Brighton | 2:3 | Man Utd |
|
||||||||
West Brom | 3:3 | Chelsea |
|
||||||||
Crystal Palace | 1:2 | Everton |
|
||||||||
Burnley | 0:1 | Southampton |
|
||||||||
Real Betis | 2:3 | Real Madrid |
|
||||||||
Elche CF | 0:3 | Real Sociedad |
|
||||||||
Valencia | 1:1 | SD Huesca | |||||||||
Alavés | 0:0 | Getafe | |||||||||
B. Leverkusen | 1:1 | RB Leipzig |
|
||||||||
FC Augsburg | 2:0 | Bor. Dortmund |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 1:4 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
Bor. M'gladbach | 1:1 | Union Berlin |
|
||||||||
FC Schalke 04 | 1:3 | Werder Bremen |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 1:0 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Inter | 4:3 | Fiorentina | |||||||||
Torino | 2:4 | Atalanta BC | |||||||||
Cagliari Calcio | 0:2 | Lazio |
|
||||||||
Sampdoria | 2:3 | Benevento | |||||||||
Millwall | 1:1 | Brentford |
|
||||||||
Watford | 1:0 | Luton | |||||||||
QPR | 1:1 | Middlesbrough | |||||||||
Preston | 0:1 | Stoke City | |||||||||
Wycombe | 0:2 | Swansea |
|
||||||||
Derby | 0:4 | Blackburn | |||||||||
Barnsley FC | 0:0 | Coventry | |||||||||
Birmingham | 1:1 | Rotherham | |||||||||
Cardiff | 1:2 | Reading | |||||||||
Benfica | 2:0 | Moreirense | |||||||||
Boavista | 0:5 | FC Porto |
|
||||||||
Marítimo | 2:1 | Tondela | |||||||||
Saint-Étienne | 0:3 | Stade Rennais |
|
||||||||
Marseille | 1:1 | FC Metz | |||||||||
Sporting Gijón | 2:0 | Girona | |||||||||
Real Zaragoza | 2:2 | UD Las Palmas | |||||||||
CF Fuenlabrada | 1:0 | Albacete | |||||||||
Málaga CF | 1:0 | Alcorcón | |||||||||
UD Logroñés | 1:1 | Castellón | |||||||||
Ajax | 2:1 | Vitesse | |||||||||
Fortuna Sittard | 3:3 | AZ Alkmaar | |||||||||
PEC Zwolle | 4:0 | Sparta R. | |||||||||
Heerenveen | 1:0 | VVV-Venlo | |||||||||
SV Ried | 1:3 | RB Salzburg |
|
||||||||
SKN St. Pölten | 1:2 | Rapid Vienna |
|
||||||||
SCR Altach | 0:2 | WSG Tirol |
|
||||||||
Al-Ahli | 5:4 on pens | Shabab Al-Ahli | |||||||||
Pakhtakor | 2:1 | Esteghlal FC | |||||||||
Frosinone | 0:2 | FC Empoli | |||||||||
Salernitana | 1:1 | Reggio Calabria | |||||||||
Lecce | 0:0 | Pordenone | |||||||||
Venezia | 1:0 | LR Vicenza | |||||||||
Brescia | 1:1 | Ascoli | |||||||||
Cosenza | 0:0 | Virtus Entella | |||||||||
Pescara | 0:0 | Chievo Verona | |||||||||
Zenit S-Pb | 6:0 | Ufa | |||||||||
Sochi | 1:1 | Krasnodar | |||||||||
Tambov | 0:2 | Spartak Moscow | |||||||||
Olympiacos | 2:0 | Panetolikos | |||||||||
Volos NPS | 0:0 | PAOK Salonika | |||||||||
RWDM | 3:1 | Union SG | |||||||||
KAA Gent | 2:3 | OH Leuven | |||||||||
KV Mechelen | 2:0 | Sint-Truiden | |||||||||
Beerschot V.A. | 3:2 | SK Beveren | |||||||||
Trabzonspor | 3:1 | Y. Malatyaspor | |||||||||
Hatayspor | 1:0 | Kasimpasa |
|
||||||||
Göztepe | 2:2 | Gaziantep FK | |||||||||
Kayserispor | 1:3 | Erzurumspor FK | |||||||||
Slavia Prague | 3:0 | Slovacko | |||||||||
Teplice | 2:1 | Banik Ostrava | |||||||||
Zlin | 0:1 | Sigma Olomouc | |||||||||
Karvina | 0:0 | Mlada Boleslav | |||||||||
Cruzeiro | 0:1 | Avaí FC |
|
||||||||
EC Vitória | 3:1 | Oeste | |||||||||
Chapecoense | 0:0 | América-MG |
|
||||||||
CSA | 3:2 | Juventude |
|
||||||||
Botafogo-SP | 1:2 | CRB | |||||||||
Figueirense FC | 2:2 | Guarani | |||||||||
Brasil Pelotas | 1:1 | Paraná | |||||||||
Nashville | 1:1 | Houston | |||||||||
Mladost | 0:4 | Red Star | |||||||||
FK TSC | 3:0 | Spartak | |||||||||
FK Cukaricki | 4:0 | Macva | |||||||||
Javor-Matis | 1:1 | Zlatibor | |||||||||
Radnik | 4:2 | Rad | |||||||||
FC Sion | 0:0 | BSC Young Boys |
|
||||||||
FC Zürich | 2:2 | FC Lugano |
|
||||||||
Ferdinandovac | 1:7 | Dinamo Zagreb | |||||||||
FC Juárez | 0:1 | Atlas | |||||||||
Puebla FC | 3:3 | Querétaro FC | |||||||||
FK Minaj | 0:4 | Dynamo Kyiv | |||||||||
FK Oleksandriya | 4:1 | SK Dnipro-1 | |||||||||
Vorskla Poltava | 0:0 | FK Mariupol | |||||||||
FC Midtjylland | 1:0 | Randers FC | |||||||||
Cracovia | 2:2 | Raków | |||||||||
Jagiellonia | 0:1 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Lechia Gdansk | 4:0 | Podbeskidzie | |||||||||
Darmstadt 98 | 0:0 | J. Regensburg |
|
||||||||
E. Braunschweig | 0:0 | Holstein Kiel |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 1:0 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
