Real Madrid | 3:1 | Liverpool |
|
||||||||
China | 1:0 | Myanmar | |||||||||
England U21 | 2:1 | China U20 | |||||||||
Albania U19 | 2:1 | Kosovo U19 | |||||||||
Fluminense | 3:1 | Chapecoense |
|
||||||||
Avaí FC | 3:1 | Paysandu | |||||||||
Atlético-GO | 2:2 | Oeste | |||||||||
Coritiba FC | 2:0 | Vila Nova FC | |||||||||
Brasil Pelotas | 3:0 | Londrina-PR | |||||||||
Goiás | 1:2 | Boa Esporte | |||||||||
São Bento (SP) | 2:2 | Juventude |
|
||||||||
FC Voluntari | 2:2 | Concordia | |||||||||
Ilves | 2:0 | TPS | |||||||||
KuPS | 2:3 | PS Kemi | |||||||||
SJK Seinäjoki | 1:1 | IFK Mariehamn | |||||||||
FC Inter | 3:3 | RoPS | |||||||||
HJK Helsinki | 3:2 | FC Honka | |||||||||
FC Lahti | 1:1 | VPS | |||||||||
FF Jaro | 5:0 | AC Kajaani | |||||||||
Ekenäs IF | 0:0 | Helsinki IFK | |||||||||
MuSa | 1:4 | Grankulla IFK | |||||||||
Pallokerho | 2:7 | JäPS | |||||||||
JIPPO | 1:1 | PEPO | |||||||||
Mikkelin | 0:1 | FC Vaajakoski | |||||||||
Nurmijärvi | 2:0 | LPS | |||||||||
Vaasa IFK | 3:1 | Närpes Kraft | |||||||||
JS Hercules | 0:3 | TPV | |||||||||
KuPS U19 | 1:1 | FC Inter U19 | |||||||||
PK-35 U19 | 1:1 | FC Espoo U19 | |||||||||
FC Espoo II | 6:0 | Töölön Wesa | |||||||||
FK Senica | 1:0 | Skalica | |||||||||
FC Grimma | 2:0 | Hohenstein-E. | |||||||||
Pirna-Copitz | 2:1 | FC 1910 Lößnitz | |||||||||
BSG Stahl Riesa | 4:3 | K. Markkleeberg | |||||||||
Eintr. Niesky | 6:2 | Rapid Chemnitz | |||||||||
Großenhainer FV | 4:2 | Markranstädt | |||||||||
VfB Zwenkau | 2:1 | Radebeuler BC | |||||||||
Woltmershausen | 3:0 | DJK Blumenthal | |||||||||
Melchiorshausen | 0:3 | SFL Bremerhaven | |||||||||
SV Lemwerder | 1:1 | SC Vahr-Blockd. | |||||||||
E. Ueckermünde | 4:1 | SGA Boizenburg | |||||||||
FSV Malchin | 4:2 | FC Pommern | |||||||||
Neubrandenburg | 1:4 | SV Pastow | |||||||||
SV 90 Görmin | 1:6 | MSV Pampow | |||||||||
Rostocker FC | 7:1 | TSV Friedland | |||||||||
SV Empor Berlin | 0:3 | E. Mahlsdorf | |||||||||
Berliner SC | 5:1 | Nordberliner SC | |||||||||
SG Kirchheim | 4:1 | Durlach-Aue | |||||||||
ASV Durlach | 1:3 | F. Heddesheim | |||||||||
FC Kirrlach | 1:1 | VfR Gommersdorf | |||||||||
TuS Bilfingen | 4:1 | SV Schwetzingen | |||||||||
FC Espanol | 3:4 | VfB Eppingen | |||||||||
SpVgg Neckarelz | 1:1 | FC Zuzenhausen | |||||||||
Nordhausen II | 5:0 | E. Eisenberg | |||||||||
FC Fahner Höhe | 1:4 | SpVgg Geratal | |||||||||
FSV Martinroda | 3:1 | Wacker Gotha | |||||||||
SV Ehrenhain | 0:0 | Meuselwitz II | |||||||||
FC Eisenach | 2:2 | Thüringen Weida | |||||||||
Heiligenstadt | 3:0 | SC 1903 Weimar | |||||||||
SF Köllerbach | 5:2 | SG Mettlach | |||||||||
SV 09 Bübingen | 1:4 | Quierschied | |||||||||
