Man City | 3:0 | Aston Villa |
|
||||||||
Burnley | 2:4 | Chelsea |
|
||||||||
Brighton | 3:2 | Everton |
|
||||||||
West Ham | 1:1 | Sheff Utd | |||||||||
Watford | 0:0 | Bournemouth | |||||||||
Bayern Munich | 2:1 | Union Berlin |
|
||||||||
B. Leverkusen | 2:2 | Werder Bremen |
|
||||||||
SC Freiburg | 2:1 | RB Leipzig |
|
||||||||
FC Schalke 04 | 0:0 | Bor. Dortmund |
|
||||||||
Hertha BSC | 2:3 | TSG Hoffenheim |
|
||||||||
SC Paderborn | 2:0 | F. Düsseldorf |
|
||||||||
Inter | 2:2 | Parma | |||||||||
Lecce | 1:1 | Juventus |
|
||||||||
Genoa | 3:1 | Brescia | |||||||||
Atlético Madrid | 2:0 | Athletic |
|
||||||||
CD Leganés | 1:0 | RCD Mallorca | |||||||||
Real Valladolid | 2:0 | SD Eibar | |||||||||
Middlesbrough | 0:0 | Fulham |
|
||||||||
Sheff Wed | 0:0 | Leeds |
|
||||||||
Birmingham | 2:1 | Luton | |||||||||
Hull City | 2:0 | Derby | |||||||||
Millwall | 2:0 | Stoke City | |||||||||
Preston | 3:2 | Blackburn | |||||||||
West Brom | 2:2 | Charlton | |||||||||
Huddersfield | 2:1 | Barnsley FC | |||||||||
R. Strasbourg | 1:0 | OGC Nice |
|
||||||||
Olympique Lyon | 2:0 | FC Metz | |||||||||
LOSC Lille | 3:0 | G. Bordeaux | |||||||||
Stade Reims | 0:0 | Nîmes Olympique | |||||||||
Montpellier | 0:0 | Angers SCO | |||||||||
Stade Brestois | 2:0 | Dijon | |||||||||
Hamburger SV | 6:2 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
Karlsruher SC | 3:3 | Hannover 96 |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 0:1 | Arm. Bielefeld |
|
||||||||
Fenerbahce | 5:1 | Konyaspor | |||||||||
Sivasspor | 2:1 | Antalyaspor |
|
||||||||
Gaziantep FK | 1:1 | Alanyaspor | |||||||||
Al-Hazem | 2:1 | Al-Ahli | |||||||||
Al-Taawoun | 2:1 | Al-Faisaly | |||||||||
KRC Genk | 1:0 | Cercle Brugge | |||||||||
Royal Antwerp | 3:1 | KV Kortrijk | |||||||||
R Charleroi SC | 1:0 | Mouscron | |||||||||
Zulte Waregem | 2:0 | KV Oostende | |||||||||
Corinthians | 0:0 | Santos |
|
||||||||
Ceará SC | 1:1 | Vasco da Gama | |||||||||
Monza | 2:2 | Renate | |||||||||
FC Lorient | 0:1 | Troyes | |||||||||
Union SG | 2:1 | Lommel SK | |||||||||
KSC Lokeren | 2:1 | Beerschot V.A. | |||||||||
Salernitana | 1:1 | Perugia | |||||||||
Trapani | 2:2 | FC Empoli | |||||||||
Crotone | 3:2 | Venezia | |||||||||
Spezia Calcio | 2:0 | Juve Stabia | |||||||||
Livorno | 1:0 | Pisa | |||||||||
Cosenza | 1:1 | Chievo Verona | |||||||||
Pescara | 4:0 | Benevento | |||||||||
Pordenone | 0:0 | Cittadella | |||||||||
Volos NPS | 0:2 | PAOK Salonika | |||||||||
OFI Crete FC | 2:0 | AO Xanthi | |||||||||
RB Bragantino | 3:1 | Vila Nova FC | |||||||||
Atlético-GO | 2:2 | América-MG |
|
||||||||
Brasil Pelotas | 0:0 | Cuiabá-MT |
|
||||||||
Figueirense FC | 2:2 | Criciúma EC | |||||||||
São Bento (SP) | 1:1 | Guarani | |||||||||
Londrina-PR | 0:2 | Oeste | |||||||||
Rayo Vallecano | 1:3 | Ponferradina | |||||||||
Málaga CF | 2:1 | Real Oviedo | |||||||||
CD Mirandés | 0:0 | CD Tenerife | |||||||||
Racing | 1:1 | Dep. La Coruña | |||||||||
CD Numancia | 3:1 | CD Lugo | |||||||||
Radnik | 0:5 | Red Star | |||||||||
Vojvodina | 2:2 | Javor-Matis | |||||||||
Rad | 1:2 | Radnicki Nis | |||||||||
Macva | 0:1 | Mladost | |||||||||
Sparta Prague | 4:0 | Bohemians 1905 | |||||||||
Banik Ostrava | 2:2 | Sigma Olomouc | |||||||||
Slovacko | 4:0 | SFC Opava | |||||||||
Pribram | 0:0 | Zlin | |||||||||
Rostov | 2:0 | Sochi | |||||||||
Akhmat Grozny | 1:1 | Arsenal Tula | |||||||||
Tambov | 3:0 | Ufa | |||||||||
Al-Duhail SC | 2:1 | Al-Gharafa SC | |||||||||
Al-Sadd SC | 2:1 | Al-Ahli SC | |||||||||
Atlas | 0:2 | Necaxa | |||||||||
Morelia | 2:2 | Santos Laguna | |||||||||
Club Tijuana | 2:0 | Tiburones Rojos | |||||||||
Hajduk Split | 2:0 | Slaven Belupo | |||||||||
HNK Rijeka | 1:2 | HNK Gorica | |||||||||
SKN St. Pölten | 0:4 | Sturm Graz |
|
||||||||
Austria Vienna | 2:3 | WSG Tirol |
|
||||||||
TSV Hartberg | 3:1 | SV Mattersburg | |||||||||
Gil Vicente | 1:1 | Portimonense | |||||||||
Moreirense | 1:1 | Boavista | |||||||||
Vitória Setúbal | 0:0 | Marítimo | |||||||||
LKS Lodz | 2:0 | Raków | |||||||||
Lechia Gdansk | 1:1 | Górnik Zabrze | |||||||||
Piast Gliwice | 1:0 | Korona Kielce | |||||||||
FC Hermannstadt | 0:4 | FCSB | |||||||||
