West Ham | 2:3 | Tottenham |
|
||||||||
Watford | 0:3 | Burnley |
|
||||||||
Brighton | 0:2 | Leicester |
|
||||||||
Crystal Palace | 1:2 | Liverpool |
|
||||||||
Everton | 0:2 | Norwich |
|
||||||||
Arsenal | 2:2 | Southampton |
|
||||||||
Bournemouth | 1:2 | Wolves |
|
||||||||
Man City | 2:1 | Chelsea |
|
||||||||
CD Leganés | 1:2 | Barcelona |
|
||||||||
Real Betis | 2:1 | Valencia |
|
||||||||
Granada CF | 1:1 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Real Madrid | 3:1 | Real Sociedad |
|
||||||||
Atalanta BC | 1:3 | Juventus |
|
||||||||
AC Milan | 1:1 | SSC Napoli |
|
||||||||
Torino | 0:3 | Inter |
|
||||||||
B. Leverkusen | 1:1 | SC Freiburg |
|
||||||||
E. Frankfurt | 0:2 | VfL Wolfsburg |
|
||||||||
Werder Bremen | 1:2 | FC Schalke 04 |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 0:4 | Bayern Munich |
|
||||||||
Union Berlin | 2:0 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
RB Leipzig | 4:1 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Olympique Lyon | 2:1 | OGC Nice |
|
||||||||
Stade Brestois | 1:1 | FC Nantes | |||||||||
FC Metz | 1:1 | Stade Reims | |||||||||
Amiens SC | 0:4 | R. Strasbourg | |||||||||
Angers SCO | 1:0 | Nîmes Olympique | |||||||||
Dijon | 2:1 | Stade Rennais |
|
||||||||
Bolivia U15 | 0:0 | Peru U15 | |||||||||
Brazil U16 | 6:0 | Belgium U16 | |||||||||
Guarani | 0:1 | América-MG |
|
||||||||
Botafogo-SP | 0:0 | Cuiabá-MT |
|
||||||||
Hamburger SV | 2:1 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 1:1 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Wehen Wiesbaden | 3:6 | Holstein Kiel |
|
||||||||
FSV Zwickau | 4:2 | Pr. Münster |
|
||||||||
E. Braunschweig | 2:1 | Chemnitzer FC | |||||||||
Würzb. Kickers | 1:2 | KFC Uerdingen | |||||||||
1.FC Magdeburg | 3:0 | Unterhaching |
|
||||||||
SV Meppen | 2:1 | Sonnenhof-Gr. | |||||||||
W. Mannheim | 0:0 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
Orenburg | 1:2 | Akhmat Grozny | |||||||||
Rubin Kazan | 1:2 | Zenit S-Pb | |||||||||
Dynamo Moscow | 2:1 | Rostov | |||||||||
CSKA Moscow II | 2:1 | KS Samara II | |||||||||
Ural II | 0:0 | Spartak II | |||||||||
Ufa II | 1:0 | FK Sochi II | |||||||||
Harkemase Boys | 2:3 | VV Goes | |||||||||
Ter Leede | 1:2 | DVS '33 | |||||||||
ODIN '59 | 0:3 | FC Lisse | |||||||||
SteDoCo | 3:0 | Ajax Amateurs | |||||||||
VVOG | 0:3 | Almere City U23 | |||||||||
Barendrecht | 3:1 | VVSB | |||||||||
Excelsior '31 | 6:1 | ONS Sneek | |||||||||
Sparta Nijkerk | 4:1 | DOVO | |||||||||
WSG Tirol | 0:2 | LASK |
|
||||||||
SV Mattersburg | 1:4 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
RB Salzburg | 2:2 | SKN St. Pölten | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 2:2 | FC Voluntari | |||||||||
FCSB | 1:3 | Astra Giurgiu | |||||||||
Denizlispor | 2:0 | C. Rizespor | |||||||||
Ankaragücü | 0:3 | Trabzonspor |
|
||||||||
Konyaspor | 0:1 | Besiktas |
|
||||||||
FC Utrecht | 0:3 | AZ Alkmaar | |||||||||
PEC Zwolle | 3:1 | Fortuna Sittard | |||||||||
Ajax | 4:1 | Heracles Almelo | |||||||||
ADO Den Haag | 3:3 | Willem II | |||||||||
Servette FC | 2:0 | FC Basel |
|
||||||||
FC Zürich | 3:0 | FC Luzern |
|
||||||||
Flamengo | 2:1 | River Plate |
|
||||||||
ACV Assen | 2:0 | SV Urk | |||||||||
Berkum | 2:3 | RKAV Volendam | |||||||||
VV Eemdijk | 1:1 | Swift | |||||||||
Flevo Boys | 0:4 | Staphorst | |||||||||
Genemuiden | 1:0 | De Dijk | |||||||||
SDC Putten | 1:1 | NSC Nijkerk | |||||||||
HZVV Hoogeveen | 3:0 | Buitenpost | |||||||||
Purmersteijn | 4:0 | DETO | |||||||||
Celtic | 4:0 | Livingston FC | |||||||||
Hibernian FC | 3:1 | Motherwell FC | |||||||||
Kilmarnock FC | 3:0 | Heart of Midl. | |||||||||
St. Mirren | 2:1 | Ross County | |||||||||
Spcl. Silvolde | 2:1 | LONGA '30 | |||||||||
FK Oleksandriya | 1:0 | Zorya Lugansk | |||||||||
SK Dnipro-1 | 1:0 | Vorskla Poltava | |||||||||
