For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 25, 2018

Matchday 26 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 2:4 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
  VfL Pinneberg VfL Pinneberg 0:5 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 0:0 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 3:2 TuS Osdorf TuS Osdorf
  TSV Sasel TSV Sasel 3:3 Concordia Hamburg Concordia
  V/W Billstedt SC V/W Billstedt 0:3 FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye
Matchday 31
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 2:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 1 KSV Roeselare KSV Roeselare 0:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 26 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 1:1 KFC Dessel Sport Dessel Sport
  FC Knokke FC Knokke 6:3 RSC Chatelet-Farciennes RSC Chatelet
First Round FC Hieho FC Hieho 0:5 Roihuvuoren Ruisku Ruisku
Matchday 26 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 3:1 SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 0:0 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg
  ASV Veitsbronn ASV Veitsbronn-Siegelsdorf 1:3 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach
  TSV Sonnefeld TSV Sonnefeld 1:3 TSV Buch (Bay.) TSV Buch
Matchday 22 ASV Vach ASV Vach 5:2 TSV Heimbuchenthal TSV Heimb.
  ESV Ansbach-Eyb ESV Ansbach-Eyb 1:0 TG Höchberg TG Höchberg
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 2:0 Alemannia Haibach Alem. Haibach
  ASV Rimpar ASV Rimpar 3:0 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 0:1 SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 2:0 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 25 Türkgücü Münch. Türkgücü München 3:1 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 20 SC Borgfeld SC Borgfeld 9:0 TSV Farge-Rekum TSV Farge
  OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:2 SV Lemwerder SV Lemwerder
  SV Grohn SV Grohn 1:1 TV Bremen-Walle TV Bremen-Walle
  SV Hemelingen SV Hemelingen 4:1 TSV Melchiorshausen Melchiorshausen
Matchday 23 SV Eichede II SV Eichede II 1:0 Oldenburger SV Oldenburger SV
  Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 3:0 SV Todesfelde II Todesfelde II
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 4:1 VfL Kellinghusen Kellinghusen
  SV Schackendorf SV Schackendorf 3:2 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
  VfL Westercelle VfL Westercelle 0:2 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  SV Emmendorf SV Emmendorf 2:2 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  Eintr. Cuxhaven Eintracht Cuxhaven 2:3 TSV Etelsen TSV Etelsen
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 3:0 TV Meckelfeld TV Meckelfeld
  Ottersberg TSV Ottersberg 1:0 TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude
Matchday 20 Vikt. Köln II FC Viktoria Köln II 1:1 SV Schlebusch SV Schlebusch
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 3:2 SC Borussia Lindenthal-Hohenlind L.-Hohenlind
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 1:4 SV Deutz 05 SV Deutz 05
  Homburg-Nü. SSV Homburg-Nümbrecht 0:3 FV Bad Honnef FV Bad Honnef
  G. Windeck TSV Germania Windeck 0:3 SV Lohmar SV Lohmar
  TuS Mondorf TuS Mondorf 3:1 FV Wiehl FV Wiehl
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 2:1 VfL Rheinbach Rheinbach
  FC Leverkusen FC Leverkusen 0:1 SC Brühl SC Brühl
Matchday 25 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 1:5 FC 08 Homburg II FC Homburg II
  SV 09 Bübingen SV 09 Bübingen 3:0 SC Friedrichsthal Friedrichsthal
  FSG Bous FSG Bous 2:6 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  Quierschied SpVgg Quierschied 4:2 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 22 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 3:2 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
  BSV Ölper 2000 BSV Ölper 2000 1:3 Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV
  Goslarer SC Goslarer SC 5:3 TSV Landolfshausen Landolfshausen
  SC Hainberg SC Hainberg 0:1 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
  TSV Hillerse TSV Hillerse 3:0 FC Grone FC Grone
  SCW Göttingen SCW Göttingen 4:2 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
  SV Lengede SV Lengede 3:2 USI Lupo-Martini Wolfsburg II Lupo-Martini II
  TSV Godshorn TSV Godshorn 1:0 OSV Hannover OSV Hannover
  STK Eilvese STK Eilvese 1:3 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 0:0 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 25 VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 1:1 FC Remscheid FC Remscheid
  Rather SV Rather SV 3:0 1.FC Viersen 1.FC Viersen
  ASV Süchteln ASV Süchteln 3:0 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
  Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 0:0 SC Velbert SC Velbert
  1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 5:1 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch 4:2 ASV Mettmann ASV Mettmann
  SC Union Nettetal SC Union Nettetal 2:1 VdS Nievenheim Nievenheim
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 4:0 VSF Amern VSF Amern
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 3:0 VfL Repelen VfL Repelen
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 0:3 VfL Rhede VfL Rhede
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 0:4 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 5:2 TuS Viktoria Buchholz Vik. Buchholz
  FC Kray FC Kray 0:3 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 3:1 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
  Scherpenberg SV Scherpenberg 3:3 FSV Duisburg FSV Duisburg
  Niederwenigern SF Niederwenigern 3:0 SV Schwafheim SV Schwafheim
  SV Sonsbeck SV Sonsbeck 1:0 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
Matchday 23 VfL Oythe VfL Oythe 5:1 Kickers Emden Kickers Emden
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 3:1 SV Bevern SV Bevern
  H. Friesoythe Hansa Friesoythe 1:1 BV Essen BV Essen
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 2:0 Vorwärts Nordhorn Vorw. Nordhorn
  Heidmühler FC Heidmühler FC 2:5 Viktoria Georgsmarienhütte Georgsmarienh.
