Torino | 3:2 | Sassuolo | |||||||||
Sampdoria | 1:2 | FC Empoli | |||||||||
Frosinone | 1:3 | Udinese Calcio | |||||||||
SPAL | 1:2 | SSC Napoli |
|
||||||||
AS Roma | 2:0 | Juventus |
|
||||||||
Stade Rennais | 1:1 | Guingamp | |||||||||
LOSC Lille | 1:0 | G. Bordeaux | |||||||||
Marseille | 0:3 | Olympique Lyon |
|
||||||||
E. Frankfurt | 0:2 | 1.FSV Mainz 05 |
|
||||||||
Sweden U16 | 0:3 | Belgium U16 | |||||||||
Portugal U16 | 2:0 | Paraguay U16 | |||||||||
Corinthians | 0:0 | Grêmio |
|
||||||||
Goiás | 2:1 | Ceará SC |
|
||||||||
Flamengo | 2:1 | Chapecoense |
|
||||||||
Internacional | 3:1 | Cruzeiro |
|
||||||||
Santos | 3:0 | Vasco da Gama | |||||||||
Atlético-MG | 0:2 | Palmeiras |
|
||||||||
Cuiabá-MT | 1:1 | Paraná | |||||||||
Operário-PR | 0:0 | Oeste | |||||||||
Brasil Pelotas | 0:2 | CRB | |||||||||
Sant Julia | 3:0 | UE Engordany | |||||||||
IC d'Escaldes | 2:1 | FC Santa Coloma | |||||||||
Sturm Graz | 1:3 | Austria Vienna |
|
||||||||
Wolfsberger AC | 4:0 | SKN St. Pölten | |||||||||
RB Salzburg | 2:1 | LASK |
|
||||||||
Spartak Moscow | 1:0 | Ufa | |||||||||
Zenit S-Pb | 3:1 | CSKA Moscow | |||||||||
VV Goes | 2:0 | EVV Echt | |||||||||
OJC Rosmalen | 2:2 | USV Hercules | |||||||||
Quick DH | 6:1 | JVC Cuijk | |||||||||
Volendam U21 | 3:2 | SV Oss '20 | |||||||||
Dongen | 0:0 | Westlandia | |||||||||
Blauw Geel '38 | 1:0 | HBS | |||||||||
HSC '21 | 1:0 | VV UNA | |||||||||
OFC Oostzaan | 3:0 | ADO '20 | |||||||||
Kayserispor U21 | 1:2 | Kasimpasa U21 | |||||||||
Konyaspor U21 | 1:0 | Trabzonspor U21 | |||||||||
Basaksehir U21 | 0:1 | Ankaragücü U21 | |||||||||
Y. Malatya U21 | 0:4 | Erzurum FK U21 | |||||||||
Kayserispor | 2:1 | Kasimpasa |
|
||||||||
Konyaspor | 2:2 | Trabzonspor |
|
||||||||
Basaksehir | 2:1 | Ankaragücü |
|
||||||||
Y. Malatyaspor | 3:1 | Erzurumspor FK | |||||||||
FC Luzern | 4:0 | Grasshoppers |
|
||||||||
FC St. Gallen | 2:1 | FC Sion |
|
||||||||
BSC Young Boys | 3:1 | FC Basel |
|
||||||||
CFR Cluj | 1:0 | CS U Craiova | |||||||||
Leonidas | 0:1 | RKSV Minor | |||||||||
VV Gemert | 1:2 | RKSV Halsteren | |||||||||
De Meern | 0:2 | SV Meerssen | |||||||||
Groene Ster | 6:2 | Vlissingen | |||||||||
Unitas | 1:1 | Alphense Boys | |||||||||
RKSV Nuenen | 1:1 | IFC Ambacht | |||||||||
Rangers | 2:0 | Celtic | |||||||||
Arsenal Kyiv | 3:3 | Chornomorets | |||||||||
Desna | 2:1 | Olimpik Donetsk | |||||||||
Vorskla Poltava | 1:1 | Karpaty | |||||||||
PAOK U19 | 1:1 | Ast.Tripoli U19 | |||||||||
AE Larisa U19 | 0:1 | Apollon U19 | |||||||||
Ionikos Nikeas | 2:0 | Eolikos | |||||||||
Nestos | 0:1 | PO Triglias | |||||||||
Thesprotos | 2:0 | Niki Volou | |||||||||
KVC Winkel Sp. | 4:1 | Patro Eisden | |||||||||
City Pirates | 0:2 | KFC Eppegem | |||||||||
Bocholt VV | 3:1 AET | Sport. Hasselt | |||||||||
Francs Borains | 1:2 | URSL Visé | |||||||||
Sigma Olomouc | 3:2 | Zlin | |||||||||
Mlada Boleslav | 1:1 | Teplice | |||||||||
Slavia Prague | 3:1 | Viktoria Plzen | |||||||||
Vendsyssel FF | 0:1 | AC Horsens | |||||||||