Atromitos U19 | 3:1 | OFI Crete U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | 2:2 | AO Xanthi U19 | |||||||||
AEK Athens U19 | 1:1 | Aris U19 | |||||||||
Panionios U19 | 1:2 | Olympiacos U19 | |||||||||
PAOK U19 | 4:1 | AE Larisa U19 | |||||||||
Thesprotos | 1:2 | AO Trikala | |||||||||
Panionios | 1:1 | Olympiacos | |||||||||
PAS Lamia | 1:0 | AO Xanthi | |||||||||
Lommel SK | 0:0 | Union SG | |||||||||
Beerschot V.A. | 1:1 | KSC Lokeren | |||||||||
KAS Eupen | 1:2 | Standard Liège |
|
||||||||
KV Mechelen | 0:2 | Zulte Waregem | |||||||||
SK Beveren | 1:1 | Cercle Brugge | |||||||||
Mouscron | 2:2 | KRC Genk |
|
||||||||
KSV Oudenaarde | 4:3 | Merelbeke | |||||||||
RFC Mandel Ut | 4:0 | VW Hamme | |||||||||
Lokeren-Temse | 0:1 | KVK Westhoek | |||||||||
KRC Gent | 2:0 | KSK Ronse | |||||||||
Sport. Hasselt | 0:0 | Pepingen-Halle | |||||||||
Hoogstraten VV | 0:3 | Berchem Sport | |||||||||
Royal Cappellen | 2:1 | Ol. Wijgmaal | |||||||||
ASV Geel | 1:3 | SK Londerzeel | |||||||||
UR Namur | 0:1 | La Louvière | |||||||||
Couvin-Mariemb. | 2:4 | RCS Verlaine | |||||||||
RE Durbuy | 1:1 | FC Ans | |||||||||
RFC Meux | 2:0 | RRC Hamoir | |||||||||
Bohemians 1905 | 1:0 | Pribram | |||||||||
Slovan Liberec | 5:0 | Zlin | |||||||||
SFC Opava | 1:0 | Mlada Boleslav | |||||||||
Sigma Olomouc | 0:0 | Slavia Prague | |||||||||
Partizan U19 | 1:2 | Red Star U19 | |||||||||
Internacional | 0:1 | Vojvodina U19 | |||||||||
FK Cukaricki | 2:0 | Rad | |||||||||
Mladost | 0:3 | FK TSC | |||||||||
Vozdovac | 2:0 | Proleter | |||||||||
Radnicki Nis | 0:2 | Red Star | |||||||||
Vojvodina | 2:1 | Napredak | |||||||||
HNK Gorica | 1:0 | NK Varazdin | |||||||||
Slaven Belupo | 1:0 | NK Lokomotiva | |||||||||
Korona Kielce | 3:0 | Raków | |||||||||
Pogon Szczecin | 3:1 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Lechia Gdansk | 3:1 | LKS Lodz | |||||||||
Slavia Sofia | 0:1 | Cherno More | |||||||||
Botev Vratsa | 0:3 | CSKA-Sofia | |||||||||
Ludogorets | 2:1 | Loko Plovdiv | |||||||||
Septemvri Sofia | 3:1 | Pomorie | |||||||||
C. Balchik | 4:0 | Spartak Varna | |||||||||
Kariana Erden | 2:3 | Spartak Pleven | |||||||||
Pirin | 3:1 | Strumska Slava | |||||||||
Litex Lovech | 0:1 | Montana | |||||||||
NK Domzale | 3:0 | NK Triglav | |||||||||
NK Bravo | 2:1 | Rudar Velenje | |||||||||
NK Celje | 1:3 | NK Olimpija | |||||||||
Pr. Niederkorn | 5:2 | Muhlenbach | |||||||||
Honvéd | 2:1 | Paksi FC | |||||||||
Fehérvár | 1:3 | Puskás AFC | |||||||||
Mezőkövesd | 2:0 | Kaposvár | |||||||||
Kisvárda | 1:0 | Debrecen | |||||||||
Újpest FC | 0:2 | Diósgyőr | |||||||||
Ruzomberok | 2:2 | FK Senica | |||||||||
Pohronie | 1:1 | FC ViOn | |||||||||
Michalovce | 5:0 | Dunajska Streda | |||||||||
FC Nitra | 0:0 | MSK Zilina | |||||||||
AS Trencin | 1:0 | Spartak Trnava | |||||||||
Slo. Bratislava | 2:0 | SKF Sered | |||||||||
TSV Seebach | 1:3 | TSV Kareth | |||||||||
Tegernheim | 2:0 | SV Neukirchen | |||||||||
TSV Bad Abbach | 0:1 | VfB Straubing | |||||||||
TSV Bogen | 2:1 | SpVgg Weiden | |||||||||
ASV Neumarkt | 2:0 | SV Grafenwöhr | |||||||||
Phoenix Kisdorf | 0:2 | Breitenfelde | |||||||||
TSV Travemünde | 4:2 | Heikendorfer SV | |||||||||
SVE Comet Kiel | 2:0 | GW Siebenbäumen | |||||||||
SG Neustrand | 0:10 | SVT Neumünster | |||||||||
TSV Klausdorf | 2:5 | VfR Neumünster | |||||||||
Anker Wismar | 5:0 | E. Ueckermünde | |||||||||
SV Pastow | 2:2 | Kühlungsborn | |||||||||
Rostocker FC | 2:0 | Warnemünde | |||||||||
Grimmener SV | 4:0 | SV 90 Görmin | |||||||||
Güstrower SC | 7:3 | Penzliner SV | |||||||||
Neubrandenburg | 4:1 | SGA Boizenburg | |||||||||
Eintr. Niesky | 2:1 | BSG Stahl Riesa | |||||||||
K. Markkleeberg | 3:1 | Radebeuler BC | |||||||||
Budissa Bautzen | 1:7 | Einheit Kamenz | |||||||||
