To use this site, please enable Javascript.

Matches Aug 23, 2020

Final Paris SG Paris Saint-Germain 0:1 Bayern Munich FC Bayern
matchday 5 Internacional Sport Club Internacional 1:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
  Goiás EC Goiás Esporte Clube 2:0 Atlético Clube Goianiense Atlético-GO
  Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 1:1 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
  Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 2:1 Santos FC Santos FC
  RB Bragantino Red Bull Bragantino 1:2 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
  Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 0:0 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
  CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:2 Esporte Clube Vitória EC Vitória
  Paraná Paraná Clube 0:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
  Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 1:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Group A Paysandu SC Paysandu Sport Club (PA) 1:0 Treze Futebol Clube (PB) Treze FC
  Botafogo Botafogo Futebol Clube (PB) 1:2 Santa Cruz Futebol Clube (PE) Santa Cruz
Group B Ituano Ituano Futebol Clube (SP) 1:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
  Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 1:1 Ypiranga Futebol Clube (RS) Ypiranga-RS
matchday 1 Monaco AS Monaco 2:2 Stade Reims Stade Reims
  FC Lorient FC Lorient 3:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 4:0 Stade Brest 29 Stade Brest 29
  OGC Nice OGC Nice 2:1 RC Lens Lens
matchday 4 Ufa FK Ufa 0:1 FK Rostov Rostov
  Spartak Moscow Spartak Moscow 2:1 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
matchday 1 ACSM Poli Iași ACSM Politehnica Iași 1:0 AFC Chindia Targoviste Chindia
  Ac. Clinceni Academica Clinceni 1:2 CFR Cluj CFR Cluj
matchday 5 Aberdeen FC Aberdeen FC 2:1 Livingston FC Livingston FC
  St. Johnstone St. Johnstone FC 0:1 Hibernian FC Hibernian FC
matchday 1 Ingulets Ingulets Petrove 1:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  Vorskla Poltava Vorskla Poltava 5:2 Rukh Lviv Rukh Lviv
matchday 3 Standard Liège Standard Liège 0:0 KRC Genk KRC Genk
  Club Brugge Club Brugge KV 0:1 Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
matchday 1 KVC Westerlo KVC Westerlo 0:0 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  MFK Karvina MFK Karvina 0:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 0:6 SK Slavia Prague Slavia Prague
  FK Jablonec FK Jablonec 1:0 FK Pardubice FK Pardubice
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 4:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
matchday 5 Radnicki N U17 FK Radnicki Nis U17 0:4 Red Star Belgrade U17 Red Star U17
  Cukaricki U19 FK Cukaricki U19 5:0 FK Radnicki Belgrad U19 Rad Belgrad U19
  OFK Beograd U19 OFK Beograd U19 1:1 FK IMT Belgrad U19 IMT Belgrad U19
  Radn. Nis U19 FK Radnicki Nis U19 1:3 Red Star Belgrade U19 Red Star U19
  Brodarac U19 FK Brodarac Belgrad U19 1:0 FK Rad U19 Rad U19
  Napredak FK Napredak Krusevac 0:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Macva FK Macva Sabac 1:1 FK Novi Pazar Novi Pazar
  Vozdovac FK Vozdovac 1:1 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Mladost FK Mladost Lucani 1:0 FK Rad Rad
matchday 2 NK Osijek NK Osijek 1:2 HNK Hajduk Split Hajduk Split
matchday 10 Helsinki IFK Helsinki IFK 0:1 FC Haka FC Haka
  FF Jaro FF Jaro 5:2 Musan Salama MuSa
matchday 14 GBK Gamlakarleby Bollklubb 2:3 SC Kufu-98 SC Kufu-98
matchday 6 SJK U19 SJK Seinäjoki U19 4:0 Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
matchday 0 Toukolan Teräs Toukolan Teräs 2:00 PM Atlantis FC II Atlantis FC II
matchday 1 Wisla Plock Wisla Plock 1:1 Stal Mielec Stal Mielec
  Warta Poznan Warta Poznan 0:1 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 4:2 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
matchday 3 Levski Sofia Levski Sofia 0:1 Tsarsko Selo Sofia Tsarsko Selo
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 3:3 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe
matchday 4 Minyor Pernik PFC Minyor Pernik 2:1 Neftochimik Burgas Neftochimik
  Dob. Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich 2:0 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
  Strumska Slava Strumska Slava 4:2 Yantra Gabrovo Yantra
  Litex Lovech PFC Litex Lovech 1:1 FC Sportist Svoge FC Sportist
  FC Pirin FC Pirin Blagoevgrad 4:1 FC Sozopol FC Sozopol
matchday 1 NK Maribor NK Maribor 3:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 3:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 1:1 US Hostert US Hostert
matchday 2 Újpest FC Újpest FC 1:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
Qualifying Round SC Syrau 1919 SC Syrau 1919 1:3 AET SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Trebendorf SV Fortuna Trebendorf 0:2 Hartmannsdorfer SV Empor HSV Empor
