Chelsea | 0:1 | Man City |
|
||||||||
Man Utd | 4:0 | Crystal Palace |
|
||||||||
Huddersfield | 0:4 | Tottenham |
|
||||||||
Bournemouth | 0:0 | Leicester |
|
||||||||
West Ham | 1:0 | Swansea |
|
||||||||
Stoke City | 2:1 | Southampton |
|
||||||||
West Brom | 2:2 | Watford |
|
||||||||
Paris SG | 6:2 | G. Bordeaux | |||||||||
Stade Rennais | 0:1 | SM Caen | |||||||||
FC Nantes | 1:0 | FC Metz | |||||||||
Dijon | 1:1 | R. Strasbourg | |||||||||
Guingamp | 1:1 | Toulouse | |||||||||
FC Augsburg | 1:2 | Bor. Dortmund |
|
||||||||
E. Frankfurt | 2:1 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 1:1 | 1.FSV Mainz 05 |
|
||||||||
Bor. M'gladbach | 2:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
Hamburger SV | 0:0 | Werder Bremen |
|
||||||||
CD Leganés | 0:0 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Sevilla FC | 2:0 | Málaga CF | |||||||||
Levante | 0:2 | Alavés | |||||||||
Dep. La Coruña | 2:1 | Getafe | |||||||||
Genoa | 0:1 | Bologna | |||||||||
Udinese Calcio | 4:0 | Sampdoria | |||||||||
PSV Eindhoven | 4:0 | Willem II | |||||||||
PEC Zwolle | 3:2 | FC Groningen | |||||||||
Excelsior | 0:2 | VVV-Venlo | |||||||||
NAC Breda | 0:1 | ADO Den Haag | |||||||||
Al-Hilal | 2:1 | Al-Qadsiah | |||||||||
Al-Ahli | 5:3 | Al-Raed | |||||||||
Al-Faisaly | 3:0 | Al-Ettifaq | |||||||||
Galatasaray | 3:2 | Karabükspor | |||||||||
Sivasspor | 3:1 | Antalyaspor |
|
||||||||
Kayserispor | 3:1 | Bursaspor | |||||||||
Ankaraspor | 3:0 | Kasimpasa |
|
||||||||
Stade Reims | 1:0 | Clermont Foot | |||||||||
Erzgebirge Aue | 1:2 | Union Berlin |
|
||||||||
Holstein Kiel | 3:0 | VfL Bochum |
|
||||||||
1.FC Nuremberg | 1:2 | Arm. Bielefeld |
|
||||||||
Celtic | 2:2 | Hibernian FC | |||||||||
Dundee FC | 2:1 | Heart of Midl. | |||||||||
Aberdeen FC | 3:0 | St. Johnstone | |||||||||
Kilmarnock FC | 0:2 | Ross County | |||||||||
Motherwell FC | 3:0 | Partick Thistle | |||||||||
KAS Eupen | 3:3 | KRC Genk |
|
||||||||
SK Beveren | 3:0 | Royal Antwerp |
|
||||||||
KV Kortrijk | 1:2 | KV Oostende | |||||||||
Mouscron | 2:2 | KV Mechelen | |||||||||
Spartak Moscow | 2:0 | Ural | |||||||||
SKA Khabarovsk | 2:1 | Rostov | |||||||||
Tosno | 1:0 | Akhmat Grozny | |||||||||
Rubin Kazan | 0:1 | Amkar Perm | |||||||||
Internacional | 2:0 | Santa Cruz-PE | |||||||||
Juventude | 1:0 | Paysandu | |||||||||
ABC FC | 0:1 | Goiás |
|
||||||||
Londrina-PR | 4:1 | CRB | |||||||||
Vila Nova FC | 1:1 | Brasil Pelotas | |||||||||
Náutico | 2:0 | Boa Esporte | |||||||||
Figueirense FC | 1:0 | Paraná | |||||||||
Orlando | 0:0 | Dallas | |||||||||
EC Bahia | 1:1 | Coritiba FC |
|
||||||||
Vasco da Gama | 1:1 | Chapecoense |
|
||||||||
Panathinaikos | 2:0 | PAS Giannina | |||||||||
AE Larisa | 1:1 | PAOK Salonika | |||||||||
Platanias | 0:3 | Panetolikos | |||||||||
Lecce | 3:1 | Bisceglie | |||||||||
Cosenza | 0:1 | Catania | |||||||||
Trapani | 2:1 | Casertana | |||||||||
Fidelis Andria | 1:1 | Monopoli | |||||||||
V. Francavilla | 1:1 | Reggio Calabria | |||||||||
Juve Stabia | 2:0 | Fondi Calcio | |||||||||
Akragas | 0:3 | Siracusa | |||||||||
Avellino | 3:2 | FC Empoli | |||||||||
Spezia Calcio | 1:0 | Bari | |||||||||
Ascoli | 0:0 | Palermo | |||||||||
Ternana | 2:3 | Venezia | |||||||||
Brescia | 2:1 | Perugia | |||||||||
Cittadella | 0:1 | Virtus Entella | |||||||||
Pro Vercelli | 5:2 | Cesena | |||||||||
Carpi | 0:1 | Pescara | |||||||||
Cibalia | 2:5 | Dinamo Zagreb | |||||||||
Hajduk Split | 2:0 | Inker | |||||||||
Dukla Prague | 0:0 | Sparta Prague | |||||||||
Slovacko | 0:0 | Karvina | |||||||||
Sharjah FC | 1:2 | Al-Wasl | |||||||||
Al-Jazira | 2:4 | Al-Nasr SC | |||||||||
Dibba Fujairah | 2:0 | Ajman Club | |||||||||
Lorca FC | 3:0 | Cádiz CF |
|
||||||||
Real Valladolid | 4:1 | Córdoba CF | |||||||||
CD Numancia | 5:1 | Albacete | |||||||||
SKN St. Pölten | 0:3 | Sturm Graz |
|
||||||||