Ludogorets | 2:0 | Beroe | |||||||||
Botev Plovdiv | 2:1 | Levski Sofia | |||||||||
Molde FK | 0:1 | Sandefjord | |||||||||
Strømsgodset | 0:0 | Sarpsborg 08 | |||||||||
Urawa Reds | 0:2 | Yokohama FC | |||||||||
Vissel Kobe | 4:0 | H. C. Sapporo | |||||||||
Nagoya Grampus | 3:1 | Shimizu S-Pulse | |||||||||
Tanta SC | 0:1 | El Ahly | |||||||||
Suwon Bluewings | 3:1 | FC Seoul | |||||||||
CD Everton | 2:2 | U. Católica | |||||||||
Audax Italiano | 0:0 | Curicó Unido | |||||||||
Once Caldas | 2:0 | Atl. Nacional |
|
||||||||
A. Bucaramanga | 1:1 | Patriotas | |||||||||
NK Osijek | 2:1 | HNK Gorica | |||||||||
NK Istra | 1:0 | HNK Sibenik | |||||||||
Al-Wakrah SC | 1:1 | Qatar SC | |||||||||
Al-Sailiya SC | 1:5 | Al-Khor SC | |||||||||
1860 Munich | 1:1 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
Viktoria Köln | 0:2 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Saarbrücken | 2:0 | Hansa Rostock |
|
||||||||
SC Verl | 3:0 | FC Bayern II |
|
||||||||
Hallescher FC | 0:2 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
MSV Duisburg | 1:1 | FSV Zwickau |
|
||||||||
Milan U19 | 0:1 | Atalanta U19 | |||||||||
Bologna U19 | 2:2 | Cagliari U19 | |||||||||
SPAL U19 | 2:1 | Inter U19 | |||||||||
Ascoli U19 | 1:2 | Fiorentina U19 | |||||||||
Comuna Recea | 2:1 | FC Rapid | |||||||||
Petrolul | 0:1 | D. Calarasi | |||||||||
FC Buzau | 0:1 | CSM Resita | |||||||||
AFC Turris | 3:2 | Concordia | |||||||||
Pandurii | 1:2 | CS Mioveni | |||||||||
Aerostar | 3:2 | Csikszereda | |||||||||
SSU Poli | 2:0 | Ripensia | |||||||||
Stadtallendorf | 1:2 | SV Elversberg |
|
||||||||
Stuttgart II | 1:1 | FSV Frankfurt | |||||||||
Hessen Kassel | 0:1 | FC 08 Homburg | |||||||||
Bayern Alzenau | 3:1 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
Gornik Leczna | 2:1 | Radomiak | |||||||||
Miedz Legnica | 1:1 | Korona Kielce | |||||||||
Arsenal U21 | 0:1 | Tottenham U21 | |||||||||
Southampton U21 | 2:2 | West Ham U21 | |||||||||
AEK Larnaca | 2:1 | AEL Limassol | |||||||||
NAC Breda | 2:1 | PSV U21 | |||||||||
Stade-Lausanne | 2:1 | SC Kriens | |||||||||
FC Wil 1900 | 3:1 | FC Thun | |||||||||
Slo. Bratislava | 5:0 | Ruzomberok | |||||||||
FC ViOn | 4:0 | MSK Zilina | |||||||||
FK Senica | 0:2 | Spartak Trnava | |||||||||
Michalovce | 2:0 | Pohronie | |||||||||
FC Nitra | 3:0 | SKF Sered | |||||||||
Polissya | 1:1 | Prykarpattya | |||||||||
Chornomorets | 1:0 | Veres Rivne | |||||||||
Krystal Kherson | 1:2 | Metalist 1925 | |||||||||
Kremin | 1:0 | Obolon | |||||||||
Agrobiznes | 2:1 | Alyans | |||||||||
Nyva Ternopil | 1:1 | FK Kramatorsk | |||||||||
VPK-Agro | 0:3 | Girnyk-Sport | |||||||||
Tlaxcala | postponed | Atlante | |||||||||
Navbahor | 0:0 | Nasaf Qarshi | |||||||||
OKMK Olmaliq | 2:1 | Qizilqum | |||||||||
Suwon FC | 1:0 | Seoul E-Land | |||||||||
St. Mirren | 0:1 | Kilmarnock FC | |||||||||
Livingston FC | 2:0 | St. Johnstone | |||||||||
Hamilton Acad. | 1:1 | Dundee United | |||||||||
Albirex Niigata | 1:1 | Ventforet Kofu | |||||||||
Kyoto Sanga | 2:4 | Omiya Ardija | |||||||||
Tokushima Vort. | 1:1 | Matsumoto Yama. | |||||||||
Ehime FC | 0:0 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
SZ Peng City | 1:3 | CC Yatai | |||||||||
JX Lushan | 1:3 | GuiZ FC | |||||||||
TZ Yuanda | 1:0 | BJ Chengfeng | |||||||||
FK Sabail | 2:1 | Sabah FK | |||||||||
Shamakhi | 2:3 | Zira FC | |||||||||
Carlos Stein | 0:2 | Alianza Lima | |||||||||
UTC | 3:0 | Cienciano | |||||||||
Dep. Binacional | 0:1 | CA Mannucci | |||||||||
Sport Boys | 1:1 | Dep. Municipal | |||||||||
FCV Farul | 4:1 | Astra Giurgiu | |||||||||
Ac. Clinceni | 2:0 | Gaz Metan | |||||||||
Paksi FC | 4:0 | MTK Budapest | |||||||||
Zalaegerszeg | 3:1 | Diósgyőr | |||||||||
Criciúma EC | 2:0 | EC São José | |||||||||
Imperatriz | 1:2 | Ferroviário | |||||||||
São Bento (SP) | 1:1 | Boa Esporte | |||||||||
Ümraniyespor | 1:3 | Istanbulspor | |||||||||
Bursaspor | 1:2 | Giresunspor | |||||||||
Akhisarspor | 2:0 | Balikesirspor | |||||||||
Örebro SK | 2:1 | Sirius | |||||||||
Murom | 1:1 | Rodina Moscow | |||||||||
Hassania | 2:1 | FUS Rabat | |||||||||
Lecco | 1:0 | Giana Erminio | |||||||||
Buriram Utd. | 1:0 | Suphanburi FC | |||||||||