Hobro IK | 0:1 | Vejle BK | |||||||||
Randers FC | 4:3 | SönderjyskE | |||||||||
Aarhus GF | 2:0 | Aalborg BK | |||||||||
FC Midtjylland | 4:0 | FC Copenhagen | |||||||||
Jedinstvo U19 | 1:2 | Partizan U19 | |||||||||
Vojvodina U19 | 1:3 | Red Star U19 | |||||||||
DIN | 1:5 | FK Brodarac U19 | |||||||||
BASK TEK U19 | 2:5 | Trayal U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 1:4 | Čukarički U19 | |||||||||
OFK Beograd U19 | 6:0 | Indjija U19 | |||||||||
Teleoptik U17 | 2:1 | Brodarac U17 | |||||||||
Apolon 4 U17 | 2:2 | Rad (Z) U17 | |||||||||
Vojvodina U17 | 1:1 | Red Star U17 | |||||||||
OFK Beograd U17 | 2:3 | Sloboda U17 | |||||||||
Zemun U17 | 1:0 | Spartak U17 | |||||||||
TPS U19 | 1:3 | VJS U19 | |||||||||
VJS Vantaa | 2:2 | Reipas Lahti | |||||||||
FC Kiffen | 0:0 | JIPPO | |||||||||
Pallo-Kissat | 0:0 | KJP Kouvola | |||||||||
Nurmijärvi | 1:1 | JäPS | |||||||||
Jakobstads BK | 7:1 | FC Vaajakoski | |||||||||
Pallo-Kerho 37 | 0:3 | GBK | |||||||||
OLS | 0:1 | SJK II | |||||||||
VPS II | 1:3 | JS Hercules | |||||||||
EsPa | 7:0 | HIFK II | |||||||||
RoPS | 0:1 | Ilves | |||||||||
IFK Mariehamn | 1:2 | FC Inter | |||||||||
Helsinki IFK | 1:1 | KuPS | |||||||||
Kurkimäen | 3:1 | JPS | |||||||||
Grankulla IFK | 1:3 | Tampere United | |||||||||
Piast Gliwice | 2:1 | Jagiellonia | |||||||||
Legia Warszawa | 1:1 | Pogon Szczecin | |||||||||
Lechia Gdansk | 1:1 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Strumska Slava | 2:3 | Ludogorets II | |||||||||
NK Triglav | 0:3 | NK Celje | |||||||||
Levski Sofia | 5:1 | Cherno More | |||||||||
Breuningsweiler | 2:2 | Ehingen-Süd | |||||||||
Kühlungsborn | 3:0 | SV 90 Görmin | |||||||||
Schleswig 06 | 0:5 | Friedrichsberg | |||||||||
TSV Rantrum | 6:4 | FC Reher/Puls | |||||||||
TuS Jevenstedt | 6:2 | VfR Horst | |||||||||
FC Huchting | 2:2 | TV Bremen-Walle | |||||||||
SV Hemelingen | 1:0 | Melchiorshausen | |||||||||
SV Grohn | 2:3 | TuRa Bremen | |||||||||
Komet Arsten | 1:1 | SC Vahr-Blockd. | |||||||||
Union 60 Bremen | 3:0 | SG Findorff | |||||||||
DJK Blumenthal | 4:6 | SV Lemwerder | |||||||||
SG Rehlingen | 1:2 | FV Schwalbach | |||||||||
VfL Primstal | 0:2 | Halberg Brebach | |||||||||
SF Köllerbach | 4:2 | SG Mettlach | |||||||||
SV Rohrbach | 0:1 | SV Saar 05 | |||||||||
FC Rastpfuhl | 1:3 | TuS Herrensohr | |||||||||
Gau-Odernheim | 2:1 | TB Jahn Zeiskam | |||||||||
SV Gonsenheim | 3:1 | FC Speyer 09 | |||||||||
FK Pirmasens II | 1:2 | SC Hauenstein | |||||||||
SV Steinwenden | 2:2 | Waldalgesheim | |||||||||
FV Dudenhofen | 3:1 | RWO Alzey | |||||||||
SG Rieschweiler | 1:2 | TuS Rüssingen | |||||||||
Drocht./A. II | 2:0 | Ahlerstedt/Ott. | |||||||||
TuS Harsefeld | 6:0 | E. Lüneburg | |||||||||
MTV TB Lbg. | 3:1 | Güldenst. Stade | |||||||||
SV Emmendorf | 1:3 | FC Verden 04 | |||||||||
TSV Gellersen | 1:9 | MTVE Celle | |||||||||
SC Hemmingen/W. | 0:1 | TSV Pattensen | |||||||||
Heeßeler SV | 4:1 | TV Stuhr | |||||||||
Bad Pyrmont | 0:2 | TSV Burgdorf | |||||||||