Admira Wacker | 4:2 | LASK |
|
||||||||
SV Mattersburg | 0:1 | Rapid Vienna |
|
||||||||
Al-Arabi SC | 2:1 | Qatar SC | |||||||||
Al-Ahli SC | 0:2 | Umm Salal SC | |||||||||
Defensa | 0:0 | Huracán | |||||||||
Atl. Tucumán | 0:0 | Belgrano | |||||||||
San Lorenzo | 0:0 | CA Colon | |||||||||
Gimnasia | 1:3 | Lanús | |||||||||
CA Temperley | 0:3 | Estudiantes LP |
|
||||||||
CA Unión | 2:0 | Olimpo | |||||||||
Grasshoppers | 0:0 | FC Basel |
|
||||||||
San Luis | 1:1 | Venados FC | |||||||||
Correcaminos | 1:1 | Celaya | |||||||||
Min. Zacatecas | 2:0 | Cafetaleros | |||||||||
Balmazújváros | 2:3 | Ferencváros | |||||||||
Diósgyőr | 2:3 | Fehérvár | |||||||||
Puskás AFC | 1:2 | Paksi FC | |||||||||
Újpest FC | 1:1 | Debrecen | |||||||||
Haladás | 2:2 | Mezőkövesd | |||||||||
Honvéd | 1:4 | Vasas FC | |||||||||
Istanbulspor | 2:2 | Adana Demirspor | |||||||||
Gaziantepspor | 1:2 | Ankaragücü |
|
||||||||
Denizlispor | 1:0 | Gaziantep FK | |||||||||
Charlotte Ind. | 0:1 | Cincinnati | |||||||||
NY Red Bulls II | 2:0 | Pittsburgh | |||||||||
Morelia | 3:0 | Club Tijuana | |||||||||
Atlas | 2:0 | Tiburones Rojos | |||||||||
Uni. Católica | 2:3 | LDU Quito | |||||||||
CS Emelec | 1:0 | Dep. Cuenca | |||||||||
CD Macará | 0:1 | Guayaquil City | |||||||||
Stomil Olsztyn | 1:3 | Raków | |||||||||
Stal Mielec | 1:1 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Podbeskidzie | 2:1 | P. Niepolomice | |||||||||
Chrobry Glogow | 2:0 | Odra Opole | |||||||||
GKS Tychy | 2:3 | Pogon Siedlce | |||||||||
Bytovia Bytow | 1:2 | GKS Katowice | |||||||||
Millonarios | 1:0 | Envigado | |||||||||
Rionegro Águila | 2:1 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Tubize-Braine | 1:2 | KVC Westerlo | |||||||||
OH Leuven | 2:0 | KSV Roeselare | |||||||||
Boavista | 1:0 | Feirense | |||||||||
Paços Ferreira | 3:2 | Moreirense | |||||||||
Portimonense | 2:2 | Desportivo Aves | |||||||||
Rio Ave | 2:1 | Vitória Setúbal | |||||||||
At. Saguntino | 1:1 | Elche CF | |||||||||
UE Costa Brava | 2:2 | Valencia B | |||||||||
Ontinyent CF | 0:1 | Lleida Esportiu | |||||||||
Radnicki 1923 | 2:2 | FK TSC | |||||||||
FK Indjija | 1:1 | Sindjelic Bg | |||||||||
Sloboda Uzice | 0:0 | Jagodina | |||||||||
Union Española | 0:0 | U. de Chile | |||||||||
Huachipato | 1:0 | Wanderers | |||||||||
CD Iquique | 0:4 | U. Concepción | |||||||||
Curicó Unido | 0:1 | Antofagasta | |||||||||
AEK Larnaca | 1:1 | Anorthosis | |||||||||
Pafos FC | 2:1 | Ermis Aradippou | |||||||||
Omonia Nikosia | 1:1 | Olympiakos N. | |||||||||
Wisla Kraków | 0:0 | Jagiellonia | |||||||||
Lechia Gdansk | 1:0 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Pogon Szczecin | 0:0 | Korona Kielce | |||||||||
Jeonnam Dragons | 0:1 | FC Seoul | |||||||||
Pohang Steelers | 2:2 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Daegu FC | 1:1 | Incheon Utd. | |||||||||
RM Castilla | 0:0 | CD Guijuelo | |||||||||
CCD Cerceda | 0:0 | Celta Fortuna | |||||||||
Etar | 2:2 | CSKA-Sofia | |||||||||
Vitosha | 2:4 | Botev Plovdiv | |||||||||
Dunav | 0:0 | Pirin | |||||||||
Spartak | 4:2 | Radnicki Nis | |||||||||
Vozdovac | 6:1 | FK Zemun | |||||||||
Javor-Matis | 3:2 | Rad | |||||||||
Borac Cacak | 3:1 | Radnik | |||||||||
Macva | 1:1 | Backa | |||||||||
FCV Farul | 5:2 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
FC Dinamo | 1:1 | Astra Giurgiu | |||||||||
Polokwane City | 2:2 | Orlando Pirates | |||||||||
Kaizer Chiefs | 1:2 | Baroka FC | |||||||||
Golden Arrows | 1:1 | Chippa United | |||||||||
Ajax Cape Town | 0:2 | Cape Town City | |||||||||
Instituto AC | 3:1 | Ferro | |||||||||
Almagro | 2:1 | Ind. Rivadavia | |||||||||
Villa Dálmine | 2:0 | Sarmiento Junin | |||||||||
Agropecuario | 2:0 | Guillermo Brown | |||||||||
Estudiantes SL | 0:0 | CD Morón | |||||||||
Los Andes | 1:1 | Boca Unidos | |||||||||
Spartak Trnava | 2:0 | Dunajska Streda | |||||||||
