For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 8, 2020

Matchday 25
Bayern Munich Bayern Munich 2:0 FC Augsburg FC Augsburg
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 1:1 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 2:1 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 2:2 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:1 SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 27
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 4:2 FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Hallescher FC Hallescher FC 1:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Quarter-Finals 2nd leg Pyramids FC Pyramids FC 0:1 Zanaco FC Zanaco FC
  Hassania Hassania d'Agadir 2:0 Al-Nasr Benghazi Al-Nasr Bengh.
  Horoya AC Horoya AC 2:0 Enyimba Aba Enyimba Aba
  RS Berkane Renaissance de Berkane 1:0 El Masry SC El Masry
Matchday 29
Chelsea Chelsea FC 4:0 Everton FC Everton
 
Man Utd Manchester United 2:0 Manchester City Man City
Matchday 18 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 0:1 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  CE Carroi Club Esportiu Carroi 1:2 UE Engordany UE Engordany
  Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 3:1 UE Sant Julia Sant Julia
  FC Ordino FC Ordino 0:3 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 27 CA Osasuna CA Osasuna 1:0 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Real Valladolid Real Valladolid CF 1:4 Athletic Bilbao Athletic
  Levante Levante UD 1:1 Granada CF Granada CF
  Villarreal Villarreal CF 1:2 CD Leganés CD Leganés
  Real Betis Real Betis Balompié 2:1 Real Madrid Real Madrid
Matchday 26 Parma Parma Calcio 1913 0:1 SPAL SPAL
 
AC Milan AC Milan 1:2 Genoa CFC Genoa
  Sampdoria UC Sampdoria 2:1 Hellas Verona Hellas Verona
  Udinese Calcio Udinese Calcio 0:0 ACF Fiorentina Fiorentina
 
Juventus Juventus FC 2:0 Inter Milan Inter
Matchday 28 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:1 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  Stade Rennais Stade Rennais FC 5:0 HSC Montpellier Montpellier
  LOSC Lille LOSC Lille 1:0 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 22
RB Salzburg Red Bull Salzburg 2:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 0:1 LASK LASK
Matchday 21 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Sochi FC Sochi 2:0 Ural Yekaterinburg Ural
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  FK Sochi II FK Sochi II 2:0 Ural Ekaterinburg II Ural II
  Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 0:0 Akhmat Grozny II Akhmat II
  Rostov II FK Rostov II 1:2 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  Zenit II Zenit St. Petersburg II 4:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 26 FC Utrecht FC Utrecht 5:1 Sparta Rotterdam Sparta R.
  Heracles Almelo Heracles Almelo 4:2 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:0 Willem II Tilburg Willem II
  FC Groningen FC Groningen 0:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 2 FCSB FCSB 4:1 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 25 Sivasspor U19 Sivasspor U19 2:2 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
 
Kasimpasa Kasimpasa 5:1 Kayserispor Kayserispor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
 
Sivasspor Sivasspor 2:2 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 2 Chindia AFC Chindia Targoviste 1:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 30 Ross County Ross County FC 0:1 Rangers FC Rangers
Matchday 22 PFK Lviv PFK Lviv 0:0 Karpaty Lviv Karpaty
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 3:4 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 3:0 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 23 Olymp. Volou Olympiakos Volou 0:1 Diagoras Rodou Diagoras
  PO Triglias PO Triglias 1:0 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
  PS Kalamata PS Kalamata 3:0 Veria NPS Veria NPS
  AO Kavala AO Kavala 0:1 Niki Volou Niki Volou
Matchday 15 Aris U19 Aris Thessaloniki U19 5:0 Volos NPS U19 Volos NPS U19
  Panionios U19 Panionios Athen U19 1:1 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
Matchday 20 APO Levadiakos APO Levadiakos 0:0 PAE Chania PAE Chania
  Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 3:0 Apollon Larisas Ap. Larisas
  PAS Giannina PAS Giannina 4:1 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 24 Stockay RRC Stockay-Warfusée moved RCS Verlaine RCS Verlaine
  RUS Givry RUS Givry 1:1 Solières Sport Solières
  Francs Borains Royal Francs Borains 1:1 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
  Waremme RS Waremmien FC 3:2 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
  RUS Rebecq RUS Rebecq 3:0 RFC Tilleur RFC Tilleur
  RRC Hamoir RRC Hamoir 4:1 CS Onhaye CS Onhaye
  La Louvière RAAL La Louvière 2:0 RE Acren-Lessines RE Acren
final 1st leg Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:0 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 24 URSL Visé URSL Visé 1:1 RWD Molenbeek (2015) RWDM