Iraklis Hellas | 0:4 | SV Bavenstedt | |||||||||
Ramlingen-E. | 3:3 | Krähenwinkel | |||||||||
VfL Bückeburg | 1:4 | TuS Sulingen | |||||||||
Rapid Chemnitz | 0:0 | Pirna-Copitz | |||||||||
Empor Glauchau | 2:3 | BSG Stahl Riesa | |||||||||
FSV Neusalza-S. | 1:3 | Germ. Mittweida | |||||||||
FV Biebrich 02 | 2:4 | SG Kinzenbach | |||||||||
TuS Dietkirchen | 3:0 | DJK Flörsheim | |||||||||
SV Zeilsheim | 4:1 | FC Gießen II | |||||||||
FC Dorndorf | 3:1 | TSG Wörsdorf | |||||||||
FV Breidenbach | 3:4 | Schwanheim | |||||||||
SV Schackendorf | 2:5 | Lübecker SC | |||||||||
TSV Wankendorf | 0:3 | SV Eichede II | |||||||||
GW Siebenbäumen | 3:1 | TuS Hartenholm | |||||||||
Pr. Reinfeld | 2:0 | Heikendorfer SV | |||||||||
FSV Dörnberg | 0:1 | SV 1910 Neuhof | |||||||||
Barockstadt II | 2:3 | Grebenstein | |||||||||
SG Johannesberg | 4:0 | SV Kaufungen 07 | |||||||||
Schwalmstadt | 0:2 | CSC 03 Kassel | |||||||||
Sandershausen | 1:6 | Weidenhausen | |||||||||
Eintr. Baunatal | 1:4 | SV Steinbach | |||||||||
C. Wiemelhausen | 2:0 | Erkenschwick | |||||||||
Kirchhörder SC | 1:1 | SC Neheim | |||||||||
YEG Hassel | 3:0 | BSV Schüren | |||||||||
TuS 05 Sinsen | 1:2 | Wanne-Eickel | |||||||||
SV Horst 08 | 3:1 | Finnentrop/Bam. | |||||||||
Meinerzhagen | 2:0 | Lüner SV | |||||||||
Teistungen | 0:3 | SGG Schweina | |||||||||
FC Heidelsheim | 4:2 | FV Lauda | |||||||||
F. Heddesheim | 5:2 | TuS Bilfingen | |||||||||
VfR Mannheim | 1:3 | Sandhausen II | |||||||||
FC Zuzenhausen | 1:3 | TSV Wieblingen | |||||||||
FC Auggen | 2:1 | Kehler FV | |||||||||
FV Lörrach-Br. | 3:1 | 1.SV Mörsch | |||||||||
Atl. Tucumán | 3:0 | River Plate |
|
||||||||
Argentinos Jrs. | 0:0 | Gimnasia | |||||||||
Platense | 0:1 | Central Córdoba | |||||||||
Columbus | 0:3 | LAFC | |||||||||
New England | 3:1 | San Jose | |||||||||
Chicago | 2:0 | Minnesota | |||||||||
Colorado | 2:3 | Salt Lake | |||||||||
Seattle | 1:0 | Houston | |||||||||
Atlanta | 1:0 | Orlando | |||||||||
ADI Metapán | 2:1 | Santa Tecla | |||||||||
Alianza FC | 2:0 | Pasaquina | |||||||||
Limeño | 0:1 | Chalatenango | |||||||||
Barranquilla FC | 2:0 | Leones FC | |||||||||
Pereira | 2:1 | Quindío | |||||||||
Llaneros FC | 0:3 | Boyacá Chicó | |||||||||
Inter Palmira | 3:0 | Real Cartagena | |||||||||
Nacional Potosí | 1:0 | The Strongest | |||||||||
Club Destroyers | 0:3 | Wilstermann | |||||||||
Club San José | 2:1 | Sport Boys | |||||||||
S-Pulse U18 | 1:1 | Ichifuna HS | |||||||||
Omiya U18 | 1:0 | Urawa Reds U18 | |||||||||
Antlers U18 | 1:1 | RKU Kashiwa HS | |||||||||
Sanfrecce U18 | 1:2 | Gamba U18 | |||||||||
Grampus U18 | 3:3 | Avispa U18 | |||||||||
Kyoto Sanga | 2:3 | Hig. Fukuoka HS | |||||||||
Shichigahama SC | 1:0 | Bandits Iwaki | |||||||||
KR Reykjavík | 1:1 | Fylkir | |||||||||
San Luis | 2:1 | Santa Cruz | |||||||||
Copiapó | 1:0 | Ñublense | |||||||||
Rangers Talca | 2:3 | San Felipe | |||||||||
Cobreloa | 3:0 | S. Morning | |||||||||
Valdivia | 0:5 | Puerto Montt | |||||||||
KF Laçi | 3:0 | FC Kamza | |||||||||
