Bologna | 4:1 | Parma | |||||||||
Inter | 2:0 | Chievo Verona | |||||||||
Athletico-PR | 1:0 | EC Bahia |
|
||||||||
Avaí FC | 0:0 | CSA | |||||||||
Fortaleza | 0:1 | São Paulo |
|
||||||||
Sittard U21 | 0:2 | Willem II U21 | |||||||||
Besiktas | 2:1 | Alanyaspor | |||||||||
FCV Farul | 3:0 | Astra Giurgiu | |||||||||
Heerenveen U21 | 1:4 | Roda JC U21 | |||||||||
NAC Breda U21 | 1:0 | Graafschap U21 | |||||||||
St. Mirren | 2:0 | Hamilton Acad. | |||||||||
OB Reserves | 4:1 | EFB Reserves | |||||||||
FCM Reserves | 4:2 | SE Reserves | |||||||||
Hobro Reserves | 0:1 | SIF Reserves | |||||||||
Bröndby IF | 2:0 | Nordsjaelland | |||||||||
Real Nis U17 | 1:2 | Čukarički U17 | |||||||||
FC KTP | 3:1 | Ekenäs IF | |||||||||
KuFu-98 | 6:0 | Kajaanin Haka | |||||||||
Arka Gdynia | 3:1 | Wisla Kraków | |||||||||
Vitosha | 0:1 | Dunav | |||||||||
Vélez Sarsfield | 0:0 | Boca Juniors |
|
||||||||
D.C. United | 1:0 | Kansas City | |||||||||
Club Blooming | 3:2 | Oriente P. | |||||||||
Ittihad Tanger | 0:2 | OC Safi | |||||||||
Union II | 1:1 | ATL UTD 2 | |||||||||
El Paso | 2:2 | New Mexico Utd. | |||||||||
Ventura County | 0:3 | Fresno | |||||||||
Tormenta FC | 3:2 | Toronto FC II | |||||||||
Al-Ahed | 2:1 | Malkiya Club | |||||||||
Al-Suwaiq | 2:1 | Qadsia SC | |||||||||
CD Capiatá | 1:1 | CS San Lorenzo | |||||||||
JK Tabasalu | 2:3 | Nomme United | |||||||||
Sport. Cristal | 4:0 | U. San Martín | |||||||||
U. de Chile | 1:1 | Coquimbo Unido | |||||||||
Málaga CF | 3:0 | Real Oviedo | |||||||||
Chaika Pes. | 3:1 | Chernomorets N. | |||||||||
Olomouc B | 7:0 | Banik Ostrava B | |||||||||
Sparta Prague B | 1:0 | Bohemians B | |||||||||
Ml. Boleslav B | 2:2 | Hr. Kralove B | |||||||||
Slavia Prague B | 5:1 | Jablonec B | |||||||||
Pribram B | 4:0 | Teplice B | |||||||||
Zlin B | 2:2 | Trinec B | |||||||||
C. Budejovice B | 1:3 | Dukla Prague B | |||||||||
Strømsgodset | 0:0 | Viking | |||||||||
FK Senja | 5:0 | Odd II | |||||||||
Norrköping | 1:2 | IFK Göteborg | |||||||||
Southampton U21 | 2:1 | Newcastle U21 | |||||||||
Hapoel Marmorek | 1:2 | Ramat haSharon | |||||||||
M. Ahi Nazareth | 3:4 | Hapoel Bnei Lod | |||||||||
Hapoel Acre | 4:0 | Hapoel Ikhsal | |||||||||
H. Petah Tikva | 0:0 | H Rishon leZion | |||||||||
Hapoel Hadera | 2:0 | Maccabi Haifa | |||||||||
FC Motagua | 2:0 | Marathón | |||||||||
Saprissa | 1:1 | AD San Carlos | |||||||||
FCV Farul U19 | 5:0 | CSU Craiova U19 | |||||||||
Uni Cluj U19 | 1:2 | Dinamo U19 | |||||||||
GMG Kastamonu | 1:1 AET | Sariyer | |||||||||
Karagümrük | 2:1 | Sanliurfaspor | |||||||||
Manisa FK | 1:2 AET | Tuzlaspor | |||||||||
Samsunspor | 0:0 | Sakaryaspor | |||||||||
CS Emelec | 0:1 | Barcelona SC | |||||||||
Valmiera | 1:0 | Riga | |||||||||
Gibraltar Utd. | 2:0 | Glacis United | |||||||||
Urartu II | 1:0 | Pyunik II | |||||||||
FC Sevan | 1:6 | FC Yerevan | |||||||||
Ararat-Arm. II | 3:0 | Lokomotiv | |||||||||
Alashkert II | 3:1 | Banants III | |||||||||
Shirak II | 2:1 | Ararat II | |||||||||
Erebuni Erewan | 0:3 | Gandzasar II | |||||||||
Skála | 0:1 | KÍ Klaksvík | |||||||||
Víkingur | 1:1 | EB/Streymur | |||||||||
Gombe United | 1:0 | Ifeanyi Ubah | |||||||||
Italy U17 | 1:0 | Portugal U17 | |||||||||
Hungary U17 | 5:6 on pens | Spain U17 | |||||||||
Fiorentina U19 | 2:2 | Palermo U19 | |||||||||
Portmore United | 1:0 | Real Hope FA | |||||||||
Waterhouse | 2:2 | AS Capoise | |||||||||
CD América | 1:2 | Millonarios |
|
||||||||
Junior FC | 0:0 | Atl. Nacional |
|
||||||||
CD Cruz Azul | 1:0 | América |
|
||||||||
Monterrey | 1:0 | Necaxa | |||||||||
Forest Green | 1:1 | Tranmere Rovers | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Rui Fonte Paços Ferreira | 2:0 | |
Nicklas Maripuu Vasalunds IF | 2:1 | |
Chinonso Offor Arda Kardzhali | 1:0 | |
D. Karlberg Vasalunds IF | 1:1 | |
Omar Khattab Torns IF | 1:0 |