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 0:0 RFC Lüttich RFC Lüttich
  Rupel Boom FC Rupel Boom 1:1 FCV Dender EH FCV Dender EH
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 1:1 KSCT Menen KSCT Menen
  KVK Westhoek KVK Westhoek 3:1 SKV Zwevezele Zwevezele
  VW Hamme KFC VW Hamme 2:2 KFC Merelbeke Merelbeke
  FC Knokke FC Knokke 4:1 FC Gullegem FC Gullegem
  Diegem Sport Diegem Sport 3:1 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar 5:0 KFC Duffel KFC Duffel
  KVK Tienen KVK Tienen 2:1 SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
  Bocholt VV Bocholt VV 2:2 Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
  SK Londerzeel SK Londerzeel 1:6 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  Spouwen-Moper Spouwen Mopertingen 1:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  Slovan Liberec FC Slovan Liberec 4:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
  MFK Karvina MFK Karvina 2:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  FK Teplice FK Teplice 0:0 1.FC Slovácko Slovácko
  Slavia Prague SK Slavia Prague 1:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
  Hobro IK Hobro IK 1:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
  SönderjyskE SönderjyskE 1:1 Odense Boldklub Odense BK
  Aalborg BK Aalborg BK 3:0 Lyngby BK Lyngby BK
  FC Copenhagen FC Copenhagen 0:1 AC Horsens AC Horsens
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:2 Bröndby IF Bröndby IF
  Randers FC Randers FC 0:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 25 FK Indjija FK Indjija 3:0 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 26 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 2:0 NK Istra 1961 NK Istra
  HNK Rijeka HNK Rijeka 2:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 6 MP U19 Mikkelin Palloilijat U19 1:2 Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 0:3 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 2:1 FC Inter Turku U19 FC Inter U19
  Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 1:3 HJK Helsinki U19 HJK U19
First Round SJK U19 SJK Seinäjoki U19 12:30 PM Lapuan Virkiä Virkiä
  EBK Esbo Bollklubb 5:3 FC Wild FC Wild
Semi-Finals TPV Tampereen Pallo-Veikot 1:3 JIPPO Joensuu JIPPO
Matchday 26 Rakow Rakow Czestochowa 0:0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Wisla Kraków Wisla Kraków 1:1 Lech Poznan Lech Poznan
  Legia Warszawa Legia Warszawa 1:2 Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 24 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 0:0 Levski Sofia Levski Sofia
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 5:1 FK Dunav Ruse FK Dunav
  Slavia Sofia Slavia Sofia 2:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 22 Pomorie OFK Pomorie moved CSKA 1948 CSKA 1948
  Spartak Varna Spartak Varna 1:00 PM FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 25 NK Triglav NK Triglav Kranj 0:5 NK Celje NK Celje
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 0:1 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 1:0 NS Mura NS Mura
Matchday 17 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 2:1 FC Rodange 91 FC Rodange 91
  US Hostert US Hostert 1:5 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 2:1 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:3 FC Differdange 03 Differdange 03
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 1:0 F91 Dudelange F91 Dudelange
  Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 1:1 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Titus Petange Union Titus Petange 0:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 23 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 2:2 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  ASV Vach ASV Vach 5:0 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 3:2 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  ASV Rimpar ASV Rimpar 3:4 DJK Schwebenried Schwebenried
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 3:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 3:0 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  SV Erlbach SV Erlbach moved SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 18 SV Grohn SV Grohn 1:3 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
  DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 4:1 SV Lemwerder SV Lemwerder
  KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 0:2 FC Huchting FC Huchting
  Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:1 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
  SG Findorff SG Findorff 3:5 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 20 SV Eichede II SV Eichede II 3:0 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 19 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 4:0 TSV Gellersen TSV Gellersen