Trat FC | 2:3 | Port FC | |||||||||
Muangthong Utd. | 2:1 | Ratchaburi FC | |||||||||
Police Tero FC | 1:2 | Chonburi FC | |||||||||
Torpedo Zhodino | 0:1 | Neman Grodno | |||||||||
BATE Borisov | 2:4 | Dynamo Brest | |||||||||
Energetik-BGU | 1:1 | Isloch | |||||||||
Gorodeya | 1:1 | Slavia | |||||||||
Mushuc Runa SC | 2:1 | Guayaquil City | |||||||||
Tabor Sezana | 3:1 | NK Maribor | |||||||||
ND Gorica | 2:0 | NK Aluminij | |||||||||
Fukushima Utd. | 0:2 | Blaublitz Akita | |||||||||
Brage | 1:2 | Östers IF | |||||||||
Halmstads BK | 2:0 | Ljungskile SK | |||||||||
Västerås SK | 2:2 | J-Södra IF | |||||||||
Norrby | 0:2 | Degerfors | |||||||||
Dalkurd | 1:1 | Akropolis IF | |||||||||
A. Lustenau | 0:1 | Amateure OÖ | |||||||||
SKU Amstetten | 3:3 | FC Dornbirn | |||||||||
Pahang | 2:1 | KDA FC | |||||||||
Selangor FC | 3:3 | UiTM FC | |||||||||
Deportes Temuco | 3:1 | AC Barnechea | |||||||||
NK Sesvete | 4:0 | NK Solin | |||||||||
NK Kustosija | 0:0 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
Medjimurje | 4:3 | Junak Sinj | |||||||||
Taraz | 0:0 | Tobol Kostanay | |||||||||
CBJ Cali | 0:0 | Real Cartagena | |||||||||
Llaneros FC | 1:1 | Leones FC | |||||||||
Barranquilla FC | 0:1 | Inter Palmira | |||||||||
1.SK Prostejov | 1:1 | SILON Taborsko | |||||||||
Lisen | 1:0 | Vlasim | |||||||||
Trinec | 0:5 | Jihlava | |||||||||
Viagem Usti n/L | 1:1 | Chrudim | |||||||||
Malacateco | 1:0 | Comunicaciones | |||||||||
Santa Lucía C. | 2:0 | Iztapa | |||||||||
Quang Nam FC | 2:2 | Ha Noi FC | |||||||||
HCMC FC | 5:1 | Nam Dinh FC | |||||||||
Thanh Hoa FC | 1:2 | Ha Tinh FC | |||||||||
SLNA FC | 2:0 | HAGL FC | |||||||||
Viettel FC | 1:0 | Sai Gon FC | |||||||||
Da Nang FC | 1:0 | Hai Phong FC | |||||||||
Quang Ninh FC | 2:2 | Binh Duong FC | |||||||||
Podbrezova | 1:2 | Lipt. Mikulas | |||||||||
Skalica | 1:1 | Puchov | |||||||||
Dubnica | 1:0 | Kosice | |||||||||
Slavoj Trebisov | 2:0 | Komarno | |||||||||
Velez Mostar | 2:1 | Radnik Bijelj. | |||||||||
FK Olimpik | 1:4 | B. Banja Luka | |||||||||
KSV Roeselare | 0:5 | FCV Dender EH | |||||||||
Patro Eisden | 2:2 | KSK Heist | |||||||||
UR La Louvière | 1:2 | URSL Visé | |||||||||
Thes Sport | 2:1 | KVC Winkel Sp. | |||||||||
Grecia | 0:1 | Santos FC | |||||||||
Vis Pesaro | 2:2 | Legnago | |||||||||
Samgurali | 2:0 | FC Telavi | |||||||||
Tbilisi City | 2:5 | Chikhura | |||||||||
Birkirkara FC | 0:3 | Mosta FC | |||||||||
Balzan FC | 0:1 | Valletta | |||||||||
Gzira Utd. | 1:1 | Tarxien | |||||||||
Gudja United FC | 2:0 | Lija Athletic | |||||||||
Super Nova | 0:2 | Auda | |||||||||
Dinamo Riga | 6:0 | Rezeknes FA | |||||||||
Noah Jurmala | 6:2 | FK Smiltene | |||||||||
St. Pat's | 2:0 | Shelbourne | |||||||||
Waterford FC | 1:0 | Sligo Rovers | |||||||||
Septemvri Sofia | 1:0 | Dob. Dobrich | |||||||||
Strumska Slava | 3:1 | Sportist Svoge | |||||||||
Yantra | 0:1 | S. Simitli | |||||||||
Shirak Gyumri | 0:3 | Ararat Yerevan | |||||||||
GC Zürich U21 | 4:2 | FC Baden 1897 | |||||||||
FC Wohlen | 1:0 | FC Solothurn | |||||||||
Zug 94 | 3:1 | SC Goldau | |||||||||
SV Muttenz | 2:2 | SC Buochs | |||||||||
Teg. Miyazaki | 1:2 | Nara Club | |||||||||
Honda FC | 1:1 | Yoko. Musashino | |||||||||
KF Trepca 89 | 1:0 | KF Llapi | |||||||||
Feronikeli 74 | 2:2 | KF Drenica | |||||||||
Paide | 4:1 | Kalev | |||||||||
JK Viljandi | 1:1 | Kuressaare | |||||||||
Volna Pinsk | 0:3 | Gomel | |||||||||
Dzerzhinsk | 1:1 | Krumkachi | |||||||||
DYuSSh-2 | 5:1 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
FK Lida | 2:3 | Mikashevichi | |||||||||
Svetlogorsk | 2:1 | Orsha | |||||||||
Slonim | 2:0 | Oshmyany-BDUFK | |||||||||
GOAL FC | 6:1 | Monaco U21 | |||||||||
Olymp. Lyon B | 3:2 | Aubagne FC | |||||||||
Fréjus-St-Raph. | 2:0 | Louh.-Cuiseaux | |||||||||
Uthai Thani | 0:4 | Chiangmai Utd. | |||||||||
Khon Kaen Utd. | 3:1 | Customs Utd. | |||||||||
Samut Sakhon C. | 0:3 | Nongbua FC | |||||||||
Lampang FC | 0:0 | Khon Kaen FC | |||||||||
Kasetsart FC | 2:0 | Navy FC | |||||||||
Alga Bishkek | 0:0 | Abdysh-Ata Kant | |||||||||
Dordoi Bishkek | 1:0 | Alay Osh | |||||||||
Neftchi | 1:0 | Ilbirs Bishkek | |||||||||
Kaganat | 3:1 | Kyrgyzaltyn | |||||||||
Forward Madison | 1:0 | Red Wolves | |||||||||