SpVgg Weiden | 1:1 | ASV Vach | |||||||||
SB Traunstein | 1:3 | Wolfratshausen | |||||||||
SV Erlenbach | 7:1 AET | Illertissen II | |||||||||
Schweinfurt II | 1:2 | 1.FC Sand | |||||||||
TSV Buch | 1:0 | TSV Waldkirchen | |||||||||
Kirchanschöring | 3:3 | SE Freising | |||||||||
Miersdorf/Zeut. | 0:3 | U. Klosterfelde | |||||||||
FSV Bernau | 0:1 | RSV Waltersdorf | |||||||||
Sachsenhausen | 4:0 | BSV Guben-Nord | |||||||||
GW Lübben | 1:3 | MSV Neuruppin | |||||||||
Ludwigsfelde | 3:0 | Oranienburg | |||||||||
TuS Dietkirchen | 1:1 | VfB Marburg | |||||||||
FSV Fernwald | 2:1 | FC Waldbrunn | |||||||||
HSC/BW Tündern | 1:1 | Krähenwinkel | |||||||||
FC Eldagsen | 1:2 | VfL Bückeburg | |||||||||
OSV Hannover | 2:1 | Ramlingen-E. | |||||||||
Egestorf/L. II | 2:1 | TSV Pattensen | |||||||||
Kellinghusen | 2:5 | TSV Travemünde | |||||||||
Delbrücker SC | 1:4 | SpVgg Vreden | |||||||||
SV Spexard | 4:1 | Vict. Clarholz | |||||||||
Los Caimanes | 2:0 | Sport Loreto | |||||||||
Dep. Coopsol | 3:3 | Serrato | |||||||||
Arsenal Sarandí | 2:3 on pens | Cipolletti | |||||||||
Toronto | 0:1 | Dallas | |||||||||
Houston | 3:1 | New York City | |||||||||
Los Angeles | 1:0 | San Jose | |||||||||
Seattle | 0:1 | Salt Lake | |||||||||
Vancouver | 3:3 | New England | |||||||||
Ventforet Kofu | 6:2 | Oita Trinita | |||||||||
FC Gifu | 2:1 | Albirex Niigata | |||||||||
Kyoto Sanga | 0:2 | Yokohama FC | |||||||||
Tokyo Verdy | 0:0 | Ehime FC | |||||||||
Tokushima Vort. | 1:1 | Matsumoto Yama. | |||||||||
G. Osaka Res. | 2:4 | FC Tokyo Res. | |||||||||
Selfoss | 2:1 | Magni | |||||||||
Thór | 3:2 | Fram Reykjavík | |||||||||
NK Vitez U19 | 0:0 | S. Brijeg U19 | |||||||||
FK MDK U19 | 3:1 | NK Celik U19 | |||||||||
Sloboda T U19 | 3:3 | Zeljeznicar U19 | |||||||||
Sarajevo U19 | 1:2 | Zr. Mostar U19 | |||||||||
V. Mostar U19 | 3:1 | FK Krupa U19 | |||||||||
Sarajevo U17 | 4:1 | Celik U17 | |||||||||
Zeljeznicar U17 | 3:2 | FK MDK U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 0:0 | Krupa U17 | |||||||||
Puerto Montt | 1:3 | San Felipe | |||||||||
Coquimbo Unido | 2:1 | Melipilla | |||||||||
Sakuona | 1:5 | Nevezis | |||||||||
Babrungas | 5:3 | Sveikata | |||||||||
Minija | 0:3 | Zalgiris | |||||||||
Viltis | 1:0 | Utenis | |||||||||
Kedainiai | 0:6 | Stumbras | |||||||||
Vytis Vilnius | 1:7 | Atlantas | |||||||||
FK Minsk | 6:1 | Torpedo Minsk | |||||||||
Aragua FC | 0:0 | Carabobo FC | |||||||||
Dep. La Guaira | 0:0 | Mineros | |||||||||
Tekstilac | 0:0 | Drina Zvornik | |||||||||
Rudar Prijedor | 0:1 | Zvijezda 09 | |||||||||
Podrinje | 5:2 | Slavija S. | |||||||||
Zeljeznicar BL | 1:1 | Napredak | |||||||||