  C. Schneeberg Concordia Schneeberg 0:5 Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  SV Bannewitz SV Bannewitz 6:7 on pens FV Dresden 06 Laubegast FV Dresden 06
  Radefelder SV Radefelder SV 2:0 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  SVW Auerswalde SV Wacker Auerswalde 0:3 BSC Freiberg BSC Freiberg
  Reinsdorf-Vielau SpVgg Reinsdorf-Vielau 0:2 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
matchday 1 Hilalspor Hilalspor Berlin 4:1 1.FC Wilmersdorf FC Wilmersdorf
  SCC Berlin SC Charlottenburg 3:3 Berliner SC Berliner SC
  Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:3 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 1:3 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
  1.FC Novi Pazar 1.FC Novi Pazar 95 0:0 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
  SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 3:0 Frohnauer SC Frohnauer SC
  Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 0:5 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:4 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
  FC Auggen FC Auggen 3:1 SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  Kehler FV Kehler FV 07 3:0 Offenburger FV Offenburger FV
  SV Bühlertal SV Bühlertal 1:2 FC Teningen FC Teningen
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 2:1 FC 08 Villingen II FC 08 Villingen II
  FC Denzlingen FC Denzlingen 2:5 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  FC Radolfzell FC Radolfzell 1:0 SV Weil 1910 SV Weil
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 1:2 SC Durbachtal SC Durbachtal
  SV Endingen SV Endingen 0:5 FC Waldkirch FC Waldkirch
First Round FSV Kritzmow FSV Kritzmow 0:4 Dynamo Schwerin Dyn. Schwerin
  SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 5:4 AET FSV Malchin FSV Malchin
  TSVE Tessin TSV Einheit Tessin 5:0 PSV Ribnitz-Damgarten PSV Ribnitz-D.
  PSV Rostock PSV Rostock 0:9 FSV Bentwisch FSV Bentwisch
  SV Sturmvogel SV Sturmvogel Völschow 0:2 TSV 1860 Stralsund TSV Stralsund
  SV Hafen Rostock SV Hafen Rostock 5:6 on pens Hagenower SV Hagenower SV
  Eintracht LWL Eintracht Ludwigslust 1:2 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  SV Jördenstorf SV Jördenstorf 9:0 Neumühler SV Neumühler SV
  FC Landhagen FC Landhagen 4:3 SV Barth SV Barth
  BW Neukloster Vfl Blau-Weiß Neukloster 1:3 SG Groß Stieten SG Groß Stieten
  TSG Gadebusch TSG Gadebusch 1:4 Rehnaer SV Rehnaer SV
  Lübzer SV Lübzer SV 0:3 SG 03 Ludwigslust/Grabow Ludwigslust/G.
Final BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 1:4 TSV Havelse TSV Havelse
matchday 6 Atlas Atlas Guadalajara 1:0 Querétaro FC Querétaro FC
  Tigres UANL Tigres UANL 1:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
  América CF América 1:3 CF Monterrey Monterrey
matchday 4 Los Angeles FC Los Angeles FC 0:2 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Atlanta United Atlanta United FC 2:0 Nashville SC Nashville SC
  Inter Miami CF Inter Miami CF 3:2 Orlando City SC Orlando City SC
  Colorado Colorado Rapids 1:4 Real Salt Lake City Salt Lake
matchday 3 Michigan Stars Michigan Stars FC 0:0 Detroit City FC Detroit City
matchday 12 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:0 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 3:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Kashima Antlers Kashima Antlers 1:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 2:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:2 Vissel Kobe Vissel Kobe
  Oita Trinita Oita Trinita 0:0 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  FC Tokyo FC Tokyo 3:0 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
matchday 14 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 3:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Tochigi SC Tochigi SC 0:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Albirex Niigata Albirex Niigata 1:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 6:0 Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2:2 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:2 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:1 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Mito HollyHock Mito HollyHock 2:3 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
matchday 11 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 2:4 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  FC Imabari FC Imabari 0:3 Kataller Toyama Kataller Toyama
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 1:1 Gainare Tottori Gainare Tottori
matchday 2 FC Osaka FC Osaka 1:0 MIO Biwako Shiga MIO B. Shiga
  Suzuka PG Suzuka Point Getters 1:2 Matsue City Matsue City
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 1:1 Honda Lock Honda Lock
  Verspah Oita Verspah Oita 4:1 Iwaki FC Iwaki FC
matchday 1 Norbr. Hokkaido Norbritz Hokkaido 11:1 Hokushukai Iwamizawa Hoku. Iwamizawa
  Shintoku FC Shintoku FC 0:6 Nippon Steel Muroran Ni.St. Muroran
  H. Tokachi SE Hokkaido Tokachi Sky Earth 4:0 Sapporo Univ. Goal Plunderers Sapporo Uni. GP