Greenville | 1:0 | North Texas SC | |||||||||
Orlando City B | 0:1 | Revolution II | |||||||||
GKS Katowice | 2:2 | Pogon Siedlce | |||||||||
Sokol Ostroda | 2:0 | Znicz Pruszkow | |||||||||
Lech Poznan II | 1:3 | Gornik Polk. | |||||||||
Bytovia Bytow | 0:1 | Skra Czesto. | |||||||||
Chojniczanka | 2:0 | Blekitni | |||||||||
SV Rottenmann | 0:0 | DSV Leoben | |||||||||
Lafnitz II | 5:3 | Wildon | |||||||||
ESV St. Michael | 2:2 | Frauental | |||||||||
Borec Veles | 0:0 | Rabotnicki | |||||||||
Orenburg-2 | 1:2 | Volga Uljanovsk | |||||||||
NK Radomlje | 2:1 | NK Brda | |||||||||
Rudar Velenje | 1:1 | NK Triglav | |||||||||
ND Bilje | 5:2 | Beltinci | |||||||||
NK Dob | 4:4 | NK Nafta 1903 | |||||||||
NK Krka | 4:1 | NK Krsko | |||||||||
NK Brezice 1919 | 1:0 | ND Primorje | |||||||||
NK Dekani | 0:1 | Drava Ptuj | |||||||||
CSF Speranta | 0:1 | Milsami | |||||||||
Dacia Buiucani | 4:0 | Dinamo-Auto | |||||||||
Sturm Graz II | 3:1 | Allerheiligen | |||||||||
Union Gurten | 1:1 | St. Anna/Aigen | |||||||||
SW Bregenz | 1:2 | Rotenberg | |||||||||
Lauterach | 2:4 | Hohenems | |||||||||
Kokkolan PV | 0:1 | VPS | |||||||||
IF Gnistan | 2:1 | SJK II | |||||||||
MuSa | 1:1 | Mikkelin | |||||||||
Hannover 96 II | 3:2 | FC Oberneuland | |||||||||
Phönix Lübeck | 0:1 | SC Weiche 08 | |||||||||
Wolfsburg II | 1:0 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
W. Bremen II | 2:0 | VfV Hildesheim | |||||||||
SV Atlas | 1:1 | BSV Rehden | |||||||||
Gr. Fürth II | 0:1 | Aschaffenburg | |||||||||
SV Heimstetten | 1:0 | FC Augsburg II | |||||||||
FC Memmingen | 0:4 | FV Illertissen | |||||||||
SpVgg Bayreuth | 2:2 | VfB Eichstätt | |||||||||
1860 Rosenheim | 3:2 | W. Burghausen | |||||||||
Cavese | 0:1 | Vibonese | |||||||||
HS Kromeriz | 1:1 | Slovacko B | |||||||||
Petrkovice | 3:2 | Zlin B | |||||||||
Zlinsko | 4:1 | Vrchovina NMnM | |||||||||
Carl Zeiss Jena | 2:0 | FSV Luckenwalde | |||||||||
Viktoria Berlin | 3:2 | Chemie Leipzig | |||||||||
Babelsberg 03 | 2:1 | TeBe Berlin | |||||||||
VfB Auerbach | 3:2 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
G. Halberstadt | 0:0 | Lichtenberg 47 | |||||||||
Bærum | 1:1 | Bryne | |||||||||
Fløy | 0:1 | Egersund | |||||||||
Notodden | 2:1 | Nardo FK | |||||||||
Asker | 5:3 | Fram | |||||||||
Bielefeld U19 | 0:1 | Leverkusen U19 | |||||||||
FK Buducnost | 1:2 | TOSK Tesanj | |||||||||
FK Gorazde | 1:3 | Radnik Hadzici | |||||||||
J. Bihac | 1:0 | FK Rudar Kakanj | |||||||||
Br. Gracanica | 2:0 | Slaven Zivinice | |||||||||
Zvijezda G. | 3:2 | Travnik | |||||||||
HNK Orasje | 3:0 | HNK Capljina | |||||||||
St. Gallen U21 | 1:4 | FC Wettswil | |||||||||
FC Paradiso | 2:1 | FC Dietikon | |||||||||
SV Höngg | 5:0 | FC Thalwil | |||||||||
FC Gossau | 4:0 | Red Star ZH | |||||||||
Eschen/Mauren | 1:1 | FC Tuggen | |||||||||
FC Linth 04 | 2:3 | FC Balzers | |||||||||
FC Lugano II | 4:0 | FC Gambarogno | |||||||||
FC Brunnen | 2:1 | AC Taverne | |||||||||
FC Hergiswil | 2:2 | Perlen-Buchr. | |||||||||
FC Sarnen | 0:3 | FC Sursee | |||||||||
Kickers Luzern | 1:2 | FC Ibach | |||||||||
FC Willisau | 3:5 | FC Mendrisio | |||||||||
Batman Petrol | 3:1 | Isparta 32 Spor | |||||||||
Somaspor | 1:0 | Gölcükspor | |||||||||
Yeni Mersin IY | 3:0 | Erbaaspor | |||||||||
Sile Yildiz | 2:1 | Osmaniyespor FK | |||||||||
Carsambaspor | 1:1 | 23 Elazig FK | |||||||||
Arhavi Spor | 2:2 | Yalovaspor | |||||||||
Thór | 0:2 | Fram Reykjavík | |||||||||
Leiknir | 3:0 | Afturelding | |||||||||
Thróttur | 0:3 | ÍBV | |||||||||
Grindavík | 3:1 | Magni | |||||||||
Leiknir F. | 2:4 | Víkingur Ó. | |||||||||
Moto Club-MA | 0:2 | Sampaio-MA | |||||||||
Pärnu Vaprus | 1:0 | Maardu LM | |||||||||
FCI Levadia U21 | 1:0 | Nomme United | |||||||||
JK Tammeka U21 | 1:5 | Pärnu JK | |||||||||
US Castanet | 2:2 | Montpellier B | |||||||||
St. Beaucairois | 2:1 | Toulouse B | |||||||||
AS Fabrègues | 4:1 | Nîmes B | |||||||||
Albères Argelès | 5:1 | Rodez AF B | |||||||||
BSC YB U21 | 7:0 | Olymp. Genève | |||||||||
Azzurri LS | 0:3 | Lausanne II | |||||||||
US Terre Sainte | 0:4 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
CS Chênois | 1:0 | Lancy FC | |||||||||
Meyrin FC | 3:1 | Martigny-Sports | |||||||||
FC Naters | 5:1 | Vevey-Sports | |||||||||