Chindia | 1:1 | Gaz Metan | |||||||||
CD El Nacional | 4:2 | Independiente | |||||||||
Uni. Católica | 1:1 | CS Emelec | |||||||||
SD Aucas | 4:2 | Guayaquil City | |||||||||
Fuerza Amarilla | 0:3 | CD Macará | |||||||||
Jeonbuk Hyundai | 1:1 | FC Seoul | |||||||||
Ulsan HD | 2:1 | Gangwon FC | |||||||||
Pohang Steelers | 0:0 | Daegu FC | |||||||||
RM Castilla | 1:2 | Racing Ferrol | |||||||||
Celta Fortuna | 1:2 | Pontevedra | |||||||||
Atl. Madrid B | 3:2 | Sporting B | |||||||||
Vitesse | 0:2 | ADO Den Haag | |||||||||
Heracles Almelo | 4:0 | PEC Zwolle | |||||||||
Fortuna Sittard | 4:1 | VVV-Venlo | |||||||||
Willem II | 2:1 | RKC Waalwijk | |||||||||
Neuchâtel Xamax | 2:0 | FC Luzern |
|
||||||||
FC Sion | 1:1 | Servette FC |
|
||||||||
Man City U21 | 1:1 | Arsenal U21 | |||||||||
Wolves U21 | 1:2 | Tottenham U21 | |||||||||
Liverpool U21 | 0:0 | Blackburn U21 | |||||||||
Brighton U21 | 1:2 | Derby U21 | |||||||||
Benfica B | 1:0 | Nacional | |||||||||
Casa Pia | 2:3 | Académico Viseu | |||||||||
FC Porto B | 1:1 | Vilafranquense | |||||||||
Feirense | 1:2 | Mafra | |||||||||
Penafiel | 0:0 | Coimbra | |||||||||
Pafos FC | 1:1 | Ethnikos | |||||||||
Apol. Limassol | 1:2 | AEL Limassol | |||||||||
Stellenbosch FC | 1:0 | Orlando Pirates | |||||||||
Golden Arrows | 2:1 | Polokwane City | |||||||||
Highlands Park | 2:0 | Chippa United | |||||||||
H. Kfar Saba | 0:3 | Maccabi Haifa | |||||||||
Maccabi Netanya | 2:4 | FC Ashdod | |||||||||
Hapoel Haifa | 3:0 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
Kiryat Shmona | 2:1 | Hapoel Raanana | |||||||||
Livingston FC | 0:0 | Heart of Midl. | |||||||||
Hibernian FC | 2:2 | Ross County | |||||||||
Kilmarnock FC | 1:0 | St. Mirren | |||||||||
St. Johnstone | 3:2 | Hamilton Acad. | |||||||||
Zorya Lugansk | 4:0 | Vorskla Poltava | |||||||||
Olimpik Donetsk | 3:2 | SK Dnipro-1 | |||||||||
FK Mariupol | 2:0 | Kolos Kovalivka | |||||||||
H. C. Sapporo | 7:8 on pens | Kawasaki Front. | |||||||||
Brazil U17 | 4:1 | Canada U17 | |||||||||
Lillestrøm | 0:0 | Vålerenga | |||||||||
Hansa Rostock | 2:1 | 1860 Munich |
|
||||||||
FC Ingolstadt | 3:2 | Pr. Münster |
|
||||||||
Würzb. Kickers | 0:2 | MSV Duisburg |
|
||||||||
Hallescher FC | 3:3 | SV Meppen | |||||||||
Unterhaching | 0:0 | FSV Zwickau |
|
||||||||
KFC Uerdingen | 2:0 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
FUS Rabat | 2:4 | FAR Rabat | |||||||||
Milan U19 | 6:0 | Parma U19 | |||||||||
Udinese U19 | 0:1 | SPAL U19 | |||||||||
Spezia U19 | 1:2 | Verona U19 | |||||||||
Venezia U19 | 0:3 | Brescia U19 | |||||||||
Cittadella U19 | 1:2 | Entella U19 | |||||||||
Cremonese U19 | 1:2 | Pordenone U19 | |||||||||
FC Rapid | 0:0 | Ripensia | |||||||||
Concordia | 1:0 | Csikszereda | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 1:0 | Metaloglobus | |||||||||
U. Constanta | 2:0 | CS Mioveni | |||||||||
SSU Poli | 1:1 | D. Calarasi | |||||||||
Radomiak | 1:0 | Nieciecza | |||||||||
GKS Tychy | 1:1 | Warta Poznan | |||||||||
Z. Sosnowiec | 3:3 | Chojniczanka | |||||||||
GKS Jastrzebie | 2:0 | Olimpia Grudz. | |||||||||
Cúcuta Dep. | 3:1 | CD América |
|
||||||||
Cerro Largo | 1:1 | Liverpool FC | |||||||||
Wanderers | 3:0 | Juventud | |||||||||
Seoul E-Land | 2:2 | Daejeon Hana C. | |||||||||
FC Anyang | 3:2 | Ansan Greeners | |||||||||
FC Andorra | 1:1 | UE Costa Brava | |||||||||
Sabah FK | 2:2 | Zira FC | |||||||||
Shamakhi | 2:1 | FK Qabala | |||||||||
NK Maribor | 1:0 | NK Celje | |||||||||
NK Olimpija | 3:1 | NK Aluminij | |||||||||
NK Triglav | 3:2 | Tabor Sezana | |||||||||
Western Sydney | 1:0 | Sydney FC | |||||||||
Newcastle | 1:2 | Adelaide United | |||||||||
BJ Guoan | 3:1 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
HB FC | 2:1 | GZ City | |||||||||
SZ FC | 4:4 | WH Yangtze | |||||||||
Kisvárda | 0:1 | Puskás AFC | |||||||||
Paksi FC | 1:2 | Diósgyőr | |||||||||
Mezőkövesd | 3:1 | Debrecen | |||||||||
Újpest FC | 0:0 | Zalaegerszeg | |||||||||
Honvéd | 2:0 | Kaposvár | |||||||||
KamAZ | 1:2 | Akron Togliatti | |||||||||
Volga Uljanovsk | 0:1 | Chelyabinsk | |||||||||
Tyumen | 1:2 | Ural 2 | |||||||||
FK Ufa 2 | 1:2 | Zvezda Perm | |||||||||
Zenit Izhevsk | 3:3 | Nosta | |||||||||
