | |||||||||
Rostov | 4:1 | Dynamo Moscow | |||||||||
Akhmat Grozny | 0:0 | Loko Moscow | |||||||||
Sturm Graz | 1:0 | WSG Tirol |
|
||||||||
SKN St. Pölten | 2:8 | RB Salzburg |
|
||||||||
Admira Wacker | 2:3 | TSV Hartberg |
|
||||||||
Gaziantep FK | 2:2 | Y. Malatyaspor | |||||||||
Basaksehir | 3:3 | Denizlispor | |||||||||
C. Rizespor | 0:4 | Galatasaray |
|
||||||||
FC Vaduz | 4:1 | FC Sion |
|
||||||||
Servette FC | 1:3 | FC Luzern |
|
||||||||
FC Emmen | 0:5 | Ajax |
|
||||||||
ADO Den Haag | 1:1 | Heerenveen | |||||||||
VVV-Venlo | 2:2 | PEC Zwolle | |||||||||
FK Oleksandriya | 0:0 | Rukh Lviv | |||||||||
Dynamo Kyiv | 2:0 | Vorskla Poltava | |||||||||
SK Dnipro-1 | 0:1 | Shakhtar D. | |||||||||
AE Larisa | 0:0 | Atromitos | |||||||||
Aris Saloniki | 1:2 | Olympiacos | |||||||||
Sint-Truiden | 1:1 | SK Beveren | |||||||||
Cercle Brugge | 1:5 | KRC Genk |
|
||||||||
Mouscron | 0:0 | Club Brugge |
|
||||||||
KSK Lierse Kem. | 0:1 | KVC Westerlo | |||||||||
Pribram | 2:1 | Mlada Boleslav | |||||||||
Karvina | 0:2 | Zlin | |||||||||
Slovacko | 3:1 | SFC Opava | |||||||||
C. Budejovice | 0:0 | Viktoria Plzen | |||||||||
FC Midtjylland | 0:0 | Aalborg BK | |||||||||
FK TSC U19 | 3:1 | Rad Belgrad U19 | |||||||||
FK Brodarac U19 | 4:0 | Internacional | |||||||||
Napredak U19 | 3:1 | Novi Sad U19 | |||||||||
Red Star U19 | 4:2 | Graficar U19 | |||||||||
Čukarički U19 | 2:0 | Spartak U19 | |||||||||
Napredak U17 | 1:0 | Apolon 4 U17 | |||||||||
Čukarički U17 | 2:0 | Spartak U17 | |||||||||
FK TSC U17 | 4:3 | Macva U17 | |||||||||
Brodarac U17 | 1:1 | Internacional | |||||||||
Macva | 3:0 | FK Indjija | |||||||||
NK Varazdin | 1:1 | NK Istra | |||||||||
HNK Gorica | 1:1 | NK Lokomotiva | |||||||||
Stal Mielec | 3:1 | Jagiellonia | |||||||||
Podbeskidzie | 0:2 | Slask Wroclaw | |||||||||
Wisla Kraków | 1:2 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Kariana Erden | 2:1 | Strumska Slava | |||||||||
Neftochimic | 0:1 | Sozopol | |||||||||
Minyor Pernik | 2:0 | Yantra | |||||||||
Cherno More | 3:2 | Slavia Sofia | |||||||||
Arda Kardzhali | 3:0 | Montana | |||||||||
Loko Plovdiv | 6:0 | Botev Plovdiv | |||||||||
NS Mura | 2:1 | FC Koper | |||||||||
NK Maribor | 1:0 | Tabor Sezana | |||||||||
Kisvárda | 0:0 | Budafoki MTE | |||||||||
Fehérvár | 2:0 | Zalaegerszeg | |||||||||
Ferencváros | 2:0 | MTK Budapest | |||||||||
MSK Zilina | 2:1 | Pohronie | |||||||||
Ruzomberok | 3:0 | FC Nitra | |||||||||
FC ViOn | 0:0 | Michalovce | |||||||||
Spartak Trnava | 0:2 | Dunajska Streda | |||||||||
Racing Club | 1:0 | CA Unión | |||||||||
CA Colon | 1:2 | Independiente |
|
||||||||
Vélez Sarsfield | 0:1 | Gimnasia | |||||||||
Santa Tecla | 1:2 | Limeño | |||||||||
CD Águila | 1:0 | Alianza FC | |||||||||
Indep. Medellín | 1:2 | Pereira | |||||||||
Millonarios | 5:2 | Once Caldas | |||||||||
Oriente P. | 3:4 | Bolívar | |||||||||
Palmaflor | 5:0 | Club San José | |||||||||
The Strongest | 3:0 | Club Blooming | |||||||||
Nagoya Grampus | 0:0 | Oita Trinita | |||||||||