AJ Auxerre B | 2:1 | Stade Reims B | |||||||||
FC Metz B | 3:0 | RC Lens B | |||||||||
Saint-Quentin | 1:1 | FR Haguenau | |||||||||
Paris 13 Atl. | 1:0 | G. Ajaccio | |||||||||
RB Leipzig U19 | 3:2 | Wolfsburg U19 | |||||||||
W. Bremen U19 | 1:1 | Hamburg U19 | |||||||||
Chemnitz U19 | 2:2 | Hertha BSC U19 | |||||||||
D. Dresden U19 | 2:0 | Halle U19 | |||||||||
Eimsbüttel U19 | 1:2 | St. Pauli U19 | |||||||||
Magdeburg U19 | 1:0 | Holst. Kiel U19 | |||||||||
NAC Breda U21 | 0:1 | Groningen U21 | |||||||||
FC Twente U21 | 2:2 | Almere City U23 | |||||||||
Heerenveen U21 | 2:0 | ADO U21 | |||||||||
FK Jezero | 1:0 | OFK Titograd | |||||||||
TSV Aubstadt | postponed | VfR Garching | |||||||||
La Duchère B | 3:2 | Saint-Étienne B | |||||||||
Velay | 2:2 | Clermont B | |||||||||
Stade Bordelais | 4:0 | G. Bordeaux B | |||||||||
SG Barockstadt | 1:0 | VfB Ginsheim | |||||||||
Vikt. Griesheim | 0:1 | 1.FC Erlensee | |||||||||
RW Hadamar | 0:2 | Hünfelder SV | |||||||||
Hessen Dreieich | 3:3 | FC Eddersheim | |||||||||
Buch. Flieden | 2:1 | TuS Dietkirchen | |||||||||
Olympiacos U19 | 2:1 | Panetolikos U19 | |||||||||
Volos NPS U19 | 1:2 | PAOK U19 | |||||||||
OFI Crete U19 | 0:0 | Atromitos U19 | |||||||||
AE Larisa U19 | 0:0 | PAO U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 3:0 | Apollon U19 | |||||||||
FC Nantes B | 1:1 | Les Herbiers VF | |||||||||
Angers SCO B | 1:1 | AS Béziers | |||||||||
Mont-de-Marsan | 0:3 | Trélissac FC | |||||||||
Young Elephants | 0:0 | Lao Police Club | |||||||||
Ezra FC | 3:2 | Master 7 | |||||||||
Juvenes-Dogana | 0:2 | Virtus | |||||||||
Pennarossa | 1:3 | Tre Penne | |||||||||
La Fiorita | 7:2 | Cailungo | |||||||||
Faetano | 1:2 | Cosmos | |||||||||
Rennes B | 3:2 | Guipry-Messac | |||||||||
GSI Pontivy | 4:0 | Brest B | |||||||||
St-Pierre Mi. | 1:2 | TA Rennes | |||||||||
Trayal U19 | 0:3 | IMT Belgrad U19 | |||||||||
Partizan U19 | 2:0 | Kragujevac U19 | |||||||||
FK Brodarac U19 | 2:1 | Čukarički U19 | |||||||||
Internacional | 0:0 | Mladost U19 | |||||||||
Vozdovac U19 | 3:1 | Rad U19 | |||||||||
FK TSC U19 | 1:0 | Graficar U19 | |||||||||
Flint Town | 0:1 | Barry Town | |||||||||
Cefn Druids | 1:1 | Cardiff Met | |||||||||
Barœul | 4:0 | LOSC Lille B | |||||||||
Boulogne B | 2:2 | Amiens SC B | |||||||||
US Vimy | 2:2 | EFAFC | |||||||||
SC Covilhã | 2:1 | Varzim | |||||||||
OSC Bremerhaven | 0:3 | Bremer SV | |||||||||
W. Bremen III | 1:1 | Leher TS | |||||||||
Blumenthaler SV | 2:2 | SC Borgfeld | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 0:2 | BTS Neustadt | |||||||||
Brinkumer SV | 3:0 | Habenhauser FV | |||||||||
SR Colmar | 3:1 | R. Strasbourg B | |||||||||
Troyes B | 0:1 | US Raon-l'Étape | |||||||||
ASC Biesheim | 4:2 | FC Mulhouse | |||||||||
ES Thaon | 4:1 | Neuweg | |||||||||
RC Epernay | 0:2 | Amnéville | |||||||||
FC Lerchenfeld | 0:3 | FC Thun U21 | |||||||||
FC Allschwil | 3:2 | FC Tavannes | |||||||||
FC Spiez | 0:4 | FC Konolfingen | |||||||||
FC Liestal | 0:3 | BSC Old Boys | |||||||||
RE Virton | 0:5 | La Louvière | |||||||||
Tubize-Braine | 5:1 | RE Durbuy | |||||||||
FC Eilenburg | 4:1 | FSV Martinroda | |||||||||
SV BW Zorbau | 2:4 | Inter Leipzig | |||||||||
VfB Krieschow | 2:0 | FCO Neugersdorf | |||||||||
Ludwigsfelde | 0:3 | Ein. Rudolstadt | |||||||||
FC Grimma | 5:1 | Sandersdorf | |||||||||
Udinese U19 | 2:5 on pens | Vicenza U19 | |||||||||
SalPa | 1:1 | Pargas IF | |||||||||
Atlantis FC | 5:1 | FC Jazz | |||||||||
P-Iirot | 0:3 | Grankulla IFK | |||||||||
FC Espoo | 3:3 | KaaPo | |||||||||
Graafschap U21 | 2:3 | Vitesse U21 | |||||||||
Excelsior U21 | 2:3 | Roda JC U21 | |||||||||
Alphense B. U21 | 1:0 | Emmen U21 | |||||||||
JäPS | 3:1 | Espoon PS | |||||||||
PK-35 | 2:0 | Pallokerho | |||||||||
PEPO | 3:1 | FC Kiffen | |||||||||
FC Viikingit | 1:1 | Pallo-Kissat | |||||||||
Nurmijärvi | 3:3 | Kultsu FC | |||||||||
Skive IK | 0:2 | Fremad Amager | |||||||||
Beira-Mar | 1:0 | Oliv. Hospital | |||||||||
Amares | 0:0 | Vianense | |||||||||
NY Red Bulls II | 5:4 | Union II | |||||||||
FK Zbuzany | 2:0 | Jablonec B | |||||||||
Loko Vltavin | 1:2 | Domazlice | |||||||||
Zivanice | 1:2 | Chlumec n/Cidl. | |||||||||
Rakovnik | 0:3 | Benesov | |||||||||