Großenhainer FV | 0:0 | BW Leipzig | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 4:0 | Motor Wilsdruff | |||||||||
Melchiorshausen | 2:2 | TuRa Bremen | |||||||||
Woltmershausen | 0:2 | SV Türkspor | |||||||||
FC Huchting | 4:1 | SV Lemwerder | |||||||||
OSC Bremerhaven | 1:1 | VfL 07 Bremen | |||||||||
FV Breidenbach | 4:0 | SF/BG Marburg | |||||||||
SV Bauerbach | 1:1 | FC Cleeberg | |||||||||
VfB Marburg | 5:1 | FV Biebrich 02 | |||||||||
TuS Harsefeld | 3:0 | VfL Lüneburg | |||||||||
Neudrossenfeld | 1:0 | FSV Stadeln | |||||||||
SC 04 Schwabach | 0:3 | Jahn Forchheim | |||||||||
SV Mitterteich | 0:0 | FSV Erlangen-B. | |||||||||
Kickers Selb | 5:1 | Baiersdorfer SV | |||||||||
Quelle Fürth | 0:3 | 1.FC H'aurach | |||||||||
ASV Vach | 1:1 | Vorw. Röslau | |||||||||
SV Friesen | 2:2 | TSV Lengfeld | |||||||||
SV Memmelsdorf | 1:1 | VfL Frohnlach | |||||||||
FC Coburg | 1:4 | FC Lichtenfels | |||||||||
Alem. Haibach | 4:0 | 1.FC Geesdorf | |||||||||
TG Höchberg | 1:1 | 1.FC Fuchsstadt | |||||||||
Schwebenried | 2:0 | TuS Röllbach | |||||||||
Ramlingen-E. | 3:1 | SV Bavenstedt | |||||||||
SV Empor Berlin | 5:2 | Hilalspor | |||||||||
SpVg Eidertal | 2:0 | TSV Lägerdorf | |||||||||
TSV Kronshagen | 1:2 | Tellingstedt | |||||||||
Friedrichsberg | 6:1 | TSV Altenholz | |||||||||
Nordmark Satrup | 1:4 | Hohenwestedt | |||||||||
Hünfelder SV | 4:0 | SG Johannesberg | |||||||||
Buch. Flieden | 5:0 | Eichenzell | |||||||||
SG Bad Soden | 2:3 | OSC Vellmar | |||||||||
Türkgücü Kassel | 2:3 | SC Willingen | |||||||||
Idar-Oberstein | 4:1 | SV Steinwenden | |||||||||
SV Spielberg | 2:0 | FC Zuzenhausen | |||||||||
SpVgg Neckarelz | 0:3 | F. Heddesheim | |||||||||
1.FC Bruchsal | 1:2 | FC Kirrlach | |||||||||
TSV Wieblingen | 2:1 | TSG Weinheim | |||||||||
Mutschelbach | 3:1 | VfB Gartenstadt | |||||||||
SV Kuppenheim | 0:2 | Offenburger FV | |||||||||
SV Bühlertal | 1:1 | FC Waldkirch | |||||||||
Kehler FV | 3:0 | DJK Donauesch. | |||||||||
SC Pfullendorf | 1:1 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
SV Endingen | 1:1 | SV Weil | |||||||||
Emmelshausen | 0:1 | SG 99 Andernach | |||||||||
Blau-Weiß Lohne | 3:0 | VfL Oythe | |||||||||
RW Maaslingen | 6:7 on pens | SpVg Hagen 11 | |||||||||
SV Herbern | 0:5 | SV Rödinghausen | |||||||||
TSV Meerbusch | 1:4 | 1.FC Kleve | |||||||||
Sarmiento Junin | 1:0 | All Boys | |||||||||
Nueva Chicago | 1:3 | Agropecuario | |||||||||
Brown (Adrogué) | 0:0 | Def. Belgrano | |||||||||
Dep. Riestra | 1:0 | Atl. Rafaela | |||||||||
Almagro | 1:0 | Santamarina | |||||||||
Puebla FC | 3:0 | Necaxa | |||||||||
Club Tijuana | 1:2 | León | |||||||||
Jocoro | 1:2 | FAS | |||||||||
Yokohama SCC | 0:2 | Kataller Toyama | |||||||||
Fujieda MYFC | 1:0 | Blaublitz Akita | |||||||||
Reilac Shiga | 1:0 | Honda FC | |||||||||
Urawa Reds U18 | 1:1 | RKU Kashiwa HS | |||||||||
Reysol U18 | 0:0 | Omiya U18 | |||||||||
Damac FC | 1:2 | Al-Taawoun | |||||||||
Al-Ahli | 3:1 | Al-Faisaly | |||||||||
Ehime FC U18 | 2:1 | Avispa U18 | |||||||||
Cerezo U18 | 1:1 | Gamba U18 | |||||||||
FC Baniyas | 4:0 | Hatta Club | |||||||||
Sharjah FC | 5:1 | Fujairah SC | |||||||||
Al-Ain FC | 1:1 | Ittihad Kalba | |||||||||
Wellington | 2:1 | Brisbane Roar | |||||||||
Adelaide United | 3:1 | Melbourne | |||||||||
Perth Glory | 1:3 | Sydney FC | |||||||||
Mladost Kakanj | 0:4 | Radnik Bijelj. | |||||||||
FK Tuzla City | 1:0 | Celik Zenica | |||||||||
Zvijezda 09 | 1:1 | Sloboda Tuzla | |||||||||
Velez Mostar | 1:2 | FK Sarajevo | |||||||||
B. Banja Luka | 0:0 | Zrinjski Mostar | |||||||||
FK Kukësi | 2:1 | FK Bylis | |||||||||
Flamurtari FC | 1:1 | FC Luftëtari | |||||||||
KF Skënderbeu | 2:1 | KF Tirana | |||||||||
V. Mostar U19 | 0:0 | Sarajevo U19 | |||||||||
Tanta SC | 0:0 | Gaish | |||||||||
El Mokawloon | 2:1 | Aswan SC | |||||||||
Riteriai | 5:1 | Suduva | |||||||||