Lada Togliatti | 0:5 | Lada Dimitrovgrad | |||||||||
B. Dortmund II | 1:5 | Schalke 04 II | |||||||||
Düsseldorf II | 0:1 | RW Essen |
|
||||||||
Wuppertaler SV | 1:1 | Fortuna Köln | |||||||||
1.FC Köln II | 4:1 | SV Lippstadt 08 | |||||||||
SF Lotte | 4:0 | B. Gladbach 09 | |||||||||
VfB Homberg | 2:0 | Bonner SC | |||||||||
Pohronie | 0:2 | Dunajska Streda | |||||||||
Ruzomberok | 2:2 | AS Trencin | |||||||||
FC ViOn | 1:0 | FC Nitra | |||||||||
FK Senica | 0:1 | SKF Sered | |||||||||
FC Winterthur | 2:1 | FC Chiasso | |||||||||
SC Kriens | 2:2 | FC Schaffhausen | |||||||||
Cienciano | 4:0 | Atlético Grau | |||||||||
Los Caimanes | 0:0 | Santos FC | |||||||||
Pakhtakor | 3:0 | OKMK Olmaliq | |||||||||
Oaxaca | 1:1 | Min. Zacatecas | |||||||||
Kairat Almaty | 2:0 | Tobol Kostanay | |||||||||
Ordabasy | 2:0 | Irtysh | |||||||||
Shakhter K. | 2:2 | Okzhetpes | |||||||||
Zrinjski Mostar | 2:1 | Zeljeznicar | |||||||||
Radnik Bijelj. | 0:0 | Siroki Brijeg | |||||||||
Pirata FC | 0:2 | César Vallejo | |||||||||
Real Sociedad B | 2:0 | Calahorra | |||||||||
UD Logroñés | 3:2 | Real Unión | |||||||||
Bilbao Athletic | 4:1 | Valladolid Prom | |||||||||
FK Kramatorsk | 0:1 | Rukh Lviv | |||||||||
Kremin | 2:4 | Metalist 1925 | |||||||||
Chornomorets | 1:0 | MFK Metalurg | |||||||||
Ingulets | 4:0 | Balkany Zorya | |||||||||
Volyn Lutsk | 1:0 | FK Minaj | |||||||||
Prykarpattya | 4:1 | Girnyk-Sport | |||||||||
MFK Mykolaiv | 3:0 | Cherkashchyna | |||||||||
Sfintul Gheor. | 0:1 | FC Sheriff | |||||||||
Zimbru Chisinau | 1:2 | Milsami | |||||||||
Utsiktens BK | 1:1 | Värnamo | |||||||||
Torns IF | 2:2 | Tvååkers IF | |||||||||
Lunds BK | 1:2 | Ljungskile SK | |||||||||
Eskilsminne IF | 2:1 | FC Trollhättan | |||||||||
Assyriska IK | 1:3 | Åtvidabergs FF | |||||||||
Lindome GIF | 0:0 | Oskarshamns AIK | |||||||||
Västerås SK | 4:1 | GAIS | |||||||||
Degerfors | 2:0 | Östers IF | |||||||||
Trelleborg | 2:3 | J-Södra IF | |||||||||
Carabobo FC | 5:1 | Monagas SC | |||||||||
Portuguesa FC | 2:1 | Estudiantes | |||||||||
Lala FC | 0:1 | Caracas FC | |||||||||
Estudiantes | 1:0 | Mineros | |||||||||
Dundee United | 2:0 | Dunfermline A. | |||||||||
Morton | 2:1 | Inverness CT | |||||||||
Partick Thistle | 1:3 | Arbroath | |||||||||
Alloa Athletic | 2:2 | Queen o. t. S. | |||||||||
Stalowa Wola | 0:1 | Widzew Lodz | |||||||||
Gornik Leczna | 1:1 | Skra Czesto. | |||||||||
GKS Katowice | 2:1 | Pogon Siedlce | |||||||||
Resovia Rzeszow | 2:1 | Elana Torun | |||||||||
Gryf Wejherowo | 1:2 | Lech Poznan II | |||||||||
Blekitni | 2:1 | Legionovia | |||||||||
RFS | 3:2 AET | Jelgava | |||||||||
Suduva | 1:0 | Zalgiris | |||||||||
Riteriai | 4:0 | Panevezys | |||||||||
Kauno Zalgiris | 3:0 | Stumbras | |||||||||
Atlantas | 0:1 | Palanga | |||||||||
Kalmar FF | 2:3 | Falkenbergs FF | |||||||||
GIF Sundsvall | 1:2 | Helsingborgs IF | |||||||||
Istanbulspor | 1:2 | Bursaspor | |||||||||
Ümraniyespor | 4:0 | Altinordu | |||||||||
Altay SK | 0:2 | Menemen FK | |||||||||
Balikesirspor | 3:0 | Adanaspor | |||||||||
Aalesund | 2:1 | Start | |||||||||
SKA Rostov | 0:3 | Alania Vl. | |||||||||
Legion | 1:0 | Spartak Nalchik | |||||||||
Piacenza | 1:1 | Padova | |||||||||
Viktoria Zizkov | 1:0 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Chrudim | 3:2 | Dukla Prague | |||||||||
Vysehrad | 2:1 | Vlasim | |||||||||
Lisen | 5:1 | Vitkovice | |||||||||
Trinec | 0:1 | Viagem Usti n/L | |||||||||
PSIS | 2:2 | Borneo FC |
|
||||||||
HNK Sibenik | 1:0 | Cibalia | |||||||||
NK Dugopolje | 3:1 | NK Solin | |||||||||
NK Osijek II | 1:3 | NK Orijent 1919 | |||||||||
NK Kustosija | 0:3 | Bijelo Brdo | |||||||||
Radnicki Pirot | 1:0 | Radnicki 1923 | |||||||||
Smederevo 1924 | 2:1 | Dinamo Vranje | |||||||||
Dobanovci | 0:1 | Zarkovo | |||||||||
NorthEast Utd. | 2:1 | Odisha FC | |||||||||
Gomel | 1:2 | Dynamo Brest | |||||||||
Energetik-BGU | 3:3 | Dinamo Minsk | |||||||||
FK Slutsk | 0:0 | Slavia | |||||||||
Vidar | 4:4 | Fredrikstad | |||||||||
Bryne | 1:1 | Egersund | |||||||||
Moss | 1:2 | Levanger | |||||||||
Kvik Halden | 1:0 | Nardo FK | |||||||||
Hødd | 0:3 | Arendal | |||||||||
Brattvåg | 3:2 | Byåsen TF | |||||||||
Stjørdals-Blink | 4:1 | Sola FK | |||||||||