KF Skënderbeu | 1:2 | KF Teuta | |||||||||
FC Luftëtari | 3:2 | FK Kukësi | |||||||||
KS Kastrioti | 2:0 | Flamurtari FC | |||||||||
FK Partizani | 2:1 | KF Tirana | |||||||||
Bijeljina U17 | 0:1 | Tuzla City U17 | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 3:0 | Krupa U17 | |||||||||
Slavija S. U19 | 4:1 | Bijeljina U19 | |||||||||
Zvijezda 09 U19 | 1:2 | FK Krupa U19 | |||||||||
Sloboda T U19 | 0:2 | FK MDK U19 | |||||||||
Zeljeznicar U19 | 3:1 | Banja Luka U19 | |||||||||
Atlantas | 0:0 | Stumbras | |||||||||
Panevezys | 2:1 | Palanga | |||||||||
Dinamo Minsk | 3:1 | Gomel | |||||||||
Vitebsk | 1:0 | Soligorsk | |||||||||
BATE Borisov | 1:0 | Torpedo Minsk | |||||||||
TOSK Tesanj | 2:2 | FK Gorazde | |||||||||
Raja Casablanca | 2:1 | Mouloudia | |||||||||
ES Sahel | 3:1 | US Tataouine | |||||||||
CS Sfaxien | 3:1 | Stade Tunisien | |||||||||
El Dakhlia | 1:2 | Zamalek | |||||||||
Jeju United | 1:3 | Suwon Bluewings | |||||||||
Gyeongnam FC | 0:2 | Gangwon FC | |||||||||
Ulsan HD | 2:1 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
NK Brda | 0:1 | NK Bravo | |||||||||
ND Ilirija | 0:0 | ND Bilje | |||||||||
Bucheon FC | 0:0 | Asan Mugunghwa | |||||||||
FC Anyang | 0:0 | Ansan Greeners | |||||||||
Busan IPark | 1:1 | Gwangju FC | |||||||||
Red Wolves | 2:2 | Forward Madison | |||||||||
Richmond | 2:0 | FC Tucson | |||||||||
Lansing Ignite | 1:1 | Greenville | |||||||||
SKU Amstetten | 3:1 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
Cerro Porteño | 3:2 | CD Santaní | |||||||||
Libertad | 1:0 | Luqueño | |||||||||
Woking | 1:0 | Welling Utd. | |||||||||
Chorley | 4:3 on pens | Spennymoor Town | |||||||||
Peñarol | 1:1 | Nacional | |||||||||
Alki Oroklini | 1:0 | Anorthosis | |||||||||
Pafos FC | 0:2 | EN Paralimniou | |||||||||
Doxa Katokopias | 1:0 | Ermis Aradippou | |||||||||
Apol. Limassol | 1:2 | AEK Larnaca | |||||||||
TJK Legion | 3:0 | FCI Levadia U21 | |||||||||
JK Järve | 0:2 | JK Tammeka U21 | |||||||||
Paide U21 | 1:1 | Pärnu JK | |||||||||
Viimsi JK | 1:0 | FC Helios Voru | |||||||||
JK Viljandi | 1:3 | FC Flora | |||||||||
Kalev | 0:1 | Kalju FC | |||||||||
Sport Huancayo | 2:0 | Alianza UDH | |||||||||
César Vallejo | 2:2 | Pirata FC | |||||||||
Dep. Municipal | 1:1 | Cusco FC | |||||||||
Alianza Lima | 3:2 | FBC Melgar | |||||||||
Zwekapin Utd. | 1:2 | Magwe FC | |||||||||
Yadanarbon FC | 0:1 | Mahar United | |||||||||
S. Myanmar FC | 1:1 | Hantharwady Utd | |||||||||
Chainat FC | 0:3 | Port FC | |||||||||
Chiangmai FC | 1:1 | Bangkok Utd. | |||||||||
PT Prachuap FC | 2:1 | Suphanburi FC | |||||||||
Ratchaburi FC | 2:2 | Sukhothai FC | |||||||||
Ayutthaya Utd. | 0:0 | Rayong FC | |||||||||
Khon Kaen FC | 2:1 | Samut Sakhon C. | |||||||||
BG Pathum Utd. | 1:0 | Thai Honda FC | |||||||||
Sisaket FC | 0:0 | Lampang FC | |||||||||
Hougang Utd. | 1:0 | Balestier Khals | |||||||||
CD Everton | 0:2 | Audax Italiano | |||||||||
Cobresal | 0:2 | U. Católica | |||||||||
Union Española | 1:0 | U. Concepción | |||||||||