  Sapporo FC Sapporo FC 7:0 Nippon Express FC Nippon Express
matchday 7 Bandits Iwaki Bandits Iwaki 0:3 FC La Universidad de Sendai Univ. de Sendai
matchday 3 Fuji Club 2003 Fuji Univ. Club 2003 1:9 Blancdieu Hirosaki Blanc. Hirosaki
  Prim. Fukushima Primeiro Fukushima 1:2 Ganju Iwate Ganju Iwate
  Ni.St. Kamaishi Nippon Steel Kamaishi 2:3 Sendai University FC Sendai Univ. FC
  Omiya SC Omiya SC (Morioka) 6:1 Saruta Industries FC Saruta FC
matchday 2 Hokuriku FC Hokuriku University FC 2:4 Toyama Shinjo Club Toyama Shinjo
  Artista Asama Artista Asama 3:1 Niigata Univ. of Health & Welfare FC Niigata UH&W FC
  Fukui Utd. Fukui United 6:1 Niigata Univ. of Management '05 Kamo '05 Kamo FC
  Hokuriku Fut. Hokuriku University FC Futures (-2020) 2:0 Libertas Chikuma Liber. Chikuma
  Ante. Shiojiri Antelope Shiojiri 0:0 Nagaoka Billboard Nagaoka Bil.
  '09 Keidai FC Niigata Univ. of Management '09 Keidai 2:0 Matsumoto Univ. FC Matsucelona FC Matsucelona
  Nagaoka Est. Nagaoka Estilo 2:1 College of Upward Players in Soccer Seiro CUPS Seiro
matchday 1 Takasago Min. Takasago Mineiro 1:2 Kyoto Shiko SC (1994) Kyoto Shiko SC
  KanDai Club '10 Kansai Univ. Club 2010 2:0 Easy Akashi Easy Akashi
  Cen.Cuo. Harima Cento Cuore Harima 2:1 Kansai University FC 2008 Kansai Uni '08
  Porv. Asuka Porvenir Asuka 3:1 Ococias Kyoto Ococias Kyoto
  Laran. Kyoto Laranja Kyoto 2:2 Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
matchday 13 Vestri Vestri Ísafjördur 3:3 UMF Víkingur Ólafsvík Víkingur Ó.
  Leiknir Leiknir Reykjavík 1:2 Thróttur Reykjavík Thróttur
matchday 4 Rockdale City Suns Rockdale City Suns 1:0 Blacktown City Demons Blacktown City
  APIA Leichhardt APIA Leichhardt Tigers 0:1 Sydney FC U21 Sydney FC U21
  Wolves FC Wollongong Wolves FC 4:1 Northbridge FC Bulls Northbridge FC
  S. Brijeg U17 NK Siroki Brijeg U17 1:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
  Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 1:2 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
matchday 3 Hadzici U19 FK Radnik Hadzici U19 3:1 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
  Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 1:1 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
matchday 5 FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 1:1 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  FK Tuzla City FK Tuzla City 3:2 FK Olimpik Sarajevo FK Olimpik
  FK Sarajevo FK Sarajevo 1:1 FK Velez Mostar Velez Mostar
matchday 3 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 2:1 FK Gorazde FK Gorazde
matchday 22 Slavia Slavia Mozyr 1:1 FK Vitebsk Vitebsk
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:1 FK Minsk FK Minsk
  Neman Grodno Neman Grodno 0:2 BATE Borisov BATE Borisov
matchday 21 Harras Hodoud Harras El Hodoud 2:2 Ismaily SC Ismaily
  Wadi Degla Wadi Degla FC 0:0 Ittihad Alexandria El Ittihad
matchday 24 FAR Rabat FAR Rabat 1:1 Mouloudia d'Oujda Mouloudia
matchday 21 JS Kairouan JS Kairouanaise 0:0 US Monastir US Monastir
  US Tataouine US Tataouine 1:1 CS Chebba CS Chebba
First Round Gornik Polk. Gornik Polkowice 0:5 Arka Gdynia Arka Gdynia
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 0:4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
matchday 17 Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 2:1 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
  Seongnam FC Seongnam FC 1:2 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
matchday 3 NK Smartno 1928 NK Smartno 1928 1:2 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
matchday 9 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 2:2 Saint Louis FC St. Louis FC
  Legion FC Birmingham Legion FC 2:2 Memphis 901 FC Memphis 901
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 2:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
  Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 0:0 El Paso Locomotive FC El Paso
  Kansas City II Sporting Kansas City II 3:0 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 2:3 Austin Bold FC Bold FC
  San Antonio FC San Antonio FC 2:0 FC Tulsa Tulsa
  LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 1:2 Orange County SC Orange County
  Real Monarchs Real Monarchs SLC postponed New Mexico United New Mexico Utd.
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC 1:3 Reno 1868 FC Reno FC
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 3:3 Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 2:1 Portland Timbers 2 Timbers 2
matchday 16 Suwon FC Suwon FC 2:0 Seoul E-Land Seoul E-Land
  Jeju United Jeju United 3:1 Ansan Greeners Ansan Greeners
matchday 6 Greenville Greenville Triumph SC 1:0 Fort Lauderdale CF Fort Lauderdale
  Forward Madison Forward Madison FC 3:1 Orlando City B Orlando City B
matchday 15 River Plate River Plate Asunción 1:2 Club Libertad Asunción Libertad
  Luqueño Sportivo Luqueño 4:1 Club General Díaz de Luque General Diaz