SV Horn | 1:1 | FC Dornbirn | |||||||||
Amateure OÖ | 2:4 | Young Violets | |||||||||
VfB Lübeck | 4:0 | Hannover 96 II | |||||||||
SC Weiche 08 | 4:1 | St. Pauli II | |||||||||
W. Bremen II | 2:2 | SSV Jeddeloh II | |||||||||
B. Podgorica | 3:0 | OFK Petrovac | |||||||||
OFK Grbalj | 1:1 | Kom Podgorica | |||||||||
FK Iskra | 3:1 | Zeta Golubovac | |||||||||
OFK Titograd | 1:2 | FK Podgorica | |||||||||
Tukums | 1:0 | Auda | |||||||||
Balvi | 1:4 | FK Smiltene | |||||||||
Rabotnicki | 0:2 | Vardar | |||||||||
Nacional | 1:1 | River Plate | |||||||||
General Diaz | 3:1 | CD Capiatá | |||||||||
Roma U19 | 4:1 | Genoa U19 | |||||||||
Juventus U19 | 2:1 | Sassuolo U19 | |||||||||
Ararat Moskau | 0:3 | Sokol Saratov | |||||||||
Dinamo Bryansk | 2:0 | Kvant Obninsk | |||||||||
M. Lipetsk | 4:1 | Novomoskovsk | |||||||||
Salyut Belgorod | 1:0 | Rotor 2 | |||||||||
MFK Vyskov | 5:0 | Slovacko B | |||||||||
Vrchovina NMnM | 2:0 | Uhersky Brod | |||||||||
Dolni Benesov | 1:0 | Hlucin | |||||||||
Recre Granada | 0:3 | Marbella FC | |||||||||
Villarrubia CF | 2:3 | R. B. Linense | |||||||||
Famalicão U23 | 0:0 | Feirense Sub-23 | |||||||||
Sporting CP U23 | 0:0 | Estoril U23 | |||||||||
Portimonense 23 | 3:4 | B. SAD U23 | |||||||||
Raith Rovers | 1:1 | East Fife | |||||||||
Forfar Athletic | 1:4 | Airdrieonians | |||||||||
Falkirk | 0:1 | Clyde FC | |||||||||
Dumbarton | 1:0 | Peterhead | |||||||||
Montrose | 2:1 | Stranraer | |||||||||
Marathón | 0:0 | CDS Vida | |||||||||
Honduras Progr. | 1:0 | Real de Minas | |||||||||
Forge FC | 1:0 | Cavalry FC | |||||||||
Coleraine | 1:0 | Linfield | |||||||||
Glenavon | 2:2 | Crusaders | |||||||||
Cliftonville | 5:0 | Dungannon | |||||||||
Larne FC | 1:1 | Institute FC | |||||||||
Carrick Rangers | 1:0 | Warrenpoint | |||||||||
SV Stripfing | 0:1 | Wiener Viktoria | |||||||||
NK Nafta 1903 | 4:0 | NK Radomlje | |||||||||
NK Dob | 4:1 | NK Rogaska | |||||||||
NK Brezice 1919 | 0:0 | ND Gorica | |||||||||
NK Dravograd | 1:1 | NK Krka | |||||||||
Drava Ptuj | 0:4 | NK Fuzinar | |||||||||
ND Bilje | 0:2 | NK Krsko | |||||||||
Jocoro | 2:2 | CD Águila | |||||||||
KF Vushtrria | 1:0 | KF Llapi | |||||||||
KF Drenica | 1:0 | Feronikeli 74 | |||||||||
FC Stadlau | 0:5 | First Vienna FC | |||||||||
Union Mauer | 1:0 | WAF Brigittenau | |||||||||
SR Donaufeld | 4:0 | Gerasdorf | |||||||||
Post SV | 0:0 | SV Schwechat | |||||||||
B36 Tórshavn | 0:3 | KÍ Klaksvík | |||||||||
AB Argir | 1:2 | HB Tórshavn | |||||||||
TB Tvøroyri | 0:2 | Víkingur | |||||||||
Skála | 5:0 | EB/Streymur | |||||||||
NSÍ Runavík | 3:1 | ÍF Fuglafjördur | |||||||||
Gzira Utd. | 6:1 | Gudja United FC | |||||||||
Valletta | 3:1 | Tarxien | |||||||||
Cheonan City | 0:2 | Gyeongju KHNP | |||||||||
FC Mokpo | 3:1 | Gimhae FC | |||||||||
Busan Trans. C. | 1:2 | Changwon FC | |||||||||
Daejeon Korail | 2:0 | Gangneung Cit. | |||||||||
Bardejov | 0:0 | Banska Bystrica | |||||||||
Puchov | 2:1 | FK Poprad | |||||||||
Real Monarchs | 6:2 | Orange County | |||||||||
San Miguelito | 1:1 | Árabe Unido | |||||||||
Pol. Warsaw | 1:3 | C. Elblag | |||||||||
O. Zambrow | 2:2 | Pogon Grodzisk | |||||||||
U. Skierniewice | 0:2 | RKS Radomsko | |||||||||
Ursus Warszawa | 3:0 | Pelikan Lowicz | |||||||||
Huragan Morag | 3:1 | Aleksandrow L. | |||||||||
KS Wasilków | 0:3 | Znicz Biala P. | |||||||||
Elgin City | 3:1 | Queen's Park | |||||||||
Tampines Rovers | 2:0 | Geylang | |||||||||
DPMM FC | 1:0 | Warriors FC | |||||||||
G. Halberstadt | 2:2 | Hertha BSC II | |||||||||
Lichtenberg 47 | 2:1 | Altglienicke | |||||||||
U. Fürstenwalde | 3:0 | Rot-Weiß Erfurt |
|
||||||||
Marsaxlokk | 1:3 | St. Andrews FC | |||||||||
Pietà Hotspurs | 4:1 | St.George's FC | |||||||||
Zurrieq FC | 0:2 | Melita | |||||||||
SC Mellieha | 1:4 | FC Swieqi Utd. | |||||||||
Rabat Ajax | 4:1 | Gharghur FC | |||||||||
Hesperange | 4:1 | Junglinster | |||||||||
Maardu LM | 1:4 | FCI Levadia | |||||||||
Kalev | 1:2 | JK Tammeka | |||||||||
JK Viljandi | 0:2 | JK Trans Narva | |||||||||
FC Baden 1897 | 2:5 | FC Langenthal | |||||||||
GC Zürich U21 | 3:1 | FC Wohlen | |||||||||
Zug 94 | 2:3 | SR Delémont | |||||||||
SC Goldau | 3:3 | FC Schötz | |||||||||