Kauno Zalgiris | 1:0 | Panevezys | |||||||||
CS Sfaxien | 1:0 | CS Hammam-Lif | |||||||||
US Tataouine | 1:3 | US Monastir | |||||||||
NC Magra | 1:1 | CABB Arreridj | |||||||||
CR Belouizdad | 1:1 | AS Aïn M'lila | |||||||||
USM Bel Abbès | 2:1 | CS Constantine | |||||||||
Paradou AC | 1:1 | ES Sétif | |||||||||
JS Kabylie | 0:0 | JS Saoura | |||||||||
ASO Chlef | 2:1 | MC Algiers | |||||||||
US Biskra | 1:0 | USM Alger | |||||||||
Ittihad Tanger | 2:0 | Berrechid | |||||||||
FC Gagra | 5:0 | Kolkheti Poti | |||||||||
Shukura | 0:1 | FC Telavi | |||||||||
Guria | 1:1 | Tskhinvali | |||||||||
Zugdidi | 1:2 | FC Shevardeni | |||||||||
FC Anyang | 1:1 | Bucheon FC | |||||||||
Beltinci | 0:3 | NK Radomlje | |||||||||
NK Brezice 1919 | 2:1 | NK Dravograd | |||||||||
ND Gorica | 2:0 | Drava Ptuj | |||||||||
NK Krka | 2:2 | ND Bilje | |||||||||
NK Dekani | 1:1 | NK Krsko | |||||||||
NK Fuzinar | 3:2 | NK Rogaska | |||||||||
NK Nafta 1903 | 0:3 | FC Koper | |||||||||
FC Seoul | 0:3 | Pohang Steelers | |||||||||
Gangwon FC | 2:4 | Daegu FC | |||||||||
Ulsan HD | 1:1 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Corwen FC | 1:2 | Llangefni | |||||||||
Gresford | 0:1 | Flint Town | |||||||||
Llanfair United | 2:3 | Llanrhaeadr | |||||||||
Colwyn Bay | 1:2 | Porthmadog | |||||||||
Conwy | 2:3 | Buckley | |||||||||
Penrhyncoch | 3:2 | Prestatyn | |||||||||
Cardiff Met | 2:1 | Cefn Druids | |||||||||
Swansea Uni | 2:3 | Cwmamman United | |||||||||
Ammanford | 4:1 | Llantwit Major | |||||||||
Cambrian & C. | 1:1 | Goytre United | |||||||||
STM Sports | 2:1 | Aberystwyth | |||||||||
Connah's Quay | 2:0 | Bala | |||||||||
Amateure OÖ | 2:2 | FAC | |||||||||
A. Lustenau | 0:1 | SV Lafnitz | |||||||||
Ste. Geneviève | 0:1 | Entente SSG | |||||||||
Dinan Léhon | 0:1 | Stade Pontivyen | |||||||||
Montlouis | 1:2 | AF Virois | |||||||||
Sol de América | 2:2 | CD Santaní | |||||||||
River Plate | 0:2 | Libertad | |||||||||
Peñarol | 2:1 | CA Fénix | |||||||||
Kuressaare | 1:2 | Pärnu Vaprus | |||||||||
Rakvere Tarvas | 0:4 | Pärnu JK | |||||||||
Phoenix Res. | 0:3 | Auckland City | |||||||||
Southern United | 4:0 | Hamilton W. | |||||||||
Ballinamallard | 5:0 | PSNI FC | |||||||||
Queen's Uni | 1:2 | Ballyclare | |||||||||
Dergview | 0:2 | Dundela FC | |||||||||
Portadown | 2:1 | Loughgall | |||||||||
Ballymena Utd | 1:1 | Institute FC | |||||||||
Coleraine | 3:2 | Carrick Rangers | |||||||||
Warrenpoint | 0:1 | Crusaders | |||||||||
Glenavon | 1:0 | Linfield | |||||||||
Glentoran | 6:1 | Dungannon | |||||||||
Larne FC | 1:1 | Cliftonville | |||||||||
Livorno | 1:2 | Trapani | |||||||||
Pordenone | 3:0 | Perugia | |||||||||
Benevento | 2:0 | Crotone | |||||||||
Juve Stabia | 2:0 | Salernitana | |||||||||
FC Empoli | 1:1 | Venezia | |||||||||
Pro Vercelli | 2:2 | Renate | |||||||||
Lecco | 1:1 | Giana Erminio | |||||||||
Virtus Verona | 1:2 | Carpi | |||||||||
Reggio Calabria | 4:1 | Rende | |||||||||
Ternana | 2:1 | Viterbese | |||||||||
Sariyer | 0:2 | Corum FK | |||||||||
Pendikspor | 2:1 | Z. Kömürspor | |||||||||
Eyüpspor | 0:2 | GMG Kastamonu | |||||||||
Etimesgut Bld | 1:1 | Elazigspor |
|
||||||||
Ankara Demir | 2:2 | Kirsehir FSK | |||||||||
Rayo Vallecano | 0:1 | Real Zaragoza | |||||||||
Dep. La Coruña | 0:0 | Alcorcón | |||||||||
Racing | 3:0 | Extremadura | |||||||||
SD Huesca | 2:0 | Ponferradina | |||||||||
QRM B | 1:0 | SM Caen B | |||||||||
Le Havre B | 6:0 | Pacy Ménilles | |||||||||
Évreux FC 27 | 1:3 | FC Saint-Lô | |||||||||
AG Caen | 1:3 | FC Dieppe | |||||||||
Grand-Quevilly | 4:1 | Avranches B | |||||||||
US Alençon | 3:2 | ESM Gonfreville | |||||||||
Canet Rous. | 0:1 | AS Muret | |||||||||
Auch Football | 3:0 | St. Beaucairois | |||||||||
Rodez AF B | 0:1 | FC Blagnac | |||||||||
RCO Agde | 0:3 | SC Balma | |||||||||