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 2:4 TV Dinklage TV Dinklage
  TSV Oldenburg Türkischer SV Oldenburg 4:3 TuRa Westrhauderfehn Westrhauderfehn
Matchday 25 TuS Koblenz II TuS Koblenz II 1:2 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
  SV Morbach SV Morbach 1:4 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  VfB Linz VfB Linz 0:3 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
Semi-Finals VfB Auerbach VfB Auerbach 0:1 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 21 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 1:1 SSV Markranstädt Markranstädt
  Reichenbach Reichenbacher FC 3:00 PM VFC Plauen II VFC Plauen II
Matchday 19 FSV 06 Ohratal FSV 06 Ohratal 0:2 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 1:3 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 20 VfR Mannheim VfR Mannheim 2:1 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
  FV Heddesheim FV Fortuna Heddesheim 5:3 SG HD-Kirchheim SG Kirchheim
  VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 0:2 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 22 1.FC Schöneberg 1.FC Schöneberg 1:9 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 23 BW Berlin Blau-Weiß 90 Berlin 2:1 DJK SW Neukölln SW Neukölln
Matchday 26 FSV Fernwald FSV Fernwald 3:2 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 4:0 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 1:0 Germania Schwanheim G. Schwanheim
  FC Eddersheim FC Eddersheim 5:0 FSV Braunfels FSV Braunfels
  TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 0:4 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  Langenaubach SSV Langenaubach 3:1 Viktoria Kelsterbach V. Kelsterbach
  Oberliederbach SG Oberliederbach 1:4 FV Breidenbach FV Breidenbach
  TSV Bicken TSV Bicken 2:2 VfB Marburg VfB Marburg
  FSV Dörnberg FSV Dörnberg 0:4 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 3:3 KSV Hessen Kassel II Hes. Kassel II
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 2:0 TSV Mengsberg TSV Mengsberg
  SG Bad Soden SG Bad Soden 0:2 TSV Lehnerz II TSV Lehnerz II
  Rothwesten TSV Rothwesten 1:2 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
Matchday 25 FC Hanau 93 FC Hanau 93 3:1 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  RW Frankfurt II SG Rot-Weiß Frankfurt II 0:3 SC Viktoria Nidda Viktoria Nidda
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 0:5 SV FC Sandzak Frankfurt FC Sandzak
  Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:0 SG Bruchköbel SG Bruchköbel
  FC Alsbach FC Alsbach 2:1 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 3:0 FC 07 Bensheim FC 07 Bensheim
Matchday 22 Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 3:3 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
Matchday 26 SV Herschberg SV Herschberg 5:1 Ludwigshafener SC Ludwigshaf. SC
  Bienwald Kandel FC Bienwald Kandel 0:3 Hassia Bingen Hassia Bingen
  TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 0:1 FC Speyer 09 FC Speyer 09
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:3 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  ASV Winnweiler ASV Winnweiler 2:4 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 22 Delbrücker SC Delbrücker SC 1:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:0 BSV Roxel BSV Roxel
  VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 0:1 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  SV Schermbeck SV Schermbeck 3:0 SuS Stadtlohn SuS Stadtlohn
  Pr. Münster II Preußen Münster II 2:0 SC Roland Beckum SC Roland
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 0:1 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  SC Herford SC Herford 0:1 SV Spexard SV Spexard
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 2:0 SpVg Olpe SpVg Olpe
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 7:1 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Viktoria Resse Viktoria Resse 1:5 YEG Hassel YEG Hassel
  Lüner SV Lüner SV 1:2 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 0:0 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 7:2 SV Brackel 06 SV Brackel 06
  Kirchhörder SC Kirchhörder SC 3:1 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  SC Neheim SC Neheim 1:3 Holzwickeder SC Holzwickeder SC
Semi-Finals SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 0:1 1.FC Lok Stendal Lok Stendal
Matchday 4 NY Red Bulls New York Red Bulls 3:0 Minnesota United FC Minnesota Utd.