matchday 7 CA Fénix CA Fénix 5:0 Defensor Sporting Club Defensor
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 1:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
  Mvd City Torque Montevideo City Torque 2:0 Club Atlético Boston River Boston River
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 0:0 Club Nacional Nacional
  Wanderers Montevideo Wanderers 1:0 Cerro Largo FC Cerro Largo
matchday 9 Tammeka U17 Jalgpallikool Tammeka U17 7:0 FC Flora Tallinn U17 FC Flora U17
matchday 18 TJK Legion Tallinn JK Legion 1:3 FC Flora Tallinn FC Flora
matchday 19 Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 11:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 1:2 Maardu Linnameeskond Maardu LM
  Nomme United FC Nomme United 0:3 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
  JK Tabasalu JK Tabasalu 2:0 Viimsi JK Viimsi JK
  Keila JK Keila JK 3:4 Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
  Paide U21 Paide Linnameeskond U21 4:1 Tartu JK Welco JK Welco
matchday 27 JK Welco Tartu JK Welco 4:1 Kalju FC U21 Kalju FC U21
matchday 9 Waterford FC Waterford FC 2:3 Finn Harps Finn Harps
  Vientiane FT Vientiane FT 0:1 Viengchanh FC Viengchanh FC
  Lao Police Club Lao Police Club 1:5 Ezra FC Ezra FC
matchday 10 Yadanarbon FC Yadanarbon FC 4:0 FC ISPE FC ISPE
  Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 4:0 Rakhine United FC Rakhine Utd.
matchday 3 Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 3:1 Inter Cherkessk I. Cherkessk
  Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 4:1 Anzhi Makhachkala Anzhi
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:0 FK Makhachkala Makhachkala
  SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 1:2 Dinamo Stavropol Din. Stavropol
  Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 3:2 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
  Forte Taganrog Forte Taganrog 0:2 Kuban Krasnodar Kuban
  Kuban Holding Kuban Holding Pavlovskaya 1:1 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
  FK Essentuki FK Essentuki 1:2 Biolog Novokubansk Biolog
  Novosibirsk FK Novosibirsk 1:1 FK Tyumen Tyumen
  FK Orenburg 2 FK Orenburg 2 1:3 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
  Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul 1:1 Zvezda Perm Zvezda Perm
  Lada Togliatti Lada Togliatti 1:4 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
  Nosta Nosta Novotroitsk 3:1 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
  Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 1:0 Krylya Sovetov 2 Samara KS 2 Samara
  Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 4:0 FK Kolomna Kolomna
  Chita FK Chita 1:3 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 1:2 Rodina Moscow Rodina Moscow
  Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 1:0 Torpedo Vladimir Torpedo Vlad.
  FC Tver FC Tver 2:0 FK Smolensk Smolensk
  Murom FK Murom 1:2 Dynamo 2 Moscow Dynamo 2
  Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal Tula 1:0 FK Kaluga FK Kaluga
  Khimki 2 FK Khimki 2 1:2 Sokol Saratov Sokol Saratov
  Strogino Moscow Strogino Moscow 1:0 Saturn Ramenskoe Saturn
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 1:2 Salyut Belgorod Salyut Belgorod
  FC Krasniy FC Krasniy Smolensk 1:1 Znamya Noginsk Znamya Noginsk
  Kvant Obninsk Kvant Obninsk 2:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
  FK Ryazan FK Ryazan 3:0 Fakel-M Voronezh Fakel-M
matchday 1 Admira Praha FK Admira Praha 3:1 SK Slavia Prague B Slavia Prague B
  Hr. Kralove B FC Hradec Kralove B 0:1 FK Mlada Boleslav B Ml. Boleslav B
  Chlumec n/Cidl. FK Chlumec nad Cidlinou 3:1 FK Jablonec B FK Jablonec B
  Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 1:2 1.FK Pribram B 1.FK Pribram B
  SK Zapy SK Zapy 3:2 FK Dukla Prague B Dukla B
  Sokol Brozany SK Sokol Brozany 3:1 FK Teplice B FK Teplice B
  SK Rakovnik SK Rakovnik 1:3 FC Viktoria Plzen B Vik. Plzen B
matchday 3 SK Unicov SK Unicov 7:1 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
  FC Zlin B FC Zlin B 1:1 SK Hanacka Slavia Kromeriz HS Kromeriz
  Uhersky Brod ČSK Uherský Brod 1:1 SK Sigma Olomouc B Olomouc B
matchday 1 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 1:3 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
matchday 7 Brattvag IL Brattvag IL 1:1 Kjelsas IL Kjelsas IL
  Florö SK Florö SK 6:1 Eidsvold Turn Fotball Eidsvold Turn
  Moss FK Moss FK 1:1 Tromsdalen UIL Tromsdalen
  Kvik Halden Kvik Halden 2:1 IL Hödd IL Hödd
  Fredrikstad Fredrikstad FK 5:0 FK Senja FK Senja
  Vålerenga II Vålerenga Fotball II 2:2 Skeid Oslo Skeid
  Fløya IF Fløya 1:4 Alta IF Alta IF
  Flöy Flekkeröy IF 0:0 Asker Fotball Asker
  Odds BK II Odds BK II 2:0 Nardo FK Nardo FK
  Rosenborg II Rosenborg BK II 3:0 Fram Larvik Fram Larvik
matchday 2 Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 1:2 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