Slo. Bratislava | 1:1 | FC Nitra | |||||||||
MSK Zilina | 2:1 | Michalovce | |||||||||
AS Trencin | 3:0 | FC ViOn | |||||||||
Podbrezova | 1:0 | FK Senica | |||||||||
CD Izarra | 0:0 | Racing | |||||||||
SD Amorebieta | 3:1 | Arenas Club | |||||||||
CA Osasuna Prom | 1:1 | CD Tudelano | |||||||||
Milan U19 | 1:0 | Napoli U19 | |||||||||
Roma U19 | 3:1 | Bologna U19 | |||||||||
Genoa U19 | 3:1 | Sassuolo U19 | |||||||||
Torino U19 | 1:2 | Verona U19 | |||||||||
Udinese U19 | 1:1 | Sampdoria U19 | |||||||||
Chievo U19 | 1:1 | Juventus U19 | |||||||||
Kyoto Sanga | 2:0 | JEF Utd. Chiba | |||||||||
Monte. Yamagata | 0:0 | V-V. Nagasaki | |||||||||
Avispa Fukuoka | 2:1 | Reno. Yamaguchi | |||||||||
Shonan Bellmare | 4:2 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Mito HollyHock | 0:1 | Matsumoto Yama. | |||||||||
Reggiana | 0:2 | Sambenedettese | |||||||||
Pr. Münster | 4:1 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 1:3 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Hansa Rostock | 1:0 | VfR Aalen |
|
||||||||
Würzb. Kickers | 0:2 | Unterhaching |
|
||||||||
W. Bremen II | 1:1 | Chemnitzer FC | |||||||||
Sonnenhof-Gr. | 1:3 | Fortuna Köln | |||||||||
Seoul E-Land | 0:0 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Bucheon FC | 0:0 | FC Anyang | |||||||||
Asan Mugunghwa | 2:1 | Suwon FC | |||||||||
CR Belouizdad | 0:0 | ES Sétif | |||||||||
JS Kabylie | 1:0 | DRB Tadjenanet | |||||||||
GuaZ FC | 1:4 | SH Port | |||||||||
Hobro IK | 1:1 | Odense BK | |||||||||
Fortaleza CEIF | 1:1 | Pereira | |||||||||
Stabæk | 4:2 | Vålerenga | |||||||||
Warta Poznan | 0:0 | LKS Lodz | |||||||||
Wisla Pulawy | 1:1 | Znicz Pruszkow | |||||||||
Garbarnia | 1:0 | Stalowa Wola | |||||||||
Siarka T. | 2:0 | Blekitni | |||||||||
Rozwój Katowice | 0:3 | Gryf Wejherowo | |||||||||
FC Wohlen | 3:2 | FC Winterthur |
|
||||||||
Rapperswil-Jona | 5:0 | FC Schaffhausen | |||||||||
GAIS | 0:0 | Brommapojkarna | |||||||||
Östers IF | 1:1 | Örgryte | |||||||||
IK Frej Täby | 5:0 | Värnamo | |||||||||
OKMK Olmaliq | 1:2 | Neftchi | |||||||||
Nasaf Qarshi | 2:0 | Qizilqum | |||||||||
Sogdiana | 0:0 | Dinamo | |||||||||
FC Buxoro | 2:2 | Metallurg Bk. | |||||||||
Bunyodkor | 4:0 | Mash'al | |||||||||
Kokand 1912 | 4:1 | Shurtan | |||||||||
Rodez AF | 2:0 | Lyon La Duchère | |||||||||
Torpedo Moscow | 0:0 | Dinamo Bryansk | |||||||||
FK Kaluga | 0:1 | M. Lipetsk | |||||||||
Rotor 2 | 0:4 | Sokol Saratov | |||||||||
Novomoskovsk | 0:0 | Energomash | |||||||||
Zenit Penza | 1:0 | Saturn | |||||||||
KACM Marrakech | 0:1 | FAR Rabat | |||||||||
Hassania | 3:0 | O. Khouribga | |||||||||
SC Freiburg II | 0:1 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
Stadtallendorf | 1:3 | W. Mannheim |
|
||||||||
SV Röchling | 1:1 | Hessen Kassel | |||||||||
Magallanes | 0:1 | La Calera | |||||||||
Copiapó | 0:0 | CD SM (Arica) | |||||||||
AC Barnechea | 2:0 | Valdivia | |||||||||
Puerto Montt | 3:2 | S. Morning | |||||||||
Zeljeznicar | 0:1 | Zrinjski Mostar | |||||||||
B. Banja Luka | 1:0 | Sloboda Tuzla | |||||||||
Siroki Brijeg | 1:0 | Radnik Bijelj. | |||||||||
NK Vitez | 0:3 | GOSK Gabela | |||||||||
Mladost Kakanj | 4:0 | Celik Zenica | |||||||||
FK Sabail | 0:2 | Sumgayit | |||||||||
SILON Taborsko | 0:3 | Pardubice | |||||||||
Pribram | 2:1 | Frydek-Mistek | |||||||||
Trinec | 2:1 | 1.SC Znojmo | |||||||||
Neuweg | 1:3 | FC Annecy | |||||||||
SAS Epinal | 3:2 | Olymp. Lyon B | |||||||||
AS Saint-Priest | 3:0 | FC Villefranche | |||||||||
GOAL FC | 1:1 | Moulins-Yzeure | |||||||||
KSK Heist | 2:4 | Lommel SK | |||||||||
KMSK Deinze | 2:1 | ASV Geel | |||||||||
FCV Dender EH | 1:3 | FC Knokke | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 3:2 | Eendracht Aalst | |||||||||
RFC Seraing | 1:0 | KSV Oudenaarde | |||||||||
Dessel Sport | 1:0 | RE Virton | |||||||||