Igman Konjic | 1:1 | J. Bihac | |||||||||
HNK Orasje | 3:0 | TOSK Tesanj | |||||||||
FK Rudar Kakanj | 3:1 | FK Olimpik | |||||||||
HNK Capljina | 0:0 | FK Gorazde | |||||||||
Travnik | 3:1 | Zvijezda G. | |||||||||
Slaven Zivinice | 1:1 | NK Jajce | |||||||||
Pr. Niederkorn | 0:0 | FC UNA Strassen | |||||||||
Naftan | 2:2 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
Orsha | 0:0 | Volna Pinsk | |||||||||
FK Smorgon | 2:2 | Svetlogorsk | |||||||||
Belshina | 5:2 | DYuSSh-2 | |||||||||
FK Lida | 0:0 | Mikashevichi | |||||||||
Rukh | 1:1 | Slonim | |||||||||
Krumkachi | 0:5 | Smolevichi | |||||||||
Crotone U19 | 3:4 | Lecce U19 | |||||||||
Frosinone U19 | 0:2 | Cosenza U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 1:1 | Trapani U19 | |||||||||
Juve Stabia U19 | 1:0 | Pisa U19 | |||||||||
Perugia U19 | 1:2 | Ascoli U19 | |||||||||
Benevento U19 | 0:2 | Livorno U19 | |||||||||
FC Bulle | 1:4 | BSC YB U21 | |||||||||
Lausanne II | 5:0 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
CS Chênois | 2:0 | Olymp. Genève | |||||||||
CSD Municipal | 1:1 | Iztapa | |||||||||
Bra | 0:0 | Seravezza Pozzi | |||||||||
Odd II | 0:3 | Asker | |||||||||
Elverum | 1:3 | Åsane | |||||||||
FK Senja | 1:2 | Alta | |||||||||
Mjølner | 3:0 | Bærum | |||||||||
Grorud | 4:1 | Fram | |||||||||
Kjelsås | 2:1 | Sotra | |||||||||
Florø SK | 4:3 | Oppsal Fotball | |||||||||
SG Barockstadt | 2:3 | Hessen Kassel | |||||||||
Stadtallendorf | 3:0 | FV Bad Vilbel | |||||||||
Türk. Friedbg. | 3:1 | SC Waldgirmes | |||||||||
RW Hadamar | 0:0 | Hessen Dreieich | |||||||||
Vikt. Griesheim | 3:2 | TuS Dietkirchen | |||||||||
Rangers | 1:2 | Orion | |||||||||
Yuen Long | 2:2 | R&F HK | |||||||||
St. Gallen U21 | 0:2 | FC Kosova | |||||||||
FC Tuggen | 5:0 | FC Paradiso | |||||||||
Ludwigsfelde | 0:1 | Greifswalder FC | |||||||||
FC Strausberg | 0:2 | Brandenburg. SC | |||||||||
MSV Pampow | 5:0 | Lok Stendal | |||||||||
Tritium | 1:1 | Villa Valle | |||||||||
Virtus Bergamo | 0:0 | Dro Alto Garda | |||||||||
Castellanzese | 1:1 | Sondrio | |||||||||
NibionnOggiono | 1:0 | Virtus Bolzano | |||||||||
FC Kreuzlingen | 2:3 | FC Lugano II | |||||||||
FC Wil II | 2:3 | Chur 97 | |||||||||
FC Seuzach | 4:2 | United Zürich | |||||||||
Lions Gibraltar | 0:4 | St Joseph's FC | |||||||||
Glacis United | 2:3 | Manchester 62 | |||||||||
IF Gnistan | 3:2 | KaaPo | |||||||||
SJK II | 1:0 | RoPS II | |||||||||
FC Viikingit | 0:4 | JäPS | |||||||||
Mikkelin | 1:2 | JIPPO | |||||||||
Ilves II | 1:2 | FC Espoo | |||||||||
KuFu-98 | 5:0 | Jakobstads BK | |||||||||
Loughgall | 1:4 | Ballyclare | |||||||||
Newry City | 1:3 | Ballinamallard | |||||||||
Dundela FC | 5:0 | Knockbreda FC | |||||||||
Ards FC | 3:0 | PSNI FC | |||||||||
Queen's Uni | 3:3 | Portadown | |||||||||
Dergview | 0:3 | HW Welders | |||||||||
Szolnok | 3:0 | FC Ajka | |||||||||
SZ Dongwu | 1:1 | TZ Yuanda | |||||||||
JX Lushan | 1:3 | HB Zhuoao | |||||||||
Central Western | 2:0 | Sham Shui Po | |||||||||
FK Alfa Modriča | 0:0 | Rudar Prijedor | |||||||||
Kozara Gradiska | 0:0 | Podrinje | |||||||||
Slavija S. | 0:0 | FK Krupa | |||||||||
Zeljeznicar BL | 0:0 | Tekstilac | |||||||||
Kaya-Iloilo | 5:0 | Phil. Air Force | |||||||||
United City | 2:2 | Mendiola 1991 | |||||||||
SC Freiburg U19 | 2:3 | FC Bayern U19 | |||||||||
Stuttgart U19 | 4:1 | Gr. Fürth U19 | |||||||||
Frankfurt U19 | 0:2 | Hoffenheim U19 | |||||||||
Ingolstadt U19 | 1:0 | SSV Ulm U19 | |||||||||
Olympiacos U19 | 0:2 | AEK Athens U19 | |||||||||
Aris U19 | 3:1 | Panetolikos U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 2:0 | PAS Lamia U19 | |||||||||
Atromitos U19 | 2:1 | Panionios U19 | |||||||||
Copenhagen U19 | 2:1 | Vejle BK U19 | |||||||||
Aarhus GF U19 | 3:2 | Aalborg BK U19 | |||||||||
Nordsjaell. U19 | 4:1 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
SönderjyskE U19 | 2:3 | Lyngby BK U19 | |||||||||
Silkeborg U19 | 1:3 | Odense BK U19 | |||||||||
Sioni Bolnisi | 2:1 | Chikhura | |||||||||
Pardubice B | 1:2 | Teplice B | |||||||||
Loko Vltavin | 2:1 | Motorlet Prague | |||||||||
Zivanice | 0:1 on pens | Ml. Boleslav B | |||||||||
Kraluv Dvur | 2:0 | Karlovy Vary | |||||||||
Benesov | 0:2 | Sokol Hostoun | |||||||||