  Colorado Colorado Rapids 2:2 Sporting Kansas City Kansas
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 0:0 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 10 Junior FC Junior FC 3:0 Once Caldas Once Caldas
  Indep. Medellín Independiente Medellín 2:2 Deportes Tolima Deportes Tolima
  Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 2:0 CD América de Cali CD América
  A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 4:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Matchday 4 Kagoshima Utd. Kagoshima United 1:2 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:1 Fukushima United Fukushima Utd.
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 0:0 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
  Gainare Tottori Gainare Tottori 1:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 0:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
  FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 3:0 Kataller Toyama Kataller Toyama
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 0:2 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 6 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 2:0 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:0 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0:0 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:2 Oita Trinita Oita Trinita
  Mito HollyHock Mito HollyHock 0:0 Yokohama FC Yokohama FC
  Albirex Niigata Albirex Niigata 1:0 Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Tochigi SC Tochigi SC 1:0 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:1 Machida Zelvia Machida Zelvia
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 2:2 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Omiya Ardija Omiya Ardija 2:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Ehime FC Ehime FC 1:3 FC Gifu FC Gifu
Matchday 3 FC Osaka FC Osaka 2:1 Sony Sendai Sony Sendai
  RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 0:1 Tokyo Musashino City Musashino City
  FC Imabari FC Imabari 0:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  Nara Club Nara Club 3:1 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Honda Lock Honda Lock 2:0 Cobaltore Onagawa Cob. Onagawa
Matchday 14 Celaya Celaya FC 1:1 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 24 Wellington P. Wellington Phoenix 2:2 Brisbane Roar Brisbane Roar
  Perth Glory Perth Glory 1:0 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 4 Mineros Mineros de Guayana 1:0 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 12 Monagas SC Monagas SC 2:2 Aragua FC Aragua FC
Matchday 18 Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice 1:0 NK Bosna Visoko NK Visoko
  Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 1:0 FK Igman Konjic FK Igman
  HNK Orasje HNK Orasje 1:0 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 1:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 1:1 FK Velez Mostar Velez Mostar
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 0:0 NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 3:2 HNK Capljina HNK Capljina
  Travnik NK Travnik 3:0 NK Iskra Bugojno NK Iskra Bugojno
Matchday 22 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 2:1 Racing Athlétic Club Casablanca RAC Casablanca
  Hassania Hassania d'Agadir 1:1 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
  OC Safi Olympique Safi 2:1 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech
Matchday 20 Zarica Kranj NK Kranj 1:3 NK Rogaska NK Rogaska
  NK Fuzinar NK Fuzinar 0:1 ND Ilirija 1911 ND Ilirija
  NS Mura NS Mura 1:2 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 2 ATL UTD 2 Atlanta United 2 3:1 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
  Charlotte Ind. Charlotte Independence 2:0 Toronto FC II Toronto FC II
  Charleston Charleston Battery 1:0 Penn FC Penn FC
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 2:0 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
  Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 0:1 Portland Timbers 2 Timbers 2
  Roughnecks FC Tulsa Roughnecks FC 2:3 Real Monarchs SLC Real Monarchs
  San Antonio FC San Antonio FC 2:1 Saint Louis FC St. Louis FC
  Swope Park Swope Park Rangers 4:2 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
  Fresno Fresno FC 1:1 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
  Orange County Orange County SC 0:1 Sacramento Republic FC Sacramento FC
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 1:1 Reno 1868 FC Reno FC
Matchday 4 Seongnam FC Seongnam FC 0:0 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
  Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 0:1 Busan IPark FC Busan IPark
Matchday 15 Dongen VV Dongen 2:1 HBS Craeyenhout HBS
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 0:3 VV UNA Veldhoven VV UNA
  Westlandia RKVV Westlandia 4:1 EVV Echt EVV Echt
  JVC Cuijk JVC Cuijk 4:1 KVV Quick '20 Quick '20