  FC Verden 04 FC Verden 04 0:0 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 4:2 TSV Ottersberg Ottersberg
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 3:0 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 2:0 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 17 SW Düren Schwarz-Weiß Düren 12:00 AM SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
  Verlautenheide SV Eintracht Verlautenheide 2:0 Sportfreunde Düren SF Düren
  Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 3:0 DJK Arminia Eilendorf Arm. Eilendorf
  FC Düren II 1.FC Düren II 1:3 Union Schafhausen U. Schafhausen
  SV Rott SV Rott 2:0 SC Brühl SC Brühl
  Kohlscheider BC Kohlscheider BC 4:4 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
  GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 2:0 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
Matchday 23 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 1:4 FV Eppelborn FV Eppelborn
  FC Homburg II FC 08 Homburg II 0:1 SF Köllerbach SF Köllerbach
  VfB Dillingen VfB Dillingen 1:1 VfL Primstal VfL Primstal
  FV Schwalbach FV Schwalbach 1:2 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
  Quierschied SpVgg Quierschied 1:2 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 20 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 0:1 TSV Altenholz TSV Altenholz
  TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 3:1 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 19 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 4:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
  SVG Göttingen SVG Göttingen 6:2 SC Hainberg SC Hainberg
  SC Gitter SC Gitter 5:0 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
  SV Lengede SV Lengede 3:0 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
  BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 1:1 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2:0 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 15 Barsinghausen TSV Barsinghausen 0:10 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 23 VfB Speldorf VfB Speldorf 0:1 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  Rather SV Rather SV 3:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen 2:3 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 3:0 FC Remscheid FC Remscheid
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:4 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 0:5 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 4:4 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  VfB Solingen VfB Solingen 1:1 SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 0:5 FSV Duisburg FSV Duisburg
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 1:3 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  VSF Amern VSF Amern 1:2 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  Scherpenberg SV Scherpenberg 5:2 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 1:2 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:0 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 2:4 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 2:3 VfL Rhede VfL Rhede
  VfR Fischeln VfR Fischeln 1:3 Holzheimer SG Holzheimer SG
  VfL Oythe VfL Oythe 1:1 Germania Leer Germania Leer
Matchday 33 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 5:0 BV Essen BV Essen
Matchday 22 VfB Wissen VfB Wissen 2:0 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 4:5 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
  SV Morbach SV Morbach 1:2 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 2:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 18 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 0:2 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 1:1 SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 21 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 4:1 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  Fort. Kirchfeld FV Fortuna Kirchfeld 2:3 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
  F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 4:0 FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 1:2 ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
  Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 0:2 SV Spielberg SV Spielberg
Matchday 22 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 5:2 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
  FC Brandenburg FC Brandenburg 03 1:2 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
  Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 0:0 Hilalspor Berlin Hilalspor
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 3:0 Berliner SC Berliner SC
  E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 0:3 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:0 Frohnauer SC Frohnauer SC
  SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 1:2 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 23 VfB Marburg VfB Marburg 3:00 PM SSV Langenaubach Langenaubach
