Harkemase Boys | 0:1 | DVS '33 | |||||||||
Spijkenisse | 2:1 | ACV Assen | |||||||||
Groningen U21 | 3:1 | VV Capelle | |||||||||
Quick Boys | 1:1 | ASWH | |||||||||
PAS U19 | 1:0 | Levadiakos U19 | |||||||||
KSV Oudenaarde | 2:2 | FCV Dender EH | |||||||||
RE Virton | 5:0 | VW Hamme | |||||||||
Lommel SK | 2:0 | ASV Geel | |||||||||
RFC Seraing | 1:1 | Berchem Sport | |||||||||
KSK Heist | 0:1 | KMSK Deinze | |||||||||
Patro Eisden | 0:3 | KSK Lierse Kem. | |||||||||
Partizan U19 | 3:2 | Internacional | |||||||||
Inker | 1:0 | NK Istra | |||||||||
Forssan JK | 3:1 | Nekalan Pallo | |||||||||
HIFK IV | 2:0 | FC Kake/ Otsot | |||||||||
Orimattilan | 0:8 | SexyPöxyt | |||||||||
JäPS II | 5:0 | FC Honka II | |||||||||
FC Pommern | 2:3 | Güstrower SC | |||||||||
SV 90 Görmin | 1:5 | FC Förderkader | |||||||||
Rostocker FC | 3:0 | SV Pastow | |||||||||
MSV Pampow | 6:1 | TSV Friedland | |||||||||
DJK Blumenthal | 2:10 | SFL Bremerhaven | |||||||||
Woltmershausen | 1:1 | Union 60 Bremen | |||||||||
TuRa Bremen | 1:5 | SC Vahr-Blockd. | |||||||||
SV Memmelsdorf | 0:1 | SV Mitterteich | |||||||||
ATSV Erlangen | 0:1 | Baiersdorfer SV | |||||||||
FC Lichtenfels | 1:3 | SpVgg Selbitz | |||||||||
Bad Pyrmont | 1:1 | TSV Pattensen | |||||||||
FC Eldagsen | 1:2 | TSV Burgdorf | |||||||||
SV BE Steimbke | 1:1 | Egestorf/L. II | |||||||||
HSC/BW Tündern | 0:2 | HSC Hannover | |||||||||
Radebeuler BC | 1:3 | FCO Neugersdorf | |||||||||
Wacker Gotha | 1:2 | SpVgg Geratal | |||||||||
FSV Martinroda | 4:2 | Nordhausen II | |||||||||
Bad Langensalza | 3:2 | FC Eisenach | |||||||||
FC Fahner Höhe | 2:1 | SV Ehrenhain | |||||||||
Meuselwitz II | 3:3 | Thüringen Weida | |||||||||
Halle-Ammendorf | 4:2 | MSV Börde | |||||||||
RW Thalheim | 2:2 | Edelw. Arnstedt | |||||||||
Eintr. Elster | 1:0 | Haldensleber SC | |||||||||
Fort. Magdeburg | 0:0 | Bitterfeld-W. | |||||||||
Romonta Amsdorf | 2:1 | SV Dessau 05 | |||||||||
IMO Merseburg | 2:0 | GW Piesteritz | |||||||||
SF Schw. Hall | 0:2 | FC 07 Albstadt | |||||||||
TSG Tübingen | 4:2 | VfB Neckarrems | |||||||||
VfL Pfullingen | 3:3 | Dorfmerkingen | |||||||||
Norm. Gmünd | 4:1 | FC Wangen 05 | |||||||||
TSV Essingen | 2:1 | TSG Öhringen | |||||||||
Ehingen-Süd | 2:1 | TSV Ilshofen | |||||||||
TSV Moosach | 2:1 | TSV Kastl | |||||||||
SpVgg Landshut | 0:1 | Pfarrkirchen | |||||||||
FC Deisenhofen | 4:2 | TSV Grünwald | |||||||||
SV Manching | 0:2 | SV Erlbach | |||||||||
TuS Geretsried | 0:2 | SE Freising | |||||||||
ESV Freilassing | 3:3 | TSV Neuried | |||||||||
Büdelsd. TSV | 0:4 | TSV Klausdorf | |||||||||
TSV Altenholz | 1:2 | TSV Bordesholm | |||||||||
Gettorfer SC | 5:0 | Eckernförder SV | |||||||||
C. Schönkirchen | 4:0 | BW Löwenstedt | |||||||||
Osterrönfeld | 2:2 | Husumer SV | |||||||||
Tegernheim | 1:0 | TSV Waldkirchen | |||||||||
SV Donaustauf | 1:2 | Bad Kötzting | |||||||||
St. Hauzenberg | 4:1 | SV Etzenricht | |||||||||