  Quick DH HV & CV Quick 3:1 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen 1:3 USV Hercules USV Hercules
Matchday 20 Estudiantes de San Luis Estudiantes de San Luis 0:1 Club SD Flandria Club Flandria
  Nueva Chicago Nueva Chicago 1:1 CD Juventud Unida (Gualeguaychú) CDJUG
  Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 0:0 Club Ferro Carril Oeste Ferro
  Boca Unidos CA Boca Unidos 1:2 Club Atlético Mitre CA Mitre
Round of 16 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:5 US Hostert US Hostert
  Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 0:1 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  CS Grevenmacher CS Grevenmacher 1:0 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Erpeldange FC 72 Erpeldange 0:2 FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 8 Progreso Club Atlético Progreso 3:0 Racing Club de Montevideo Racing Club
  Rampla Jrs Rampla Juniors FC 1:2 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Nacional Club Nacional 1:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 39 Portsmouth Portsmouth FC 3:0 Oxford United Oxford United
  Chesterfield FC Chesterfield FC 3:1 Notts County Notts County
Matchday 32 Parma Parma Calcio 1913 3:1 Foggia Calcio Foggia
  Pescara Delfino Pescara 1936 0:1 FC Empoli FC Empoli
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 0:0 US Avellino 1912 Avellino
  Cremonese US Cremonese 0:1 Virtus Entella Virtus Entella
  Palermo SSD Palermo 4:0 Carpi FC 1909 Carpi
  Ternana Ternana Calcio 0:0 Frosinone Calcio Frosinone
  Salernitana US Salernitana 1919 1:0 Novara Calcio 1908 Novara
  Venezia Venezia FC 2:1 AS Cittadella Cittadella
  Cesena Cesena FC 1:1 AC Perugia Calcio Perugia
  Südtirol FC Südtirol 1:1 US Sambenedettese Sambenedettese
  Fermana Fermana FC 1:1 Feralpisalò Feralpisalò
  Teramo Teramo Calcio 1913 1:0 US Triestina Triestina
  Mestre AC Mestre 0:0 Calcio Padova Padova
  Renate AC Renate 2:0 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Pordenone Pordenone Calcio 4:3 Reggio Audace FC Reggio Audace
  Ravenna Ravenna FC 1:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Santarcangelo Santarcangelo Calcio 1:1 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Fidelis Andria Fidelis Andria 2:1 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Rende Rende Calcio 1968 0:1 Trapani Calcio Trapani
  Casertana Casertana FC 1:0 US Lecce Lecce
  Catania Calcio Catania 6:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
  Monopoli SS Monopoli 1966 0:2 US Catanzaro Catanzaro
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 0:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Cosenza Cosenza Calcio 0:0 SS Akragas Città dei Templi Akragas
  Matera SS Matera Calcio 2:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 28 Gümüshanespor Gümüshanespor 0:0 Pendikspor Pendikspor
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:1 Baskent Akademi FK BAK FK
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 2:1 Karsiyaka Karsiyaka
  Fethiyespor Fethiyespor 3:1 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 0:3 Bandirmaspor Bandirmaspor
  1922 Konya 1922 Konyaspor 5:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:0 Hacettepe Spor Hacettepe
  Kastamonu 1966 Kastamonuspor 1966 0:1 Sariyer Sariyer
  Amed SK Amed SK 0:2 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  Tokatspor Tokatspor 1:2 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Keciörengücü Keciörengücü 4:2 Körfez Spor Kulübü Körfez SK
  Mersin IY Mersin Idmanyurdu 1:3 Menemen Spor Menemen Spor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 2:1 Inegölspor Inegölspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 1:2 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 32 Alcorcón AD Alcorcón 1:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Real Zaragoza Real Zaragoza 0:1 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  FC Barcelona B FC Barcelona B 0:2 CA Osasuna CA Osasuna
  CD Tenerife CD Tenerife 2:0 Lorca FC Lorca FC
  Granada CF Granada CF 1:0 CD Numancia CD Numancia
Matchday 26 UTA Arad UTA Arad 2:1 CS Afumati CS Afumati
  ASU Poli ASU Poli 0:1 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 31 FC Dordrecht FC Dordrecht 1:2 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
  Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 0:1 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
  Almere City Almere City FC 2:2 FC Emmen FC Emmen
  FC Volendam FC Volendam 1:0 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 29 Real SC Real SC 1:0 UD Oliveirense Oliveirense
  Guimarães B Vitória Guimarães SC B 0:2 CD Santa Clara Santa Clara
  Covilhã SC Covilhã 1:0 SC Braga B Braga B
  Gil Vicente Gil Vicente FC 0:3 FC Arouca Arouca
  Académico Viseu Académico Viseu FC 0:1 FC Famalicão Famalicão
Matchday 24 Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport Horishni Plavni 1:3 Zhemchuzhyna Odessa Zhemchuzhyna O.