Toulouse Rodéo | 0:1 | Olympique Alès | |||||||||
Côte Bleue | 0:1 | Villefranche | |||||||||
AS Géménos | 0:4 | Cannes | |||||||||
Istres FC | 4:1 | UGA Ardziv | |||||||||
FC Balagne | 0:0 | AS Furiani | |||||||||
Hauts Lyonnais | 2:0 | Montluçon Foot | |||||||||
Aurillac FC | 0:1 | FC Vaulx-en-Vel | |||||||||
Clermont B | 1:3 | FC Limonest | |||||||||
La Duchère B | 0:0 | Chambéry SF | |||||||||
Châteauroux B | 0:2 | USM Saran | |||||||||
FC O.Tourangeau | 1:1 | Châteauneuf | |||||||||
Tours FC | 4:2 | Avoine OCC | |||||||||
US Orléans B | 2:0 | Vierzon FC | |||||||||
ASPTT Dijon U19 | 2:0 | Olymp. Lyon U19 | |||||||||
Paris SG U19 | 2:1 | SM Caen U19 | |||||||||
Évreux FC U19 | 2:0 | Le Havre U19 | |||||||||
Orléans U19 | 0:2 | LOSC Lille U19 | |||||||||
VAFC U19 | 3:0 | QRM U19 | |||||||||
Racing CFF | 0:0 | CO Les Ulis | |||||||||
FC Versailles | 3:1 | Paris FC B | |||||||||
Aubervilliers | 2:1 | US Torcy | |||||||||
Blanc-Mesnil SF | 3:1 | Noisy-le-Grand | |||||||||
US Créteil B | 2:0 | FC Saint-Leu | |||||||||
US Raon-l'Étape | 2:0 | FC Metz B | |||||||||
Vauban S. | 3:2 | FCM Troyes | |||||||||
ES Thaon | 2:1 | FA Illkirch Gr. | |||||||||
Troyes B | 1:0 | Neuweg | |||||||||
ASM Belfort | 2:3 | RC Lens B | |||||||||
SC Bastia | 2:1 | Schiltigheim | |||||||||
FR Haguenau | 2:0 | IC de Croix | |||||||||
US Lusitanos | 0:1 | SAS Epinal | |||||||||
CS Sedan | 2:0 | Saint-Quentin | |||||||||
LOSC Lille B | 1:2 | Stade Reims B | |||||||||
JA Drancy | 1:1 | FC Mulhouse | |||||||||
Jura Sud | 1:1 | Moulins-Yzeure | |||||||||
Endoume | 1:1 | GOAL FC | |||||||||
Nîmes B | 0:1 | FC Martigues | |||||||||
FC Annecy | 0:1 | Pays de Grasse | |||||||||
Marseille B | 1:0 | Louh.-Cuiseaux | |||||||||
Brest B | 1:2 | Rennes B | |||||||||
FC Guichen | 2:1 | Ergué-Gabéric | |||||||||
Plouzané AC | 1:3 | St. Co Locminé | |||||||||
Plabennec | 1:0 | GSI Pontivy | |||||||||
FC Lannion | 0:0 | Fougères | |||||||||
Stade Briochin | 1:1 | US Saint-Malo | |||||||||
AS Poissy | 0:0 | FC Rouen 1899 | |||||||||
C'Chartres | 2:0 | FC Fleury 91 | |||||||||
AS Vitré | 0:1 | EA Guingamp B | |||||||||
US Granville | 1:0 | CMS Oissel | |||||||||
Paris 13 Atl. | 1:2 | Vannes | |||||||||
Lorient B | 3:0 | FC Mantois | |||||||||
Valenciennes B | 2:0 | Boulogne B | |||||||||
Arras FA | 0:1 | FC Chambly B | |||||||||
AS Beauvais | 3:1 | Stade Portelois | |||||||||
EFAFC | 0:0 | AC Amiens | |||||||||
Barœul | 2:0 | Grande-Synthe | |||||||||
US Chauvigny | 1:1 | G. Bordeaux B | |||||||||
Mont-de-Marsan | 1:0 | Lège Cap-Ferret | |||||||||
FC Bressuire | 0:2 | Niort B | |||||||||
FC Bassin d'Arcachon | 0:1 | Châtellerault | |||||||||
Genêts Anglet | 0:2 | Stade Poitevin | |||||||||
UA Cognac | 1:1 | Bayonne | |||||||||
FC Challans | 0:1 | Saumur | |||||||||
FC Le Mans B | 1:2 | Pouzauges | |||||||||
Stade Laval B | 1:2 | Châteaubriant | |||||||||
FC Sablé | 0:0 | RC La Flèche | |||||||||
La Roche Vendée | 2:0 | Châtaigneraie | |||||||||
Fontenay | 2:2 | US Changé | |||||||||
D. Calarasi | 3:1 | Metaloglobus | |||||||||
Csikszereda | 0:0 | FC Arges | |||||||||
Ripensia | 0:0 | Viitorul Tg.Jiu | |||||||||
Sportul Snagov | 3:3 | CSM Resita | |||||||||
Pandurii | 0:0 | Concordia | |||||||||
U Cluj | 0:0 | SSU Poli | |||||||||
Académica U23 | 3:3 | Famalicão U23 | |||||||||
Braga U23 | 2:2 | Sporting CP U23 | |||||||||
Benfica U23 | 2:3 | Rio Ave U23 | |||||||||
Vitória FC U23 | 0:3 | Marítimo U23 | |||||||||
Sertanense | 2:1 AET | Farense | |||||||||
Académico Viseu | 1:0 | Feirense | |||||||||
Espinho | 3:2 AET | Arouca | |||||||||
Famalicão | 1:0 | Coimbra | |||||||||
SC Braga | 1:0 | Gil Vicente | |||||||||
Vizela | 1:2 | Benfica |
|
||||||||
Inverness CT | 1:0 | Dundee FC | |||||||||
Karagümrük | 2:3 | Ümraniyespor | |||||||||
Eskisehirspor | 1:2 | Erzurumspor FK | |||||||||
Bursaspor | 1:0 | A. Keciörengücü | |||||||||