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 6:1 FC Cleeberg FC Cleeberg
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 1:0 Germania Schwanheim G. Schwanheim
  Spvgg Eltville Spvgg Eltville 3:00 PM FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 3:00 PM FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  FC Ederbergland FC Ederbergland 3:1 FC Gießen II FC Gießen II
  FV Breidenbach FV Breidenbach 1:1 RSV Weyer RSV Weyer
  SG Bad Soden SG Bad Soden 2:2 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  Melsunger FV Melsunger FV 1:4 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 0:3 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 1:0 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  JSK Rodgau JSK Rodgau 2:1 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 3:2 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 6:0 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 22 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 0:2 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 18 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 3:00 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 3:00 PM FC Auggen FC Auggen
Matchday 20 SV Rülzheim SV Rülzheim 1:0 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  Basara Mainz FC Basara Mainz 1:1 SV Morlautern SV Morlautern
  TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 4:2 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
  FK Pirmasens II FK Pirmasens II 1:3 TuS Marienborn TuS Marienborn
  SV Steinwenden SV Steinwenden 3:2 TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  FC Speyer 09 FC Speyer 09 1:1 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:4 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 2:2 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  SC Roland SC Roland Beckum 1:0 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 3:0 SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  VfL Theesen VfL Theesen 1:0 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  SC Herford SC Herford 1:0 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 22 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 3:00 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  Brünninghausen FC Brünninghausen 2:4 SV Sodingen SV Sodingen
  YEG Hassel YEG Hassel 5:0 FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 3:00 PM SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 1:0 Lüner SV Lüner SV
  SC Neheim SC Neheim 3:15 PM SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 0:1 BSV Schüren BSV Schüren
  Lennestadt FC Lennestadt 3:30 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 23 Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:0 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
  CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:1 Club Atlético River Plate River Plate
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 4:3 Club Atlético Lanús Lanús
  Independiente Club Atlético Independiente 3:0 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 20 All Boys CA All Boys Buenos Aires 1:0 Quilmes Atlético Club Quilmes
  Almagro Club Almagro 0:2 Club Deportivo Riestra CD Riestra
  Atlanta Club Atlético Atlanta 2:0 Nueva Chicago Nueva Chicago
  Instituto AC Instituto AC Córdoba 1:1 Brown de Adrogue Brown Adrogue
  San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 0:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Matchday 9 Monterrey CF Monterrey 2:2 Atlético de San Luis San Luis
  CD Cruz Azul CD Cruz Azul 4:2 Club Tijuana Club Tijuana
  CF Pachuca CF Pachuca 1:0 Santos Laguna Santos Laguna
  Atlas Atlas Guadalajara 1:2 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 2 Atlanta United Atlanta United FC 2:1 FC Cincinnati Cincinnati
  Quakes San Jose Earthquakes 2:5 Minnesota United FC Minnesota Utd.
  Kansas Sporting Kansas City 4:0 Houston Dynamo Houston
  Colorado Colorado Rapids 2:1 Orlando City SC Orlando City SC
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 0:1 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  Sounders FC Seattle Sounders FC 1:1 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 8 Indep. Medellín Independiente Medellín 1:0 Millonarios FC Millonarios
  A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 1:1 Junior FC Junior FC
  Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 2:2 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
  Envigado Envigado FC 2:2 Rionegro Águilas Rionegro Águila
Matchday 7 Tampico Madero Tampico Madero 1:0 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 26 FC Luftëtari FC Luftëtari 1:1 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
  KF Teuta KF Teuta 1:1 Flamurtari FC Flamurtari FC
  KF Tirana KF Tirana 1:0 KF Laçi KF Laçi
Matchday 22 Central Coast Central Coast Mariners 1:3 Wellington Phoenix Wellington P.