Sutjeska Foca | 2:2 | Sloga Meridian | |||||||||
Kozara Gradiska | 1:0 | Mrkonjic | |||||||||
North Carolina | 4:0 | ATL UTD 2 | |||||||||
Ottawa Fury | 1:0 | Union II | |||||||||
Toronto FC II | 2:4 | TB Rowdies | |||||||||
Kansas City II | 1:0 | Phoenix Rising | |||||||||
Portland 2 | 1:0 | Real Monarchs | |||||||||
Chikhura | 1:3 | FC Locomotive | |||||||||
Kolkheti Poti | 2:2 | FC Samtredia | |||||||||
Suwon FC | 0:1 | Gwangju FC | |||||||||
Seongnam FC | 4:2 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Nacional | 3:0 | Guaraní | |||||||||
Racing Club | 1:2 | Rampla Jrs | |||||||||
CA Fénix | 2:2 | Danubio FC | |||||||||
JK Viljandi | 1:3 | Kuressaare | |||||||||
FCI Levadia | 6:1 | Pärnu Vaprus | |||||||||
JK Trans Narva | 2:4 | FC Flora | |||||||||
Kalju FC | 3:2 | Paide | |||||||||
FBC Melgar | 3:0 | Ayacucho FC | |||||||||
Comerciantes | 0:3 | Sport Huancayo | |||||||||
UTC | 1:1 | Universitario | |||||||||
Rakhine United | 1:0 | Mahar United | |||||||||
GFA FC | 1:2 | S. Myanmar FC | |||||||||
Kelantan FC | 0:2 | N. Sembilan FC | |||||||||
Selangor FC | 1:2 | KDA FC | |||||||||
Perak | 4:3 | Perak II | |||||||||
Terengganu FC | 1:0 | Melaka | |||||||||
LC Sailors | 3:1 | DPMM FC | |||||||||
Young Lions | 1:1 | Warriors FC | |||||||||
Paganese | 2:1 | Fondi Calcio | |||||||||
Foll. Gavorrano | 0:0 | Cuneo | |||||||||
Santarcangelo | 1:1 | LR Vicenza | |||||||||
Lecce | 0:1 | Padova | |||||||||
San Luis | 0:3 | U. Concepción | |||||||||
Huachipato | 0:1 | U. de Chile | |||||||||
O'Higgins | 2:1 | CD Iquique | |||||||||
Fulham | 1:0 | Aston Villa |
|
||||||||
Foresta Suceava | 0:11 | Sportul Snagov | |||||||||
CS Afumati | 2:1 | Metaloglobus | |||||||||
UTA Arad | 1:5 | Dacia U. Braila | |||||||||
Miroslava | 1:4 | Luceafarul | |||||||||
D. Calarasi | 0:0 | Chindia | |||||||||
SSU Poli | 2:1 | Ripensia | |||||||||
Ararat Moskau | 0:2 | Zorkiy | |||||||||
Vysehrad | 1:2 | Benesov | |||||||||
Pisek | 1:0 | Prevysov | |||||||||
Sokol Cizova | 3:1 | Litomericko | |||||||||
Dobrovice | 2:0 | Domazlice | |||||||||
Mohelnice | 0:2 | Uhersky Brod | |||||||||
MFK Vyskov | 2:4 | Hulin | |||||||||
Petrkovice | 3:1 | Hlucin | |||||||||
HS Kromeriz | 2:6 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Lisen | 2:1 | Zlinsko | |||||||||
Hodonin | 3:0 | Jiskra Rymarov | |||||||||
Vålerenga | 1:0 | Lillestrøm | |||||||||
HLJ Ice City | 2:1 | SH Shenxin | |||||||||
GD Sou. Tigers | 1:0 | WH Yangtze | |||||||||
Vidar | 3:0 | Arendal | |||||||||
Vard | 3:0 | Nardo FK | |||||||||
Egersund | 1:1 | Skeid | |||||||||
KFUM | 2:2 | Kjelsås | |||||||||
Brattvåg | 0:4 | Hødd | |||||||||