  Jagodina GFK Jagodina 2:1 FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 1:0 FK Zemun FK Zemun
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 2:4 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 1:0 GNK Dinamo Zagreb II Din. Zagreb II
  Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 0:2 NK BSK Bijelo Brdo Bijelo Brdo
matchday 3 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:4 Legia Warsaw II Legia II
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 5:0 Bron Radom Bron Radom
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 0:0 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 KS Kutno KS Kutno
  RKS Radomsko RKS Radomsko 1:1 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
matchday 4 Pogon II Pogon Szczecin II 4:1 Pomorzanin Torun Pomorzanin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 5:1 KP Starogard Gdanski KP Starogard
matchday 5 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 4:3 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
  KS Wiazownica KS Wiazownica 1:7 Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  LKS Lagów LKS Lagów 3:1 Wisloka Debica Wisloka Debica
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 3:0 Hetman Zamosc Hetman Zamosc
matchday 17 Malmö FF Malmö FF 2:1 Falkenbergs FF Falkenberg
  Elfsborg IF Elfsborg 0:1 Östersunds FK Östersund
  AIK AIK 2:0 Helsingborgs IF Helsingborg
  Varbergs BoIS Varbergs BoIS 2:1 Örebro SK Örebro SK
matchday 14 Jönköping Jönköpings Södra IF 1:1 Västerås SK Västerås SK
  Trelleborg Trelleborgs FF 1:1 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
  Ljungskile Ljungskile SK 0:2 Östers IF Östers IF
matchday 2 B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:0 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
  Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 0:0 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
  Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 3:1 OFK Titograd OFK Titograd
  OFK Petrovac OFK Petrovac 0:1 FK Podgorica FK Podgorica
matchday 1 OSK Igalo OSK Igalo 1:1 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo
  FK Bokelj FK Bokelj 0:1 FK Berane FK Berane
  FK Ibar FK Ibar 0:2 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
  FK Drezga FK Drezga Podgorica 1:2 Kom Podgorica Kom Podgorica
  Mornar Bar FK Mornar Bar 1:0 OFK Grbalj OFK Grbalj
Round of 16 FC Östringen FC Östringen 1:3 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  1.FC Ispringen 1.FC Ispringen 0:7 1.FC Mühlhausen 1.FC Mühlhausen
  ASC Neuenheim ASC Neuenheim 1:4 AET VfR Mannheim VfR Mannheim
  FV Mosbach FV Mosbach 2:3 FV Lauda FV Lauda
matchday 5 Vasas FC Vasas FC 2:2 Szombathelyi Haladás Haladás
  Soroksár Soroksár SC 0:2 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Dorog Dorogi FC 2:0 ETO FC Győr ETO FC Győr
  Debreceni EAC Debreceni EAC 1:0 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 2:2 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 3:1 BFC Siófok BFC Siófok
  FC Ajka FC Ajka 4:0 Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  Szeged Szeged-Csanád - GA 0:2 Budaörsi SC Budaörs
  Pécsi MFC Pécsi MFC 0:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:0 Debreceni VSC Debrecen
matchday 3 Atl. Ottawa Atlético Ottawa 2:2 FC Edmonton FC Edmonton
matchday 2 G. Halberstadt Germania Halberstadt 2:3 Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
  BFC Dynamo BFC Dynamo 1:2 Hertha BSC II Hertha BSC II
  Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 2:1 Berliner AK 07 Berliner AK
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 2:0 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
matchday 3 FC Münsingen FC Münsingen 1:2 SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
matchday 4 Kuchl SV Kuchl 2:1 TSV St. Johann St. Johann
matchday 5 Telfs SV Telfs 2:3 SC Schwaz Schwaz
  Rankweil Rot-Weiß Rankweil 2:4 FC Wolfurt Wolfurt
matchday 2 Olymp. Genève Olympique de Genève FC 2:4 Meyrin FC Meyrin FC
  SR Delémont SR Delémont 0:1 Zug 94 Zug 94
  FC Kosova FC Kosova 2:2 USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  Santos FC Santos de Guápiles FC 1:1 CS Herediano Herediano
  LD Alajuelense LD Alajuelense 0:1 Guadalupe FC Guadalupe FC
  Grecia Municipal Grecia 3:1 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
  SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 1:1 FC Hertha 03 Zehlendorf H. Zehlendorf
  CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 0:3 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
  H. Rostock II FC Hansa Rostock II 2:4 RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
  Victoria Seelow SV Victoria Seelow 1:4 MSV Pampow MSV Pampow
  SC Staaken SC Staaken 1919 0:2 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
  CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 0:2 Union Sandersdorf Sandersdorf
  W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 0:2 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
 