UD Almería | 5:3 | Elche CF | |||||||||
CA Osasuna | 1:0 | Reus Deportiu | |||||||||
R. Majadahonda | 2:3 | Albacete | |||||||||
Dep. La Coruña | 1:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
UD Las Palmas | 1:0 | Córdoba CF | |||||||||
RC Lens U19 | 9:1 | QRM U19 | |||||||||
Paris SG U19 | 4:1 | Boulogne U19 | |||||||||
Orléans U19 | 1:5 | Le Havre U19 | |||||||||
Paris FC U19 | 2:1 | Entente SSG U19 | |||||||||
Dunkerque U19 | 4:2 | USM Saran U19 | |||||||||
Rodez AF B | 1:2 | Toulouse B | |||||||||
Le Mée SF | 0:0 | Noisy-le-Sec | |||||||||
US Créteil B | 2:1 | Blanc-Mesnil SF | |||||||||
TA Rennes | 2:3 | St. Co Locminé | |||||||||
Amiens SC B | 2:2 | AS Beauvais | |||||||||
FC Mulhouse | 1:2 | R. Strasbourg B | |||||||||
EF Bastia | 0:4 | FC Lucciana | |||||||||
Khimki | 2:0 | Tambov | |||||||||
U Cluj | 3:0 | UTA Arad | |||||||||
Torpedo Moscow | 4:0 | Rotor 2 | |||||||||
Famalicão | 3:2 | Oliveirense | |||||||||
FC Porto B | 0:1 | Braga B | |||||||||
Cova Piedade | 0:0 | Varzim | |||||||||
Coimbra | 0:2 | SC Covilhã | |||||||||
Mafra | 0:1 | Farense | |||||||||
Chaves | 1:2 | Vitória Setúbal | |||||||||
Vit. Guimarães | 5:1 | B SAD | |||||||||
Nacional | 0:4 | FC Porto |
|
||||||||
Rio Ave | 2:3 | Benfica |
|
||||||||
Adana Demirspor | 2:0 | Balikesirspor | |||||||||
Ümraniyespor | 1:3 | Istanbulspor | |||||||||
Denizlispor | 6:0 | Karabükspor | |||||||||
Gaziantep FK | 0:2 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Hatayspor | 1:0 | Giresunspor | |||||||||
Altinordu | 3:0 | Boluspor | |||||||||
Ankaraspor | 3:1 | Altay SK | |||||||||
Unicov | 4:0 | Val. Mezirici | |||||||||
Vrchovina NMnM | 1:2 | Petrkovice | |||||||||
Karlovy Vary | 1:4 | Loko Vltavin | |||||||||
Stechovice | 0:2 | Vysehrad | |||||||||
Sokol Brozany | 0:3 | Zivanice | |||||||||
Vikt. Plzen B | 4:3 | Sl. Liberec B | |||||||||
FCZ Brno B | 7:0 | Slovacko B | |||||||||
Karvina B | 2:5 | Jihlava B | |||||||||
SILON Taborsko | 3:3 | Pardubice | |||||||||
Varnsdorf | 0:0 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Jihlava | 1:1 | C. Budejovice | |||||||||
Hradec Kralove | 2:0 | Viagem Usti n/L | |||||||||
FC Fredericia | 2:1 | Thisted FC | |||||||||
FC Helsingör | 1:1 | Naestved BK | |||||||||
HB Köge | 1:3 | Nyköbing FC | |||||||||
Hvidovre | 1:2 | Fremad Amager | |||||||||
FC Roskilde | 1:2 | Lyngby BK | |||||||||
Strømmen | 1:2 | Aalesund | |||||||||
Kongsvinger | 3:2 | Tromsdalen | |||||||||
Notodden | 1:2 | HamKam | |||||||||
Skeid | 2:3 | Raufoss | |||||||||
Jerv | 2:0 | Ullensaker/Kisa | |||||||||
Nest-Sotra FK | 0:1 | Start | |||||||||
Sandnes Ulf | 2:4 | Sandefjord | |||||||||
Tromsø | 1:2 | Odd | |||||||||
Molde FK | 1:0 | Mjøndalen | |||||||||
Ranheim | 1:5 | Vålerenga | |||||||||
Sarpsborg 08 | 0:1 | Kristiansund | |||||||||
Haugesund | 1:1 | Bodø/Glimt | |||||||||
Stabæk | 0:1 | Brann | |||||||||
TJ Tianhai | 1:2 | GZ City | |||||||||
BJ Guoan | 3:0 | SZ FC | |||||||||
GuaZ FC | 2:2 | Jiangsu FC | |||||||||
SH Port | 2:1 | SD Taishan | |||||||||