Raufoss | 1:1 | Moss | |||||||||
Elverum | 2:1 | Asker | |||||||||
Bærum | 1:2 | Hønefoss | |||||||||
Fram | 1:2 | Fredrikstad | |||||||||
Lubin II | 4:1 | BKS Stal Bielsko-Biala | |||||||||
Gwarek T.G. | 2:1 | Rekord B-B | |||||||||
Ruch Zd. | 3:0 | Stilon | |||||||||
Piast Zmigrod | 1:1 | M. Legnica II | |||||||||
Zielona Gora | 0:1 | Gornik Polk. | |||||||||
Pniowek P. | 1:1 | Stal Brzeg | |||||||||
Gornik II | 0:3 | L. Dzierzoniow | |||||||||
Brage | 3:1 | Örgryte | |||||||||
AIK | 3:3 | Norrköping | |||||||||
Östersund | 2:0 | Häcken | |||||||||
Trelleborg U19 | 4:2 | Helsingborg U19 | |||||||||
GAIS U19 | 0:6 | Malmö FF U19 | |||||||||
Halmstad U19 | 1:0 | Kalmar FF U19 | |||||||||
IF Elfsborg U19 | 4:1 | Falkenberg U19 | |||||||||
Örgryte U19 | 2:1 | Mjällby AIF U19 | |||||||||
Ängelholm U19 | 3:1 | Östers IF U19 | |||||||||
FK Decic Tuzi | 0:3 | FK Iskra | |||||||||
Rudar Pljevlja | 0:0 | Zeta Golubovac | |||||||||
OFK Petrovac | 0:1 | Kom Podgorica | |||||||||
OFK Grbalj | 2:1 | OFK Titograd | |||||||||
B. Podgorica | 2:3 | Sutjeska Niksic | |||||||||
Mornar Bar | 3:0 | FK Celik Niksic | |||||||||
FK Berane | 2:0 | FK Cetinje | |||||||||
Otrant-Olympic | 1:3 | FK Jezero | |||||||||
FK Lovcen | 2:0 | FK Ibar | |||||||||
FK Bokelj | 1:1 | Jedinstvo | |||||||||
FK Podgorica | 0:0 | OSK Igalo | |||||||||
Navbahor | 1:0 | OKMK Olmaliq | |||||||||
Kokand 1912 | 0:1 | Qizilqum | |||||||||
Metallurg Bk. | 2:0 | Loko Tashkent | |||||||||
FC Buxoro | 1:0 | Nasaf Qarshi | |||||||||
Mensajero | 0:1 | Sanluqueño | |||||||||
Náxara CD | 3:0 | CE L'Hospitalet | |||||||||
AD San Juan | 2:3 | RSD Alcalá | |||||||||
UP Plasencia | 5:0 | UCD Burladés | |||||||||
AD Ceuta | 2:0 | CD Felanitx | |||||||||
FC Stadlau | 4:1 | SC/ESV Parndorf |
|
||||||||
VSK Aarhus | 1:2 | Hellerup IK | |||||||||
IF Lyseng | 0:2 | B.93 | |||||||||
Brönshöj BK | 2:2 | Naesby BK | |||||||||
Hilleröd F | 0:3 | Odder IGF | |||||||||
BK Marienlyst | 2:1 | FC Sydvest | |||||||||
Hvidovre | 4:1 | Avarta | |||||||||
Jammerbugt FC | 1:0 | Skovshoved | |||||||||
FC Portalban | 2:2 | FC Thun U21 | |||||||||
Meyrin FC | 3:0 | Vevey-Sports | |||||||||
FC Naters | 5:3 | SC Düdingen | |||||||||
Lancy FC | 4:4 | Lausanne II | |||||||||
FC Fribourg | 4:2 | BSC YB U21 | |||||||||
Azzurri LS | 5:1 | Martigny-Sports | |||||||||
FC Echallens | 1:3 | Etoile Carouge | |||||||||
FC Black Stars | 8:1 | SR Delémont | |||||||||
FC Schötz | 0:2 | FC Sursee | |||||||||
Zug 94 | 0:0 | FC Münsingen | |||||||||
Kickers Luzern | 1:1 | Luzern U21 | |||||||||
SC Buochs | 3:3 | GC Zürich U21 | |||||||||
FC Langenthal | 0:3 | FC Baden 1897 | |||||||||
FC Bassecourt | 2:1 | FC Solothurn | |||||||||