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 0:1 FC Grimma FC Grimma
  1.FC Merseburg 1.FC Merseburg 1:0 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
matchday 26 Est Mosallani Esteghlal Mollasani 4:0 Miladmehr Tehran FC Miladmehr FC
  Atrak Bojnourd Atrak Khorasan Shomali 1:0 Shahid Ghandi Yazd Shahid Ghandi
  Shahrdari Fuman Shahrdari Fuman 3:0 Persepolis Genaveh FC Persepolis Gen
  Mes Novin Mes Novin Kerman 3:0 Arvand Khorramshahr FC Arvand Kh
  Sh. Hamedan Shahrdari Hamedan 4:0 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
  Caspian Qazvin Caspian Qazvin FC 0:3 Shahrdari Astara Sh. Astara
  Foolad Novin Foolad Novin 1:0 Kheybar Khorramabad FC Kheybar FC
matchday 4 STK Samorin STK 1914 Samorin 2:0 MSK Puchov Puchov
  FC Petrzalka FC Petrzalka 1:0 FK Poprad FK Poprad
matchday 15 Dzerzhinsk Arsenal Dzerzhinsk 3:0 Granit Mikashevichi Granit
  Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel 1:4 FK Gomel Gomel
  Krumkachi Krumkachi 1:0 Khimik Svetlogorsk Svetlogorsk
Second Round Replay Ajoie-Monterri FC Ajoie-Monterri 2:0 FC Freienbach FC Freienbach
matchday 4 Köttmannsdorf ASKÖ Köttmannsdorf 0:3 Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
matchday 3 Union Innsbruck Union Innsbruck 3:2 SV Kirchbichl Kirchbichl
  Silz/Mötz SPG Silz/Mötz 2:2 SK St. Johann SK St. Johann
  Völs Völser SV 4:3 FC Volders FC Volders
matchday 4 FC Egg FC Egg 3:0 FC Hard FC Hard
matchday 2 Bramberg TSU Bramberg 2:0 UFC Hallein UFC Hallein
matchday 1 Sarraz-Eclépens FC La Sarraz-Eclépens 3:1 Neuchâtel Xamax FCS U21 Xamax FCS U21
  FC Moutier FC Moutier 1:2 FC Liestal FC Liestal
  FC Mendrisio FC Mendrisio 2:1 FC Kickers Luzern Kickers Luzern
  FC Klingnau FC Klingnau 1:0 SC Schöftland SC Schöftland
  FC Rüti FC Rüti 1:1 AS Calcio Kreuzlingen AS Calcio
  Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 1:2 AEL Limassol AEL Limassol
  Anorthosis Anorthosis Famagusta 3:1 Ermis Aradippou Ermis Aradippou
matchday 2 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 1:2 Gwarek Zabrze U19 Gwarek U19
  Lech U19 Lech Poznan U19 2:2 Jagiellonia Bialystok U19 Jagiellonia U19
  Gornik U19 Gornik Zabrze U19 0:1 Slask Wroclaw U19 Slask U19
  Hutnik U19 Hutnik Cracow U19 2:1 Pogon Szczecin U19 Pogon U19
matchday 7 SD Aucas SD Aucas 2:0 LDU Quito LDU Quito
  CD Olmedo CD Olmedo 1:2 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
  Uni. Católica CD Universidad Católica 1:1 CD El Nacional CD El Nacional
matchday 16 Riga Riga FC 5:2 FK Tukums 2000 Tukums
  Ventspils FK Ventspils 2:0 BFC Daugavpils Daugavpils
  Valmiera Valmiera FC 2:0 FK Jelgava Jelgava
matchday 1 FK Qabala FK Qabala 1:1 Zira FC Zira FC
matchday 13 FC Regar-TadAZ Regar-TadAZ Tursunzoda 0:0 Lokomotiv Pamir Dushanbe Lokomotiv Pamir
  Kuktosh FK Kuktosh 2:2 FС Dushanbe Dushanbe
matchday 2 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia 1:1 Gandzasar Kapan Gandzasar
  Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 0:0 FC Urartu Yerevan FC Urartu
matchday 13 Team TG Team TG FF 1:2 IK Frej Täby IK Frej Täby
  Täby FK Täby FK 3:0 IFK Luleå IFK Luleå
  Vasalund Vasalunds IF 2:1 Örebro Syrianska IF Örebro Syr.
  Nyköping Nyköpings BIS 1:2 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
  Värnamo IFK Värnamo 1:1 Torns IF Torns IF
matchday 1 Fortuna 05 DSV Fortuna 05 Wien 0:0 Floridsdorfer AC II FAC II
matchday 3 Aarhus GF U19 Aarhus GF U19 2:2 Randers FC U19 Randers FC U19
  Lyngby BK U19 Lyngby BK U19 1:2 Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19
  Aalborg BK U19 Aalborg BK U19 3:2 SönderjyskE U19 SönderjyskE U19
  Vejle BK U19 Vejle Boldklub U19 2:2 Silkeborg IF U19 Silkeborg U19
matchday 17 TB Tvøroyri TB Tvøroyri 1:0 Skála IF Skála
  EB/Streymur EB/Streymur 3:1 AB Argir AB Argir
  ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 1:2 Víkingur Gøta Víkingur
matchday 4 Mühlbach/Pzg. SC Mühlbach/Pzg. 1:3 SK Strobl Strobl
First Round Replay Brisbane Roar Brisbane Roar 0:1 Western United FC Western United
matchday 3 Struga Struga Trim & Lum 1:0 Borec Veles Borec Veles
  Pelister Bitola Pelister Bitola 0:0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki
  Vardar Vardar Skopje 0:4 Sileks Kratovo Sileks
final 2nd leg Girona Girona FC 0:1 Elche CF Elche CF
matchday 27 Cape Town City Cape Town City FC 1:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
  Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 1:1 Stellenbosch FC Stellenbosch FC