  Perth Glory Perth Glory 2:3 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 21 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 3:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
  Bijeljina U17 FK Radnik Bijeljina U17 3:0 NK Celik Zenica U17 Celik U17
Matchday 15 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK MDK U19
  Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 2:4 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
  Travnik U19 NK Travnik U19 0:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
  Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 1:2 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 22 Velez Mostar FK Velez Mostar 2:1 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 1:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:1 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 6 Estudiantes Estudiantes de Mérida 2:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
  Zulia FC Zulia FC 2:1 Carabobo FC Carabobo FC
  Trujillanos Trujillanos FC 1:0 Portuguesa FC Portuguesa FC
  Monagas SC Monagas SC 3:0 GV Maracay GV Maracay
  Metropolitanos Metropolitanos FC 3:0 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 16 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 3:1 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 1:0 FK Igman Konjic Igman Konjic
  FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj 2:2 HNK Orasje HNK Orasje
Matchday 1 Riteriai FK Riteriai 0:3 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Matchday 20 O. Khouribga Olympique Khouribga 1:0 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Matchday 2 FC Telavi FC Telavi 1:1 FC Dila Gori FC Dila
  Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 1:1 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 20 NK Krsko NK Krsko 2:3 NK Krka NK Krka
  NK Dob NK Roltek Dob 2:0 ND Gorica ND Gorica
Matchday 1 Union II Philadelphia Union II 0:0 Loudoun United FC Loudoun United
  Memphis 901 Memphis 901 FC 2:4 Indy Eleven Indy Eleven
  St. Louis FC Saint Louis FC 4:1 Miami FC Miami FC
  Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 1:2 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  San Antonio FC San Antonio FC 1:0 Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Bold FC Austin Bold FC 1:0 New Mexico United New Mexico Utd.
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 6:1 Portland Timbers 2 Timbers 2
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC 1:1 Las Vegas Lights FC Las Vegas
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 1:1 FC Tulsa Tulsa
  ATL UTD 2 Atlanta United 2 0:1 Charleston Battery Charleston
  Kansas City II Sporting Kansas City II 1:2 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 24 Hoogland VV Hoogland 1:8 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  Dongen VV Dongen 2:1 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  VV Gemert VV Gemert 4:1 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 1:2 VV UNA Veldhoven VV UNA
  EVV Echt EVV Echt 0:3 RKVV DEM RKVV DEM
  SV Oss '20 SV Oss '20 3:1 RKSV Groene Ster Groene Ster
  ADO U21 ADO Den Haag U21 3:1 RKVV Westlandia Westlandia
  Lienden FC Lienden 1:0 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 19 SKU Amstetten SKU Amstetten 1:2 SV Ried SV Ried
Matchday 37 Derby Derby County 3:0 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 15 FC Mamer 32 FC Mamer 32 2:2 Swift Hesperange Hesperange
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:2 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 5:2  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 0:2 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 4:0 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:0 US Rumelange US Rumelange
Matchday 8 Guaraní Club Guaraní 1:1 Club Sol de América Sol de América
  CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 1:1 Guaireña FC Guaireña FC
Matchday 3 Peñarol CA Peñarol 1:1 Danubio FC Danubio FC
  River Plate Atletico River Plate Montevideo 1:1 Defensor Sporting Club Defensor
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 1:1 Club Atlético Progreso Progreso
Group 1 Leiknir F. Leiknir Fáskrúdsfjordur 1:4 Breidablik Kópavogur Breidablik
Group 2 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 5:0 ÍF Magni Grenivík Magni
Group 4 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 3:2 Vestri Ísafjördur Vestri
Matchday 1 Anorthosis Anorthosis Famagusta 3:0 AEK Larnaca AEK Larnaca