CC Yatai | 3:2 | CZ Mighty Lions | |||||||||
Alta | 1:0 | Sotra | |||||||||
Elverum | 2:1 | Mjølner | |||||||||
Brattvåg | 0:2 | Vidar | |||||||||
Levanger | 2:0 | Egersund | |||||||||
Stjørdals-Blink | 4:0 | Hødd | |||||||||
Kvik Halden | 2:0 | Bryne | |||||||||
NK Solin | 3:0 | NK Lucko | |||||||||
Bijelo Brdo | 1:1 | NK Dugopolje | |||||||||
Pogon II | 5:0 | Gwardia Koszalin | |||||||||
Bron Radom | 1:4 | Pelikan Lowicz | |||||||||
Legia II | 1:0 | Huragan Morag | |||||||||
Legionovia | 1:0 | Pol. Warsaw | |||||||||
Rekord B-B | 1:0 | Stal Brzeg | |||||||||
Wisla Sand. | 1:1 | KSZO Ostrowiec | |||||||||
Stal Krasnik | 1:1 | Chelmianka | |||||||||
Wisla Pulawy | 0:0 | Orleta R.P. | |||||||||
Djurgården | 0:2 | AIK | |||||||||
Malmö FF | 4:1 | Elfsborg | |||||||||
Östers IF | 0:0 | Västerås SK | |||||||||
Brage | 0:0 | Norrby | |||||||||
Syrianska FC | 1:2 | Mjällby AIF | |||||||||
IFK Lidingö U19 | 0:4 | Sirius U19 | |||||||||
Shakhter K. | 2:0 | Zhetysu | |||||||||
Kaysar | 5:1 | Tobol Kostanay | |||||||||
Aktobe | 0:2 | Okzhetpes | |||||||||
Atyrau | 2:1 | Kairat Almaty | |||||||||
FK Berane | 1:0 | Jedinstvo | |||||||||
FK Podgorica | 0:1 | FK Decic Tuzi | |||||||||
FK Bokelj | 3:1 | Otrant-Olympic | |||||||||
FK Jezero | 3:0 | Kom Podgorica | |||||||||
Bunyodkor | 2:1 | Kokand 1912 | |||||||||
Surkhon | 1:0 | FC Buxoro | |||||||||
Metallurg Bk. | 0:0 | Loko Tashkent | |||||||||
Bnei Sakhnin | 0:2 | Kiryat Shmona | |||||||||
M. Petah Tikva | 0:2 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
FC Ashdod | 1:0 | Hapoel Haifa | |||||||||
GKS Belchatow | 3:1 | Widzew Lodz | |||||||||
Agri 1970 Spor | 0:1 | M.Yesilyurt Bld | |||||||||
Yozgatspor 1959 | 6:5 on pens | Aksehir Spor | |||||||||
Oguzhanspor | 0:2 | Bld Derince | |||||||||
Forge FC | 1:2 | Cavalry FC | |||||||||
FC Edmonton | 0:0 | Pacific FC | |||||||||
Hoffenheim II | 0:3 | Saarbrücken |
|
||||||||
E. Norderstedt | 0:2 | Hannover 96 II | |||||||||
TSV Havelse | 2:1 | Lupo-Martini | |||||||||
VfL Oldenburg | 1:0 | W. Bremen II | |||||||||
LSK Hansa | 2:1 | SSV Jeddeloh II | |||||||||
Hamburger SV II | 2:1 | St. Pauli II | |||||||||
Reichenau | 2:1 | SV Wörgl | |||||||||
Avarta | 2:0 | Vejgaard B | |||||||||
FC Naters | 2:1 | Lancy FC | |||||||||
Akademisk BK | 2:0 | Vanlöse IF | |||||||||
FC Langenthal | 2:0 | Zug 94 | |||||||||
SR Delémont | 6:0 | SC Goldau | |||||||||
Comunicaciones | 1:1 | Guastatoya | |||||||||
CSD Municipal | 3:3 | Malacateco | |||||||||
Real de Minas | 4:2 | Juticalpa | |||||||||
RW Koblenz | 4:2 | Pfeddersheim | |||||||||
FV Engers 07 | 0:2 | FSV Jägersburg | |||||||||
Neu-Isenburg | 0:6 | RW Hadamar | |||||||||
FC Eddersheim | 2:5 | VfB Ginsheim | |||||||||
1.FC Düren | 1:1 | BW Friesdorf | |||||||||
Freialdenhoven | 1:0 | SV Breinig | |||||||||
B. Gladbach 09 | 4:0 | VfL Alfter | |||||||||
Frechen 20 | 4:1 | Arnoldsweiler | |||||||||
SV Deutz 05 | 1:1 | VfL Vichttal | |||||||||
Siegburger SV | 2:0 | Wegberg-Beeck | |||||||||