Sanf. Hiroshima | 2:2 | H. C. Sapporo | |||||||||
V-V. Nagasaki | 2:0 | Albirex Niigata | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 1:1 | Fagiano Okayama | |||||||||
Fujieda MYFC | 1:0 | G. Osaka Res. | |||||||||
Kamatam. Sanuki | 0:1 | FC Gifu | |||||||||
SC Sagamihara | 3:2 | Gainare Tottori | |||||||||
Al-Ain | 1:0 | Al-Raed | |||||||||
Gran Valencia | 0:2 | Aragua FC | |||||||||
Atl. Venezuela | 0:1 | Yaracuyanos | |||||||||
Sloboda Tuzla | 0:0 | Zrinjski Mostar | |||||||||
FK Olimpik | 3:2 | FK Tuzla City | |||||||||
Velez Mostar | 0:0 | FK Sarajevo | |||||||||
B. Banja Luka | 1:1 | Siroki Brijeg | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 4:2 | FK MDK U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 0:1 | Zeljeznicar U17 | |||||||||
Sarajevo U17 | 2:1 | Banja Luka U17 | |||||||||
Tuzla City U17 | 0:3 | Bijeljina U17 | |||||||||
Besëlidhja | 0:0 | KS Burreli | |||||||||
FK Veleçiku | 0:0 | Dinamo City | |||||||||
FK Partizani B | 1:1 | KF Korabi | |||||||||
KF Egnatia | 3:0 | Flamurtari FC | |||||||||
FK Tomori Berat | 2:1 | KF Pogradeci | |||||||||
KS Besa | 2:0 | KF Turbina | |||||||||
KF Elbasani | 0:1 | KS Lushnja | |||||||||
Svetlogorsk | 0:0 | Molodechno | |||||||||
Soligorsk | 4:2 | FK Minsk | |||||||||
Isloch | 2:2 | Gorodeya | |||||||||
Slavia | 2:1 | Energetik-BGU | |||||||||
Dinamo Minsk | 0:0 | BATE Borisov | |||||||||
Vitebsk | 2:3 | Torpedo Zhodino | |||||||||
Belshina | 3:7 | Rukh | |||||||||
Dynamo Brest | 3:1 | Neman Grodno | |||||||||
NC Magra | 3:2 | ASO Chlef | |||||||||
O Médéa | 0:1 | JS Saoura | |||||||||
US Biskra | 1:0 | JSM Skikda | |||||||||
USM Alger | 0:2 | ES Sétif | |||||||||
Gyeongju KHNP | 0:1 | Gimhae FC | |||||||||
Airdrieonians | 1:1 | Cove Rangers | |||||||||
Montrose | 0:1 | Partick Thistle | |||||||||
Peterhead | 0:1 | Forfar Athletic | |||||||||
Connah's Quay | 3:1 | Barry Town | |||||||||
Caernarfon | 1:4 | Haverfordwest | |||||||||
Flint Town | 0:1 | Cardiff Met | |||||||||
The New Saints | 4:1 | Aberystwyth | |||||||||
FC Wacker | 2:1 | Rapid Wien II | |||||||||
Vorwärts Steyr | 3:1 | Amateure OÖ | |||||||||
Albion Rovers | 0:1 | Stirling Albion | |||||||||
Annan Athletic | 0:4 | Edinburgh City | |||||||||
Brechin City | 1:4 | Stranraer | |||||||||
Elgin City | 5:2 | Cowdenbeath | |||||||||
Queen's Park | 3:1 | Stenhousemuir | |||||||||
Wick Academy | 2:3 | Buckie Thistle | |||||||||
Deveronvale | 0:5 | Brora Rangers | |||||||||
Lossiemouth | 0:2 | Fraserburgh | |||||||||
Rothes | 1:0 | Huntly FC | |||||||||
Turriff United | 1:5 | Formartine | |||||||||
Inverurie Locos | 2:0 | Keith FC | |||||||||
Vissel Kobe | 0:2 | GuaZ FC | |||||||||
Yokohama F. M. | 1:2 | SH Port | |||||||||
Penicuik | 2:3 AET | Musselburgh Athletic FC | |||||||||
Lothian Thistle | 2:1 AET | St. Cuthbert | |||||||||
Livingston FC | 4:0 | Ayr United | |||||||||
Hibernian FC | 1:0 | Dundee FC | |||||||||
Arbroath | 1:3 | Dunfermline A. | |||||||||
Motherwell FC | 1:2 | St. Johnstone | |||||||||
