Real Sociedad | 0:1 | Valencia |
|
||||||||
Getafe | 3:0 | Real Betis |
|
||||||||
Dynamo Kyiv | 3:0 | KAA Gent |
|
||||||||
Ferencváros | 0:0 | Molde FK | |||||||||
Omonia Nikosia | 0:0 | Olympiacos | |||||||||
Fluminense | 4:0 | Coritiba FC |
|
||||||||
CRB | 0:0 | América-MG |
|
||||||||
Santa Cruz-PE | 3:3 | Jacuipense-BA | |||||||||
MP U19 | 3:3 | TPS U19 | |||||||||
Mursko Sredisce | 0:9 | Slaven Belupo | |||||||||
SV Erlbach | 1:2 | SB Traunstein | |||||||||
Frohnauer SC | 0:2 | Al-Dersimspor | |||||||||
TSV Rudow 1888 | 2:0 | Türkiyemspor | |||||||||
TSV Reinbek | 1:2 | TuS Hamburg | |||||||||
SC Egenbüttel | 7:6 on pens | Int. Eidelstedt | |||||||||
NY Cosmos | 1:2 | LA Force | |||||||||
Union Magdalena | 2:1 | Fortaleza CEIF | |||||||||
Quindío | 2:2 | Bogotá FC | |||||||||
Thór | 1:1 | Afturelding | |||||||||
Keflavík | 3:1 | ÍBV | |||||||||
Vestri | 1:2 | Fram Reykjavík | |||||||||
Grindavík | 3:0 | Víkingur Ó. | |||||||||
Leiknir F. | 0:7 | Leiknir | |||||||||
Thróttur | 0:1 | Magni | |||||||||
S. Brijeg U19 | 2:1 | Z. BL U19 | |||||||||
El Mokawloon | 6:0 | Zed FC | |||||||||
Enppi SC | 1:0 | El Makasa | |||||||||
Pyramids FC | 1:0 | Ittihad Alex | |||||||||
Berrechid | 2:4 | FAR Rabat | |||||||||
Difaâ El Jadida | 1:2 | Hassania | |||||||||
Sioni Bolnisi | 0:0 | Rustavi | |||||||||
Merani Martvili | 2:3 | Zugdidi | |||||||||
WIT Georgia | 1:3 | FC Shevardeni | |||||||||
Newtown | 4:1 | Cefn Druids | |||||||||
Young Violets | 1:2 | SV Horn | |||||||||
SV Lafnitz | 0:1 | Grazer AK 1902 | |||||||||
Amateure OÖ | 1:1 | FC Liefering | |||||||||
Blau Weiss Linz | 2:0 | SKU Amstetten | |||||||||
FC Wacker | 0:0 | A. Lustenau |
|
||||||||
Monza | 3:0 | Triestina | |||||||||
Kalju FC U19 | 5:0 | Raplamaa U19 | |||||||||
FC Flora U19 | 0:3 | Tabasalu U19 | |||||||||
Märjamaa | 2:1 | Rumori II | |||||||||
Maardu LM | 5:3 | Keila JK | |||||||||
JK Welco | 1:6 | Kuressaare | |||||||||
SK Imavere | 0:3 | Kalev | |||||||||
AD Cantolao | 2:2 | Carlos Stein | |||||||||
Cienciano | 0:0 | Sport Huancayo | |||||||||
U. San Martín | 0:1 | César Vallejo | |||||||||
Magwe FC | 4:1 | Mahar United | |||||||||
Sligo Rovers | 1:0 | Derry City | |||||||||
Tottenham | 6:5 on pens | Chelsea |
|
||||||||
QRM | 2:0 | SC Sète | |||||||||
Bourg-en-Bresse | 1:0 | FC Annecy | |||||||||
US Orléans | 3:1 | US Avranches | |||||||||
Concarneau | 0:1 | SO Cholet | |||||||||
Dinamo Barnaul | 0:3 | Novosibirsk | |||||||||
FC U Craiova | 2:1 | Slatina | |||||||||
FC Eindhoven | 3:3 | Roda JC | |||||||||
Coimbra | 0:1 | Feirense | |||||||||
Hobro IK | 2:1 | Skive IK | |||||||||
Fremad Amager | 2:3 | Esbjerg fB | |||||||||
Ullensaker/Kisa | 0:7 | Tromsø | |||||||||
Widzew Lodz | 1:1 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Arka Gdynia | 0:2 | GKS Tychy | |||||||||
Vasalunds IF | 0:5 | Brage | |||||||||
Zhetysu B | 0:0 | Kairat-Zhas | |||||||||
Tatran Presov | 1:4 | Ruzomberok | |||||||||
TJD Pribelce | 2:1 | FC Nitra | |||||||||
Vranov | 1:3 | Michalovce | |||||||||
Znicz Pruszkow | 1:0 | Hutnik Krakow | |||||||||
Olimpia Elblag | 3:3 | Sokol Ostroda | |||||||||
SV Elversberg | 1:1 | Hessen Kassel | |||||||||
FCA Walldorf | 0:1 | Stuttgart II | |||||||||
FC 08 Homburg | 2:3 | FK Pirmasens | |||||||||
Hoffenheim II | 2:2 | TSG Balingen | |||||||||
K. Offenbach | 1:1 | TSV Steinbach | |||||||||
FSV Frankfurt | 3:0 | Schott Mainz | |||||||||
Union Gurten | 1:1 | Deutschlandsbg. | |||||||||
St. Johann | postponed | Seekirchen | |||||||||
Saalfelden | 3:2 | Wals-Grünau | |||||||||
SV Wörgl | 3:3 | Kitzbühel | |||||||||
FC Roskilde | 0:1 | Naestved BK | |||||||||
TuS Osdorf | 0:2 | Niendorfer TSV | |||||||||
Almere City U23 | 3:4 | Groningen U21 | |||||||||
Pinkafeld | 4:3 | Bad Sauerbrunn | |||||||||
Mondsee | 1:0 | Friedburg | |||||||||
Bruck/Mur | 0:2 | Frauental | |||||||||
SV Innsbruck | 4:2 | Union Innsbruck | |||||||||
UFC Hallein | 4:2 | FC Puch | |||||||||
GC Zürich U18 | 1:3 | Luzern U18 | |||||||||
Villa Española | 1:2 | Cerrito | |||||||||
Albion FC | 4:0 | Sud América | |||||||||
CA Atenas | 2:0 | Racing Club | |||||||||
Cosmos | 3:0 | Cailungo | |||||||||
Faetano | 1:1 | Fiorentino | |||||||||
LDU Portoviejo | 2:2 | CD Macará | |||||||||
FK Istaravshan | 5:2 | Fayzkand Vose | |||||||||
KF Arbëria | 0:0 | Feronikeli 74 | |||||||||
B71 Sandoy | 3:0 | FC Hoyvík | |||||||||
HB Tórshavn II | 1:9 | NSÍ II | |||||||||