Schwarzenfeld | 0:1 | TSV Bogen | |||||||||
SV Hutthurm | 0:3 | Ettmannsdorf | |||||||||
SV Raigering | 1:1 | TSV Bad Abbach | |||||||||
VfL Benrath | 3:2 | Meerbusch II | |||||||||
BSG Stahl Riesa | 0:0 | FC 1910 Lößnitz | |||||||||
Großenhainer FV | 0:2 | FC Grimma | |||||||||
Pirna-Copitz | 0:1 | VfB Zwenkau | |||||||||
Eintr. Niesky | 2:0 | Empor Glauchau | |||||||||
FC Reher/Puls | 0:0 | TSV Pansdorf | |||||||||
TuS Hartenholm | 5:2 | VfR Horst | |||||||||
Phoenix Kisdorf | 3:4 | VfB Lübeck II | |||||||||
Phönix Lübeck | 0:2 | TSV Travemünde | |||||||||
SC Hauenstein | 2:1 | TuS Hohenecken | |||||||||
Bad Kreuznach | 1:2 | A. Ludwigshafen | |||||||||
ASV Fußgönheim | 3:3 | Waldalgesheim | |||||||||
Einheit Bernau | 2:2 | FSV Bernau | |||||||||
U. Klosterfelde | 0:2 | RSV Waltersdorf | |||||||||
Oranienburg | 0:0 | BSV Guben-Nord | |||||||||
Pr. Eberswalde | 5:3 | BSG Stahl | |||||||||
Werderaner FC | 1:2 | Ludwigsfelde | |||||||||
Miersdorf/Zeut. | 0:4 | Sachsenhausen | |||||||||
ASV Durlach | 2:2 | SpVgg Neckarelz | |||||||||
TuS Bilfingen | 0:0 | FC Espanol | |||||||||
SV Schwetzingen | 4:3 | 1.FC Bruchsal | |||||||||
VfR Gommersdorf | 1:1 | FC Zuzenhausen | |||||||||
Schwalmstadt | 0:1 | Hünfelder SV | |||||||||
SG Johannesberg | 1:3 | SC Willingen | |||||||||
Petersberg | 2:1 | SSV Sand | |||||||||
Auersmacher | 2:4 | Halberg Brebach | |||||||||
SG Lebach | 3:3 | SF Köllerbach | |||||||||
Elversberg II | 1:2 | VfB Dillingen | |||||||||
FSG Steinbach | 2:2 | B. Neunkirchen | |||||||||
TuS Röllbach | 3:1 | TSV Karlburg | |||||||||
Teutonia Uelzen | 1:2 | E. Lüneburg | |||||||||
MTV TB Lbg. | 1:1 | Rotenburger SV | |||||||||
BW Papenburg | 4:1 | SC Melle 03 | |||||||||
FT Braunschweig | 2:3 | Wolfenbüttel | |||||||||
G. Ober-Roden | 1:1 | Usinger TSG | |||||||||
SG Kyllb./B./G. | 0:3 | SV Windhagen | |||||||||
SG 99 Andernach | 1:1 | SG Mendig | |||||||||
FSV Tarforst | 5:1 | SG Alfbachtal | |||||||||
U. Fürstenwalde | 2:3 | Energie Cottbus |
|
||||||||
MSV Neuruppin | 0:2 | Babelsberg 03 | |||||||||
Villa Dálmine | 0:1 | Ind. Rivadavia | |||||||||
Los Andes | 2:0 | Brown (Adrogué) | |||||||||
Sarmiento Junin | 1:0 | Aldosivi | |||||||||
New England | 2:2 | New York City | |||||||||
Dallas | 1:1 | Portland | |||||||||
Columbus | 3:1 | D.C. United | |||||||||
Tigres FC | 1:0 | Orsomarso SC | |||||||||
Fortaleza CEIF | 2:2 | Union Magdalena | |||||||||
Quindío | 0:0 | Uni. Popayán | |||||||||
Deportivo Cali | 2:1 | Leones FC | |||||||||
Rionegro Águila | 2:1 | CD La Equidad | |||||||||
Boyacá Chicó | 3:1 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Honda FC | 3:0 | Veertien Mie | |||||||||
Maru. Okazaki | 1:2 | ReinMeer Aomori | |||||||||
Reilac Shiga | 2:0 | Verspah Oita | |||||||||
Potros UAEM | 0:1 | Venados FC | |||||||||
Cafetaleros | 1:0 | FC Juárez | |||||||||
Correcaminos | 1:1 | Min. Zacatecas | |||||||||
San Luis | 3:1 | Dorados Sinaloa | |||||||||