Prepere | 2:0 | Slovan Velvary | |||||||||
Sp. Prague U19 | 2:0 | Slovacko U19 | |||||||||
SK Slavia U19 | 3:0 | SFC Opava U19 | |||||||||
M. Boleslav U19 | 2:3 | Olomouc U19 | |||||||||
Vikt. Plzen U19 | 2:1 | Budejovice U19 | |||||||||
Pardubice U19 | 4:1 | Ostrava U19 | |||||||||
Pribram U19 | 0:2 | Zlin U19 | |||||||||
Le Havre B | 1:2 | SU Dives | |||||||||
QRM B | 0:5 | AG Caen | |||||||||
Avranches B | 2:1 | Bayeux FC | |||||||||
La Roche Vendée | 1:0 | Stade Laval B | |||||||||
FC Le Mans B | 0:2 | Fontenay | |||||||||
FC Kilia Kiel | 9:2 | SVE Comet Kiel | |||||||||
TSV Stein | 0:3 | VfR Neumünster | |||||||||
Gettorfer SC | 5:2 | Heikendorfer SV | |||||||||
SVT Neumünster | 4:3 | SpVg Eidertal | |||||||||
TSV Klausdorf | 5:1 | TuS Jevenstedt | |||||||||
Osterrönfeld | 3:0 | Hohenwestedt | |||||||||
KÍ II | 3:3 | Víkingur II | |||||||||
US Ivry | 1:1 | Paris FC B | |||||||||
Racing CFF | 1:1 | Aubervilliers | |||||||||
CO Les Ulis | 2:0 | OFC Les Mureaux | |||||||||
FC Mantois | 0:0 | Blanc-Mesnil SF | |||||||||
Hantharwady Utd | 2:4 | Magwe FC | |||||||||
Mahar United | 1:1 | Yadanarbon FC | |||||||||
Sydney Olympic | 1:1 | Bulls FC Ac. | |||||||||
FC Regar-TadAZ | 1:0 | Fayzkand Vose | |||||||||
Kuktosh | 2:2 | FK Istaravshan | |||||||||
Eidsvold Turn | 2:0 | Alta | |||||||||
Florø SK | 2:2 | Kjelsås | |||||||||
Fløya | 0:1 | Hødd | |||||||||
Châteauroux B | 1:0 | Montlouis | |||||||||
Dijon FCO B | 0:0 | Vald.Vercel | |||||||||
FC Sochaux B | 2:1 | St-Apollinaire | |||||||||
Is-Selongey | 3:2 | Besançon Foot | |||||||||
Siarka T. | 1:4 | Stalowa Wola | |||||||||
Hetman Zamosc | 1:4 | KSZO Ostrowiec | |||||||||
NKP Podhale | 2:0 | Jutrzenka | |||||||||
Stal Krasnik | 0:0 | Sokol Sieniawa | |||||||||
Chelmianka | 3:1 | Podlasie B.P. | |||||||||
Wisloka Debica | 0:0 | Avia Swidnik | |||||||||
FC Zuzenhausen | 3:0 | W. Mannheim U21 | |||||||||
Langensteinbach | 2:2 | 1.FC Mühlhausen | |||||||||
TSG Weinheim | 1:7 | SV Spielberg | |||||||||
VfR Gommersdorf | 1:4 | VfB Eppingen | |||||||||
VfR Mannheim | 1:2 | F. Heddesheim | |||||||||
Helsingör U19 | 2:2 | HB Köge U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 4:1 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
Hobro IK U19 | 3:3 | Naestved BK U19 | |||||||||
B.93 U19 | 1:1 | Akademisk U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 1:1 | SfB-Oure FA U19 | |||||||||
NFC U19 | 2:2 | Kolding IF U19 | |||||||||
Zebbug Rangers | 1:2 | Mqabba FC | |||||||||
FC Swieqi Utd. | 2:1 | St.George's FC | |||||||||
Cal United | 2:3 | LA Force | |||||||||
FC Vaajakoski | 0:1 | JIPPO | |||||||||
FC Kiisto | 1:2 | PS Kemi | |||||||||
Lyra-Lierse | 2:1 | Belisia SV | |||||||||
Kalju FC U21 | 1:3 | Keila JK | |||||||||
Läänemaa JK | 2:0 | Viimsi JK | |||||||||
FC Helios Voru | 0:2 | JK Welco | |||||||||
Örebro Syr. | 1:2 | Vasalunds IF | |||||||||
HJS U19 | 3:3 | MP U19 | |||||||||
Ilves U19 | 5:1 | FC Honka U19 | |||||||||
HJK U19 | 7:1 | VJS U19 | |||||||||
Käpylän U19 | 0:2 | KuPS U19 | |||||||||
Shamrock II | 2:5 | UCD | |||||||||
Oldenburger SV | 2:2 | VfB Lübeck II | |||||||||
SC Weiche 08 II | 0:2 | TSV Kronshagen | |||||||||
FC Dornbreite | 1:2 | PSV Neumünster | |||||||||
Tiamo Hirakata | 0:0 | Asuka FC | |||||||||
Ococias Kyoto | 4:3 | Arte. Wakayama | |||||||||
Arka Gdynia U19 | 1:5 | Lubin U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 0:3 | Gornik U19 | |||||||||
Slask U19 | 2:3 | Wisla U19 | |||||||||
FC Lachen | 5:2 | FC Klingnau | |||||||||
FC Grenchen 15 | 0:2 | SC Schöftland | |||||||||
SC Zofingen | 2:0 | FC Muri | |||||||||
FC Einsiedeln | 3:3 | Blue Stars ZH | |||||||||
CS Romontois | 0:3 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
FC La Tour | 4:1 | Xamax FCS U21 | |||||||||
FC Fribourg | 3:2 | FC Piamont | |||||||||
FC Farvagny | 2:2 | FC Le Locle | |||||||||
Undrid FF | 1:2 | Skála IF II | |||||||||
FC Suduroy | 3:0 | KÍ III | |||||||||
Víkingur III | 7:4 | NSÍ III | |||||||||
FK Karlskrona | 3:0 | Qviding FIF | |||||||||
Torns IF | 1:0 | Motala AIF | |||||||||
Guaireña FC | 3:3 | 12 de Octubre | |||||||||
Kyoto Shiko SC | 1:0 | St.Andrews FC | |||||||||
Basara Hyogo | 2:0 | Takasago Min. | |||||||||
Briobe. Urayasu | 2:1 | Vonds Ichihara | |||||||||