FC Mendrisio | 1:1 | Red Star ZH | |||||||||
FC Tuggen | 4:0 | FC Thalwil | |||||||||
FC Gossau | 2:2 | FC Seuzach | |||||||||
FC Kosova | 5:1 | Eschen/Mauren | |||||||||
SV Höngg | 1:0 | Winterthur U21 | |||||||||
FC Wettswil | 1:4 | AC Bellinzona | |||||||||
FC Balzers | 4:6 | St. Gallen U21 | |||||||||
Universidad O&M | 3:3 | Delfines | |||||||||
Cibao FC | 1:1 | Atl. Vega Real | |||||||||
Moca FC | 2:0 | Atl. Barcelona | |||||||||
AZ U19 | 3:1 | NEC U19 | |||||||||
Utrecht U19 | 2:1 | Ajax U19 | |||||||||
Feyenoord U19 | 2:0 | Vitesse U19 | |||||||||
PSV U19 | 1:1 | ADO U19 | |||||||||
Volendam U19 | 4:0 | Roda JC U19 | |||||||||
Groningen U19 | 1:3 | NAC Breda U19 | |||||||||
Willem II U19 | 1:3 | PEC Zwolle U19 | |||||||||
FC Twente U19 | 2:1 | VVV U19 | |||||||||
Den Bosch U19 | 3:1 | Excelsior U19 | |||||||||
FavAC | 4:2 | Wienerberg | |||||||||
Austria XIII | 0:2 | Slovan HAC | |||||||||
Post SV | 0:1 | Ostbahn XI | |||||||||
Wiener Viktoria | 1:3 | 1210 Wien | |||||||||
SV Donau | 2:1 | Gersthof | |||||||||
ASK Elektra | 2:0 | TWL Elektra | |||||||||
Scheiblingkir. | 1:0 | Zwettl | |||||||||
Leobendorf | 1:1 | SC Retz | |||||||||
St. Peter/Au | 1:1 | Langenrohr | |||||||||
Ardagger | 2:3 | Gaflenz | |||||||||
Waidhofen/T. | 0:2 | Spratzern | |||||||||
Horitschon | 1:0 | St. Margarethen | |||||||||
SV Neuberg | 0:0 | Drassburg | |||||||||
Pinkafeld | 2:0 | Deutschkreutz | |||||||||
St. Valentin | 3:3 | SV Wallern | |||||||||
Andorf | 3:2 | SV Bad Ischl | |||||||||
ASKÖ Oedt | 5:0 | ASKÖ Donau Linz | |||||||||
St. Pauli U17 | 2:2 | Braunschw. U17 | |||||||||
ASK Voitsberg | 5:0 | Fürstenfeld | |||||||||
Grazer AK 1902 | 2:3 | Lebring | |||||||||
St. Anna/Aigen | 5:0 | Heiligenkreuz | |||||||||
ATUS Ferlach | 1:2 | Köttmannsdorf | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 0:3 | SAK Klagenfurt | |||||||||
KAC 1909 | 3:5 | SV Feldkirchen | |||||||||
WSG Tirol II | 2:1 | Mayrhofen | |||||||||
Hall | 5:1 | SV Zams | |||||||||
Telfs | 3:0 | Kirchbichl | |||||||||
Kematen | 2:3 | SK St. Johann | |||||||||
Silz/Mötz | 2:2 | Union Innsbruck | |||||||||
Fussach | 1:2 | Rankweil | |||||||||
A. Lustenau II | 2:3 | Andelsbuch | |||||||||
Admira Dornbirn | 0:1 | Langenegg | |||||||||
Höchst | 0:2 | FC Egg | |||||||||
ÖTSU Hallein | 0:3 | SAK 1914 | |||||||||
Neumarkt | 5:1 | A. Salzburg | |||||||||
Strobl | 2:1 | Hallwang | |||||||||
Golling | 5:2 | Straßwalchen | |||||||||
AKA Austria U18 | 4:0 | Vorarlberg U18 | |||||||||
AKA WAC U18 | 8:1 | AKA Tirol U18 | |||||||||
AKA Admira U18 | 6:1 | St. Pölten U18 | |||||||||
Burgenland U18 | 2:3 | AKA LASK U18 | |||||||||