  FK Inhulets FK Inhulets Petrove 2:0 Kremin Kremenchuk Kremin
  Rukh Lviv Rukh Lviv 1:0 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:2 Balkany Zoria Balkany Zoria
  FK Poltava FK Poltava 2:1 Cherkashchyna Cherkashchyna
  MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 1:0 Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
Matchday 23 Doxa Dramas Doxa Dramas 2:0 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 20 SK Prevysov SK Prevysov 3:1 Loko Vltavin Loko Vltavin
  SK Nymburk SK Polaban Nymburk 0:3 SK Benesov SK Benesov
  Stechovice FK Stechovice 1:2on pens FK Dobrovice FK Dobrovice
  Sokol Brozany SK Sokol Brozany 1:3 SK Viktorie Jirny Viktorie Jirny
Matchday 18 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 0:0 FC Hlucin FC Hlucin
Matchday 17 1.SC Znojmo 1.SC Znojmo 0:0 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 23 HB Köge HB Köge 1:2 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
  Nyköbing FC Nyköbing FC 3:3 Thisted FC Thisted FC
  Skive IK Skive IK 1:1 Brabrand IF Brabrand IF
Matchday 9 Pallo-Iirot U19 Pallo-Iirot U19 2:1 FC Kuusysi U19 FC Kuusysi U19
Matchday 23 Odra Opole Odra Opole 1:2 GKS Katowice GKS Katowice
Matchday 20 Bielsk Podlaski Tur Bielsk Podlaski 3:3 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 2:1 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
Matchday 13 IF Elfsborg U19 IF Elfsborg U19 2:5 Halmstads BK U19 Halmstad U19
Matchday 5 Sirius U21 IK Sirius U21 3:0 Djurgardens IF U21 Djurgarden U21
Matchday 26 Kisvárda Kisvárda FC 3:1 Ceglédi VSE Cegléd
  Szeged Szeged-Csanád - GA 1:2 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Soproni VSE Soproni VSE 0:3 Budafoki MTE Budafoki MTE
  Soroksár Soroksár SC 1:2 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 0:1 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 0:0 Dorogi FC Dorog
  BFC Siófok BFC Siófok 1:2 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  MTK Budapest MTK Budapest 3:2 Budaörsi SC Budaörs
  ETO FC Győr ETO FC Győr 1:1 Vác FC Vác
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 1:0 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
Matchday 23 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 0:3 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 31 Valladolid B Real Valladolid B 2:0 CDA Navalcarnero Navalcarnero
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 2:0 Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 3:0 CCD Cerceda CCD Cerceda
  Racing Ferrol Racing Ferrol 1:0 Club Rápido de Bouzas Bouzas
  Coruxo FC Coruxo FC 1:0 AD Unión Adarve Unión Adarve
Matchday 28 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 3:1 Canakkale Dardanel SK C. Dardanel
  Batman Petrol Batman Petrolspor 1:0 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Catalcaspor Catalcaspor 0:2 Erbaaspor Erbaaspor
  Erzin Spor Erzin Spor 2:1 12 Bingöl Spor 12 Bingöl Spor
  Bayrampasa Bayrampasa 1:2 Ofspor Ofspor
  Yomra Spor Yomra Spor 0:3 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
  Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 1:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 3:1 Bergama Belediyespor Bergama Bld
Matchday 31 Barakaldo CF Barakaldo CF 5:0 CD Izarra CD Izarra
  CD Vitoria CD Vitoria 1:0 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Burgos CF Burgos CF 1:1 Racing Santander Racing
  Caudal Caudal Deportivo 0:1 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 28 Pazarspor Pazarspor 3:1 Bagcilar Spor Kulübü Bagcilar SK
  Ankara Demir Ankara Demirspor 3:0 Yesil Bursa SK Yesil Bursa
  Ci Group Buca Ci Group Buca 1:2 Van Spor FK Van Spor FK
  K. Erciyesspor Kayseri Erciyesspor 0:5 Kirikhanspor Kirikhanspor
  Darica GB Darica Genclerbirligi 4:0 1461 Trabzon 1461 Trabzon
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:2 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Erokspor Esenler Erokspor 2:0 Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 31 UE Llagostera UE Llagostera 1:2 CF Badalona CF Badalona
  CD Ebro CD Ebro 1:1 Elche CF Elche CF
  Hércules CF Hércules CF 1:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
  Formentera SD Formentera 1:1 Valencia Mestalla Valencia B
  CD Alcoyano CD Alcoyano 0:0 CE Sabadell CE Sabadell
  UE Cornellà UE Cornellà 0:1 UE Olot UE Olot
Matchday 28 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 3:0 Aydinspor 1923 Aydinspor 1923
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:1 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
  Y. Corumspor Yeni Corumspor 0:1 Payasspor Payasspor