B. Dortmund II | 0:0 | TuS Erndtebrück | |||||||||
RW Essen | 1:1 | SC Verl |
|
||||||||
1.FC Köln II | 3:4 | Viktoria Köln |
|
||||||||
Wuppertaler SV | 1:1 | RW Oberhausen | |||||||||
SC Wiedenbrück | 0:0 | Düsseldorf II | |||||||||
Wattenscheid 09 | 4:1 | Westf. Rhynern | |||||||||
NK Solin | 0:0 | NK Varazdin | |||||||||
HNK Sibenik | 1:2 | NK Dugopolje | |||||||||
NK Sesvete | 0:1 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
Ordabasy | 3:2 | Akzhayik | |||||||||
Atyrau | 3:1 | Shakhter K. | |||||||||
Irtysh | 1:1 | Kairat Almaty | |||||||||
Kaysar | 2:1 | Okzhetpes | |||||||||
Kagoshima Utd. | 1:1 | Blaublitz Akita | |||||||||
FC Ryukyu | 1:0 | C. Osaka Res. | |||||||||
Riga | 0:1 | Spartaks | |||||||||
Metta | 2:0 | RFS | |||||||||
Jelgava | 0:1 | JFK Ventspils | |||||||||
NK Maribor | 0:0 | NK Triglav | |||||||||
NK Krsko | 2:0 | NK Aluminij | |||||||||
NK Ankaran | 0:3 | Rudar Velenje | |||||||||
Guaraní | 0:1 | General Diaz | |||||||||
Rubio Ñú | 0:1 | Independiente | |||||||||
Dunfermline A. | 1:3 | Dundee United | |||||||||
St. Mirren | 2:1 | Brechin City | |||||||||
Livingston FC | 2:1 | Dumbarton | |||||||||
Inverness CT | 0:0 | Queen o. t. S. | |||||||||
Morton | 0:1 | Falkirk | |||||||||
Alashkert FC | 2:0 | FC Urartu | |||||||||
Grazer AK 1902 | 2:2 | DSV Leoben | |||||||||
Kolos Kovalivka | 1:0 | Volyn Lutsk | |||||||||
Desna | 0:0 | Obolon | |||||||||
Balkany Zorya | 1:1 | Kremin | |||||||||
Girnyk-Sport | 1:0 | MFK Mykolaiv | |||||||||
Zhemchuzhyna O. | 0:0 | Naftovyk | |||||||||
FK Poltava | 1:0 | Gelios | |||||||||
FK Oleksandriya | 0:0 | Zirka | |||||||||
Olimpik Donetsk | 3:2 | FK Mariupol | |||||||||
Lee Man | 2:2 | Tai Po | |||||||||
Orion | 1:0 | Eastern | |||||||||
1860 Munich | 3:1 | Schweinfurt 05 | |||||||||
TSV Buchbach | 1:1 | FC Augsburg II | |||||||||
Seligenporten | 3:1 | Gr. Fürth II | |||||||||
FV Illertissen | 2:0 | FC Unterföhring | |||||||||
SV Schalding | 1:1 | VfB Eichstätt | |||||||||
Ingolstadt II | 4:1 | VfR Garching | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 2:0 | Iberia 1999 | |||||||||
FC Locomotive | 3:0 | Dinamo Batumi | |||||||||
LC Sailors | 1:2 | Albirex N. (S) | |||||||||
Hougang Utd. | 1:2 | Global FC | |||||||||
Chernomorets N. | 3:0 | Kuban 2 | |||||||||
SKA Rostov | 0:0 | Krasnodar 2 | |||||||||
Chaika Pes. | 1:1 | Armavir | |||||||||
Angusht Nazran | 1:0 | Mashuk-KMV | |||||||||
Legion | 0:1 | Afips Afipskiy | |||||||||
Din. Stavropol | 1:3 | V. Ponedelnik | |||||||||
KF Laçi | 2:0 | KF Vllaznia | |||||||||
Flamurtari FC | 0:0 | FC Luftëtari | |||||||||
Persija Jakarta | 4:1 | Persikabo 1973 | |||||||||
Persela | 7:1 | Gresik United | |||||||||
Mitra Kukar | 2:0 | Sriwijaya FC | |||||||||
HJK Helsinki | 4:0 | PS Kemi | |||||||||
Ilves | 2:1 | FC Lahti | |||||||||
RoPS | 2:0 | JJK Jyväskylä | |||||||||
St. Gallen U21 | 4:3 | AC Bellinzona | |||||||||
FC Mendrisio | 3:1 | FC Gossau | |||||||||
Eschen/Mauren | 0:0 | FC Tuggen | |||||||||
Red Star ZH | 1:0 | FC Wettswil | |||||||||
Hamrun Spart. | 5:2 | Mosta FC | |||||||||
Tarxien | 2:1 | Sliema Wander. | |||||||||
St. Andrews FC | 1:0 | Senglea Ath. | |||||||||
Sileks | 1:0 | Brera Strumica | |||||||||
Pelister Bitola | 1:3 | Shkendija | |||||||||
FK Skopje | 0:0 | Rabotnicki | |||||||||
Renova | 0:0 | Pobeda Prilep | |||||||||
Valur | 4:3 | Víkingur | |||||||||
Hafnarfjördur | 0:1 | Breidablik | |||||||||
KR Reykjavík | 0:1 | Stjarnan | |||||||||
ÍBV | 3:0 | KA Akureyri | |||||||||
Grindavík | 2:1 | Fjölnir | |||||||||
ÍA Akranes | 0:0 | Víkingur Ó. | |||||||||
Airdrieonians | 4:2 | Queen's Park | |||||||||
Albion Rovers | 2:1 | Raith Rovers | |||||||||
Ayr United | 3:0 | East Fife | |||||||||
Arbroath | 1:1 | Alloa Athletic | |||||||||
HamKam | 2:0 | Bærum | |||||||||
KFUM | 1:2 | Skeid | |||||||||
Kjelsås | 3:1 | Alta | |||||||||
Grorud | 0:1 | Nybergsund | |||||||||