  Apol. Limassol Apollon Limassol 1:1 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
  JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 2:1 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 3:1 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  Kalev U21 Kalev Tallinn U21 1:5 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
  JK Welco Tartu JK Welco 5:3 Viimsi JK Viimsi JK
  Kalju FC U21 Kalju FC U21 2:0 JK Tabasalu JK Tabasalu
  Keila JK Keila JK 2:1 Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
Matchday 15 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 4:2 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
Matchday 16 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 3:1 Tasman United Tasman United
Matchday 6 FBC Melgar FBC Melgar 1:0 Sport Huancayo Sport Huancayo
  Atlético Grau Club Atlético Grau 0:0 Universidad San Martín de Porres USM Porres
  Universitario Universitario de Deportes 2:0 Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 9 Hantharwady U. Hantharwady United FC 5:0 FC ISPE FC ISPE
Matchday 28 Virtus Entella Virtus Entella 3:0 Ascoli Calcio Ascoli
  Juve Stabia SS Juve Stabia 3:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
  Benevento Benevento Calcio 4:0 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 30 Picerno AZ Picerno 0:2 Reggina 1914 Reggina
  Avellino US Avellino 1912 2:0 Ternana Calcio Ternana
  Monopoli SS Monopoli 1966 0:1 Casertana FC Casertana
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:1 Calcio Catania Catania
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:0 Rende Calcio 1968 Rende
  Viterbese US Viterbese 1908 0:1 FC Rieti Rieti
  Teramo Teramo Calcio 1913 0:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 7 CD Iquique Club Deportes Iquique 1:0 CD O'Higgins O'Higgins
Matchday 27 Amed SK Amed SK 2:3 Pendikspor Pendikspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 2:3 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Inegölspor Inegölspor 0:0 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Kirklarelispor Kirklarelispor 3:2 Gümüshanespor Gümüshanespor
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:0 Sariyer Sariyer
  Corum FK Corum FK 0:0 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
 
Elazigspor Elazigspor 0:3 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 2:3 Usak Spor AS Usak Spor AS
  Eyüpspor Eyüpspor 3:2 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 0:0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Van Spor FK Van Spor FK 1:1 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Bandirmaspor Bandirmaspor 5:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Sakaryaspor Sakaryaspor 1:0 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:1 Ankara Demirspor Ankara Demir
  Tuzlaspor Tuzlaspor 1:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 31 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2:3 Elche CF Elche CF
  Málaga CF Málaga CF 0:1 Real Zaragoza Real Zaragoza
  Alcorcón AD Alcorcón 1:2 CD Mirandés CD Mirandés
  Sporting Gijón Sporting Gijón 4:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
  CD Tenerife CD Tenerife 1:0 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 24 Rapid 1923 FC Rapid 1923 0:1 CSM Resita CSM Resita
  Csikszereda AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 1:2 Petrolul Ploiesti Petrolul
Matchday 29 NAC Breda NAC Breda 4:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
  Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 1:2 De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 24 Belenenses SAD Belenenses SAD 0:0 FC Famalicão Famalicão
  Moreirense Moreirense FC 2:0 CS Marítimo Marítimo
  Gil Vicente Gil Vicente FC 1:1 CD Santa Clara Santa Clara
  Sporting CP Sporting CP 2:0 Desportivo Aves Desportivo Aves
  Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 1:2 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Nacional CD Nacional 3:1 SL Benfica B Benfica B
  Cova Piedade CD Cova Piedade 2:1 SC Covilhã Covilhã
  Académico Viseu Académico Viseu FC 1:0 Casa Pia AC Casa Pia
  Chaves GD Chaves 1:1 Varzim SC Varzim
Matchday 26 Akhisarspor Akhisarspor 3:2 Osmanlispor FK Osmanlispor
  Altinordu Altinordu FK 1:2 Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 16 Bohemians B FC Bohemians Prague 1905 B 0:2 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