Murciélagos | 1:0 | Tampico Madero | |||||||||
Cimarrones | 2:1 | Atlante | |||||||||
Zacatepec | 3:2 | Oaxaca | |||||||||
Zamora FC | 0:0 | Puerto Cabello | |||||||||
Central Coast | 1:2 | Sydney FC | |||||||||
Melbourne City | 3:0 | Western Sydney | |||||||||
S. Morning | 1:2 | Ñublense | |||||||||
Puerto Montt | 0:0 | Cobreloa | |||||||||
Melipilla | 0:2 | AC Barnechea | |||||||||
Rangers Talca | 1:2 | CD SM (Arica) | |||||||||
Zvijezda 09 | 1:0 | Napredak | |||||||||
Rudar Prijedor | 4:0 | Sloga Meridian | |||||||||
Mrkonjic | 0:0 | Slavija S. | |||||||||
JS Kabylie | 2:1 | USM Blida | |||||||||
Moghreb Tétouan | 1:0 | FAR Rabat | |||||||||
Difaâ El Jadida | 3:1 | CR Al Hoceima | |||||||||
FUS Rabat | 0:0 | O. Khouribga | |||||||||
Drava Ptuj | 2:1 | NK Radomlje | |||||||||
Tabor Sezana | 3:0 | Verzej | |||||||||
NK Krka | 5:0 | NK Brezice 1919 | |||||||||
NK Bravo | 0:1 | NK Brda | |||||||||
NK Dob | 2:0 | NK Dekani | |||||||||
Richmond | 0:1 | Indy Eleven | |||||||||
Nashville SC | 0:0 | Pittsburgh | |||||||||
Seoul E-Land | 0:0 | Gwangju FC | |||||||||
Suwon FC | 0:1 | Bucheon FC | |||||||||
Asan Mugunghwa | 1:1 | FC Anyang | |||||||||
Forfar Athletic | 2:0 | East Fife | |||||||||
Albion Rovers | 1:3 | Alloa Athletic | |||||||||
Arbroath | 2:3 | Stranraer | |||||||||
Airdrieonians | 1:2 | Raith Rovers | |||||||||
Ayr United | 4:0 | Queen's Park | |||||||||
Aberystwyth | 0:2 | Barry Town | |||||||||
Newtown | 3:2 | Llandudno | |||||||||
Prestatyn | 0:1 | Carmarthen | |||||||||
Clyde FC | 3:0 | Montrose | |||||||||
Berwick Rangers | 1:1 | Edinburgh City | |||||||||
Peterhead | 1:0 | Annan Athletic | |||||||||
Stirling Albion | 2:2 | Cowdenbeath | |||||||||
Stenhousemuir | 0:2 | Elgin City | |||||||||
Dumbarton | 0:1 | Inverness CT | |||||||||
Imperatriz | 4:0 | SJ Ribamar | |||||||||
3 de Febrero | 2:2 | General Diaz | |||||||||
CD Santaní | 2:0 | Guaraní | |||||||||
Defensor SC | 2:1 | CA Cerro | |||||||||
CA Fénix | 1:1 | Wanderers | |||||||||
Danubio FC | 0:0 | Boston River | |||||||||
CA Atenas | 0:2 | Peñarol | |||||||||
TJK Legion U17 | 4:1 | FC Santos U17 | |||||||||
Ayacucho FC | 2:1 | UTC | |||||||||
Lampang FC | 1:1 | Samut Sakhon C. | |||||||||
Longford Town | 5:1 | Athlone Town | |||||||||
Sligo Rovers | 0:2 | Dundalk FC | |||||||||
Spezia Calcio | 1:1 | Ascoli | |||||||||
Bari | 3:0 | Brescia | |||||||||
Olbia | 1:3 | Alessandria | |||||||||
Cuneo | 0:2 | Pontedera | |||||||||
Arezzo | 0:0 | Foll. Gavorrano | |||||||||
Prato | 0:1 | Lucchese | |||||||||
Pisa | 0:2 | Carrarese | |||||||||
Piacenza | 1:1 | Giana Erminio | |||||||||
Viterbese | 1:3 | Livorno | |||||||||
Siena | 2:0 | Pistoiese | |||||||||
Monza | 2:0 | Pro Piacenza | |||||||||
Tuzlaspor | 2:1 | Buca Gelistirme | |||||||||
Hatayspor | 2:1 | Eyüpspor | |||||||||
Altay SK | 2:0 | Silivrispor | |||||||||
Karagümrük | 1:2 | Sakaryaspor | |||||||||
Albacete | 0:0 | CyD Leonesa | |||||||||