Brumunddal | 1:2 | Asker | |||||||||
Naftan | 0:3 | Gomel | |||||||||
Krumkachi | 2:2 | Neman Grodno | |||||||||
Dnepr Mogilev | 1:1 | FK Minsk | |||||||||
Xelajú | 2:2 | CSD Municipal | |||||||||
Comunicaciones | 3:1 | CD Petapa | |||||||||
Dep. Municipal | 2:1 | Juan Aurich | |||||||||
Lisen | 2:0 | HS Kromeriz | |||||||||
MFK Vyskov | 2:0 | Jiskra Rymarov | |||||||||
Petrkovice | 0:4 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Uhersky Brod | 0:0 | Unicov | |||||||||
Mohelnice | 0:2 | Hlucin | |||||||||
Hulin | 2:3 | 1.HFK Olomouc | |||||||||
Hodonin | 0:5 | Velke Mezirici | |||||||||
Cliftonville | 3:2 | Linfield | |||||||||
Glenavon | 1:1 | Dungannon | |||||||||
Ballymena Utd | 0:2 | Coleraine | |||||||||
Warrenpoint | 2:2 | Carrick Rangers | |||||||||
Ballinamallard | 0:2 | Ards FC | |||||||||
Marathón | 1:0 | CDS Vida | |||||||||
Thanh Hoa FC | 1:1 | Hai Phong FC | |||||||||
Akhaa Al-Ahly | 1:1 | Al-Ahed | |||||||||
Salam Zgharta | 2:1 | Tadamon Sour | |||||||||
Racing Beirut | 2:2 | Islah Club | |||||||||
Skalica | 1:0 | Pohronie | |||||||||
Komarno | 3:1 | MFK Zvolen | |||||||||
STK Samorin | 4:0 | Lipt. Mikulas | |||||||||
Nove Mesto | 1:2 | Spisska N. Ves | |||||||||
Aragua FC | 0:1 | Carabobo FC | |||||||||
Cheonan City | 1:0 | Busan Trans. C. | |||||||||
Gyeongju KHNP | 0:0 | Gimhae FC | |||||||||
FC Mokpo | 0:1 | Gangneung Cit. | |||||||||
Daejeon Korail | 2:1 | Changwon FC | |||||||||
JK Trans Narva | 0:1 | Paide | |||||||||
FCI Levadia | 3:2 | FCI Tallinn | |||||||||
JK Viljandi | 2:2 | FC Flora | |||||||||
Pärnu Vaprus | 2:7 | Sillamäe Kalev | |||||||||
Utsiktens BK | 1:4 | IK Oddevold | |||||||||
Qviding FIF | 0:2 | Landskrona | |||||||||
Skövde AIK | 1:1 | FK Karlskrona | |||||||||
Ljungskile SK | 0:1 | Kristianstad FC | |||||||||
F91 Dudelange | 3:2 | Pr. Niederkorn | |||||||||
Differdange 03 | 2:1 | RFCU Luxembourg | |||||||||
US Mondorf | 3:2 | Vict. Rosport | |||||||||
Titus Petange | 2:1 | FC UNA Strassen | |||||||||
US Esch | 0:1 | CS Fola Esch | |||||||||
Mrkonjic | 3:2 | Sloga Meridian | |||||||||
Zvijezda 09 | 0:0 | Rudar Prijedor | |||||||||
Sutjeska Foca | 4:1 | Kozara Gradiska | |||||||||
Drina Zvornik | 1:1 | Slavija S. | |||||||||
Podrinje | 2:1 | Zeljeznicar BL | |||||||||
Pol. Warsaw | 1:1 | Sokol Ostroda | |||||||||
LKS Lomza | 0:1 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Aleksandrow L. | 2:0 | O. Zambrow | |||||||||
Huragan Morag | 1:3 | Legia II | |||||||||
Ursus Warszawa | 0:3 | Mazur Elk | |||||||||
San Francisco | 3:0 | Alianza FC | |||||||||
SV Lafnitz | 5:0 | Union Gurten | |||||||||
Sola Oswiecim | 6:0 | Motor Lublin | |||||||||
Stal Rzeszow | 2:1 | JKS Jaroslaw | |||||||||
Wólczanka | 0:3 | KSZO Ostrowiec | |||||||||
Orleta R.P. | 2:1 | Avia Swidnik | |||||||||
Chelmianka | 0:2 | NKP Podhale | |||||||||
FC Rouen 1899 | 0:2 | FC Saint-Lô | |||||||||
CMS Oissel | 1:0 | Avranches B | |||||||||
Mondeville | 0:1 | FC Dieppe | |||||||||
US Alençon | 2:3 | Évreux FC 27 | |||||||||
Pacy Ménilles | 0:1 | ESM Gonfreville | |||||||||
Etoile Carouge | 2:0 | BSC YB U21 | |||||||||
FC Thun U21 | 1:2 | FC Echallens | |||||||||
Lausanne II | 2:3 | Martigny-Sports | |||||||||
Abdysh-Ata Kant | 4:1 | Kara-Balta | |||||||||
Dordoi Bishkek | 1:0 | Neftchi | |||||||||
Alga Bishkek | 3:2 | Alay Osh | |||||||||
SW Bregenz | 1:1 | A. Lustenau II | |||||||||
Dacia | 1:1 | Milsami | |||||||||
Spicul | 1:1 | Dinamo-Auto | |||||||||
Zaria Balti | 3:0 | CSF Speranta | |||||||||
FC Baden 1897 | 5:1 | FC Bassecourt | |||||||||
Luzern U21 | 2:3 | FC Solothurn | |||||||||
FC Black Stars | 5:0 | Kickers Luzern | |||||||||
FC Honka | 4:1 | AC Oulu | |||||||||
FF Jaro | 4:2 | FC Haka | |||||||||
Kokkolan PV | 3:0 | Ekenäs IF | |||||||||
OPS | 1:2 | TPS | |||||||||
FK Iskra | 4:1 | FK Decic Tuzi | |||||||||
Kom Podgorica | 2:1 | OFK Petrovac | |||||||||