  Sl. Liberec B FC Slovan Liberec B 0:1 Slovan Velvary Slovan Velvary
  Sparta Prague B AC Sparta Prague B 3:1 TJ Jiskra Domazlice Domazlice
  Ml. Boleslav B FK Mlada Boleslav B 2:1 on pens FC Hradec Kralove B Hr. Kralove B
  Slavia Prague B SK Slavia Prague B 2:1 on pens FK Admira Praha Admira Praha
  Dukla B FK Dukla Prague B 3:4 on pens SK Zapy SK Zapy
  Vik. Plzen B FC Viktoria Plzen B 3:0 SK Rakovnik SK Rakovnik
  FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 5:1 SK Benesov SK Benesov
  1.FK Pribram B 1.FK Pribram B 0:1 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Matchday 18 SK Unicov SK Unicov 1:0 FK Blansko Blansko
  Frydek-Mistek MFK Frydek-Mistek 3:1 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
Matchday 17 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 FK Pardubice FK Pardubice
  Hradec Králové FC Hradec Králové 1:1 SK Lisen SK Lisen
  Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:0 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 20 Naestved BK Naestved Boldklub 0:0 Nyköbing FC Nyköbing FC
  Skive IK Skive IK 2:1 BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 25 Novi Pazar FK Novi Pazar 2:0 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
  FK Zemun FK Zemun 1:1 FK Smederevo Smederevo
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 0:1 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
  Kolubara FK Kolubara Lazarevac 1:0 OFK Backa Backa
Matchday 19 Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 1:2 NK Sesvete NK Sesvete
  Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 1:0 NK Rudes NK Rudes
  NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 2:0 NK Hrvatski Dragovoljac Hrv Dragovoljac
Matchday 22 Stal Mielec Stal Mielec 0:3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 1:2 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 19 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 2:1 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Legia II Legia Warsaw II 2:0 Bron Radom Bron Radom
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
Matchday 18 Lubin II Zaglebie Lubin II 1:1 Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Matchday 19 Korona Kielce II Korona Kielce II 1:1 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  Stal Krasnik Stal Krasnik 3:3 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
Group 2 Syrianska FC Syrianska FC 5:1 FK Karlskrona Karlskrona
  Malmö FF Malmö FF 3:0 Athletic Eskilstuna AFC Eskilstuna
Group 3 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 1:1 IF Brommapojkarna Brommapojkarna
  Hammarby Hammarby IF 4:0 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Group 6 Häcken BK Häcken 2:0 Östersunds FK Östersund
  GAIS GAIS Göteborg 4:1 Eskilsminne IF Eskilsminne
Group 8 Brage IK Brage 3:1 Oskarshamns AIK Oskarshamn
  Elfsborg IF Elfsborg 1:0 Örebro SK Örebro SK
Matchday 1 Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 0:2 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
Matchday 2 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 3:0 FK Bukhara Bukhara
  Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi 2:1 FK Andijon FK Andijon
Matchday 27 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 3:1 MTK Budapest MTK Budapest
  Budaörs Budaörsi SC 4:1 BFC Siófok BFC Siófok
  Dorog Dorogi FC 3:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Soroksár Soroksár SC 1:4 Szombathelyi Haladás Haladás
  FC Ajka FC Ajka 2:0 Budafoki MTE Budafoki MTE
  Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 1:5 Vác FC Vác
  ETO FC Győr ETO FC Győr 0:1 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Vasas FC Vasas FC 4:1 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 3:2 Szeged-Csanád - GA Szeged
Matchday 22 Gornik Leczna Gornik Leczna 1:2 Widzew Lodz Widzew Lodz
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:0 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
Matchday 28 Getafe CF B Getafe CF B 2:3 Pontevedra CF Pontevedra
  UD Melilla UD Melilla 0:3 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 3:2 Sporting de Gijón B Sporting B
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 0:0 DUX Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 2:2 Racing Ferrol Racing Ferrol
  Celta Vigo B Celta Vigo B 2:1 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  Atl. Baleares Atlético Baleares 0:2 UD Ibiza UD Ibiza
  Las Rozas CF Las Rozas CF 2:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Burgos CF Burgos CF 2:2 Arenas Club Arenas Club
