India | 2:5 | North Korea | |||||||||
Grêmio | 2:1 | Vasco da Gama | |||||||||
Fortaleza | 2:0 | Avaí FC |
|
||||||||
CRB | 2:1 | Guarani | |||||||||
Ponte Preta | 3:2 | Oeste | |||||||||
América-MG | 0:4 | Figueirense FC | |||||||||
Atlético-GO | 2:0 | Vila Nova FC | |||||||||
Botafogo-SP | 2:3 | Brasil Pelotas | |||||||||
Zenit II | 2:1 | FK Tambov II | |||||||||
Rostov II | 2:1 | Orenburg II | |||||||||
Akhmat II | 3:0 | Krasnodar II | |||||||||
Ural | 3:2 | Ufa | |||||||||
Spartak Moscow | 1:0 | Sochi | |||||||||
Rostov | 2:1 | Orenburg | |||||||||
Astra Giurgiu | 2:2 | FC Botosani | |||||||||
CFR Cluj | 1:1 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
Banik Ostrava | 1:2 | Slovan Liberec | |||||||||
Pribram | 1:1 | Teplice | |||||||||
Viktoria Plzen | 3:1 | Sigma Olomouc | |||||||||
FC Honka | 3:0 | Helsinki IFK | |||||||||
SJK Seinäjoki | 1:0 | VPS | |||||||||
FC KTP | 0:2 | AC Kajaani | |||||||||
Ekenäs IF | 3:1 | TPV | |||||||||
TPS | 1:0 | AC Oulu | |||||||||
FC Haka | 2:0 | FF Jaro | |||||||||
MuSa | 4:0 | MYPA | |||||||||
Ilves II | 3:1 | Grankulla IFK | |||||||||
Espoon PS | 0:1 | IF Gnistan | |||||||||
Käpylän Pallo | 2:1 | FC Espoo | |||||||||
Reipas Lahti | 1:0 | VJS Vantaa | |||||||||
KJP Kouvola | 0:4 | Pallo-Kissat | |||||||||
Mikkelin | 1:1 | FC Viikingit | |||||||||
PEPO | 4:0 | HJK Klubi 04 | |||||||||
JäPS | 5:0 | Nurmijärvi | |||||||||
Dinamo Zagreb | 1:0 | HNK Rijeka | |||||||||
Arda Kardzhali | 0:0 | Botev Plovdiv | |||||||||
Ludogorets | 2:0 | Tsarsko Selo | |||||||||
Tabor Sezana | 0:2 | NK Aluminij | |||||||||
NK Maribor | 1:2 | NK Triglav | |||||||||
Hallbergmoos | 4:0 | SB Traunstein | |||||||||
Kirchheimer SC | 1:2 | St. Hauzenberg | |||||||||
E. Karlsfeld | 4:0 | SB Rosenheim | |||||||||
SpVgg Landshut | 1:3 | SV Erlbach | |||||||||
1.FC Passau | 0:1 | SE Freising | |||||||||
TSV Kastl | 3:3 | TSV Waldkirchen | |||||||||
ASV Neumarkt | 1:2 | VfB Straubing | |||||||||
SpVgg Pfreimd | 2:2 | SV Neukirchen | |||||||||
TSV Bogen | 0:4 | Ettmannsdorf | |||||||||
TSV Seebach | 1:1 | BSC Woffenbach | |||||||||
SpVgg Weiden | 1:1 | TSV Kareth | |||||||||
TV Aiglsbach | 6:0 | SV Grafenwöhr | |||||||||
Kickers Selb | 6:0 | SC Groß'lohe | |||||||||
Neudrossenfeld | 2:0 | Baiersdorfer SV | |||||||||
Quelle Fürth | 1:0 | Jahn Forchheim | |||||||||
SV Memmelsdorf | 4:4 | FT Schweinfurt | |||||||||
SV Friesen | 1:1 | 1.FC Geesdorf | |||||||||
TuS Röllbach | 1:4 | Unterpleichfeld | |||||||||
Alem. Haibach | 1:1 | SV Vatan Spor | |||||||||
Alianza Atl. | 2:0 | Atlético Grau | |||||||||
D.C. United | 2:2 | New England | |||||||||
Houston | 1:3 | LAFC | |||||||||
Los Angeles | 1:3 | San Jose | |||||||||
Atlético Huila | 3:2 | CD La Equidad | |||||||||
Iwate Grulla M. | 0:3 | Fujieda MYFC | |||||||||
SC Sagamihara | 3:3 | FC Tokyo Res. | |||||||||
MinebeaMitsumi | 0:2 | Verspah Oita | |||||||||
Aomori Yama. HS | 3:1 | RKU Kashiwa HS | |||||||||
S-Pulse U18 | 1:1 | Urawa Reds U18 | |||||||||
Sanfrecce U18 | 4:5 | Vissel U18 | |||||||||
Hig. Fukuoka HS | 4:2 | Cerezo U18 | |||||||||
Avispa U18 | 2:2 | Kyoto Sanga | |||||||||