CD Lugo | 0:0 | Real Valladolid | |||||||||
Córdoba CF | 1:1 | Real Oviedo | |||||||||
Reus Deportiu | 1:0 | UD Almería | |||||||||
Sporting Gijón | 1:0 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Bayeux FC | 3:3 | Évreux FC 27 | |||||||||
FC Rouen 1899 | 1:2 | QRM B | |||||||||
Mondeville | 1:2 | CMS Oissel | |||||||||
FC Saint-Lô | 1:2 | Avranches B | |||||||||
Pacy Ménilles | 2:1 | FC Dieppe | |||||||||
ESM Gonfreville | 3:0 | SU Dives | |||||||||
Concarneau | 0:1 | Red Star FC | |||||||||
CO Les Ulis | 0:3 | FC Versailles | |||||||||
Aubervilliers | 4:1 | Paris FC B | |||||||||
Noisy-le-Sec | 1:1 | US Créteil B | |||||||||
US Ivry | 0:0 | OFC Les Mureaux | |||||||||
Paris 13 Atl. | 0:2 | L'Aumône | |||||||||
Miroslava | 1:0 | CS Mioveni | |||||||||
Foresta Suceava | 0:1 | Ac. Clinceni | |||||||||
Luceafarul | 2:0 | Metaloglobus | |||||||||
Ripensia | 2:3 | Chindia | |||||||||
Anzhi 2 | 1:3 | Din. Stavropol | |||||||||
Druzhba Maikop | 1:0 | Biolog | |||||||||
Krasnodar 2 | 0:0 | Legion | |||||||||
Spartak Nalchik | 3:1 | Angusht Nazran | |||||||||
Afips Afipskiy | 8:1 | Kuban 2 | |||||||||
Chernomorets N. | 1:2 | Armavir | |||||||||
Mashuk-KMV | 2:2 | Chaika Pes. | |||||||||
Telstar | 0:0 | RKC Waalwijk | |||||||||
Dundee United | 1:1 | Dunfermline A. | |||||||||
Morton | 2:0 | Brechin City | |||||||||
Queen o. t. S. | 3:3 | Livingston FC | |||||||||
Volyn Lutsk | 1:0 | Naftovyk | |||||||||
FC Wohlen | 0:2 | Servette FC |
|
||||||||
Pardubice | 0:1 | Hradec Kralove | |||||||||
SILON Taborsko | 5:1 | Banik Sokolov | |||||||||
SFC Opava | 2:0 | Viagem Usti n/L | |||||||||
Pisek | 2:0 | Vysehrad | |||||||||
Chrudim | 2:1 | Kraluv Dvur | |||||||||
Sokol Cizova | 0:3 | Benatky n/Jiz | |||||||||
Litomericko | 2:0 | Domazlice | |||||||||
Usti nad Orlici | 2:1 | Zapy | |||||||||
Hodonin | 4:1 | MFK Vyskov | |||||||||
Lisen | 3:0 | Mohelnice | |||||||||
Petrkovice | 3:1 | Val. Mezirici | |||||||||
SX KQ Yuejia | 2:1 | ZJ FC | |||||||||
NK Sesvete | 2:2 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
Din. Zagreb II | 2:0 | HNK Sibenik | |||||||||
HNK Gorica | 2:0 | NK Lucko | |||||||||
NK Dugopolje | 0:1 | NK Solin | |||||||||
NK Varazdin | 2:0 | NK Kustosija | |||||||||
Hajduk Split II | 0:1 | NK Novigrad | |||||||||
MKS Trzebinia | 0:4 | Orleta R.P. | |||||||||
Wislanie J. | 1:5 | Chelmianka | |||||||||
Unia Tarnow | 1:3 | NKP Podhale | |||||||||
Sola Oswiecim | 0:4 | Wólczanka | |||||||||
Motor Lublin | 1:2 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Stal Brzeg | 2:1 | Stilon | |||||||||
Ruch Zd. | 1:2 | Gwarek T.G. | |||||||||
Zielona Gora | 1:3 | Piast Zmigrod | |||||||||
Pniowek P. | 1:2 | Lubin II | |||||||||
Rekord B-B | 2:0 | Pol. Glubczyce | |||||||||
Gornik Polk. | 3:0 | Skra Czesto. | |||||||||
Mazur Elk | 2:1 | Swit N.D.M. | |||||||||
Warta Sieradz | 0:2 | Widzew Lodz | |||||||||
Drweca NML | 1:2 | Pol. Warsaw | |||||||||
Ursus Warszawa | 1:1 | LKS Lomza | |||||||||