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 1:1 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 3:2 Kocaelispor Kocaelispor
  Cizre Spor Cizre Spor 1:2 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 31 Real Murcia Real Murcia CF 2:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  CD Badajoz CD Badajoz 1:0 Recreativo Granada Recre Granada
  Extremadura Extremadura UD 1:0 UD Melilla UD Melilla
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 0:0 CF Villanovense Villanovense
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 0:1 Córdoba CF B Córdoba CF B
Matchday 29 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 2:1 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 28 G. Egestorf/L. 1.FC Germania Egestorf/Langreder 3:1 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
  VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim 1:1 Altona 93 Altona 93
Matchday 19 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 1:4 Germania Halberstadt G. Halberstadt
  TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 2:1 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
Matchday 21 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 2:2 Hertha BSC II Hertha BSC II
  FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 0:1 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 30 K. Offenbach Kickers Offenbach 2:2 VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 27 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 3:0 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
Matchday 23 Traiskirchen FCM Traiskirchen 2:1 FC Mauerwerk Mauerwerk
  Mannsdorf FC Mannsdorf/Groß-Enzersdorf 1:0 SV Horn SV Horn
Matchday 21 SV Wörgl SV Wörgl 0:1 SV Seekirchen Seekirchen
  Schwaz SC Schwaz 2:2 FC Kitzbühel Kitzbühel
Matchday 18 FC Portalban FC Portalban/Gletterens 1:2 FC Echallens Région FC Echallens
Matchday 2 BK Avarta Boldklubben Avarta 1:0 Kjellerup IF Kjellerup IF
  Ringköbing IF Ringköbing IF 0:3 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 18 FC Münsingen FC Münsingen 5:1 FC Sursee FC Sursee
Matchday 17 AC Bellinzona AC Bellinzona 3:0 FC Winterthur U21 Winterthur U21
Matchday 29 1860 München II TSV 1860 München II 1:3 TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
Matchday 20 TSC Euskirchen TSC Euskirchen 1848/1913 1:3 Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  VfL Alfter VfL Alfter 3:3 Hilal 1994 Bergheim Hilal Bergheim
  SSV Merten SSV Merten 1925 0:5 Siegburger SV 04 Siegburger SV
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 2:0 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  FC Pesch FC Pesch 1:1 SV Breinig SV Breinig
  VfL Vichttal VfL Vichttal 1:3 FC Hürth FC Hürth
  TV Herkenrath TV Herkenrath 09 5:1 FC BW Friesdorf BW Friesdorf
Matchday 25 VfR Fischeln VfR Fischeln 2:2 Cronenberger SC Cronenberger SC
  VfB Speldorf VfB Speldorf 4:0 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 3:1 FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
  VfB Homberg VfB Homberg 4:1 Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  SV Straelen SV Straelen 2:1 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 10:2 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
  SF Baumberg SF Baumberg 3:4 Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 3:2 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 24 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 0:2 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
  TSV Marl-Hüls TSV Marl-Hüls postponed SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
  SC Hassel SC Hassel postponed FC Brünninghausen Brünninghausen
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 3:0 FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 4:0 Arminia Bielefeld II A. Bielefeld II
  TuS Ennepetal TuS Ennepetal 0:0 Hammer SpVg Hammer SpVg
Matchday 18 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 0:3 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 19 Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 0:2 FC Hertha 03 Zehlendorf H. Zehlendorf
Matchday 21 Brandenburg. SC Brandenburger SC Süd 3:0 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06
Matchday 22 H. Rostock II FC Hansa Rostock II 1:4 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 20 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 1:0 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 21 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 2:1 SV Merseburg 99 SV Merseburg 99
Matchday 24 ESC Geestemünde ESC 02 Geestemünde 4:0 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
  BTS Neustadt BTS Neustadt 0:0 Habenhauser FV Habenhauser FV