Alloa Athletic | 1:0 AET | Heart of Midl. | |||||||||
St. Mirren | 2:1 | Aberdeen FC | |||||||||
AA Anapolina | 1:2 | Anápolis | |||||||||
Aparecidense | 1:0 | Jaraguá EC | |||||||||
CA Fénix | 1:1 | Maldonado | |||||||||
Billericay | 2:6 | Hampton & Rich. | |||||||||
Chippenham | 1:1 | Concord Rangers | |||||||||
Eastbourne | 0:1 | St Albans City | |||||||||
Hungerford | 1:2 | Dartford | |||||||||
Tonbridge | 1:2 | Hemel | |||||||||
Olimpia | 3:1 | River Plate | |||||||||
Guaireña FC | 2:2 | CS San Lorenzo | |||||||||
Kalev | 1:1 | Kuressaare | |||||||||
JK Trans Narva | 1:3 | TJK Legion | |||||||||
FC Tallinn | 1:0 | FC Helios Voru | |||||||||
FC Flora U21 | 4:1 | JK Tammeka U21 | |||||||||
Phoenix Res. | 0:4 | Eastern Suburbs | |||||||||
Waitakere Utd. | 2:2 | Team Wellington | |||||||||
Llacuabamba | 2:3 | Cusco FC | |||||||||
Atlético Grau | 1:1 | Alianza UDH | |||||||||
Sport. Cristal | 3:2 | AD Cantolao | |||||||||
Carlos Stein | 1:1 | UTC | |||||||||
Sport Huancayo | 2:0 | Alianza Lima | |||||||||
Chonburi FC | 0:2 | Port FC | |||||||||
Rayong FC | 2:1 | Sukhothai FC | |||||||||
Suphanburi FC | 1:2 | Ratchaburi FC | |||||||||
Nongbua FC | 3:1 | Khon Kaen Utd. | |||||||||
Kasetsart FC | 1:1 | Chainat FC | |||||||||
Ranong Utd. | 1:3 | Customs Utd. | |||||||||
Khon Kaen FC | 1:3 | Ayutthaya Utd. | |||||||||
Chiangmai FC | 2:1 | Sisaket FC | |||||||||
Al-Hilal | 2:1 | Al-Nassr | |||||||||
Balestier Khals | 2:0 | Geylang | |||||||||
Hougang Utd. | 3:2 | Tanjong Pagar | |||||||||
Ipswich | 0:2 | Charlton | |||||||||
Oxford United | 1:2 | Swindon Town | |||||||||
Port Vale | 2:3 | Leyton Orient | |||||||||
Bolton | 3:0 | Southend United | |||||||||
Altrincham | 2:0 | Maidenhead Utd. | |||||||||
Bromley | 1:1 | Wrexham | |||||||||
Sutton Utd | 1:0 | Halifax Town | |||||||||
Weymouth FC | 1:2 | Chesterfield FC | |||||||||
Cliftonville | 5:0 | Portadown | |||||||||
Coleraine | 0:2 | Larne FC | |||||||||
Glenavon | 3:1 | Crusaders | |||||||||
Glentoran | 5:1 | Dungannon | |||||||||
Brescia | 1:2 | Frosinone | |||||||||
FC Empoli | 2:2 | LR Vicenza | |||||||||
Pescara | 0:2 | Pordenone | |||||||||
Pisa | 1:4 | Cittadella | |||||||||
Venezia | 2:1 | Ascoli | |||||||||
Monza | 1:0 | Reggio Calabria | |||||||||
Pergolettese | 0:2 | Renate | |||||||||
Imolese | 0:2 | Arezzo | |||||||||
Vibonese | 2:3 | Ternana | |||||||||
CE Sabadell | 1:2 | CF Fuenlabrada | |||||||||
Rayo Vallecano | 0:0 | FC Cartagena | |||||||||
CD Mirandés | 1:1 | Castellón | |||||||||
FC Annecy | 1:2 | QRM | |||||||||
SO Cholet | 0:2 | Red Star FC | |||||||||
Roda JC | 3:1 | Excelsior | |||||||||
FC Dordrecht | 3:1 | Ajax U21 | |||||||||
Académico Viseu | 0:0 | Penafiel | |||||||||
Cova Piedade | 0:0 | Feirense | |||||||||
Santa Clara | 0:1 | FC Porto |
|
||||||||
Sporting CP | 2:1 | Moreirense | |||||||||
Ümraniyespor | 0:2 | Menemen FK | |||||||||
Istanbulspor | 1:1 | Giresunspor | |||||||||
Akhisarspor | 0:1 | Ankaraspor | |||||||||