O. Zambrow | 1:4 | Sokol Ostroda | |||||||||
Huragan Morag | 1:0 | Lechia Tomaszow | |||||||||
BK Häcken U19 | 5:1 | Ängelholm U19 | |||||||||
Wolves U18 | 2:1 | Blackburn U18 | |||||||||
Aston Villa U18 | 0:5 | Spurs U18 | |||||||||
Boro U18 | 1:1 | Everton U18 | |||||||||
Reading U18 | 4:1 | Norwich U18 | |||||||||
Garbarnia | 1:3 | ROW Rybnik | |||||||||
Warta Poznan | 0:1 | Gryf Wejherowo | |||||||||
Gwardia Koszalin | 1:5 | Olimpia Elblag | |||||||||
Rozwój Katowice | 1:0 | GKS Belchatow | |||||||||
Wisla Pulawy | 1:2 | MKS Kluczbork | |||||||||
Orhangazi Bld | 1:4 | Düzcespor | |||||||||
Betis Deportivo | 2:2 | San Fernando CD | |||||||||
Écija Balompié | 0:0 | Mérida AD | |||||||||
Lorca Deportiva | 0:0 | Marbella FC | |||||||||
CP El Ejido | 3:0 | UCAM Murcia | |||||||||
FC Cartagena | 3:0 | Jumilla | |||||||||
CA Osasuna Prom | 2:4 | Gernika | |||||||||
CD Tudelano | 0:1 | Arenas Club | |||||||||
SD Amorebieta | 4:1 | Peña Sport FC | |||||||||
UD Logroñés | 2:0 | Real Unión | |||||||||
Depor Fabril | 1:0 | Pontevedra | |||||||||
CF Fuenlabrada | 0:2 | CD Toledo | |||||||||
CF Talavera | 1:0 | CD Guijuelo | |||||||||
RM Castilla | 0:1 | Celta Fortuna | |||||||||
Ontinyent CF | 0:5 | Dep. Aragón | |||||||||
Atl. Baleares | 0:0 | Penya Deportiva | |||||||||
At. Saguntino | 0:1 | CF Peralada | |||||||||
Villarreal CF B | 1:0 | Lleida Esportiu | |||||||||
Gölcükspor | 1:4 | Diyarbekir Spor | |||||||||
Muglaspor | 0:2 | 52 Orduspor FK | |||||||||
Tepecik Spor | 1:3 | Tekirdagspor | |||||||||
Cankaya FK | 1:1 | Usak Spor | |||||||||
1461 Trabzon | 1:0 | Arsinspor | |||||||||
Wolfsburg II | 2:0 | LSK Hansa | |||||||||
VfB Lübeck | 0:2 | Hamburger SV II | |||||||||
Eutin 08 | 3:2 | TSV Havelse | |||||||||
Drochtersen/A. | 0:1 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
E. Norderstedt | 1:1 | SC Weiche 08 | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 2:3 | BSV Rehden | |||||||||
1860 Rosenheim | 0:0 | FC Unterföhring | |||||||||
SV Schalding | 3:2 | Gr. Fürth II | |||||||||
FV Illertissen | 1:2 | Ingolstadt II | |||||||||
Nuremberg II | 1:2 | Seligenporten | |||||||||
SpVgg Bayreuth | 4:1 | FC Augsburg II | |||||||||
TSV Steinbach | 0:1 | Stuttg. Kickers | |||||||||
SSV Ulm 1846 | 1:1 | SC Freiburg II |
|
||||||||
Hessen Kassel | 3:2 | SV Röchling | |||||||||
Saarbrücken | 0:1 | TuS Koblenz | |||||||||
Schott Mainz | 0:4 | FSV Frankfurt | |||||||||
Bad Gleichenb. | 0:2 | SC Kalsdorf | |||||||||
FC Stadlau | 1:3 | Young Violets | |||||||||
St. Pölten Jun. | 1:1 | SV Schwechat | |||||||||
FC Dornbirn | 1:1 | Hohenems | |||||||||
USK Anif | 3:0 | Altach Juniors | |||||||||
FC Hard | 1:1 | FC Kufstein | |||||||||
Alberschwende | 0:4 | FC Wacker II | |||||||||
Hvidovre | 4:1 | Kolding IF | |||||||||
BK Marienlyst | 3:2 | BK Frem | |||||||||
Jammerbugt FC | 2:2 | Middelfart | |||||||||
Skovshoved | 3:1 | FC Sydvest | |||||||||