CFC Hertha 06 | 4:2 | Brandenburg. SC | |||||||||
Torgelower FC | 0:0 | H. Rostock II | |||||||||
Lok Stendal | 0:2 | Lichtenberg 47 | |||||||||
FC Strausberg | 0:3 | H. Zehlendorf | |||||||||
BW Berlin | 8:0 | Malchower SV | |||||||||
Sandersdorf | 2:1 | Hohenstein-E. | |||||||||
Chemie Leipzig | 2:2 | FSV Luckenwalde | |||||||||
KSV Vatan Sport | 1:3 | ESC Geestemünde | |||||||||
SFL Bremerhaven | 2:1 | SC Borgfeld | |||||||||
Habenhauser FV | 2:4 | Blumenthaler SV | |||||||||
VfR Neumünster | 3:1 | SV Frisia 03 | |||||||||
Türkspor Kiel | 2:9 | SV Todesfelde | |||||||||
Heeslinger SC | 2:0 | Hagen/Uthlede | |||||||||
HSC Hannover | 1:0 | TB Uphusen | |||||||||
MTV Gifhorn | 2:1 | VfL Oythe | |||||||||
Spelle-Venhaus | 4:1 | VfV Hildesheim | |||||||||
MSK Zilina B | 3:1 | Pohronie | |||||||||
Vitesse U19 | 3:1 | Sparta U19 | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 1:0 | Orsha | |||||||||
Slonim | 2:2 | Volna Pinsk | |||||||||
Smolevichi | 3:2 | Mikashevichi | |||||||||
Rukh | 2:2 | Naftan | |||||||||
Svetlogorsk | 0:3 | DYuSSh-2 | |||||||||
FK Smorgon | 0:2 | Krumkachi | |||||||||
FK Baranovichi | 0:5 | Belshina | |||||||||
Yverdon II U21 | 1:0 | Pully Football | |||||||||
WAF Brigittenau | 1:2 | Union Mauer | |||||||||
Wienerberg | 2:3 | SV Donau | |||||||||
FSV Frankf. U19 | 2:1 | Karlsruhe U19 | |||||||||
Wolfurt | 1:3 | Fussach | |||||||||
FC Egg | 0:4 | A. Lustenau II | |||||||||
FC Sierre | 3:1 | FC Chippis | |||||||||
Olymp. Genève | 6:3 | CS Interstar | |||||||||
FC Echichens | 3:1 | SC Düdingen | |||||||||
FC Ueberstorf | 1:1 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
FC Cornol | 2:2 | FC Moutier | |||||||||
FC Willisau | 3:4 | AS Novazzano | |||||||||
FC Lugano II | 6:0 | FC Altdorf | |||||||||
FC Wangen b. O. | 3:4 | FC Muri | |||||||||
FC Rüti | 1:1 | FC Bazenheid | |||||||||
Grasshopper U17 | 1:1 | BSC YB U17 | |||||||||
BEJUNE U17 | 3:3 | St. Gallen U17 | |||||||||
Costa Rica U17 | 3:4 on pens | Canada U17 | |||||||||
USA U17 | 3:0 | Panama U17 | |||||||||
Haiti U17 | 4:3 on pens | Honduras U17 | |||||||||
Mexico U17 | 5:1 | El Salvador U17 | |||||||||
Korona U19 | 3:0 | Slask U19 | |||||||||
Tre Fiori | 0:1 | Tre Penne | |||||||||
SD Aucas | 2:1 | Independiente | |||||||||
CD El Nacional | 2:1 | Guayaquil City | |||||||||
Mushuc Runa SC | 3:4 | Técnico U. | |||||||||
Delfín SC | 2:1 | LDU Quito | |||||||||
Jelgava | 0:0 | RFS | |||||||||
Spartaks | 1:0 | Liepaja | |||||||||
Metta | 2:1 | JFK Ventspils | |||||||||
Taipei Dragons | 3:4 | Tainan City | |||||||||
NTUS | 2:7 | Leopard Cat | |||||||||
Ming Chuan Univ | 1:3 | Hang Yuan FC | |||||||||
Taipower | 3:1 | Futuro | |||||||||
Tung Sing | 7:1 | Sun Hei | |||||||||
Supreme | 0:1 | North District | |||||||||
St. Joseph's | 0:2 | Fu Moon | |||||||||
Yau Tsim Mong | 0:3 | Kowloon City | |||||||||
Kwun Tong | 3:1 | Kwong Wah | |||||||||
Wan Chai | 1:4 | Sham Shui Po | |||||||||
Tuen Mun | 0:2 | Lucky Mile | |||||||||
Leaper | 0:4 | Rangers | |||||||||
South China | 3:2 | HKFC | |||||||||