Zeta Golubovac | 0:0 | Rudar Pljevlja | |||||||||
OFK Titograd | 2:1 | OFK Grbalj | |||||||||
Murom | 1:1 | Torpedo Vlad. | |||||||||
Chertanovo | 0:0 | S. Kostroma | |||||||||
Tekstilshchik | 1:0 | Energia V. Luki | |||||||||
Pskov-747 | 1:0 | Kolomna | |||||||||
Dolgoprudnyi | 0:2 | Loko-Kazanka M. | |||||||||
Darfo Boario | 1:0 | Lumezzane | |||||||||
Litex Lovech | 1:1 | Maritsa | |||||||||
Strumska Slava | 0:2 | C. Balchik | |||||||||
B. Galabovo | 0:0 | Ludogorets II | |||||||||
Chrudim | 4:1 | Benatky n/Jiz | |||||||||
Pisek | 5:0 | Stechovice | |||||||||
Kraluv Dvur | 1:0 | Benesov | |||||||||
Litomericko | 2:1 | Dobrovice | |||||||||
Castelvetro | 1:2 | Fiorenzuola | |||||||||
Newtown | 0:1 | Connah's Quay | |||||||||
Carmarthen | 0:5 | The New Saints | |||||||||
Bangor City | 0:1 | Barry Town | |||||||||
Cardiff Met | 2:1 | Prestatyn | |||||||||
Llandudno | 1:2 | Cefn Druids | |||||||||
El Dakhlia | 2:1 | El Makasa | |||||||||
Petrojet | 1:1 | Tanta SC | |||||||||
SC Weiche 08 | 2:1 | E. Norderstedt | |||||||||
Braunschweig II | 3:2 | G. Egestorf/L. | |||||||||
FC Lugano II | 3:0 | FC Ascona | |||||||||
Szolnok | 1:0 | BFC Siófok | |||||||||
FC Monthey | 1:1 | Servette U21 | |||||||||
CS Chênois | 1:0 | Perly-Certoux | |||||||||
Urania Genève | 5:2 | Montreux-Sports | |||||||||
Chieri | 0:0 | Gozzano | |||||||||
Thai Honda FC | 1:2 | Swat Cat | |||||||||
Dep. Coopsol | 1:1 | Serrato | |||||||||
Monaco U21 | 1:0 | Pays de Grasse | |||||||||
SC Sète | 0:0 | Marseille B | |||||||||
Bergerac | 6:1 | OGC Nice B | |||||||||
Mont-de-Marsan | 1:3 | Hyères 83 | |||||||||
PSNI FC | 1:2 | Loughgall | |||||||||
Knockbreda FC | 0:0 | Dergview | |||||||||
Ballyclare | 4:0 | Lurgan Celtic | |||||||||
HW Welders | 3:2 | Portadown | |||||||||
Lech Poznan II | 3:0 | Ener. Gryfino | |||||||||
Kotwica | 1:1 | Pogon II | |||||||||
Swit Szczecin | 3:0 | Unia Solec | |||||||||
Sokol Kleczew | 1:0 | KP Starogard | |||||||||
Polonia Sroda | 3:3 | Centra Ostrow | |||||||||
FC Elva | 0:5 | Kalev | |||||||||
Rakvere Tarvas | 2:1 | FCI Levadia U21 | |||||||||
Kaya-Iloilo | 2:1 | Loyola | |||||||||
United City | 5:0 | Ilocos United | |||||||||
Stallion Laguna | 2:2 | Davao Aguilas | |||||||||
Red Star U19 | 6:1 | OFK Beograd U19 | |||||||||
Partizan U19 | 0:0 | Vojvodina U19 | |||||||||
Čukarički U19 | 8:0 | Radn. Nis U19 | |||||||||
Radnicki P. U19 | 0:1 | Moravac | |||||||||
FC Bulle | 5:1 | FC Echichens | |||||||||
FC Farvagny | 0:1 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
HKFC | 4:2 | Citizen | |||||||||
South China | 0:2 | Leaper | |||||||||
Wan Chai | 0:2 | Hoi King | |||||||||
RC Lens B | 3:1 | AS Beauvais | |||||||||
Stade Reims B | 0:3 | US Lusitanos | |||||||||
LOSC Lille B | 2:4 | FC Fleury 91 | |||||||||
AS Furiani | 2:1 | Viry-Châtillon | |||||||||
IC de Croix | 1:1 | Borgo | |||||||||
FK Celik Niksic | 0:2 | FK Jezero | |||||||||
TSV Travemünde | 3:4 | Phönix Lübeck | |||||||||
VfB Lübeck II | 5:1 | Phoenix Kisdorf | |||||||||
TSV Pansdorf | 1:2 | FC Reher/Puls | |||||||||
Oldenburger SV | 0:4 | SV Eichede II | |||||||||
BSC Brunsbüttel | 0:1 | SV Schackendorf | |||||||||
Empoli U19 | 2:0 | Entella U19 | |||||||||
Cittadella U19 | 1:0 | Venezia U19 | |||||||||
Brescia U19 | 2:1 | Carpi U19 | |||||||||
Spezia U19 | 2:1 | Cremonese U19 | |||||||||
Novara U19 | 2:0 | SPAL U19 | |||||||||
Cesena U19 | 1:2 | ProVercelli U19 | |||||||||
Copenhagen U19 | 3:1 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
Vejle BK U19 | 2:5 | Nordsjaell. U19 | |||||||||
Aarhus GF U19 | 2:0 | Odense BK U19 | |||||||||
Midtjylland U19 | 3:3 | Lyngby BK U19 | |||||||||
DJK Vilzing | 1:0 | Schwaben Augsb. | |||||||||
Wolfratshausen | 3:2 | SpVgg Hankofen | |||||||||
FC Ismaning | 4:1 | 1865 Dachau | |||||||||
SV Heimstetten | 6:0 | Schwabmünchen | |||||||||
TSV Rain/Lech | 3:1 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