IF Lyseng | 0:2 | Hellerup IK | |||||||||
Greve Fodbold | 0:1 | Aarhus Fremad | |||||||||
Naesby BK | 2:2 | B.93 | |||||||||
VSK Aarhus | 2:2 | Hilleröd F | |||||||||
Odder IGF | 1:0 | Brönshöj BK | |||||||||
Akademisk BK | 1:0 | Dalum IF | |||||||||
BSC YB U21 | 5:0 | FC Thun U21 | |||||||||
Lausanne II | 2:0 | SC Düdingen | |||||||||
Martigny-Sports | 2:2 | Meyrin FC | |||||||||
Azzurri LS | 0:8 | FC Naters | |||||||||
FC Fribourg | 0:4 | Lancy FC | |||||||||
Vevey-Sports | 2:1 | Etoile Carouge | |||||||||
Zug 94 | 0:0 | Kickers Luzern | |||||||||
FC Schötz | 3:3 | SC Buochs | |||||||||
Luzern U21 | 5:0 | FC Baden 1897 | |||||||||
GC Zürich U21 | 3:1 | SR Delémont | |||||||||
FC Solothurn | 2:0 | FC Black Stars | |||||||||
FC Bassecourt | 0:0 | FC Langenthal | |||||||||
St. Gallen U21 | 1:2 | Red Star ZH | |||||||||
FC Tuggen | 3:3 | FC Kosova | |||||||||
FC Wettswil | 1:4 | FC Gossau | |||||||||
FC Thalwil | 0:0 | FC Mendrisio | |||||||||
CSD Municipal | 0:1 | Naranjeros | |||||||||
Antigua GFC | 4:3 | Malacateco | |||||||||
Suchitepéquez | 3:2 | Comunicaciones | |||||||||
Cobán Imperial | 0:0 | Sanarate FC | |||||||||
CD Marquense | 2:1 | CD Petapa | |||||||||
Alianza FC | 1:0 | Independiente | |||||||||
Universitario | 0:0 | San Miguelito | |||||||||
Santa Gema | 1:0 | Plaza Amador | |||||||||
Guadalupe FC | 2:0 | AD Carmelita | |||||||||
TSV Landsberg | 1:0 | SpVgg Hankofen | |||||||||
Kirchanschöring | 1:1 | ASV Neumarkt | |||||||||
TSV Rain/Lech | 1:1 | 1865 Dachau | |||||||||
SV Heimstetten | 1:2 | FC Ismaning | |||||||||
Wolfratshausen | 1:1 | TSV Kornburg | |||||||||
DJK Vilzing | 1:0 | Schwabmünchen | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 2:0 | Schweinfurt II | |||||||||
SV Erlenbach | 1:1 | DJK Don Bosco | |||||||||
DJK Gebenbach | 0:0 | Aschaffenburg | |||||||||
Würzb. Kick. II | 1:1 | Jahn Forchheim | |||||||||
TSV Großbardorf | 4:0 | Ammerthal | |||||||||
SpVgg Weiden | 1:2 | TSV Aubstadt | |||||||||
Westfalia Herne | 2:0 | TuS Haltern | |||||||||
Spfr. Siegen | 2:2 | 1.FC Kaan-M. | |||||||||
Anker Wismar | 3:1 | FC Strausberg | |||||||||
VfB Krieschow | 3:1 | VfL Halle 96 | |||||||||
Bremer SV | 1:4 | Leher TS | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 3:2 | Schwachhausen | |||||||||
OSC Bremerhaven | 2:2 | Blumenthaler SV | |||||||||
SC Weiche 08 II | 3:3 | SV Eichede | |||||||||
TSB Flensburg | 2:1 | SV Todesfelde | |||||||||
Heider SV | 6:2 | FC Dornbreite | |||||||||
Friedrichsberg | 1:1 | TSV Schilksee | |||||||||
Türkspor Kiel | 0:4 | Holst. Kiel II | |||||||||
Heeslinger SC | 1:3 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
TuS Sulingen | 1:2 | TB Uphusen | |||||||||
Lipt. Mikulas | 0:1 | Slavoj Trebisov | |||||||||
Spisska N. Ves | 0:2 | FK Poprad | |||||||||
MFK Zvolen | 0:1 | Podbrezova B | |||||||||
SKF Sered | 5:0 | Skalica | |||||||||
Sparta U19 | 1:0 | Volendam U19 | |||||||||
Groningen U19 | 0:2 | Almere City U19 | |||||||||