Agrobiznes | 5:0 | Metalist 1925 | |||||||||
Cherkashchyna | 1:2 | Ingulets | |||||||||
FK Minaj | 4:1 | Obolon | |||||||||
FK Kramatorsk | 3:1 | Chornomorets | |||||||||
MFK Metalurg | 2:1 | Balkany Zorya | |||||||||
Volyn Lutsk | 1:1 | MFK Mykolaiv | |||||||||
FC Chiasso | 2:2 | Stade-Lausanne |
|
||||||||
FC Schaffhausen | 0:3 | FC Vaduz | |||||||||
Pardubice | 1:2 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Banik Sokolov | 1:2 | Viktoria Zizkov | |||||||||
Trinec | 1:1 | Varnsdorf | |||||||||
Dukla Prague | 1:2 | Hradec Kralove | |||||||||
Ostrava U19 | 3:1 | SFC Opava U19 | |||||||||
SK Slavia U19 | 2:0 | Slovacko U19 | |||||||||
Karvina U19 | 1:2 | Sp. Prague U19 | |||||||||
FC Roskilde | 0:4 | Vejle BK | |||||||||
Vendsyssel FF | 1:0 | Viborg FF | |||||||||
Kongsvinger | 1:0 | Sogndal | |||||||||
DL Pro | 3:3 | HB FC | |||||||||
BJ Chengfeng | 2:3 | Jiangsu FC | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 3:0 | SZ FC | |||||||||
GuaZ FC | 2:0 | SH Port | |||||||||
Trayal | 0:1 | Radnicki Pirot | |||||||||
Zlatibor | 1:1 | Dinamo Vranje | |||||||||
Sindjelic Bg | 0:2 | Backa | |||||||||
Kolubara | 0:0 | FK Zemun | |||||||||
Din. Zagreb II | 1:0 | Hajduk Split II | |||||||||
Cibalia | 1:1 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
NK Sesvete | 0:0 | NK Orijent 1919 | |||||||||
NK Solin | 2:0 | NK Osijek II | |||||||||
HNK Sibenik | 1:0 | NK Dubrava ZG | |||||||||
NK Kustosija | 1:0 | Croat. Zmijavci | |||||||||
GKS Belchatow | 1:2 | Warta Poznan | |||||||||
Olimpia Grudz. | 2:1 | Z. Sosnowiec | |||||||||
GKS Tychy | 2:2 | GKS Jastrzebie | |||||||||
Nieciecza | 4:0 | Chrobry Glogow | |||||||||
Aleksandrow L. | 2:1 | Pogon Grodzisk | |||||||||
U. Skierniewice | 0:2 | Pol. Warsaw | |||||||||
Bron Radom | 1:0 | Ursus Warszawa | |||||||||
Ruch W.M. | 1:1 | Znicz Biala P. | |||||||||
Sokol Ostroda | 0:0 | Huragan Morag | |||||||||
Zeta Golubovac | 2:0 | OFK Grbalj | |||||||||
OFK Petrovac | 0:4 | Sutjeska Niksic | |||||||||
Kom Podgorica | 1:1 | FK Iskra | |||||||||
FK Podgorica | 3:0 | Rudar Pljevlja | |||||||||
B. Podgorica | 2:1 | OFK Titograd | |||||||||
Nasaf Qarshi | 1:2 | Pakhtakor | |||||||||
Metallurg Bk. | 5:0 | Dinamo | |||||||||
Kokand 1912 | 1:3 | OKMK Olmaliq | |||||||||
Qizilqum | 1:1 | FC Buxoro | |||||||||
Wolves U21 | 1:1 | Chelsea U21 | |||||||||
Arsenal U21 | 1:0 | Southampton U21 | |||||||||
Unionistas CF | 1:4 | UD Logroñés | |||||||||
SD Leioa | 0:1 | SD Amorebieta | |||||||||
Real Sociedad B | 3:1 | CA Osasuna Prom | |||||||||
RM Castilla | 2:0 | Oviedo Vetusta | |||||||||
Sevilla Atl. | 1:1 | R. B. Linense | |||||||||
Lleida Esportiu | 1:1 | Barça Atlètic | |||||||||
Fethiyespor | 3:0 | Erbaaspor | |||||||||
Turgutluspor | 3:0 | Kozan Spor FK | |||||||||
Modafen | 1:0 | Nazilli Bld. | |||||||||
Holst. Kiel II | 1:0 | Hamburger SV II | |||||||||
SC Weiche 08 | 0:2 | TSV Havelse | |||||||||
Heider SV | 1:3 | E. Norderstedt | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 0:3 | Drochtersen/A. | |||||||||
Viktoria Berlin | 0:1 | Hertha BSC II | |||||||||
ZFC Meuselwitz | 3:2 | Babelsberg 03 | |||||||||
Optik Rathenow | 1:0 | Bischofswerda | |||||||||
Energie Cottbus | 1:0 | G. Halberstadt | |||||||||
Lok Leipzig | 2:2 | Lichtenberg 47 | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 1:1 | Altglienicke | |||||||||
Schalke 04 II | 0:0 | RW Essen |
|
||||||||
1.FC Köln II | 1:1 | RW Oberhausen | |||||||||
Düsseldorf II | 0:1 | SF Lotte | |||||||||
FC Sion U21 | 2:4 | Stade Nyonnais | |||||||||
FC Zürich U21 | 2:2 | FC Basel U21 | |||||||||
Marathón | 1:2 | FC Motagua | |||||||||
DJK Vilzing | 0:2 | Eintr. Bamberg | |||||||||
TSV Großbardorf | 1:1 | ATSV Erlangen | |||||||||
TSV Abtswind | 2:3 | ASV Cham | |||||||||
1.FC Sand | 0:1 | DJK Gebenbach | |||||||||