Tokyo United | 4:0 | Hitachi BuilSys | |||||||||
Toho Titanium | 3:0 | Tokyo Int'l Uni | |||||||||
HauPa | 4:0 | Rollon Pojat | |||||||||
OTP | 9:0 | Oulaisten | |||||||||
Kajaanin Haka | 1:1 | Roi Utd | |||||||||
AC Oulu II | 0:1 | TP-47 | |||||||||
Konoplev U16 | 0:1 | Ak.Spartak U16 | |||||||||
Krasnodar U16 | 3:0 | FK Rostov U16 | |||||||||
Ak.Cherta U16 | 3:6 | Ak. Dinamo U16 | |||||||||
Strogino U16 | 1:3 | Ak. Zenit U16 | |||||||||
UOR-5 U16 | 4:2 | Ak.ZSKA U16 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 2:4 | AKA Rapid U16 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 9:2 | AKA Austria U16 | |||||||||
Burgenland U16 | 2:0 | AKA WAC U16 | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 1:1 | AKA LASK U16 | |||||||||
FC Nomme U17 | 0:1 | Harju JK U17 | |||||||||
Ida/Lääne U17 | 0:3 | Tammeka U17 | |||||||||
TJK Legion U17 | 5:0 | Levadia U17 | |||||||||
D. Dresden U17 | 4:2 | Holst. Kiel U17 | |||||||||
E. Cottbus U17 | 0:4 | W. Bremen U17 | |||||||||
Zehlendorf U17 | 2:3 | RB Leipzig U17 | |||||||||
Hertha BSC U17 | 2:2 | Wolfsburg U17 | |||||||||
U. Berlin U17 | 3:1 | Chemnitz U17 | |||||||||
Vik. Berlin U17 | 2:1 | Halle U17 | |||||||||
B. Dortmund U17 | 4:1 | Paderborn U17 | |||||||||
Unterrath U17 | 1:1 | Schalke 04 U17 | |||||||||
TiPS | 8:0 | Nastolan Nopsa | |||||||||
FC Futura | 0:3 | SAPA III | |||||||||
TuPS | 2:3 | Jokelan Kisa | |||||||||
FK TSC U17 | 2:7 | Graficar U17 | |||||||||
Apolon 4 U17 | 2:0 | Spartak U17 | |||||||||
Vrsac U17 | 1:3 | Rad U17 | |||||||||
Brodarac U17 | 1:1 | Čukarički U17 | |||||||||
Internacional | 1:1 | Lucani U17 | |||||||||
Kiker U17 | 0:1 | Radn. Nis U17 | |||||||||
Real Nis U17 | 3:0 | Teleoptik U17 | |||||||||
FK MDK U19 | 1:0 | Banja Luka U19 | |||||||||
Hoffenheim U17 | 2:1 | Stuttgart U17 | |||||||||
Darmstadt U17 | 0:4 | Karlsruhe U17 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 3:5 | AKA Rapid U18 | |||||||||
AKA Tirol U18 | 1:2 | AKA Austria U18 | |||||||||
Burgenland U18 | 0:1 | AKA WAC U18 | |||||||||
Akad Chertanovo | 2:2 | Akademia Dynamo | |||||||||
Ak.Konoplev U17 | 1:1 | Akademia FCSM | |||||||||
Akad. Krasnodar | 2:0 | Akademia Rostov | |||||||||
DYuSSh Strogino | 0:5 | Akademia Zenit | |||||||||
UOR-5 U17 | 4:1 | Akademia CSKA | |||||||||
BW Berlin | 2:1 | RSV Eintracht | |||||||||
SC Staaken | 3:0 | Torgelower FC | |||||||||
FC Lucciana | 3:0 | ES Cannet | |||||||||
Côte Bleue | 5:2 | US Mandelieu | |||||||||
FC Gundelfingen | 1:1 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
VfR Neuburg/D. | 1:0 | SC Ichenhausen | |||||||||
Garmisch | 4:0 | VfB Durach | |||||||||
Union Mauer | 2:0 | Austria XIII | |||||||||
SR Donaufeld | 4:0 | Mannswörth | |||||||||
ASK Elektra | 2:3 | Wienerberg | |||||||||
FC Stadlau | 1:0 | Slovan HAC | |||||||||
Romonta Amsdorf | 1:1 | SSC Weißenfels | |||||||||
Fort. Magdeburg | 0:3 | Bitterfeld-W. | |||||||||
Edelw. Arnstedt | 0:2 | Haldensleber SC | |||||||||
RW Thalheim | 4:1 | SSV Gardelegen | |||||||||
Askan. Bernburg | 0:5 | FCE Wernigerode | |||||||||
NEC U17 | 0:5 | PSV U17 | |||||||||
PEC Zwolle U17 | 3:2 | Heerenveen U17 | |||||||||
Meiendorfer SV | 2:1 | TuS Osdorf | |||||||||
SV Curslack-N. | 2:2 | Hamm United | |||||||||
TSV Hasenbüren | 4:2 | TuRa Bremen | |||||||||
VfL 07 Bremen | 1:2 | SV Türkspor | |||||||||
TuSpo Surheide | 4:0 | SG Findorff | |||||||||
SJC Noordwijk | 3:0 | Purmersteijn | |||||||||
E. Ueckermünde | 2:1 | FC Schönberg 95 | |||||||||
Güstrower SC | 6:0 | Penzliner SV | |||||||||
SGA Boizenburg | 2:1 | FCM Schwerin | |||||||||
Anker Wismar | 1:1 | SV Pastow | |||||||||
Warnemünde | 0:7 | Kühlungsborn | |||||||||
TSV Kropp | 1:3 | Tellingstedt | |||||||||
IF Stjernen | 0:1 | Friedrichsberg | |||||||||
BSC Brunsbüttel | 6:1 | Büdelsd. TSV | |||||||||
TuS Rotenhof | 5:0 | Collegia Jübek | |||||||||
Bürmoos | 4:0 | Neumarkt | |||||||||
Thalgau | 5:2 | FC Puch | |||||||||
Eugendorf | 5:0 | Bramberg | |||||||||
Golling | 2:4 | Straßwalchen | |||||||||
Hallwang | 3:1 | Siezenheim | |||||||||
Altenmarkt | 3:0 | Bergheim | |||||||||
NSC Nijkerk | 0:2 | Noordscheschut | |||||||||
Flevo Boys | 4:0 | De Dijk | |||||||||
AZSV Aalten | 2:1 | SV Urk | |||||||||
DETO | 0:0 | RKAV Volendam | |||||||||