FC Twente U19 | 0:0 | Emmen U19 | |||||||||
Sparta R. U17 | 3:1 | NEC U17 | |||||||||
Groningen U17 | 0:1 | Feyenoord U17 | |||||||||
Ajax U17 | 1:2 | PSV U17 | |||||||||
PEC Zwolle U17 | 0:3 | AZ U17 | |||||||||
Heerenveen U19 | 3:0 | PEC Zwolle U19 | |||||||||
Niendorf U19 | 2:3 | Braunschw. U19 | |||||||||
Gerasdorf | 4:2 | Ostbahn XI | |||||||||
Austria XIII | 2:0 | SV Donau | |||||||||
Wiener Viktoria | 2:0 | Mannswörth | |||||||||
Fort. Köln U19 | 5:1 | Bielefeld U19 | |||||||||
Spratzern | 0:0 | Rohrbach/G. | |||||||||
Scheiblingkir. | 0:2 | Ardagger | |||||||||
SV Stripfing | 2:1 | Kremser SC | |||||||||
St. Peter/Au | 0:1 | Gaflenz | |||||||||
SV Wehen U19 | 1:1 | U'haching U19 | |||||||||
Horitschon | 2:1 | Bad Sauerbrunn | |||||||||
Parndorf II | 1:2 | Mattersburg II | |||||||||
SV Neuberg | 2:2 | Wimpassing | |||||||||
Kohfidisch | 1:1 | Markt Allhau | |||||||||
Drassburg | 4:2 | St. Margarethen | |||||||||
Pinkafeld | 1:2 | Siegendorf | |||||||||
Deutschkreutz | 2:1 | Stegersbach | |||||||||
Union Perg | 0:3 | SPG Wels | |||||||||
St. Marienk. | 3:0 | SV Grieskirchen | |||||||||
SV Bad Ischl | 2:3 | St. Valentin | |||||||||
Andorf | 0:0 | Micheldorf | |||||||||
E. Cottbus U17 | 3:0 | Braunschw. U17 | |||||||||
DSV Leoben | 0:3 | Mettersdorf | |||||||||
Wildon | 0:3 | Gnas | |||||||||
Grazer AK 1902 | 2:1 | ASK Voitsberg | |||||||||
ATUS Ferlach | 0:0 | SV Kraig | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 3:0 | Annabichler SV | |||||||||
Hall | 3:2 | Zirl | |||||||||
Imst | 4:0 | Kirchbichl | |||||||||
Mayrhofen | 3:3 | Kundl | |||||||||
SV Innsbruck | 5:2 | Kematen | |||||||||
Völs | 3:3 | Union Innsbruck | |||||||||
Reichenau | 2:0 | WSG Tirol II | |||||||||
Fussach | 3:1 | Feldkirch | |||||||||
Andelsbuch | 4:4 | Langenegg | |||||||||
Zell am See | 0:1 | Altenmarkt | |||||||||
Bergheim | 4:0 | Hallwang | |||||||||
A. Salzburg | 1:5 | SAK 1914 | |||||||||
Golling | 1:1 | Bramberg | |||||||||
Bischofshofen | 2:0 | Bürmoos | |||||||||
Straßwalchen | 2:1 | Strobl | |||||||||
CS Chênois | 1:0 | CS Interstar | |||||||||
Veyrier Sports | 0:0 | FC Bex | |||||||||
Montreux-Sports | 0:1 | US Terre Sainte | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 2:1 | FC Genolier | |||||||||
FC Farvagny | 0:2 | FC Bulle | |||||||||
FC Boudry | 4:0 | FC Vallorbe | |||||||||
Stade-Payerne | 1:2 | CS Romontois | |||||||||
FC Thierrens | 2:0 | FC Colombier | |||||||||
FC Lerchenfeld | 1:1 | AS Timau | |||||||||
FC Liestal | 4:0 | FC Reinach | |||||||||
FC Konolfingen | 1:1 | FC Muri-G. | |||||||||
FC Prishtina BE | 1:2 | SC Binningen | |||||||||
SC Goldau | 4:0 | FC Hochdorf | |||||||||
FC Lugano II | 4:1 | FC Altdorf | |||||||||
FC Ascona | 1:0 | FC Sarnen | |||||||||
FC Ibach | 2:3 | FC Hergiswil | |||||||||
SC Zofingen | 1:0 | NK Pajde | |||||||||
FC Dietikon | 3:0 | FC Dulliken | |||||||||
Blue Stars ZH | 0:3 | FC Wohlen U23 | |||||||||