FC Deisenhofen | 1:0 | SV Donaustauf | |||||||||
SpVgg Hankofen | 4:1 | TSV Landsberg | |||||||||
TSV Kottern | 2:1 | Regensburg II | |||||||||
SV Pullach | 1:1 | Nördlingen | |||||||||
Kirchanschöring | 1:2 | FC Ismaning | |||||||||
Schwaben Augsb. | 2:0 | TSV Wasserburg | |||||||||
Hessen Kassel | 4:1 | SC Waldgirmes | |||||||||
TuS Dietkirchen | 1:2 | Türk. Friedbg. | |||||||||
Vikt. Griesheim | 4:0 | RW Walldorf | |||||||||
Hanau 93 | 3:1 | Hessen Dreieich | |||||||||
SV Curslack-N. | 2:2 | Union Tornesch | |||||||||
BW Berlin | 2:2 | SC Staaken | |||||||||
Torgelower FC | 2:0 | Brandenburg. SC | |||||||||
TSG Neustrelitz | 2:0 | Tasmania Berlin | |||||||||
Ludwigsfelde | 3:1 | FC Strausberg | |||||||||
Lok Stendal | 1:3 | H. Rostock II | |||||||||
BTS Neustadt | 0:1 | SV Hemelingen | |||||||||
Bremer SV | 0:1 | Brinkumer SV | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 3:1 | W. Bremen III | |||||||||
PSV Neumünster | 5:1 | Eckernförder SV | |||||||||
TSV Kropp | 0:1 | SV Todesfelde | |||||||||
VfB Lübeck II | 5:1 | Oldenburger SV | |||||||||
Phönix Lübeck | 2:1 | TSB Flensburg | |||||||||
TSV Bordesholm | 3:1 | Pr. Reinfeld | |||||||||
Türkspor Kiel | 1:2 | SC Weiche 08 II | |||||||||
Sepidrood | 1:3 | Mes Kerman | |||||||||
Niroye Zamini | 1:0 | Damash Gilan | |||||||||
Razakan | 1:0 | Shahrdari Bam | |||||||||
Iranjavan FC | 3:2 | Sh. Babolsar | |||||||||
Volendam U19 | 2:0 | Spartaan U19 | |||||||||
Willem II U19 | 4:2 | Fortuna U19 | |||||||||
Graafschap U19 | 0:1 | VVV U19 | |||||||||
Roda JC U19 | 1:2 | PEC Zwolle U19 | |||||||||
Excelsior U19 | 3:3 | Alphense B. U19 | |||||||||
Zeeburgia U19 | 3:0 | Emmen U19 | |||||||||
ADO U19 | 3:0 | AZ U19 | |||||||||
Ajax U19 | 3:1 | FC Twente U19 | |||||||||
NAC Breda U19 | 1:2 | Feyenoord U19 | |||||||||
Utrecht U19 | 2:0 | Almere City U19 | |||||||||
Heerenveen U19 | 2:1 | Sparta U19 | |||||||||
Vitesse U19 | 1:0 | NEC U19 | |||||||||
Groningen U19 | 1:0 | PSV U19 | |||||||||
Feyenoord U17 | 9:1 | Heerenveen U17 | |||||||||
Groningen U17 | 1:1 | PEC Zwolle U17 | |||||||||
FC Twente U17 | 5:2 | Sparta R. U17 | |||||||||
Volendam U17 | 3:2 | ADO U17 | |||||||||
NEC U17 | 2:2 | Utrecht U17 | |||||||||
AZ U17 | 2:2 | Vitesse U17 | |||||||||
Naftan | 5:3 | Svetlogorsk | |||||||||
FK Baranovichi | 2:1 | Slonim | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 1:1 | Smolevichi | |||||||||
Rukh | 2:2 | DYuSSh-2 | |||||||||
Krumkachi | 1:2 | Belshina | |||||||||
FK Lida | 8:1 | Orsha | |||||||||
Niendorf U19 | 3:1 | E. Cottbus U19 | |||||||||
Hertha BSC U19 | 4:1 | Hannover 96 U19 | |||||||||
D. Dresden U19 | 2:0 | Wolfsburg U19 | |||||||||
RB Leipzig U19 | 4:1 | St. Pauli U19 | |||||||||
U. Berlin U19 | 3:2 | Chemnitz U19 | |||||||||
Hamburg U19 | 0:4 | W. Bremen U19 | |||||||||
Union Mauer | 2:1 | ASK Elektra | |||||||||
FC Stadlau | 0:3 | FavAC | |||||||||
Austria XIII | 7:0 | Post SV | |||||||||
SR Donaufeld | 5:1 | Wienerberg | |||||||||
Duisburg U19 | 0:2 | Düsseldorf U19 | |||||||||
M'gladbach U19 | 3:0 | Leverkusen U19 | |||||||||
1.FC Köln U19 | 7:1 | Oberhausen U19 | |||||||||
Wuppertal U19 | 0:1 | Schalke 04 U19 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 4:2 | Pr. Münster U19 | |||||||||
Bielefeld U19 | 2:1 | Vikt. Köln U19 | |||||||||
St. Pauli U17 | 0:3 | Hamburg U17 | |||||||||
CZ Jena U17 | 0:2 | Wolfsburg U17 | |||||||||
Hannover 96 U17 | 3:3 | D. Dresden U17 | |||||||||
Braunschw. U17 | 0:4 | E. Cottbus U17 | |||||||||
Halle U17 | 0:2 | U. Berlin U17 | |||||||||
Chemnitz U17 | 0:5 | Hertha BSC U17 | |||||||||
Frankfurt U17 | 2:1 | Darmstadt U17 | |||||||||
SV Wehen U17 | 3:2 | Mainz 05 U17 | |||||||||
Hoffenheim U17 | 6:1 | St. Kickers U17 | |||||||||
U'haching U17 | 3:2 | FC Augsburg U17 | |||||||||
Gr. Fürth U17 | 0:1 | FC Bayern U17 | |||||||||
SC Freiburg U17 | 1:1 | Nürnberg U17 | |||||||||