Altay SK | 3:1 | Bursaspor | |||||||||
FC Thun | 3:0 | FC Chiasso | |||||||||
Hradec Kralove | 0:1 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Viagem Usti n/L | 0:1 | Trinec | |||||||||
SILON Taborsko | 0:1 | Lisen | |||||||||
Chrudim | 1:0 | Blansko | |||||||||
Vysehrad | 1:2 | Vlasim | |||||||||
Jihlava | 0:1 | Varnsdorf | |||||||||
Viktoria Zizkov | 0:2 | Dukla Prague | |||||||||
Tromsø | 3:0 | Ranheim | |||||||||
Viking | 4:1 | Start | |||||||||
Brann | 3:1 | Aalesund | |||||||||
FK Loznica | 3:3 | Dinamo Vranje | |||||||||
Dobanovci | 2:1 | Zarkovo | |||||||||
Jagodina | 0:0 | Radnicki 1923 | |||||||||
Zelez. Pancevo | 0:2 | Kabel Novi Sad | |||||||||
Dubocica | 3:2 | Radnicki Pirot | |||||||||
Cibalia | 6:0 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
NK Opatija | 2:3 | Croat. Zmijavci | |||||||||
NK Solin | 0:0 | Junak Sinj | |||||||||
RKS Radomsko | 3:1 | Bron Radom | |||||||||
O. Zambrow | 1:4 | Aleksandrow L. | |||||||||
U. Skierniewice | 0:2 | Legia II | |||||||||
KS Kutno | 0:3 | Znicz Biala P. | |||||||||
GKS Wikielec | 0:0 | C. Elblag | |||||||||
Pol. Warsaw | 2:2 | Huragan Morag | |||||||||
KP Starogard | 1:0 | Pomorzanin | |||||||||
Baltyk Gdynia | 0:0 | Swit Szczecin | |||||||||
Chelmianka | 3:4 | Korona Kielce II | |||||||||
GKS Jastrzebie | 2:1 | Z. Sosnowiec | |||||||||
P. Niepolomice | 0:2 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Nieciecza | 0:0 | GKS Tychy | |||||||||
Chrobry Glogow | 0:2 | Sandecja | |||||||||
Korona Kielce | 1:0 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Radomiak | 2:0 | GKS Belchatow | |||||||||
J-Södra IF | 2:1 | Trelleborg | |||||||||
Halmstads BK | 1:0 | Örgryte | |||||||||
GAIS | 1:1 | Akropolis IF | |||||||||
Degerfors | 2:5 | GIF Sundsvall | |||||||||
Östers IF | 0:1 | Ljungskile SK | |||||||||
Umeå FC | 0:0 | Västerås SK | |||||||||
Liverpool U21 | 2:7 | Man City U21 | |||||||||
M. Petah Tikva | 1:0 | Hapoel Hadera | |||||||||
Bnei Sakhnin | 1:0 | FC Ashdod | |||||||||
Bnei Yehuda | 1:0 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
SD Amorebieta | 1:0 | Real Unión | |||||||||
CA Osasuna Prom | 3:2 | CD Izarra | |||||||||
Depor. Alavés B | 0:0 | SD Leioa | |||||||||
Racing | 3:0 | Barakaldo CF | |||||||||
CD Numancia | 2:2 | Valladolid Prom | |||||||||
SD Compostela | 2:2 | Pontevedra | |||||||||
San Fernando CD | 1:2 | Algeciras CF | |||||||||
B. Yeni Carsi | 2:1 | Karaman FK | |||||||||
Iskenderunspor | 0:3 | Yomra Spor | |||||||||
Üsküdar | 0:1 | Darica GB | |||||||||
Kahta 02 Spor | 5:0 | Ceyhan Spor | |||||||||
Bld Kütahya | 2:1 | Tepecik Spor | |||||||||
Agri 1970 Spor | 1:0 | Yozgatspor 1959 | |||||||||
VfR Garching | postponed | TSV Rain/Lech | |||||||||
Cobán Imperial | 2:1 | Malacateco | |||||||||
Sacachispas | 2:1 | Xelajú | |||||||||
Independiente | 2:0 | Atl. Chiriquí | |||||||||
San Francisco | 3:0 | Árabe Unido | |||||||||
Cibao FC | 0:1 | Delfines | |||||||||
Marathón | 5:0 | Real Sociedad | |||||||||
Puchov | 0:1 | FK Poprad | |||||||||