  BSC Hastedt BSC Hastedt 1:4 SV Werder Bremen III W. Bremen III
  TSV Grolland TSV Grolland 2:3 FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 23 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 2:1 PSV Union Neumünster PSV Neumünster
  VfR Neumünster VfR Neumünster 0:1 NTSV Strand 08 Strand 08
  TSV Wankendorf TSV Wankendorf 0:3 SV Frisia 03 Risum-Lindholm SV Frisia 03
  Eintr. Northeim FC Eintracht Northeim 2:1 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
  Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 2:1 SVG Göttingen SVG Göttingen
  TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück 2:0 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  VfL Oldenburg VfL Oldenburg 4:2 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
  MTV Gifhorn MTV Gifhorn 1:7 Arminia Hannover Arm. Hannover
Matchday 1 Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 0:3 NAC Breda U19 NAC Breda U19
Matchday 19 SR Donaufeld SR Donaufeld 3:3 ASK Elektra ASK Elektra
  Gersthof Gersthofer SV 1:2 Post SV Wien Post SV Wien
  Wienerberg SV Wienerberg 5:1 Union Mauer Union Mauer
Matchday 18 Haitzendorf SV Haitzendorf 0:0 SC Retz SC Retz
Matchday 19 Klingenbach ASKÖ Klingenbach 1:1 SV Eltendorf Eltendorf
Matchday 18 FC Trofaiach FC Trofaiach 1:3 SC Bruck/Mur Bruck/Mur
Matchday 17 Köttmannsdorf ASKÖ Köttmannsdorf 3:0 ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
  Lendorf FC Lendorf 2:0 Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
  ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 0:2 SVG Bleiburg Bleiburg
Matchday 16 Telfs SV Telfs 1:1 SK St. Johann SK St. Johann
Matchday 17 Dornbirner SV Dornbirner SV 2:1 SC Röthis Röthis
  Nenzing FC Nenzing 0:3 Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
  Rankweil Rot-Weiß Rankweil 1:3 FC Wolfurt Wolfurt
  FC Egg FC Egg 4:3 SC Admira Dornbirn Admira Dornbirn
  Höchst FC Höchst 0:3 SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
Matchday 18 ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein 0:1 TSV Neumarkt Neumarkt
  Kuchl SV Kuchl 4:0 USC Eugendorf Eugendorf
Matchday 16 FC Monthey FC Monthey 2:1 FC Conthey FC Conthey
  FC Chippis FC Chippis 1:3 FC Perly-Certoux Perly-Certoux
  FC Richemond FC Richemond FR 2:1 FC La Tour/Le Pâquier FC La Tour
  Dardania LS FC Dardania Lausanne 0:0 FC Echichens FC Echichens
  FC Bern FC Bern 0:1 SC Dornach SC Dornach
  FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne 0:1 FC Allschwil FC Allschwil
  AS Novazzano AS Novazzano 1968 3:1 AC Taverne AC Taverne
  FC Wangen b. O. FC Wangen bei Olten 0:5 FC Muri FC Muri
  FC Biberist FC Biberist 1:0 Team Aargau U21 Aargau U21
  FC Olten FC Olten 2:1 SC Schöftland SC Schöftland
  FC Freienbach FC Freienbach 2:0 FC Schaffhausen II Schaffhausen II
  FC Dübendorf FC Dübendorf 0:3 FC Wil 1900 U20 FC Wil U20
Quarter-Finals Internationale FC Internationale 0:1 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 4 Maldonado Club Deportivo Maldonado 3:1 Cerro Largo FC Cerro Largo
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:0 Club Atlético Villa Teresa Villa Teresa
Second Round QD Jonoon Qingdao Jonoon 3:0 Guangzhou Haoxin GZ Haoxin
  SY Urban Shenyang Urban 6:5on pens Inner Mongolia Caoshangfei IM Caoshangfei
  NB Yinbo Ningbo Yinbo 1:2 Yanbian Beiguo YB Beiguo
  DL Chanjoy Dalian Chanjoy 1:0 Beijing BIT BIT
  SH Sunfun Shanghai Sunfun 1:4 Jilin Baijia JL Baijia
  SX Chang'an At. Shaanxi Chang'an Athletic 5:3on pens Hebei Olle Elite HB Olle Elite
  SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 4:1on pens Zibo Cuju ZB Cuju
  SC Longfor Sichuan Longfor 5:4on pens Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
  SH JD Boji Shanghai Jiading Boji 1:3 Yinchuan Helanshan YC Helanshan
Matchday 20 Progres U19 Progres Krakow U19 0:3 UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
  Stomil U19 Stomil Olsztyn U19 1:3 MOSP Bialystok U19 MOSP U19
  Znicz Pruszkow U19 Znicz Pruszkow U19 0:0 Wisla Cracow U19 Wisla U19
  Falubaz U19 Falubaz Zielona Gora U19 0:4 Pogon Szczecin U19 Pogon U19
  Lechia U19 Lechia Gdansk U19 0:5 Gornik Zabrze U19 Gornik U19
  Wa. Poznan U19 Warta Poznan U19 1:2 Chrobry Glogow U19 Glogow U19
Matchday 6 The New Saints The New Saints FC 5:1 Cefn Druids AFC Cefn Druids
  Cardiff Metro Cardiff Metropolitan University FC 1:2 Bangor City FC Bangor City
  Independiente Independiente del Valle 2:1 CD Universidad Católica Uni. Católica
  CD El Nacional CD El Nacional 3:1 Guayaquil City FC Guayaquil City
  SD Aucas SD Aucas 1:1 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
  CD Macará CD Macará 1:1 Técnico Universitario Técnico U.