FK Zbuzany | 0:2 | Prepere | |||||||||
Domazlice | 2:3 | Pribram B | |||||||||
Phönix Lübeck | 6:0 | TSV Kropp | |||||||||
TSB Flensburg | 5:1 | Pr. Reinfeld | |||||||||
Husumer SV | 4:5 | TSV Bordesholm | |||||||||
DJK Vilzing | 3:0 | DJK Gebenbach | |||||||||
TSV Karlburg | 1:1 | Eintr. Bamberg | |||||||||
Seligenporten | 3:0 | FV 04 Würzburg | |||||||||
Bayern Hof | 2:2 | ATSV Erlangen | |||||||||
Čukarički U19 | 4:3 | Mladost U19 | |||||||||
Partizan U19 | 4:1 | Trayal U19 | |||||||||
Napredak U19 | 0:0 | Radn. Nis U19 | |||||||||
FK TSC U19 | 1:2 | Rad U19 | |||||||||
Nomme United | 2:1 | Paide U21 | |||||||||
Kalju FC U21 | 2:3 | FC Helios Voru | |||||||||
Wolfsburg U19 | 3:0 | Holst. Kiel U19 | |||||||||
W. Bremen U19 | 4:0 | Niendorf U19 | |||||||||
D. Dresden U19 | 0:4 | Hamburg U19 | |||||||||
Magdeburg U19 | 0:1 | Hannover 96 U19 | |||||||||
St. Pauli U19 | 1:1 | U. Berlin U19 | |||||||||
Chemnitz U19 | 0:1 | E. Cottbus U19 | |||||||||
Loko Moscow II | 0:1 | Spartak II | |||||||||
KS Samara II | 5:1 | Zenit II | |||||||||
CSKA Moscow II | 1:1 | Dynamo M II | |||||||||
Akhmat II | 1:3 | Arsenal Tula II | |||||||||
Lori Vanadzor | 2:1 | Gandzasar | |||||||||
San Giovanni | 1:4 | Cosmos | |||||||||
Pennarossa | 2:3 | La Fiorita | |||||||||
Juvenes-Dogana | 2:1 | Libertas | |||||||||
SS Folgore | 2:1 | Faetano | |||||||||
Caernarfon | 2:0 | Carmarthen | |||||||||
Barry Town | 2:0 | Airbus UK | |||||||||
TuS Koblenz | 0:1 | Mechtersheim | |||||||||
SF Eisbachtal | 0:1 | Schott Mainz | |||||||||
K'lautern II | 1:3 | Pfeddersheim | |||||||||
Eintracht Trier | 3:1 | SV Röchling | |||||||||
FC Karbach | 1:2 | Hertha Wiesbach | |||||||||
Wormatia Worms | 2:3 | SV Gonsenheim | |||||||||
Bremer SV | 1:1 | SV Hemelingen | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 6:1 | Habenhauser FV | |||||||||
BSC Hastedt | 0:1 | Brinkumer SV | |||||||||
Blumenthaler SV | 3:1 | W. Bremen III | |||||||||
FC Thun U21 | 2:2 | CS Romontois | |||||||||
FC Portalban | 1:2 | FC Fribourg | |||||||||
FC Farvagny | 2:0 | FC Echichens | |||||||||
Lafnitz II | 3:0 | Mettersdorf | |||||||||
ESV St. Michael | 2:4 | ASK Voitsberg | |||||||||
Lebring | 0:3 | Fürstenfeld | |||||||||
Frauental | 1:3 | Wildon | |||||||||
SV Ried II | 0:0 | SPG Wels II | |||||||||
Stadl-Paura | 0:6 | Union Gurten | |||||||||
Bad Gleichenb. | 3:2 | Vöcklamarkt | |||||||||
SPG Wels | 0:2 | Allerheiligen | |||||||||
Chester | 0:1 | York City | |||||||||
Bradford PA | 0:3 | Southport | |||||||||
Spennymoor Town | 5:1 | Gloucester | |||||||||
Ter Leede | 1:0 | Almere City U23 | |||||||||
Excelsior '31 | 1:3 | DVS '33 | |||||||||
Ajax Amateurs | 1:2 | FC Lisse | |||||||||
ODIN '59 | 1:2 | Sparta Nijkerk | |||||||||
HSV Hoek | 4:0 | ONS Sneek | |||||||||
Harkemase Boys | 4:3 | DOVO | |||||||||
Lokeren-Temse | 0:1 | KSK Ronse | |||||||||
Bielefeld U19 | 0:1 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
Oberhausen U19 | 2:1 | Aachen U19 | |||||||||
W. Mannheim U21 | 0:0 | FC Kirrlach | |||||||||
FC Zuzenhausen | 1:1 | VfB Gartenstadt | |||||||||
1.FC Bruchsal | 3:1 | TSV Wieblingen | |||||||||
SpVgg Neckarelz | 1:1 | TSG Weinheim | |||||||||
SV Spielberg | 3:4 | Fort. Kirchfeld | |||||||||
VfR Mannheim | 3:0 | VfB Eppingen | |||||||||
HB Köge U19 | 5:1 | Helsingör U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 0:1 | B.93 U19 | |||||||||
Holbaek B&I U19 | 1:2 | Hobro IK U19 | |||||||||
Naestved BK U19 | 0:2 | Roskilde U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 3:0 | Hellerup IK U19 | |||||||||
Akademisk U19 | 2:1 | Kolding IF U19 | |||||||||
WSG Tirol II | 3:1 | Union Innsbruck | |||||||||
Natters | 1:1 | Silz/Mötz | |||||||||
Hoogstraten VV | 4:1 | Belisia SV | |||||||||
A. Lustenau II | 1:0 | Lauterach | |||||||||
Avispa U18 | 3:1 | Vortis U18 | |||||||||
V-Varen U18 | 1:2 | Antlers U18 | |||||||||
Ventforet U18 | 0:7 | Gamba U18 | |||||||||
Júbilo U18 | 1:2 | Kyoto Sanga U18 | |||||||||
Stmk.-Sturm U18 | 0:0 | Burgenland U18 | |||||||||
AKA SV Ried U18 | 0:1 | AKA Austria U18 | |||||||||
AKA LASK U18 | 5:2 | AKA Tirol U18 | |||||||||
Brechin City | 0:2 | Annan Athletic | |||||||||
Fort William | 0:5 | Albion Rovers | |||||||||