HZVV Hoogeveen | 3:1 | Buitenpost | |||||||||
Berkum | 3:0 | Genemuiden | |||||||||
Crotone U17 | 0:0 | Reggina U17 | |||||||||
Offenburger FV | 2:1 | FC Waldkirch | |||||||||
SV Kuppenheim | 2:1 | FC Radolfzell | |||||||||
FC Auggen | 3:3 | DJK Donauesch. | |||||||||
SC Durbachtal | 1:2 | SC Lahr | |||||||||
SC Pfullendorf | 1:0 | SV Endingen | |||||||||
FC Teningen | 2:2 | SF Elzach-Yach | |||||||||
ACV Assen | 1:4 | HSV Hoek | |||||||||
DVS '33 | 2:2 | VVSB | |||||||||
Staphorst | 2:3 | Barendrecht | |||||||||
Ter Leede | 1:3 | SteDoCo | |||||||||
Sportlust '46 | 2:0 | DOVO | |||||||||
Jodan Boys | 5:0 | SV ARC | |||||||||
VV Capelle | 3:1 | Achilles '29 | |||||||||
Gravenzande | 5:0 | Scherpenzeel | |||||||||
SV Poortugaal | 3:3 | SC Feyenoord | |||||||||
Smitshoek | 3:6 | Achilles Veen | |||||||||
DHSC Utrecht | 5:1 | Spijkenisse | |||||||||
VV Duno | 4:0 | VV Rijsoord | |||||||||
AFC U18 | 0:1 | Volendam U18 | |||||||||
NEC U18 | 2:1 | NAC Breda U18 | |||||||||
ADO U18 | 2:1 | Twente U18 | |||||||||
VfL Frohnlach | 2:2 | SV Vatan Spor | |||||||||
TuS Röllbach | 1:1 | SV Friesen | |||||||||
Schwebenried | 2:1 | SV Euerbach-K. | |||||||||
FC Lichtenfels | 3:2 | 1.FC Fuchsstadt | |||||||||
TSV Bogen | 1:0 | SV Grafenwöhr | |||||||||
BSC Woffenbach | 1:4 | Ettmannsdorf | |||||||||
Kirchbichl | 2:2 | Fügen | |||||||||
FC Volders | 5:2 | FC Söll | |||||||||
Völs | 3:0 | Natters | |||||||||
Alberschwende | 1:0 | SV Lochau | |||||||||
Bezau | 0:1 | FC Bizau | |||||||||
FC Lustenau | 0:3 | Admira Dornbirn | |||||||||
FC Hard | 2:2 | Nenzing | |||||||||
Fussach | 0:0 | Andelsbuch | |||||||||
Ludesch | 0:1 | Feldkirch | |||||||||
Ramlingen-E. | 1:2 | G. Egestorf/L. | |||||||||
Hagen/Uthlede | 0:0 | Rotenburger SV | |||||||||
HSC/BW Tündern | 3:3 | Arm. Hannover | |||||||||
Wolfenbüttel | 0:0 | Eintr. Northeim | |||||||||
Oranienburg | 0:3 | Einheit Bernau | |||||||||
FSV Bernau | 2:0 | Sachsenhausen | |||||||||
Werderaner FC | 3:0 | E'hüttenstadt | |||||||||
Altlüdersdorf | 1:2 | 1.FC Frankfurt | |||||||||
U. Klosterfelde | 2:1 | GW Lübben | |||||||||
Petershagen-E. | 3:0 | Miersdorf/Zeut. | |||||||||
TuS Sulingen | 2:3 | Heeßeler SV | |||||||||
SV Bavenstedt | 4:4 | VfR Evesen | |||||||||
1.FC Sarstedt | 1:3 | SC Hemmingen/W. | |||||||||
Hellas U17 | 1:1 | Milan U17 | |||||||||
Int. Eidelstedt | 1:2 | Harburger TB | |||||||||
SF Köllerbach | 3:0 | RW Hasborn | |||||||||
Halberg Brebach | 1:4 | Auersmacher | |||||||||
VfB Dillingen | 3:2 | SV Saar 05 | |||||||||
FSG Steinbach | 0:3 | B. Neunkirchen | |||||||||
SV Bliesmengen | 0:5 | Quierschied | |||||||||
VfL Primstal | 2:0 | FV Siersburg | |||||||||
OSC Vellmar | 0:5 | Lichtenauer FV | |||||||||
SG Johannesberg | 3:1 | FSV Thalau | |||||||||
Idar-Oberstein | 2:1 | VfR Baumholder | |||||||||
SV Morlautern | 6:1 | Bad Kreuznach | |||||||||
Markt Allhau | 0:4 | Oberp./Schwarz. | |||||||||
St. Margarethen | 1:1 | Deutschkreutz | |||||||||
United Zürich | 3:2 | FC Rüti | |||||||||
FC Amriswil | 2:0 | FC Bazenheid | |||||||||
FC Kreuzlingen | 1:0 | Chur 97 | |||||||||
FC Uzwil | 6:2 | FC Weesen | |||||||||
FC Seuzach | 1:4 | AS Calcio | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 8:0 | Krupa U17 | |||||||||
Banja Luka U17 | 3:0 | Olimpik U17 | |||||||||
Bijeljina U17 | 3:0 | Velez U17 | |||||||||
SV Mesum | 0:2 | Bor. Emsdetten | |||||||||
FC Krasniy | 1:0 | FK Ryazan | |||||||||
VfL Breese/L. | 2:2 | Teutonia Uelzen | |||||||||
TSV Gellersen | 2:5 | TSV Etelsen | |||||||||
Spratzern | 0:1 | Langenrohr | |||||||||
Waidhofen/T. | 0:1 | Kremser SC | |||||||||
ASKÖ Oedt | 1:1 | Weißkirchen | |||||||||
SV Kraig | 0:1 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 2:2 | Köttmannsdorf | |||||||||
Monterrey U20 | 1:1 | Tigres UANL U20 | |||||||||
Guadalajara U20 | 3:1 | Mazatlán U20 | |||||||||
FC Hochwald | 7:0 | SV Windhagen | |||||||||
Ahrweiler BC | 1:1 | TuS Kirchberg | |||||||||
FC Bitburg | 2:1 | SG Neitersen/A. | |||||||||
FC Collex-Bossy | 3:1 | FC Sierre | |||||||||
Veyrier Sports | 1:2 | FC Saint-Prex | |||||||||
A. Salzburg | 2:1 | Saalfelden | |||||||||
SC Balerna | 1:2 | FC Monthey | |||||||||
FC Marchfeld | 3:0 | SC Neusiedl/See | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match