FC Bulle | 4:2 | FC Genolier | |||||||||
FC Colombier | 2:0 | CS Romontois | |||||||||
FC Echichens | 2:1 | Stade-Payerne | |||||||||
FC Farvagny | 1:1 | Dardania LS | |||||||||
FC Richemond | 2:2 | FC Boudry | |||||||||
FC Thierrens | 4:2 | FC Vallorbe | |||||||||
FC Tavannes | 1:7 | SC Binningen | |||||||||
SC Dornach | 3:4 | AS Timau | |||||||||
FC Allschwil | 3:2 | FC Reinach | |||||||||
FC Muri-G. | 1:2 | FC Liestal | |||||||||
FC Konolfingen | 2:2 | FC Prishtina BE | |||||||||
FC Hochdorf | 0:4 | FC Ibach | |||||||||
SC Goldau | 6:0 | FC Ascona | |||||||||
Perlen-Buchr. | 2:0 | FC Brunnen | |||||||||
Aargau U21 | 1:2 | FC Olten | |||||||||
Blue Stars ZH | 3:5 | FC Wettingen | |||||||||
FC Dulliken | 0:4 | SC Schöftland | |||||||||
SC Zofingen | 1:0 | FC Dietikon | |||||||||
FC Wohlen U23 | 2:2 | FC Wangen b. O. | |||||||||
FC Biberist | 1:4 | FC Rothrist | |||||||||
FC Frauenfeld | 1:3 | FC Dübendorf | |||||||||
FC Linth 04 | 1:0 | FC Buchs | |||||||||
FC Kreuzlingen | 3:1 | Chur 97 | |||||||||
FC Winkeln SG | 2:1 | Schaffhausen II | |||||||||
FC Uzwil | 1:1 | FC Wil II | |||||||||
FC Bazenheid | 3:2 | FC Rüti | |||||||||
FC Einsiedeln | 4:1 | FC Freienbach | |||||||||
AKA Austria U16 | 7:0 | Vorarlberg U16 | |||||||||
AKA WAC U16 | 2:1 | AKA Tirol U16 | |||||||||
Burgenland U16 | 0:2 | AKA LASK U16 | |||||||||
BSC YB U18 | 4:1 | FC Sion U18 | |||||||||
FC Zürich U18 | 5:2 | St. Gallen U18 | |||||||||
Lausanne U18 | 6:0 | Winterthur U18 | |||||||||
FC Basel U18 | 2:1 | Luzern U18 | |||||||||
Team Ticino U18 | 1:3 | GC Zürich U18 | |||||||||
Servette U18 | 3:0 | Aarau U18 | |||||||||
Grasshopper U17 | 1:2 | BEJUNE U18 | |||||||||
FC Thun U17 | 2:2 | FC Zürich U17 | |||||||||
FC Vaduz U18 | 1:5 | BSC YB U17 | |||||||||
Stallion Laguna | 2:3 | United City | |||||||||
Juventud | 2:1 | Club Oriental | |||||||||
Albion FC | 1:0 | Maldonado | |||||||||
Cerrito | 1:1 | Villa Española | |||||||||
Sud América | 1:1 | Plaza Colonia | |||||||||
Central | 3:0 | Miramar | |||||||||
A. Samoa U20 | 0:3 | Samoa U20 | |||||||||
Tonga U20 | 3:0 | Cook U20 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 1:2 | Wisla U19 | |||||||||
Cracovia U19 | 3:0 | MOSP U19 | |||||||||
Wisla Plock U19 | 2:2 | Legia U19 | |||||||||
LKS U19 | 0:1 | Stomil U19 | |||||||||
MKS Polonia U19 | 8:1 | Znicz U19 | |||||||||
Miedz U19 | 1:0 | Lechia U19 | |||||||||
Wa. Poznan U19 | 4:2 | Falubaz U19 | |||||||||
Piast U19 | 0:2 | Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 | |||||||||
S. Szczecin U19 | 0:2 | Gornik U19 | |||||||||
Arka Gdynia U19 | 1:0 | Lech U19 | |||||||||
Técnico U. | 2:1 | Independiente | |||||||||
