Portugal | 3:0 | Luxembourg | |||||||||
Ukraine | 2:0 | Lithuania | |||||||||
Czechia | 2:1 | England |
|
||||||||
Montenegro | 0:0 | Bulgaria | |||||||||
Andorra | 1:0 | Moldova | |||||||||
Iceland | 0:1 | France |
|
||||||||
Türkiye | 1:0 | Albania | |||||||||
Corinthians | 2:2 | Athletico-PR |
|
||||||||
Avaí FC | 0:0 | Vasco da Gama | |||||||||
Flamengo | 3:1 | Atlético-MG |
|
||||||||
Beerschot V.A. | 1:2 | KVC Westerlo | |||||||||
IF Gnistan | 5:3 | Ilves II | |||||||||
TSV Kareth | 2:1 | SV Grafenwöhr | |||||||||
VfL 07 Bremen | 4:2 | SG Findorff | |||||||||
VfL Primstal | 2:0 | RW Hasborn | |||||||||
FC Zuzenhausen | 0:1 | VfB Eppingen | |||||||||
FC Gießen II | 2:2 | FC Waldbrunn | |||||||||
SV Fellbach | 3:0 | Hofherrnweiler | |||||||||
FSV Tarforst | 5:0 | SV Mehring | |||||||||
Mülheim-Kärlich | 3:0 | SG Alfbachtal | |||||||||
TSV Grünwald | 2:0 | SB Rosenheim | |||||||||
SE Freising | 2:0 | E. Karlsfeld | |||||||||
SB Traunstein | 2:1 | TuS Holzkirchen | |||||||||
Finnentrop/Bam. | 2:2 | FSV Gerlingen | |||||||||
VfB Speldorf | 4:4 | BW Mintard | |||||||||
GW Firrel | 2:1 | SV Bevern | |||||||||
Drocht./A. II | 5:2 | VSV Hedendorf | |||||||||
1.FC Wunstorf | 2:1 | STK Eilvese | |||||||||
FSV Malchin | 3:4 AET | TSV Bützow | |||||||||
Patriotas | 1:2 | Atl. Nacional |
|
||||||||
Indep. Medellín | 3:0 | Cúcuta Dep. | |||||||||
Potros UAEM | 1:1 | Dorados Sinaloa | |||||||||
Adelaide United | 2:3 | Sydney FC | |||||||||
Khor Fakkan | 0:0 | Ittihad Kalba | |||||||||
FC Baniyas | 3:3 | Ajman Club | |||||||||
Al-Ain FC | 3:1 | Al-Nasr SC | |||||||||
El Paso | 1:1 | Bold FC | |||||||||
Llanelli AFC | 1:4 | Ammanford | |||||||||
Cefn Druids | 1:2 | Newtown | |||||||||
Stenhousemuir | 3:2 | Waterford FC | |||||||||
FC Fredericia | 3:4 AET | Silkeborg IF | |||||||||
Peñarol | 1:0 | Wanderers | |||||||||
Defensor SC | 0:0 | Liverpool FC | |||||||||
UTC | 1:1 | AD Cantolao | |||||||||
Bohemians | 2:1 | Dundalk FC | |||||||||
Cork City | 3:2 | UCD | |||||||||
Shamrock Rovers | 1:0 | Finn Harps | |||||||||
Sheriff YC | 2:1 | Killester Don. | |||||||||
Rayo Vallecano | 2:1 | CD Tenerife | |||||||||
MVV Maastricht | 0:0 | SC Cambuur | |||||||||
Kremin | 0:3 | Ingulets | |||||||||
Prykarpattya | 2:1 | MFK Metalurg | |||||||||
Pisek | 1:0 | Stechovice | |||||||||
Kolding IF | 3:1 | Nyköbing FC | |||||||||
Stomil Olsztyn | 1:1 | Nieciecza | |||||||||
Sandecja | 4:4 | Chojniczanka | |||||||||
M. Ahi Nazareth | 1:2 | Bnei Sakhnin | |||||||||
H. Ramat Gan | 0:1 | H Rishon leZion | |||||||||
H. Petah Tikva | 3:1 | Hapoel Acre | |||||||||
Ramat haSharon | 0:2 | H. Jerusalem | |||||||||
H. Ashkelon | 0:1 | H. Umm al-Fahm | |||||||||
Hoffenheim II | 2:2 | TSV Steinbach | |||||||||
FCA Walldorf | 2:2 | K. Offenbach | |||||||||
1860 Rosenheim | 1:1 | FC Memmingen | |||||||||
TSV Buchbach | 1:1 | VfR Garching | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 1:1 | Union Gurten | |||||||||
SC Kalsdorf | 1:1 | St. Anna/Aigen | |||||||||
Deutschlandsbg. | 3:4 | Allerheiligen | |||||||||
FC Gleisdorf 09 | 1:2 | Bad Gleichenb. | |||||||||
RW Essen | 0:1 | Fortuna Köln | |||||||||