TuS Holzkirchen | 1:3 | TSV Kornburg | |||||||||
FC KTP | 4:1 | Pallo-Kissat | |||||||||
JäPS | 3:0 | KJP Kouvola | |||||||||
Mikkelin | 2:2 | Pallokerho | |||||||||
FC Kiffen | 4:1 | PEPO | |||||||||
Kultsu FC | 1:2 | HJK Klubi 04 | |||||||||
FC Legirus | 5:1 | FC Kuusysi | |||||||||
Rennes B | 0:1 | US Granville | |||||||||
Le Havre B | 1:0 | SO Romorantin | |||||||||
Lorient B | 1:1 | US Saint-Malo | |||||||||
Limoges FC | 2:2 | Trélissac FC | |||||||||
Pfarrkirchen | 1:0 | Türkgücü Münch. | |||||||||
SV Erlbach | 0:0 | ESV Freilassing | |||||||||
TSV Neuried | 2:3 | ASV Dachau | |||||||||
FC Deisenhofen | 1:1 | Hallbergmoos | |||||||||
TuS Geretsried | 1:1 | SpVgg Landshut | |||||||||
Tre Penne | 0:0 | Pennarossa | |||||||||
La Fiorita | 0:2 | Domagnano | |||||||||
Juvenes-Dogana | 0:0 | Cosmos | |||||||||
SS Folgore | 2:1 | Virtus | |||||||||
Fiorentino | 2:5 | Tre Fiori | |||||||||
San Giovanni | 2:4 | Faetano | |||||||||
Cailungo | 0:0 | Libertas | |||||||||
Bari U19 | 2:2 | Frosinone U19 | |||||||||
Ternana U19 | 2:0 | Cagliari U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 0:1 | Perugia U19 | |||||||||
Ascoli U19 | 3:2 | Avellino U19 | |||||||||
Benevento U19 | 2:1 | Palermo U19 | |||||||||
Crotone U19 | 1:1 | Foggia U19 | |||||||||
Loko Moscow II | 0:0 | Dynamo M II | |||||||||
Anzhi II | 2:1 | Zenit II | |||||||||
CSKA Moscow II | 1:1 | Ufa II | |||||||||
FK Tosno II | 2:1 | Akhmat II | |||||||||
Rubin Kazan II | 2:1 | Amkar Perm II | |||||||||
Botswana | 2:0 | Ethiopia | |||||||||
Montenegro U15 | 6:1 | Albania U15 | |||||||||
Polska U14 | 1:0 | Slovakia U14 | |||||||||
Ammerthal | 2:2 | SpVgg Ansbach | |||||||||
Bayern Hof | 3:0 | Schweinfurt II | |||||||||
FV 04 Würzburg | 4:0 | Jahn Forchheim | |||||||||
AFC Eskilstuna | 1:1 | J-Södra IF | |||||||||
AE Larisa U19 | 0:1 | PAOK U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 1:0 | AEK Athens U19 | |||||||||
PAO U19 | 3:0 | PAS U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | 1:1 | Panionios U19 | |||||||||
AOK Kerkyra U19 | 3:1 | AO Xanthi U19 | |||||||||
Feyenoord U18 | 4:2 | Dordrecht U19 | |||||||||
AFC A'dam U19 | 2:2 | FC Twente U19 | |||||||||
PEC Zwolle U19 | 2:1 | VVV U19 | |||||||||
Emmen U19 | 2:1 | Den Bosch U19 | |||||||||
Excelsior U19 | 1:3 | NAC Breda U19 | |||||||||
Almere City U19 | 2:2 | Roda JC U19 | |||||||||
SC Freiburg U19 | 3:2 on pens | VfL Bochum U19 | |||||||||
D. Dresden U19 | 1:2 AET | M'gladbach U19 | |||||||||
Ingolstadt U19 | 5:6 on pens | Sandhausen U19 | |||||||||
Hoffenheim U19 | 3:2 | Hannover 96 U19 | |||||||||
SalPa | 2:4 | TPV | |||||||||
Tampere United | 2:2 | Käpylän Pallo | |||||||||
FC Viikingit | 3:2 | FC Jazz | |||||||||
Peimari United | 0:6 | FC Espoo | |||||||||
EsPa | 4:1 | BK-46 | |||||||||
MuSa | 5:0 | NuPS | |||||||||
FC Stadlau | 1:1 | St. Pölten Jun. | |||||||||
Regensburg II | 6:1 | F. Regensburg | |||||||||
St. Hauzenberg | 2:0 | SV Donaustauf | |||||||||
Tegernheim | 2:1 | TSV Bad Abbach | |||||||||
Burglengenfeld | 3:1 | Bad Kötzting | |||||||||
Heikendorfer SV | 5:0 | FC Kilia Kiel | |||||||||
TSV Kropp | 2:1 | TSV Rantrum | |||||||||
Husumer SV | 1:2 | Osterrönfeld | |||||||||
Schleswig 06 | 3:1 | SG Geest 05 | |||||||||
TSV Bordesholm | 0:2 | TSV Altenholz | |||||||||
TSV Klausdorf | 6:2 | Büdelsd. TSV | |||||||||
Paris FC B | 0:2 | US Créteil B | |||||||||
Paris 13 Atl. | 4:1 | FC 93 Bobigny | |||||||||
Montrose | 3:2 | Clyde FC | |||||||||
Peterhead | 0:2 | Berwick Rangers | |||||||||
Annan Athletic | 1:0 | Cowdenbeath | |||||||||
Stirling Albion | 2:2 | Elgin City | |||||||||
Piast Zmigrod | 0:1 | Skra Czesto. | |||||||||
Gwarek T.G. | 2:0 | Pol. Glubczyce | |||||||||
Sleza Wroclaw | 3:0 | Unia Turza | |||||||||
Zielona Gora | 2:2 | BKS Stal Bielsko-Biala | |||||||||
Andorf | 2:0 | SV Wallern | |||||||||