Select date

Player birthdays

  • Shoya Nakajima
    Date of birth: Aug 23, 1994  Japan
    Position: Left Midfield
    Market value: 7,00 m €
    Al-Ain FC
    Age: 26 years

Coach birthdays

Transfers

  • Aboubakary Kanté
    Age: 26 Years  France
    Position: Centre-Forward
    Market value: 800 k €
    Fee: 900 k €
    Cercle Brugge
     
    CF Fuenlabrada
  • Álex Mula
    Age: 24 Years  Spain
    Position: Left Winger
    Market value: 700 k €
    Fee: 1,00 m €
    Málaga CF
     
    CF Fuenlabrada
  • Dmitri Poloz
    Age: 29 Years  Russia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 1,80 m €
    Fee: free transfer
    FC Sochi
     
    FK Rostov
  • Ivelin Popov
    Age: 32 Years  Bulgaria
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 1,50 m €
    Fee: free transfer
    FK Rostov
     
    FC Sochi
  • Omer Atzili
    Age: 27 Years  Israel
    Position: Right Winger
    Market value: 1,20 m €
    Fee: free transfer
    Maccabi Tel Aviv
     
    APOEL Nicosia
  • Rafinha
    Age: 34 Years  Brazil
    Position: Right-Back
    Market value: 1,00 m €
    Fee: free transfer
    Clube de Regatas do Flamengo
     
    Olympiacos Piraeus
  • Facundo Sánchez
    Age: 30 Years  Argentina
    Position: Right-Back
    Market value: 800 k €
    Fee: free transfer
    Club Estudiantes de La Plata
     
    Panathinaikos Athens
  • Marcelo Hermes
    Age: 25 Years  Brazil
    Position: Left-Back
    Market value: 600 k €
    Fee: free transfer
    Cruzeiro Esporte Clube
     
    CS Marítimo
  • Marc Mateu
    Age: 30 Years  Spain
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 500 k €
    Fee: free transfer
    CD Numancia
     
    CD Castellón
  • Mokhtar Belkhiter
    Age: 28 Years  Algeria
    Position: Right-Back
    Market value: 400 k €
    Fee: free transfer
    Club Africain Tunis
     
    CR Belouizdad
  • Apostolos Diamantis
    Age: 20 Years  Greece
    Position: Centre-Back
    Market value: 400 k €
    Fee: free transfer
    PAOK Thessaloniki
     
    OFI Crete
  • Michalis Bastakos
    Age: 24 Years  Greece
    Position: Centre-Forward
    Market value: 350 k €
    Fee: free transfer
    Apollon Larisas
     
    Diagoras Rodou
  • Hugo Fraile
    Age: 33 Years  Spain
    Position: Right Winger
    Market value: 300 k €
    Fee: free transfer
    CF Fuenlabrada
     
    AD Alcorcón
  • Gennadiy Pasich
    Age: 27 Years  Ukraine
    Position: Left Midfield
    Market value: 300 k €
    Fee: free transfer
    Karpaty Lviv
     
    NK Veres Rivne
  • Brem Soumaoro
    Age: 24 Years  Guinea
    Position: Centre-Back
    Market value: 225 k €
    Fee: free transfer
    FC Twente Enschede U21
     
    FC Den Bosch
  • Vladyslav Nekhtiy
    Age: 28 Years  Ukraine
    Position: Left Winger
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Avangard Kramatorsk
     
    Metal Kharkiv
  • Barak Levi
    Age: 27 Years  Israel
    Position: Goalkeeper
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Hapoel Petah Tikva
     
    Bnei Yehuda Tel Aviv
  • Giannis Mantzaris
    Age: 24 Years  Greece
    Position: Goalkeeper
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    PS Kalamata
     
    Diagoras Rodou
  • Serdar Cansu
    Age: 28 Years  Turkey
    Position: Right-Back
    Market value: 200 k €
    Fee: free transfer
    Van Spor FK
     