Mutual | 2:4 | Central Western | |||||||||
Wong Tai Sin | 4:2 | Eastern Dist. | |||||||||
Shatin | 2:5 | RCFC | |||||||||
Citizen | 1:2 | Happy Valley | |||||||||
Double Flower | 0:9 | Wing Yee | |||||||||
Yuen Long | 0:2 | Southern | |||||||||
Hai Phong FC | 0:0 | SLNA FC | |||||||||
Da Nang FC | 2:1 | Khanh Hoa FC | |||||||||
Viettel FC | 0:3 | HAGL FC | |||||||||
Kyrgyzaltyn | 0:3 | Alga Bishkek | |||||||||
Leader-Champion | 1:1 | Ilbirs Bishkek | |||||||||
Lynx FC | 2:1 | Mons Calpe | |||||||||
Leo FC | 1:7 | Manchester 62 | |||||||||
Manch. 62 Res | 0:3 | Red Imps Res | |||||||||
Ararat-Armenia | 2:1 | Alashkert FC | |||||||||
Umeå FC | 1:0 | Carlstad United | |||||||||
Linköping City | 0:1 | Karlstad BK | |||||||||
Vasalunds IF | 3:0 | Nyköpings BIS | |||||||||
Sandvikens IF | 2:2 | Akropolis IF | |||||||||
IK Oddevold | 3:3 | Oskarshamns AIK | |||||||||
Kristianstad FC | 1:1 | Tvååkers IF | |||||||||
Värnamo | 1:1 | Åtvidabergs FF | |||||||||
ÍF Fuglafjördur | 0:2 | HB Tórshavn | |||||||||
B36 Tórshavn | 1:0 | TB Tvøroyri | |||||||||
NSÍ Runavík | 5:1 | AB Argir | |||||||||
Sydney FC | 6:1 | Melbourne | |||||||||
France U17 | 6:1 | Czechia U17 | |||||||||
Belgium U17 | 0:3 | Netherlands U17 | |||||||||
Sampdoria U19 | 0:0 | Roma U19 | |||||||||
Sassuolo U19 | 1:0 | Atalanta U19 | |||||||||
Benevento U17 | 5:2 | Pescara U17 | |||||||||
Pianese | 0:1 | Cesena | |||||||||
Arzignano | 0:0 | Como | |||||||||
Bari | 0:0 | Picerno | |||||||||
FC Shkupi | 2:2 | Belasica | |||||||||
Pobeda Prilep | 1:4 | Shkendija | |||||||||
Renova | 1:1 | Brera Strumica | |||||||||
Rabotnicki | 2:0 | Makedonija | |||||||||
Sileks | 1:0 | Vardar | |||||||||
Gzira Utd. | 0:2 | Valletta | |||||||||
Al-Sailiya SC | 0:3 | Al-Duhail SC | |||||||||
Sfintul Gheor. | 0:0 | CSF Speranta | |||||||||
Zimbru Chisinau | 0:4 | FC Sheriff | |||||||||
CF Pachuca U20 | 2:2 | Tigres UANL U20 | |||||||||
Santos U20 | 2:0 | Toluca U20 | |||||||||
Tigres UANL | 1:1 | Pachuca | |||||||||
León | 2:1 | Club Tijuana | |||||||||
Doncaster | 1:2 | Charlton | |||||||||
Royal Antwerp | 1:1 | RSC Anderlecht |
|
||||||||
Club Brugge | 3:2 | KRC Genk |
|
||||||||
Mansfield Town | 3:5 on pens | Newport County | |||||||||
Sint-Truiden | 2:2 | KAS Eupen | |||||||||
Dersimspor | 4:3 | Inter 2000 | |||||||||
FC Elazig Spor | 1:3 | Klub Kosova | |||||||||
TuS Berne | 0:4 | Düneberger SV | |||||||||
SV Bergstedt | 0:5 | Bramfelder SV | |||||||||
V/W Billstedt | 5:4 | Rahlstedter SC | |||||||||
Lonestar K. FC | 0:1 | TRAU FC | |||||||||
Eintr. Lokstedt | 6:0 | SV Eidelstedt | |||||||||
SCALA | 2:2 | Nikola Tesla | |||||||||
SV Halstenbek | 0:2 | SC Sternschanze | |||||||||
SC Nienstedten | 2:4 | USC Paloma | |||||||||
FC Türkiye | 3:0 | Harburger TB | |||||||||
SSV Rantzau | 3:5 | Niendorf II | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Ryan Hill Dag & Red FC | 0:3 | |
M. Ivanovic Vojvodina | 0:2 | |
Cihan Sener FC Trollhättan | 0:1 | |
Paul Mullin Wrexham | 1:0 | |
Liam Sercombe Cheltenham | 0:1 |