Kosice | 1:0 | Podbrezova | |||||||||
Bardejov | 1:1 | Skalica | |||||||||
Komarno | 0:1 | Dubnica | |||||||||
AKA Admira U18 | 1:3 | St. Pölten U18 | |||||||||
AKA Austria U18 | 0:3 | AKA SV Ried U18 | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 2:1 | AKA LASK U18 | |||||||||
AKA Admira U16 | 8:1 | St. Pölten U16 | |||||||||
Anorthosis | 4:2 | EN Paralimniou | |||||||||
Nea Salamis | 0:3 | APOEL Nicosia | |||||||||
Villa Española | 3:2 | Tacuarembó | |||||||||
CA Atenas | 0:2 | Cerrito | |||||||||
WH Yangtze | 2:0 | TZ Yuanda | |||||||||
BJ Guoan | 1:0 | CD Rongcheng | |||||||||
Hutnik U19 | 2:8 | Escola V. U19 | |||||||||
Lubin U19 | 3:2 | UKS SMS U19 | |||||||||
Mushuc Runa SC | 2:3 | CS Emelec | |||||||||
Técnico U. | 1:1 | Dep. Cuenca | |||||||||
Southern | 3:3 | Rangers | |||||||||
RCFC | 0:1 | Orion | |||||||||
Neftchi Baku | 0:0 | Zira FC | |||||||||
Mons Calpe | 0:2 | Lincoln FC | |||||||||
Lori Vanadzor | 0:1 | Ararat-Armenia | |||||||||
Esbjerg fB U19 | 4:0 | AC Horsens U19 | |||||||||
Lyngby BK U19 | 1:1 | Aarhus GF U19 | |||||||||
Midtjylland U19 | 3:3 | Aalborg BK U19 | |||||||||
Copenhagen U19 | 3:1 | SönderjyskE U19 | |||||||||
B.93 U19 | 2:2 | Slagelse U19 | |||||||||
Naestved BK U19 | 4:3 | Viborg FF U19 | |||||||||
Hobro IK U19 | 3:2 | Roskilde U19 | |||||||||
AB Argir | 2:3 AET | B68 Toftir | |||||||||
Víkingur | 2:1 | B36 Tórshavn | |||||||||
Liberty Prof. | 1:1 | Eleven Wonders | |||||||||
GVVV | postponed | HHC Hardenberg | |||||||||
Kozakken Boys | postponed | Noordwijk | |||||||||
ASWH | postponed | Excelsior M | |||||||||
Spakenburg | postponed | Quick Boys | |||||||||
Scheveningen | postponed | De Treffers | |||||||||
Koninklijke HFC | postponed | IJsselm.vogels | |||||||||
Sparta U21 | postponed | AFC Amsterdam | |||||||||
Katwijk | postponed | Volendam U21 | |||||||||
TEC | postponed | Rijnsburgse B. | |||||||||
NJ City | 2:1 | QD Hainiu | |||||||||
XA Wolves | 2:2 | BJ IT | |||||||||
YC Elk Sea | 1:1 | IM Caoshangfei | |||||||||
QD Red Lions | 1:1 | HB Zhuoao | |||||||||
SZ Bogang | 1:4 | QD West Coast | |||||||||
KM Z.H. Shipman | 1:1 | SX W. Beyond | |||||||||
HN Billows | 0:4 | HB Istar | |||||||||
SH JD Huilong | 2:1 | SX Longjin | |||||||||
ZB Cuju | 1:0 | GX PG Haliao | |||||||||
SX KQ Yuejia | 0:3 | WH Three Towns | |||||||||
Vardar | 2:0 | Brera Strumica | |||||||||
Hibernians FC | 1:2 | Sirens FC | |||||||||
Birkirkara FC | 3:0 | Gudja United FC | |||||||||
Sliema Wander. | 4:1 | Lija Athletic | |||||||||
Gzira Utd. | 2:2 | Santa Lucia FC | |||||||||
St.George's FC | 0:0 | Fgura Utd | |||||||||
Codru | 1:2 | FC Sheriff | |||||||||
Monterrey U20 | 1:1 | Atlas U20 | |||||||||
Deportivo Cali | 0:1 | CD La Equidad | |||||||||
TS Galaxy FC | 1:1 | Golden Arrows | |||||||||
Orlando Pirates | 1:1 | Baroka FC | |||||||||
Sundowns | 3:0 | Stellenbosch FC | |||||||||
AmaZulu FC | 1:1 | Cape Town City | |||||||||
Bengaluru FC | 0:0 | Hyderabad FC | |||||||||
Chelsea U18 | 8:1 | Barnsley U18 | |||||||||