Nea Salamis | 1:0 | AEK Larnaca | |||||||||
APOEL Nicosia | 3:0 | Pafos FC | |||||||||
EN Paralimniou | 0:2 | Omonia Nikosia | |||||||||
St. Gallen U17 | 2:1 | SO-Schweiz U18 | |||||||||
FC Basel U17 | 1:1 | Lausanne U17 | |||||||||
BSC YB U17 | 6:2 | FC Zürich U17 | |||||||||
Concordia U17 | 2:3 | AFF/FFV U17 | |||||||||
Pogon U19 | 3:2 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Cracovia U19 | 3:2 | Lubin U19 | |||||||||
Escola V. U19 | 2:0 | UKS SMS U19 | |||||||||
Slask U19 | 3:1 | Wisla U19 | |||||||||
Legia U19 | 1:0 | Hutnik U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 3:3 | Lechia U19 | |||||||||
Murata | 2:2 | Tre Fiori | |||||||||
Domagnano | 2:0 | Faetano | |||||||||
SS Folgore | 4:1 | Pennarossa | |||||||||
Juvenes-Dogana | 1:3 | La Fiorita | |||||||||
SD Aucas | 1:0 | Barcelona SC | |||||||||
Happy Valley | 1:2 | Lee Man | |||||||||
Southern | 3:4 | R&F HK | |||||||||
FK Sabail | 1:3 | Sabah FK | |||||||||
FC Drita | 2:0 | KF Llapi | |||||||||
KF Drenica | 3:0 | KF Vushtrria | |||||||||
KF Flamurtari | 2:2 | Feronikeli 74 | |||||||||
FC Prishtina | 1:0 | KF Trepca 89 | |||||||||
Bruno's Magpies | 0:3 | Lincoln FC | |||||||||
Europa FC | 6:1 | Boca Gibraltar | |||||||||
Lions Gib Res | 1:4 | Lynx Reserve | |||||||||
Lori Vanadzor | 2:0 | Ararat-Armenia | |||||||||
Shirak Gyumri | 1:3 | Alashkert FC | |||||||||
FC Urartu | 0:0 | FC Noah | |||||||||
Kolding IF U19 | 2:6 | AC Horsens U19 | |||||||||
Naestved BK U19 | 2:2 | HB Köge U19 | |||||||||
Hvidovre IF U19 | 4:2 | Akademisk U19 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 2:2 | B.93 U19 | |||||||||
VfB Durach | 1:1 | SV Mering | |||||||||
Illertissen II | 0:2 | FC Gundelfingen | |||||||||
1.FC Sonthofen | 1:1 | TuS Geretsried | |||||||||
FC Kempten | 3:2 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
Garmisch | 2:3 | VfR Neuburg/D. | |||||||||
Lazio U19 | 2:1 | Roma U19 | |||||||||
Inter U19 | 0:0 | Torino U19 | |||||||||
Empoli U19 | 1:0 | Fiorentina U19 | |||||||||
Sassuolo U19 | 5:1 | Sampdoria U19 | |||||||||
Entella U19 | 1:1 | Pordenone U19 | |||||||||
Brescia U19 | 1:3 | Milan U19 | |||||||||
Parma U19 | 2:1 | Cittadella U19 | |||||||||
SPAL U19 | 1:0 | Cremonese U19 | |||||||||
Udinese U19 | 2:1 | Verona U19 | |||||||||
Venezia U19 | 2:2 | Spezia U19 | |||||||||
Benevento U19 | 1:3 | Frosinone U19 | |||||||||
Cosenza U19 | 0:3 | Livorno U19 | |||||||||
Lecce U19 | 1:2 | Trapani U19 | |||||||||
Pisa U19 | 0:1 | Salernitana U19 | |||||||||
Ascoli U19 | 5:0 | Crotone U19 | |||||||||
Arema FC | 1:1 | Persija Jakarta |
|
||||||||
PSM Makassar | 1:0 | Bali United |
|
||||||||
Makedonija | 2:0 | Rabotnicki | |||||||||
Porto S'Elpidio | 1:2 | Pineto | |||||||||
Chieti FC | 0:1 | Campobasso | |||||||||
Montegiorgio | 0:0 | Notaresco | |||||||||
Santa Lucia FC | 0:4 | Sliema Wander. | |||||||||
Sirens FC | 1:1 | Gudja United FC | |||||||||
Naxxar Lions FC | 3:2 | Lija Athletic | |||||||||
Zejtun C. | 2:0 | St.George's FC | |||||||||
Al-Shahania SC | 0:0 | Al-Wakrah SC | |||||||||
Al-Ahli SC | 4:3 | Al-Sadd SC | |||||||||
Umm Salal SC | 2:2 | Al-Rayyan SC | |||||||||
Tijuana U20 | 4:0 | Club León U20 | |||||||||
Cruz Azul U20 | 1:2 | San Luis U20 | |||||||||
Querétaro U20 | 3:2 | CA Morelia U20 | |||||||||
Monterrey U20 | 1:2 | Atlas U20 | |||||||||
Guadalajara U20 | 1:1 | Veracruz U20 | |||||||||
CF Pachuca U20 | 1:2 | UNAM Pumas U20 | |||||||||
Golden Arrows | 1:2 | Sundowns | |||||||||
VfL Lohbrügge | 5:1 | Düneberger SV | |||||||||
SV Altengamme | 5:2 | Oststeinbek | |||||||||
Bengaluru FC | 1:0 | Kerala Blasters | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
L. Lalbiaknia Aizawl FC | 4:0 | |
Lalthankhuma Aizawl FC | 3:0 | |
Lalthankhuma Aizawl FC | 2:0 | |
Flávio Silva Persik | 5:2 | |
L. Lalbiaknia Aizawl FC | 1:0 |