Gala Fairydean | 1:2 | Formartine | |||||||||
FC Lerchenfeld | 3:1 | FC Allschwil | |||||||||
FC Tavannes | 1:2 | FC Liestal | |||||||||
SC Dornach | 2:2 | FC Courgenay | |||||||||
SC Binningen | 1:3 | FC Moutier | |||||||||
FC Spiez | 0:3 | FC Konolfingen | |||||||||
Lechia U19 | 3:2 | Cracovia U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 0:2 | Lubin U19 | |||||||||
Lech U19 | 0:0 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Slask U19 | 0:3 | Legia U19 | |||||||||
Sokol Kleczew | 0:0 | KP Starogard | |||||||||
Nielba | 2:1 | Grom N.S. | |||||||||
Unia Janikowo | 2:1 | Mieszko Gniezno | |||||||||
Swit Szczecin | 2:2 | Górnik Konin | |||||||||
Chemik Police | 4:0 | Gwardia Koszalin | |||||||||
Polonia Sroda | 1:1 | Jarota Jarocin | |||||||||
Swansea Uni | 3:2 | Llanelli AFC | |||||||||
STM Sports | 3:4 | Briton Ferry | |||||||||
FC Lachen | 3:1 | FC Olten | |||||||||
Blue Stars ZH | 0:2 | FC Freienbach | |||||||||
JK Welco | 2:1 | FC Elva | |||||||||
TJK Legion | 18:0 | JK Järve | |||||||||
FC Emmenbrücke | 4:3 | AS Novazzano | |||||||||
Kickers Luzern | 3:0 | FC Sarnen | |||||||||
ASV Neumarkt | 3:2 | Ettmannsdorf | |||||||||
SpVgg Pfreimd | 1:5 | TSV Kareth | |||||||||
TSV Bogen | 1:2 | Bad Kötzting | |||||||||
Tegernheim | 2:3 | BSC Woffenbach | |||||||||
SpVgg Lam | 2:1 | TSV Bad Abbach | |||||||||
VfB Straubing | 1:2 | TSV Seebach | |||||||||
Tijuana U20 | 0:1 | Veracruz U20 | |||||||||
Stumptown | 3:2 | Atlanta SC | |||||||||
Honda FC | 2:1 | Maru. Okazaki | |||||||||
FC Kufstein | 0:1 | SV Wörgl | |||||||||
FC Augsburg U17 | 3:2 | Darmstadt U17 | |||||||||
Hoffenheim U17 | 3:1 | U'haching U17 | |||||||||
FC Bayern U17 | 2:3 | Mainz 05 U17 | |||||||||
Gr. Fürth U17 | 0:1 | St. Kickers U17 | |||||||||
SC Freiburg U17 | 2:0 | Stuttgart U17 | |||||||||
SV Wehen U17 | 2:0 | Karlsruhe U17 | |||||||||
VfL Bochum U17 | 0:3 | 1.FC Köln U17 | |||||||||
Leverkusen U17 | 1:2 | B. Dortmund U17 | |||||||||
Unterrath U17 | 0:2 | M'gladbach U17 | |||||||||
Wuppertal U17 | 2:0 | Pr. Münster U17 | |||||||||
Hennef 05 U17 | 1:1 | Bielefeld U17 | |||||||||
Aachen U17 | 2:3 | Lippstadt U17 | |||||||||
SV Dellach/Gail | 1:1 | SK Treibach | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 1:1 | SVG Bleiburg | |||||||||
SV Kraig | 1:1 | VST Völkermarkt | |||||||||
SK Maria Saal | 2:2 | FC Lendorf | |||||||||
ATUS Ferlach | 1:0 | Köttmannsdorf | |||||||||
Volendam U19 | 2:2 | Willem II U19 | |||||||||
Graafschap U19 | 5:0 | Emmen U19 | |||||||||
Excelsior U19 | 4:2 | Fortuna U19 | |||||||||
Roda JC U19 | 0:2 | Zeeburgia U19 | |||||||||
Alphense B. U19 | 1:0 | Spartaan U19 | |||||||||
PEC Zwolle U19 | 5:0 | VVV U19 | |||||||||
Velez U17 | 1:2 | S. Brijeg U17 | |||||||||
Tuzla City U17 | 1:3 | Zr. Mostar U17 | |||||||||
Zvijezda 09 U17 | 3:0 | Celik U17 | |||||||||
Luzern U17 | 4:1 | FC Zürich U17 | |||||||||
FC Vaduz U18 | 1:7 | Lausanne U17 | |||||||||
BSC YB U17 | 1:2 | SO-Schweiz U18 | |||||||||
Almere City U19 | 3:2 | PSV U19 | |||||||||
Utrecht U19 | 2:2 | Sparta U19 | |||||||||
ADO U19 | 2:2 | Vitesse U19 | |||||||||
Kwun Tong | 2:2 | Kwai Tsing | |||||||||
Barmbek-U. II | 0:3 | Eintr. Lokstedt | |||||||||
Groningen U17 | 0:1 | Feyenoord U17 | |||||||||
PSV U17 | 4:2 | FC Twente U17 | |||||||||
Ajax U17 | 4:1 | ADO U17 | |||||||||
Heerenveen U17 | 0:0 | Utrecht U17 | |||||||||
Vitesse U17 | 1:1 | PEC Zwolle U17 | |||||||||
NEC U17 | 2:1 | Volendam U17 | |||||||||
AZ U17 | 2:2 | Sparta R. U17 | |||||||||
Thalgau | 1:1 | ÖTSU Hallein | |||||||||
Zell am See | 0:2 | Adnet | |||||||||
Golling | 3:2 | Bergheim | |||||||||
Eugendorf | 1:0 | Bürmoos | |||||||||
Altenmarkt | 1:2 | Straßwalchen | |||||||||
Phoenix Kisdorf | 1:1 | Lübecker SC | |||||||||
TSV Pansdorf | 1:1 | VfR Neumünster | |||||||||
FC Dornbreite | 2:0 | SV Eichede II | |||||||||
TSV Travemünde | 2:3 | SVT Neumünster | |||||||||
SVE Comet Kiel | 2:0 | TSV Klausdorf | |||||||||
FK MDK U19 | 2:0 | Banja Luka U19 | |||||||||
V. Mostar U19 | 2:3 | Zeljeznicar U19 | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 1:3 | AKA Austria U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 0:3 | AKA Tirol U16 | |||||||||
AKA WAC U16 | 6:1 | St. Pölten U16 | |||||||||