  Delfín SC Delfín SC 4:2 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
  CS Emelec CS Emelec 0:1 LDU Quito LDU Quito
Matchday 18 Cartaginés CS Cartaginés 0:0 Municipal Grecia Grecia
  Limón FC Limón FC 2:3 Santos de Guápiles FC Santos FC
  Liberia AD Municipal Liberia 3:1 La U Universitarios La U
Matchday 19 LAC-Inter Landstraßer AC-Inter 0:4 SC Süssenbrunn Süssenbrunn
  WAF Brigittenau WAF Brigittenau 6:0 Nußdorfer AC NAC
  L.A. Riverside L.A. Riverside 0:4 First Vienna FC Vienna
Matchday 15 Ybbs ASK Ybbs 1:1 SVU Mauer-Öhling Mauer-Öhling
  Würmla SV Würmla 1:4 SCU Kilb Kilb
  Obergänsernd. TSU Obergänserndorf 1:0 SV Stockerau Stockerau
Matchday 16 Oberndorf 1. Oberndorfer SK 0:2 UFV Thalgau Thalgau
Matchday 3 Maardu U17 Maardu Linnameeskond U17 2:0 Kalev Tallinn U17 Kalev U17
  FC Nomme U17 FC Nomme United U17 2:0 Jalgpallikool Tammeka U17 Tammeka U17
  Kalju FC U17 Nomme Kalju FC U17 4:1 Estonia U15 Estonia U15
  Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 4:1 FC Flora Tallinn U17 FC Flora U17
Matchday 2 Elmina Sharks Elmina Sharks FC 0:0 Aduana Stars FC Aduana Stars
  Bechem United Bechem United FC 2:0 Medeama SC Medeama
  Asante Kotoko Asante Kotoko SC 1:0 Inter Allies FC Inter Allies
  Liberty Prof. Liberty Professionals FC 1:3 West African Football Academy WAFA SC
  Berekum Chelsea Berekum Chelsea FC 1:1 Dreams FC Dreams FC
  Karela United Karela United FC 1:1 Eleven Wonders FC Eleven Wonders
Matchday 14 Lobi Stars Lobi Stars FC 3:2 Rivers United FC Rivers United
  Desert Stars Yobe Desert Stars FC 1:1 Enyimba Aba Enyimba Aba
  FC Heartland FC Heartland 2:1 Nasarawa United Nasarawa United
  MFM FC MFM FC 2:1 Katsina United FC Katsina Utd.
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 3:0 Plateau United FC Plateau United
  Niger Tornad. Niger Tornadoes 1:0 Sunshine Stars Sunshine Stars
  Akwa United Akwa United 1:1 Abia Warriors FC Abia Warriors
  Kwara United Kwara United FC 2:1 Kano Pillars Kano Pillars
  Wikki Tourists Wikki Tourists 3:0 El-Kanemi Warriors El-Kanemi Warr.
  Go Round FC Go Round FC 2:2 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
Matchday 26 SV Egg SV Egg 0:1 SC Oberweikertshofen Oberweikertsh.
  TSV Aindling TSV Aindling 2:1 FC Stätzling FC Stätzling
  SC Ichenhausen SC Ichenhausen 4:1 SV Cosmos Aystetten Aystetten
  SV Raisting SV Raisting 0:2 SC Olching SC Olching
Matchday 15 De Treffers De Treffers