Toho Titanium | 1:0 | Vertfee Yaita | |||||||||
Tokyo 23 | 0:0 | Tsukuba FC | |||||||||
Asuka FC | 2:0 | Basara Hyogo | |||||||||
ÍBV | 1:2 | Hafnarfjördur | |||||||||
Hatsukaichi | 2:3 | IPU FC | |||||||||
Harada Steel | 0:1 | NTN Okayama | |||||||||
Bel. Ros. Iwami | 0:1 | Mits. Mizushima | |||||||||
SRC Hiroshima | 3:0 | B. Shimonoseki | |||||||||
FBIJ Hiroshima | 2:2 | ENEOS Mizushima | |||||||||
Torpedo Minsk | 1:2 | Gomel | |||||||||
Neman Grodno | 0:0 | FK Slutsk | |||||||||
BATE Borisov | 4:1 | Torpedo Zhodino | |||||||||
Real Monarchs | 5:0 | Tacoma Defiance | |||||||||
Hartford | 2:1 | Indy Eleven | |||||||||
NY Red Bulls II | 8:1 | ATL UTD 2 | |||||||||
Incheon Utd. | 0:2 | FC Seoul | |||||||||
Jeju United | 1:1 | Pohang Steelers | |||||||||
JDFS Alberts | 0:1 | Caramba | |||||||||
Piast Gliwice | 1:3 | Lechia Gdansk | |||||||||
Gyeongju KHNP | 3:1 | Changwon FC | |||||||||
Suwon FC | 0:1 | Busan IPark | |||||||||
FC Anyang | 4:1 | Asan Mugunghwa | |||||||||
Guaraní | 1:3 | River Plate | |||||||||
CD Santaní | 0:2 | Cerro Porteño | |||||||||
CA Cerro | 0:2 | Liverpool FC | |||||||||
Cerro Largo | 3:0 | Racing Club | |||||||||
Juventud | 2:2 | Danubio FC | |||||||||
Nacional | 1:2 | Defensor SC | |||||||||
Maardu LM | 12:0 | Warrior Valga | |||||||||
Pohja-Sakala | 5:2 AET | Pärnu JK | |||||||||
Rakvere Tarvas | 0:3 | JK Järve | |||||||||
JK Volta | 18:0 | Vikings FC | |||||||||
César Vallejo | 1:1 | Dep. Binacional | |||||||||
Sport. Cristal | 3:0 | Sport Huancayo | |||||||||
UTC | 0:2 | U. San Martín | |||||||||
FC Chanthabouly | 9:0 | Viengchanh FC | |||||||||
Lao Police Club | 2:1 | Master 7 | |||||||||
Quest United | 6:5 on pens | Vientiane FT | |||||||||
Ayeyawady Utd. | 1:0 | Dagon Star Utd. | |||||||||
S. Myanmar FC | 0:1 | Rakhine United | |||||||||
Magwe FC | 1:1 | Yadanarbon FC | |||||||||
Chiangrai Utd. | 1:0 | Chainat FC | |||||||||
Swat Cat | 3:3 | Ratchaburi FC | |||||||||
Port FC | 2:2 | Chonburi FC | |||||||||
Samut Prakan C. | 0:3 | PTT Rayong | |||||||||
Udon Thani FC | 1:0 | Kasetsart FC | |||||||||
Navy FC | 1:0 | Ubon United | |||||||||
Sisaket FC | 3:0 | Customs Utd. | |||||||||
Air Force | 1:1 | Lampang FC | |||||||||
KDA FC | 4:2 | Perak | |||||||||
Perak II | 1:1 | FELDA United | |||||||||
Selangor FC | 3:0 | PJ City FC | |||||||||
Kuala Lumpur | 0:4 | Johor DT | |||||||||
Cobh Ramblers | 2:1 | Athlone Town | |||||||||
Longford Town | 2:1 | Drogheda United | |||||||||
Sligo Rovers | 0:0 | Waterford FC | |||||||||
Albirex N. (S) | 1:2 | Hougang Utd. | |||||||||
Young Lions | 0:1 | DPMM FC | |||||||||
CD Everton | 1:0 | O'Higgins | |||||||||
Union Española | 0:0 | Valdivia | |||||||||
Rosenborg | 5:1 | Viking | |||||||||
Bodø/Glimt | 5:1 | Ranheim | |||||||||
QD FC | 0:0 | SX Chang'an At. | |||||||||
HLJ Ice City | 1:1 | ZJ FC | |||||||||
BJ Chengfeng | 0:2 | WH Yangtze | |||||||||
TJ Tianhai | 2:2 | SZ FC | |||||||||
Jiangsu FC | 0:3 | SH Port | |||||||||
Egersund | 5:0 | Brattvåg | |||||||||
Kvik Halden | 7:1 | Hødd | |||||||||
Nardo FK | 4:0 | Moss | |||||||||
Sola FK | 1:2 | Fredrikstad | |||||||||
