Atlético-MG | 3:1 | Athletico-PR |
|
||||||||
Iceland | 0:3 | Belgium |
|
||||||||
Spain | 6:0 | Croatia | |||||||||
Bosnia | 1:0 | Austria | |||||||||
Hungary | 2:1 | Greece | |||||||||
Finland | 1:0 | Estonia | |||||||||
San Marino | 0:3 | Luxembourg | |||||||||
Moldova | 0:0 | Belarus | |||||||||
FCN Reserves | 0:2 | OB Reserves | |||||||||
AGF Reserves | 3:2 | ACH Reserves | |||||||||
OB Reserves | 1:1 | FCK Reserves | |||||||||
FC Espoo U19 | 2:0 | PK-35 U19 | |||||||||
SV Neukirchen | 4:1 | Tegernheim | |||||||||
MSV Düsseldorf | 4:1 | FC Remscheid | |||||||||
SV Bauerbach | 3:2 | VfB Marburg | |||||||||
RW Oberhausen | 5:6 on pens | Velbert 02 | |||||||||
Victoria Seelow | 4:5 on pens | FSV Bernau | |||||||||
Independiente | 4:5 on pens | Brown (Adrogué) | |||||||||
Rionegro Águila | 1:0 | Once Caldas | |||||||||
El Masry | 5:3 | Nogoom FC | |||||||||
O Médéa | 1:2 | MC Algiers | |||||||||
DRB Tadjenanet | 3:1 | CABB Arreridj | |||||||||
JS Kabylie | 1:0 | Paradou AC | |||||||||
Stade Marocain | 1:0 | Khémisset | |||||||||
Rapide Oued Zem | 5:0 | Widad Témara | |||||||||
CSM Focsani | 0:3 on pens | Sporting Liesti | |||||||||
CS Tunari | 0:2 | Ac. Clinceni | |||||||||
FC Rapid | 2:1 | Daco-Getica | |||||||||
L. Teuz Cermei | 1:4 | Luceafarul | |||||||||
Alba Iulia | 7:5 on pens | Industria Galda | |||||||||
Connah's Quay | 0:1 | Caernarfon | |||||||||
The New Saints | 6:0 | Aberystwyth | |||||||||
Málaga CF | 1:2 | UD Almería | |||||||||
RCD Mallorca | 1:0 | Real Oviedo | |||||||||
Hundested IK | 4:1 | Taarnby Youth | |||||||||
Naesby BK | 3:5 on pens | Randers FC | |||||||||
IF Bjaeverkov | 0:3 | Ledoeje-Smoerum | |||||||||
BK Frem | 3:4 AET | Vejle BK | |||||||||
Chester | 0:0 | FC United | |||||||||
Nacional | 3:1 | CD Capiatá | |||||||||
Trans Narva U19 | 6:0 | Noorus 96 U19 | |||||||||
JK Augur U19 | 2:1 | Levadia U19 | |||||||||
FCI Tallinn U19 | 2:1 | FC Nomme U19 | |||||||||
Fleetwood | 8:9 on pens | Leicester U21 | |||||||||
Swindon Town | 1:0 | Newport County | |||||||||
Dep. Binacional | 1:4 | Cusco FC | |||||||||
Ayacucho FC | 0:0 | FBC Melgar | |||||||||
Sport Huancayo | 1:0 | Comerciantes | |||||||||
Yangon United | 0:1 | Hantharwady Utd | |||||||||
Falkenbergs FF | 1:2 | Landskrona | |||||||||
Ruch Chorzow | 1:1 | Znicz Pruszkow | |||||||||
SC Freiburg II | 2:1 | K. Offenbach | |||||||||
Vanlöse IF | 0:3 | Middelfart | |||||||||
1.CfR Pforzheim | 0:1 | Bahlinger SC | |||||||||
SV 07 Eschwege | 0:2 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
ASV 13 | 0:3 | Wiener Viktoria | |||||||||
Wildon | 4:3 | Bad Radkersburg | |||||||||
Heiligenkreuz | 1:2 | St. Anna/Aigen | |||||||||
FC Brunnen | 0:1 | Kickers Luzern | |||||||||
Anadoluspor | 6:0 | Concordia Britz | |||||||||
Haiti | 13:0 | Sint Maarten | |||||||||
Curaçao | 10:0 | Grenada | |||||||||
Saint-Martin | 0:3 | Guadeloupe | |||||||||
Papua N. U17 | 5:0 | Vanuatu U17 | |||||||||
KF Drenica | 0:0 | SC Gjilani | |||||||||
FC Ballkani | 1:1 | FC Prishtina | |||||||||
FC Pyunik U18 | 2:0 | Alashkert U18 | |||||||||
Gandzasar U18 | 0:3 | Avan Academy | |||||||||
Lokomotiv U18 | 3:3 | Urartu U18 | |||||||||
FC Kotayk U18 | 0:0 | Ararat-Arm. U18 | |||||||||
FC Pyunik-2 U18 | 0:1 | Armenien U16 | |||||||||
Persipura | 1:0 | Sriwijaya FC | |||||||||
Bali United | 3:2 | Persela | |||||||||
Persebaya | 0:2 | Persikabo 1973 | |||||||||
Czechia U20 | 2:4 | Portugal U20 | |||||||||