Uni. Católica | 1:1 | CD El Nacional | |||||||||
Spartaks | 3:0 | Valmiera | |||||||||
Liepaja | 1:4 | JFK Ventspils | |||||||||
NTUS | 6:1 | Royal Blues | |||||||||
Hang Yuan FC | 2:0 | NSTC football | |||||||||
Tainan City | 1:1 | Taipower | |||||||||
Leopard Cat | 2:0 | Taipei Dragons | |||||||||
Kitchee | 2:1 | Tai Po | |||||||||
Quang Nam FC | 5:2 | Nam Dinh FC | |||||||||
Hai Phong FC | 3:0 | Khanh Hoa FC | |||||||||
HAGL FC | 1:0 | SLNA FC | |||||||||
Ha Noi FC | 4:3 | Thanh Hoa FC | |||||||||
Gibraltar Utd. | 2:1 | Gibr. Phoenix | |||||||||
Umeå FC | 1:1 | Karlslunds IF | |||||||||
BK Forward | 3:4 | Akropolis IF | |||||||||
Nyköpings BIS | 2:5 | Syrianska FC | |||||||||
Tvååkers IF | 4:1 | Ängelholms FF | |||||||||
Oskarshamns AIK | 3:2 | Utsiktens BK | |||||||||
Vejle BK U19 | 3:2 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
Silkeborg U19 | 2:3 | Odense BK U19 | |||||||||
Bröndby IF U19 | 0:1 | Aalborg BK U19 | |||||||||
Randers FC U19 | 4:2 | Nordsjaell. U19 | |||||||||
Sönderjyske U19 | 2:1 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
Roskilde U19 | 2:0 | HB Köge U19 | |||||||||
B.93 U19 | 1:2 | AC Horsens U19 | |||||||||
Holbaek B&I U19 | 2:0 | Hellerup IK U19 | |||||||||
Thisted FC U19 | 3:3 | Naestved BK U19 | |||||||||
B71 Sandoy | 3:6 | KÍ II | |||||||||
Giza/Hoyvík | 2:2 | B68 Toftir | |||||||||
Víkingur II | 1:0 | NSÍ II | |||||||||
ÍF Fuglafjördur | 7:0 | Skála IF II | |||||||||
Brinkumer SV | 6:4 | Teutonia 05 | |||||||||
Holst. Kiel II | 1:1 | VfL Oldenburg | |||||||||
Juventus U19 | 1:1 | Roma U19 | |||||||||
Torino U19 | 1:1 | Fiorentina U19 | |||||||||
Empoli U19 | 1:3 | Cagliari U19 | |||||||||
Verona U19 | 1:1 | Udinese U19 | |||||||||
PSMS | 2:0 | Arema FC |
|
||||||||
YB Beiguo | 0:1 | QD Hainiu | |||||||||
LN Tieren | 2:1 | BD Yingli ETS | |||||||||
HB Zhuoao | 3:0 | SY Dongjin | |||||||||
YC Helanshan | 1:0 | YC Elk Sea | |||||||||
ZB Cuju | 0:3 | JL Baijia | |||||||||
YN F. Tigers | 2:2 | JX Lushan | |||||||||
SZ Dongwu | 3:0 | HF Guiguan | |||||||||
HN Boying | 0:0 | NT Zhiyun | |||||||||
SC Longfor | 4:0 | SZ Pengcheng | |||||||||
HN Billows | 3:1 | SH Sunfun | |||||||||
FJ Tianxin | 2:0 | KS FC | |||||||||
SZ Renren | 1:0 | SZ Peng City | |||||||||
Campodarsego | 3:4 | Arzignano | |||||||||
Depor Fabril | 3:2 AET | Extremadura | |||||||||
Real Sociedad B | 1:1 AET | CF Fuenlabrada | |||||||||
Elche CF | 3:2 | Real Murcia | |||||||||
Sporting B | 2:0 | UE Cornellà | |||||||||
Villarreal CF B | 0:2 | Bilbao Athletic | |||||||||
Cape Umoya Utd. | 2:2 | Black Leopards | |||||||||
TuRa Harksheide | 7:4 | BW Schenefeld | |||||||||
Coruxo FC | 0:0 | Mérida AD | |||||||||