Falkenbergs FF | 1:1 | IFK Göteborg | |||||||||
AIK | 3:0 | Elfsborg | |||||||||
AFC Eskilstuna | 3:1 | Kalmar FF | |||||||||
Örgryte | 2:0 | Östers IF | |||||||||
Trelleborg | 1:2 | Syrianska FC | |||||||||
IK Frej Täby | 1:2 | Mjällby AIF | |||||||||
Brage | 3:1 | Brommapojkarna | |||||||||
Zhetysu | 4:0 | Irtysh | |||||||||
Aktobe | 2:2 | Shakhter K. | |||||||||
HFX Wanderers | 0:1 | Cavalry FC | |||||||||
VfR Garching | 1:3 | Nuremberg II | |||||||||
1865 Dachau | 2:1 | Türk. Augsburg | |||||||||
SV Pullach | 2:1 | Kirchanschöring | |||||||||
SpVgg Hankofen | 0:2 | FC Ismaning | |||||||||
TSV Kottern | 0:1 | TSV Wasserburg | |||||||||
FC Deisenhofen | 1:0 | Nördlingen | |||||||||
Schwaben Augsb. | 0:3 | FC Pipinsried | |||||||||
Ammerthal | 2:1 | DJK Don Bosco | |||||||||
ATSV Erlangen | 2:0 | Bayern Hof | |||||||||
ASV Cham | 0:2 | Eltersdorf | |||||||||
Naftan | 2:4 | Orsha | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 4:0 | Slonim | |||||||||
FK Lida | 0:1 | Belshina | |||||||||
Krumkachi | 3:3 | DYuSSh-2 | |||||||||
Rukh | 1:0 | Volna Pinsk | |||||||||
Mikashevichi | 3:1 | FK Smorgon | |||||||||
FK Baranovichi | 1:3 | Svetlogorsk | |||||||||
United City | 12:0 | Phil. Air Force | |||||||||
Stallion Laguna | 0:1 | Kaya-Iloilo | |||||||||
Villa Teresa | 1:1 | Central | |||||||||
Rentistas | 1:2 | Sud América | |||||||||
Cerrito | 2:0 | CA Atenas | |||||||||
Tacuarembó | 0:0 | Maldonado | |||||||||
Villa Española | 1:0 | Albion FC | |||||||||
Dep. Cuenca | 3:1 | Mushuc Runa SC | |||||||||
Fuerza Amarilla | 1:4 | CS Emelec | |||||||||
Da Nang FC | 1:1 | Hai Phong FC | |||||||||
Quang Ninh FC | 3:0 | HAGL FC | |||||||||
Ha Noi FC | 2:2 | Khanh Hoa FC | |||||||||
Ilbirs Bishkek | 1:3 | Alay Osh | |||||||||
Illertissen II | 0:1 | TuS Geretsried | |||||||||
VfB Durach | 3:1 | SV Egg | |||||||||
VfR Neuburg/D. | 3:1 | SV Mering | |||||||||
Garmisch | 2:2 | SC Olching | |||||||||
FC Ehekirchen | 0:2 | Memmingen II | |||||||||
PSM Makassar | 2:1 | Bhayangkara FC | |||||||||
PSS Sleman | 2:1 | Persebaya |
|
||||||||
RANS FC | 4:0 | PSPS Riau | |||||||||
Persipal BU | 2:1 | Bandung United | |||||||||
Sriwijaya FC | 0:2 | Persita | |||||||||
PSCS | 0:0 | PSMS | |||||||||
PSGC | 2:3 | Persiraja | |||||||||
Perserang | 2:0 | Persibat | |||||||||
YC Helanshan | 4:0 | IM Caoshangfei | |||||||||
QD Hainiu | 2:0 | JL Baijia | |||||||||
YB Beiguo | 2:1 | QD Red Lions | |||||||||
XA Wolves | 0:0 | YC Elk Sea | |||||||||
LN Tieren | 3:1 | BD Yingli ETS | |||||||||
DL Chanjoy | 0:2 | ZB Cuju | |||||||||
SZ Peng City | 3:1 | HB Istar | |||||||||
GX PG Haliao | 1:0 | SZ Dongwu | |||||||||
LS UCI | 2:0 | HZ Qiantang | |||||||||
HN Billows | 0:2 | JX Lushan | |||||||||
SX KQ Yuejia | 0:2 | SZ Pengcheng | |||||||||
KS FC | 2:1 | KM Z.H. Shipman | |||||||||
FJ Tianxin | 4:2 | NJ Shaye | |||||||||
Breitenfelde | 0:2 | Nordmark Satrup | |||||||||
Husumer SV | 1:4 | TSB Flensburg | |||||||||
Oldenburger SV | 1:0 | Phönix Lübeck | |||||||||
Hohenwestedt | 2:5 AET | Heider SV | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match