Mattersburg II | 2:1 | FC Admira II | |||||||||
Bruck/L. | 1:2 | Rapid Wien II | |||||||||
Wiener Neustadt | 2:6 | Drassburg | |||||||||
Mauerwerk | 2:0 | Leobendorf | |||||||||
Wiener SC | 2:1 | SC Neusiedl/See | |||||||||
Ebreichsdorf | 0:0 | FC Marchfeld | |||||||||
Bischofshofen | 0:2 | St. Johann | |||||||||
Kuchl | 1:5 | USK Anif | |||||||||
Saalfelden | 1:1 | Seekirchen | |||||||||
FC Kufstein | 2:0 | Schwaz | |||||||||
FC Helsingör | 7:0 | Skovshoved | |||||||||
FC Biel-Bienne | 3:0 | FC Wohlen | |||||||||
Guadalupe FC | 1:0 | La U | |||||||||
Waterhouse | 2:1 | Tivoli Gardens FC | |||||||||
Bramfelder SV | 2:3 | Hamm United | |||||||||
SC Victoria | 5:3 | TuS Osdorf | |||||||||
FC Süderelbe | 2:4 | Niendorfer TSV | |||||||||
TSV Wasserburg | 5:1 | Ingolstadt II | |||||||||
FC Oberneuland | 7:0 | BTS Neustadt | |||||||||
Mannswörth | 2:3 | ASV 13 | |||||||||
St. Pölten Jun. | 3:0 | Spratzern | |||||||||
Schrems | 5:3 | SC Ortmann | |||||||||
Kremser SC | 2:1 | Zwettl | |||||||||
Rohrbach/G. | 0:1 | Kottingbrunn | |||||||||
Langenrohr | 1:1 | Ardagger | |||||||||
Kilb | 3:3 | Mannersdorf | |||||||||
Siegendorf | 3:2 | St. Margarethen | |||||||||
Deutschkreutz | 4:0 | Bad Sauerbrunn | |||||||||
Leithaprodersd. | 2:3 | Ritzing | |||||||||
Markt Allhau | 1:0 | Eltendorf | |||||||||
SPG Pregarten | 0:0 | SV Wallern | |||||||||
Edelweiß | 2:2 | SV Bad Ischl | |||||||||
Micheldorf | 0:2 | St. Martin/M. | |||||||||
Schallerbach | 1:0 | Union Perg | |||||||||
Lafnitz II | 0:0 | ASK Voitsberg | |||||||||
FC Gamlitz | 2:4 | Wildon | |||||||||
Liezen | 1:4 | Fürstenfeld | |||||||||
Bruck/Mur | 2:2 | Heiligenkreuz | |||||||||
Gnas | 1:2 | Frauental | |||||||||
Ilz | 1:1 | DSV Leoben | |||||||||
SV Spittal/Drau | 1:1 | Köttmannsdorf | |||||||||
WSG Tirol II | 1:2 | FC Volders | |||||||||
SV Innsbruck | 3:1 | SK St. Johann | |||||||||
Kundl | 0:1 | Völs | |||||||||
FC Söll | 0:3 | Silz/Mötz | |||||||||
Eugendorf | 3:0 | ÖTSU Hallein | |||||||||
FC Collex-Bossy | 1:0 | Urania Genève | |||||||||
1860 Munich | 4:3 on pens | Unterhaching |
|
||||||||
Viktoria Berlin | 3:0 | Lichtenberg 47 | |||||||||
B. Virgin | 0:4 | Bahamas | |||||||||
Sint Maarten | 2:5 | Turks-Caicos | |||||||||
Trinidad | 0:2 | Honduras | |||||||||
Haiti | 1:1 | Costa Rica | |||||||||
French Guiana | 0:0 | Grenada | |||||||||
St. Vincent | 2:2 | Suriname | |||||||||
Antigua and B. | 2:1 | Guyana | |||||||||
FC Sharri | 4:3 | KF Dardana | |||||||||
KF Lepenci | 2:4 on pens | KF Vellazeria | |||||||||
SpV Kaufbeuren | 0:1 | Garmisch | |||||||||
WH Three Towns | 3:1 | DL Chanjoy | |||||||||
Naxxar Lions FC | 3:0 | Qormi FC | |||||||||
FC Swieqi Utd. | 1:3 | Qrendi FC | |||||||||
Al-Sadd SC | 1:5 | Al-Wakrah SC | |||||||||
Al-Ahli SC | 2:0 | Umm Salal SC | |||||||||
Al-Shahania SC | 0:3 | Al-Rayyan SC | |||||||||
Israel U19 | 2:0 | Moldova U19 | |||||||||
Serbia U19 | 8:0 | Lithuania U19 | |||||||||
Spain U19 | 1:0 | Romania U19 | |||||||||
Netherlands U19 | 8:2 | Latvia U19 | |||||||||
Klub Kosova | 3:0 | Nettelnburg/A. | |||||||||
SC Hansa 11 | 0:3 | HEBC Hamburg | |||||||||
Eimsbütteler TV | 2:2 | Barmbek-U. II | |||||||||