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 1:1 Real Valladolid B Valladolid B
  Real Sociedad B Real Sociedad B 1:1 Haro Deportivo Haro Deportivo
  UD Logroñés UD Logroñés 1:1 SD Amorebieta SD Amorebieta
  Barakaldo CF Barakaldo CF 1:1 CD Calahorra Calahorra
  CD Izarra CD Izarra 1:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
  FC Andorra FC Andorra 2:1 Orihuela CF Orihuela CF
  UE Cornellà UE Cornellà 1:0 Atlético Levante UD Atl. Levante
  CD Ebro CD Ebro 0:0 Hércules CF Hércules CF
  UE Olot UE Olot 2:0 CF Badalona CF Badalona
  CF La Nucía CF La Nucía 2:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 3:0 Villarreal CF B Villarreal CF B
  CD Castellón CD Castellón 1:3 AE Prat AE Prat
  FC Barcelona B FC Barcelona B 3:2 UE Llagostera UE Llagostera
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 2:2 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Cádiz B Cádiz CF B 1:0 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Recre Granada Recreativo Granada 0:0 Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 0:0 Marbella FC Marbella FC
  Real Murcia Real Murcia CF 2:1 CD Don Benito CD Don Benito
  Algeciras CF Algeciras CF 1:1 San Fernando CD San Fernando CD
  Yeclano Yeclano Deportivo 2:2 Mérida AD Mérida AD
  CD Badajoz CD Badajoz 2:1 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Córdoba CF Córdoba CF 0:2 FC Cartagena FC Cartagena
Matchday 27 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 4:0 Manisaspor Manisaspor
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 0:0 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Erzin Spor Erzin Spor 0:1 Yomra Spor Yomra Spor
  Cankaya FK Cankaya FK 1:2 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Düzce Spor Düzce Spor 4:0 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  1928 Bucaspor 1928 Bucaspor 3:0 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 2:0 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Silivrispor Silivrispor 2:1 Tokatspor Tokatspor
  Ofspor Ofspor 3:0 Fethiyespor Fethiyespor
  Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 2:1 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 2:1 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 3:0 Payasspor Payasspor
  Bld Derince Belediye Derince Spor 2:1 Cizre Spor Cizre Spor
  Karsiyaka Karsiyaka 0:0 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Erbaaspor Erbaaspor 0:2 Kocaelispor Kocaelispor
  M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 0:0 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Batman Petrol Batman Petrolspor 0:1 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 1:0 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
  Muglaspor Muglaspor 2:0 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 1:3 Pazarspor Pazarspor
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 2:1 Somaspor Somaspor
  Gölcükspor Gölcükspor 2:0 Modafen Modafen
Matchday 17 Wolfsberg II Wolfsberger AC II 2:0 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 23 TSV Buchbach TSV Buchbach 2:2 VfB Eichstätt VfB Eichstätt
Matchday 25 E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 0:0 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 0:2 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:1 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 28 Bonner SC Bonner SC 1:3 Rot-Weiss Essen RW Essen
  RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 1:1 Alemannia Aachen Alem. Aachen
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 2:3 Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
Matchday 18 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 1:2 ASV Draßburg Draßburg
  Traiskirchen FCM Traiskirchen 1:3 FC Marchfeld Donauauen FC Marchfeld
Matchday 17 Holbaek B&I Holbaek B&I 0:0 Slagelse B&I Slagelse
  Avarta Avarta 1:1 Boldklubben af 1893 B93
  Thisted FC Thisted FC 3:1 Middelfart Boldklub Middelfart
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 1:2 FC Sydvest 05 FC Sydvest
Matchday 11 Xelajú CSD Xelajú MC 1:0 Cobán Imperial Cobán Imperial
  Sanarate FC Sanarate FC 0:3 Deportivo Mixco Deportivo Mixco
  Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 1:3 Comunicaciones FC Comunicaciones
  Guastatoya Deportivo Guastatoya 2:0 Deportivo Iztapa Iztapa
Matchday 14 Saprissa Deportivo Saprissa 3:1 CS Cartaginés Cartaginés
  La U La U Universitarios 0:4 Municipal Grecia