Chur 97 | 0:5 | FC Uzwil | |||||||||
FC Buchs | 2:4 | FC Rüti | |||||||||
FC Kreuzlingen | 0:2 | FC Bazenheid | |||||||||
FC Winkeln SG | 1:1 | FC Frauenfeld | |||||||||
BFC Dynamo | 3:0 | Lichtenberg 47 | |||||||||
TeBe Berlin | 6:5 on pens | Tasmania Berlin | |||||||||
BSC YB U18 | 2:4 | GC Zürich U18 | |||||||||
FC Basel U18 | 4:0 | Team Ticino U18 | |||||||||
St. Gallen U18 | 0:8 | Luzern U18 | |||||||||
Winterthur U18 | 3:4 | FC Sion U18 | |||||||||
Lausanne U18 | 1:1 | Aarau U18 | |||||||||
Servette U18 | 2:5 | FC Zürich U18 | |||||||||
BEJUNE U18 | 2:1 | Grasshopper U17 | |||||||||
BEJUNE U17 | 6:2 | FC Vaduz U18 | |||||||||
BSC YB U17 | 0:0 | Luzern U17 | |||||||||
FC Thun U17 | 2:2 | FC Basel U17 | |||||||||
Sud América | 0:1 | Juventud | |||||||||
Albion FC | 1:0 | Central | |||||||||
Miramar | 1:1 | Cerrito | |||||||||
Club Oriental | 2:1 | Rentistas | |||||||||
Villa Española | 0:3 | Tacuarembó | |||||||||
HB Istar | 1:0 | KS FC | |||||||||
HN Billows | 2:1 | SZ Renren | |||||||||
HF Guiguan | 1:0 | NJ Shaye | |||||||||
NT Zhiyun | 4:0 | FJ Tianxin | |||||||||
SZ Dongwu | 3:0 | SY Dongjin | |||||||||
HN Boying | 2:0 | JX Lushan | |||||||||
BD Yingli ETS | 10:1 | YN F. Tigers | |||||||||
LKS U19 | 0:3 | Wisla Plock U19 | |||||||||
MKS Polonia U19 | 2:0 | Rzeszow U19 | |||||||||
Lubin U19 | 4:1 | Slask U19 | |||||||||
Piast U19 | 3:1 | Warta G. U19 | |||||||||
Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 | 0:2 | Odra Opole U19 | |||||||||
HKFC | 2:0 | Hoi King | |||||||||
Sönderjyske U19 | 0:0 | B.93 U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 4:2 | Holbaek B&I U19 | |||||||||
Thisted FC U19 | 3:2 | Akademisk U19 | |||||||||
Naestved BK U19 | 3:2 | AC Horsens U19 | |||||||||
Hvidovre IF U19 | 3:4 | HB Köge U19 | |||||||||
NSÍ II | 1:0 | HB Tórshavn II | |||||||||
KÍ II | 9:0 | TB/FCS/Royn II | |||||||||
Skála IF II | 1:2 | Víkingur II | |||||||||
B68 Toftir | 2:1 | B71 Sandoy | |||||||||
Legon Cities FC | 0:0 | Ebusua Dwarfs | |||||||||
Hearts of Oak | 1:3 | Ashanti Gold | |||||||||
Memmingen II | 3:2 | SV Mering | |||||||||
Bad Grönenbach | 2:3 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
FC Gundelfingen | 0:0 | Türk. Augsburg | |||||||||
Nördlingen | 4:1 | TSV Gilching-A. | |||||||||
HHC Hardenberg | 6:1 | Achilles '29 | |||||||||
VVSB | 0:0 | Barendrecht | |||||||||
Persipura | 2:1 | Persela | |||||||||
Arema FC | 2:2 | Mitra Kukar | |||||||||
Bali United | 1:0 | PSMS | |||||||||
Liventina | 0:5 | Campodarsego | |||||||||
Calvi Noale | 0:2 | Arzignano | |||||||||
Delta PT | 2:2 | Este | |||||||||
Imolese | 3:1 | Fiorenzuola | |||||||||
Trestina | 0:0 | Sansepolcro | |||||||||
Roma City | 1:2 | Tortolì | |||||||||
Auckland City | 4:0 | Eastern Suburbs | |||||||||
VfL Lohbrügge | 3:3 | FC Bergedorf 85 | |||||||||
Real Kashmir | 2:0 | Odisha II | |||||||||
Fateh Hyderabad | 3:2 | Goa II | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match