    Eyüpspor
  • Marc Richards
    Age: 38 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Yeovil Town
     
    St. Ives Town FC
  • Bülent Uzun
    Age: 29 Years  Turkey
    Position: Left-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Tuzlaspor
     
    Eyüpspor
  • Brian Ramírez
    Age: 19 Years  Argentina
    Position: Left Midfield
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético Banfield U20
     
    Hatta Club
  • Miguel Acosta
    Age: 22 Years  Spain
    Position: Right-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Getafe CF B
     
    Atlético Baleares
  • Volkan Altinsoy
    Age: 30 Years  Turkey
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 k €
    Fee: free transfer
    Hekimoglu Trabzon
     
    Kirsehir Belediye Spor
  • Sahin Fistikci
    Age: 25 Years  Turkey
    Position: Right Winger
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Esenler Erokspor
     
    Etimesgut Belediyespor
  • Yevgeniy Lozovyi
    Age: 32 Years  Ukraine
    Position: Left Winger
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Girnyk-Sport Gorishni Plavni
     
    Metal Kharkiv
  • Evgeniy Gavrilov
    Age: 21 Years  Russia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    FC Van
     
    Dinamo Saint Petersburg (ex LAZ Luga)
  • Sk Faiaz
    Age: 25 Years  India
    Position: Right Midfield
    Market value: 100 k €
    Fee: free transfer
    Mohun Bagan AC
     
    Mohammedan SC (Kolkata)
  • Efe Can Cölbekler
    Age: 31 Years  Turkey
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Esenler Erokspor
     
    Nevsehir Belediye Spor
  • Dogan Can Otman
    Age: 29 Years  Turkey
    Position: Centre-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Tuzlaspor
     
    Eyüpspor
  • Nicola Segato
    Age: 35 Years  Italy
    Position: Central Midfield
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    SSD Pro Sesto
     
    USD Olginatese
  • Ryan Darmanin
    Age: 34 Years  Malta
    Position: Sturm
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Gzira United FC
     
    Lija Athletic FC
  • Vitaliy Dakhnovskyi
    Age: 21 Years  Ukraine
    Position: Left Midfield
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Wisla Sandomierz
     
    NK Veres Rivne
  • Manuel Kabambi
    Age: 25 Years  Germany
    Position: Right Winger
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    SV Straelen
     
    FC Wegberg-Beeck
  • Bruno Cascione
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Right-Back
    Market value: 75 k €
    Fee: free transfer
    Taranto FC 1927
     
    ACR Messina
  • Marcos Gelabert
    Age: 38 Years  Argentina
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Club Atlético San Martín (SJ)
     
    Gimnasia y Esgrima de Mendoza
  • Abdullah Karmil
    Age: 32 Years  Turkey
    Position: Centre-Back
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Bandirmaspor
     
    Düzce Spor
  • Matias Cristaldi
    Age: 26 Years  Argentina
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Nocerina 1910
     
    SSD Fidelis Andria
  • Azamat Kobesov
    Age: 20 Years  Russia
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Spartak Vladikavkaz
     
    Khimik Svetlogorsk
  • José Carlos Sánchez
    Age: 21 Years  Spain
    Position: Central Midfield
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Atlético Malagueño
     
    Cultural Leonesa
  • Matías Vera
    Age: 22 Years  Argentina
    Position: Right-Back
    Market value: 50 k €
    Fee: loan transfer
    Club Atlético Lanús II
     
    Gimnasia y Esgrima de Mendoza
  • Stefano Iaia
    Age: 24 Years  Italy
    Position: Central Midfield
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    ASD Ostuni 1945
     
    Brindisi FC
  • Roni Arabaci
    Age: 19 Years  Denmark
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 k €
    Fee: free transfer
    Bröndby IF U19
     
    SönderjyskE
  • Nicolò Fittà
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 25 k €
    Fee: loan transfer
    ASD Polisportiva Virtus Verona
     
    GSD Ambrosiana
  • Galih Trianggoro
    Age: 19 Years  Indonesia
    Position: Centre-Forward
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Without Club
     
    PSIS Semarang
  • Tobias Maus
    Age: 18 Years  Germany
    Position: Centre-Back
    Market value: 25 k €
    Fee: loan transfer
    SpVgg Unterhaching U19
     
    TSV Buchbach
  • Mattia Petricca
    Age: 19 Years  Italy
    Position: Right-Back
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Lazio U19
     
    Montespaccato Savoia
  • Khaled Khalfan
    Age: 24 Years  United Arab Emirates
    Position: Sturm
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Al-Ain FC
     
    Ajman Club
  • Jean-Philippe Meibohm
    Age: 22 Years  Germany
    Position: Left-Back
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    Elon Phoenix (Elon University)
     
    SV Drochtersen/Assel
  • Aram Kahraman
    Age: 19 Years  Germany
    Position: Central Midfield
    Market value: 25 k €
    Fee: free transfer
    SC Paderborn 07 U19
     
    KSV Hessen Kassel