Stmk.-Sturm U16 | 4:3 | Burgenland U16 | |||||||||
ASV Dachau | 0:1 | SpVgg Landshut | |||||||||
SB Rosenheim | 5:3 | TSV Ampfing | |||||||||
St. Hauzenberg | 0:3 | TuS Holzkirchen | |||||||||
FC Unterföhring | 2:2 | FC Töging | |||||||||
SE Freising | 2:0 | Kirchheimer SC | |||||||||
Eintr. Niesky | 2:0 | Motor Wilsdruff | |||||||||
BSG Stahl Riesa | 3:2 | SG Taucha 99 | |||||||||
Pirna-Copitz | 3:1 | Neustadt/Spree | |||||||||
Großenhainer FV | 1:3 | Budissa Bautzen | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 0:2 | Einheit Kamenz | |||||||||
Melchiorshausen | 0:4 | DJK Blumenthal | |||||||||
Woltmershausen | 5:0 | SV Lemwerder | |||||||||
OSC Bremerhaven | 6:0 | SG Findorff | |||||||||
ASKÖ Oedt | 6:1 | St. Martin/M. | |||||||||
SV Grieskirchen | 2:3 | SV Bad Ischl | |||||||||
Schallerbach | 1:1 | Weißkirchen | |||||||||
St. Valentin | 3:2 | Friedburg | |||||||||
Micheldorf | 2:0 | UnionSt.Florian | |||||||||
Bischofshofen | 0:3 | Kuchl | |||||||||
FSV Stadeln | 0:3 | 1.SC Feucht | |||||||||
Jahn Forchheim | 2:0 | 1.FC H'aurach | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 1:1 | Quelle Fürth | |||||||||
Vorw. Röslau | 1:3 | SC 04 Schwabach | |||||||||
TSV Buch | 3:0 | SV Schwaig | |||||||||
1.FC Geesdorf | 0:2 | SV Euerbach-K. | |||||||||
VfL Frohnlach | 2:2 | Schwebenried | |||||||||
Lausanne U18 | 1:0 | St. Gallen U18 | |||||||||
Meiendorfer SV | 4:2 | Union Tornesch | |||||||||
TSG Backnang | 2:1 | 1.FC Heiningen | |||||||||
VfL Pfullingen | 1:0 | TSV Berg | |||||||||
Ehingen-Süd | 2:2 | Sindelfingen | |||||||||
FSV Hollenbach | 1:1 | Hofherrnweiler | |||||||||
SV Fellbach | 4:1 | FC Wangen 05 | |||||||||
SKV Rutesheim | 0:0 | TSV Essingen | |||||||||
AE Karaiskakis | 2:0 | Ap. Larisas | |||||||||
Veria NPS | 1:1 | Aspropyrgos | |||||||||
AO Trikala | 0:0 | AO Kavala | |||||||||
SSC Weißenfels | 4:2 | Sangerhausen | |||||||||
SV Dessau 05 | 3:1 | Blau-Weiß Dölau | |||||||||
FSV Barleben | 5:2 | SV Kelbra | |||||||||
Romonta Amsdorf | 2:2 | SV BW Zorbau | |||||||||
Fort. Magdeburg | 3:2 | Bitterfeld-W. | |||||||||
Haldensleber SC | 0:2 | Halle-Ammendorf | |||||||||
Tellingstedt | 5:1 | Osterrönfeld | |||||||||
Friedrichsberg | 1:1 | TSV Rantrum | |||||||||
Gettorfer SC | 0:3 | TSV Lägerdorf | |||||||||
SSV Vorsfelde | 4:1 | TSV Lamme | |||||||||
Berkum | 3:1 | Purmersteijn | |||||||||
NSC Nijkerk | 5:0 | Swift | |||||||||
SDC Putten | 3:1 | Flevo Boys | |||||||||
RKAV Volendam | 1:1 | Staphorst | |||||||||
DETO | 0:1 | VV Eemdijk | |||||||||
De Dijk | 1:1 | Buitenpost | |||||||||
HZVV Hoogeveen | 2:1 | ACV Assen | |||||||||
SV Urk | 1:1 | Genemuiden | |||||||||
SV Oss '20 | 3:2 | HSC '21 | |||||||||
FC Radolfzell | 2:2 | SC Pfullendorf | |||||||||
1.SV Mörsch | 2:4 | DJK Donauesch. | |||||||||
SV Kuppenheim | 0:0 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
FC Teningen | 0:3 | Offenburger FV | |||||||||
SV Weil | 1:4 | FC Waldkirch | |||||||||
SV Endingen | 3:2 | SC Lahr | |||||||||
Karlstad BK | 0:1 | Sollentuna FK | |||||||||
FC Forward | 3:0 | Italien GE | |||||||||
VfL Lohbrügge | 4:1 | FC Türkiye | |||||||||
TB Uphusen | 2:0 | Arm. Hannover | |||||||||
Höchst | 4:1 | Schruns | |||||||||
Admira Dornbirn | 4:2 | SV Lochau | |||||||||
FC Hard | 1:5 | FC Egg | |||||||||
Rotenburger SV | 4:2 | VSV Hedendorf | |||||||||
TuS Sulingen | 1:2 | OSV Hannover | |||||||||
Krähenwinkel | 0:4 | Ramlingen-E. | |||||||||
SG Bad Soden | 3:1 | Buch. Flieden | |||||||||
SG Ehrenberg | 0:7 | Hünfelder SV | |||||||||
OSC Vellmar | 2:2 | CSC 03 Kassel | |||||||||
Auersmacher | 0:2 | FV Eppelborn | |||||||||
SF Köllerbach | 3:5 | RW Hasborn | |||||||||
B. Neunkirchen | 2:2 | SG Mettlach | |||||||||
Scheiblingkir. | 1:1 | Ardagger | |||||||||
SC Retz | 4:0 | Mannersdorf | |||||||||
Horitschon | 2:2 | Eltendorf | |||||||||
Waldalgesheim | 0:0 | TuS Marienborn | |||||||||
Bad Kreuznach | 0:5 | SG Meisenheim | |||||||||
FSV Salmrohr | 5:1 | SV Windhagen | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
S. Diabate Mohammedan | 2:0 | |
M. Muzaffarov Mohammedan | 1:0 | |
Michael Ruhs Western United | 3:1 | |
N. Irankunda Adelaide United | 3:0 | |
N. Irankunda Adelaide United | 2:0 |