SV Bad Ischl | 1:0 | Weißkirchen | |||||||||
Micheldorf | 3:4 | St. Valentin | |||||||||
ASKÖ Oedt | 0:1 | SV Grieskirchen | |||||||||
Nardo FK | 2:1 | Notodden | |||||||||
Fram | 1:2 | Vard | |||||||||
Fana | 2:0 | Byåsen TF | |||||||||
FV Diefflen | 0:3 | K'lautern II | |||||||||
SV Saar 05 | 0:0 | FV Engers 07 | |||||||||
FSV Salmrohr | 0:1 | RW Koblenz | |||||||||
FSV Jägersburg | 3:0 | Idar-Oberstein | |||||||||
Mechtersheim | 0:1 | Hertha Wiesbach | |||||||||
FC Karbach | 1:4 | FK Pirmasens | |||||||||
FC Frauenfeld | 5:2 | FC Wil II | |||||||||
FC Linth 04 | 3:0 | Schaffhausen II | |||||||||
FC Winkeln SG | 1:4 | FC Freienbach | |||||||||
Chur 97 | 0:2 | FC Dübendorf | |||||||||
Sundsvall U19 | 3:0 | Örebro SK U19 | |||||||||
Hammarby U19 | 1:4 | Täby FK U19 | |||||||||
Gefle U19 | 0:6 | IF Bromma U19 | |||||||||
Assyriska U19 | 2:1 | Djurgården U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 4:5 | SönderjyskE U19 | |||||||||
Hvidovre IF U19 | 0:2 | Viborg FF U19 | |||||||||
AC Horsens U19 | 0:0 | Thisted FC U19 | |||||||||
Naestved BK U19 | 1:2 | Roskilde U19 | |||||||||
Holbaek B&I U19 | 2:2 | Akademisk U19 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 1:3 | B.93 U19 | |||||||||
Curzon Ashton | 1:0 | Darlington | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 1:0 | Burgenland U18 | |||||||||
Stmk.-Sturm U18 | 3:1 | AKA Admira U18 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 2:3 | AKA SV Ried U18 | |||||||||
AKA Tirol U18 | 1:0 | St. Pölten U18 | |||||||||
AKA Austria U18 | 1:0 | AKA Rapid U18 | |||||||||
AKA WAC U18 | 2:2 | AKA LASK U18 | |||||||||
FSG Steinbach | 3:2 | FC Homburg II | |||||||||
SG Mettlach | 0:1 | B. Neunkirchen | |||||||||
Friedrichsthal | 2:1 | Halberg Brebach | |||||||||
Auersmacher | 1:0 | RW Hasborn | |||||||||
Drocht./A. II | 1:2 | SV Emmendorf | |||||||||
Russia U17 | 0:1 | Finland U17 | |||||||||
Iceland U17 | 2:0 | Faroe U17 | |||||||||
SpV Kaufbeuren | 3:1 | Illertissen II | |||||||||
Memmingen II | 3:2 | Oberweikertsh. | |||||||||
Bad Grönenbach | 0:1 | SC Olching | |||||||||
FC Gundelfingen | 3:1 | TSV Aindling | |||||||||
Nördlingen | 3:2 | SV Raisting | |||||||||
KuFu-98 | 5:0 | Jakobstads BK | |||||||||
Pallo-Kerho 37 | 1:1 | GBK | |||||||||
TP-47 | 4:0 | OTP | |||||||||
Kajaanin Haka | 2:2 | Vaasa IFK | |||||||||
JS Hercules | 3:1 | AC Kajaani | |||||||||
JJK II | 5:2 | Närpes Kraft | |||||||||
Ängelholm U19 | 1:5 | Trelleborg U19 | |||||||||
Malmö FF U19 | 5:0 | Falkenberg U19 | |||||||||
BK Häcken U19 | 6:0 | BoIS U19 | |||||||||
IFK U19 | 1:1 | IF Elfsborg U19 | |||||||||
VfL Halle 96 | 1:0 | Einheit Kamenz | |||||||||
Sandersdorf | 2:2 | Lok Stendal | |||||||||
Schott Jena | 1:1 | Askan. Bernburg | |||||||||
VFC Plauen | 1:0 | Bischofswerda | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 2:1 | Inter Leipzig | |||||||||
Cracovia U19 | 5:1 | Resovia U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 3:1 | LKS U19 | |||||||||
Wisla Plock U19 | 2:2 | Stomil U19 | |||||||||
Korona U19 | 1:3 | Progres U19 | |||||||||
FC Tavannes | 3:0 | FC Prishtina BE | |||||||||
SV Mitterteich | 1:1 | Bayreuth II | |||||||||
Quelle Fürth | 5:0 | SV Friesen | |||||||||
FC Lichtenfels | 1:3 | VfL Frohnlach | |||||||||
ATSV Erlangen | 3:3 | TSV Buch | |||||||||
SV Memmelsdorf | 3:3 | Baiersdorfer SV | |||||||||
PSV U17 | 0:0 | NEC U17 | |||||||||
Feyenoord U17 | 2:1 | Ajax U17 | |||||||||
Heerenveen U17 | 2:1 | Utrecht U17 | |||||||||
ADO U17 | 0:4 | Sparta R. U17 | |||||||||
FC Twente U17 | 1:3 | Groningen U17 | |||||||||
AZ U17 | 7:0 | PEC Zwolle U17 | |||||||||
Vitesse U17 | 5:1 | Emmen U17 | |||||||||
Yonago Kita HS | 4:0 | Kumamoto Ozu HS | |||||||||
Vorarlberg U16 | 2:3 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 2:2 | St. Pölten U16 | |||||||||
AKA Austria U16 | 1:1 | AKA Rapid U16 | |||||||||
AKA WAC U16 | 2:1 | AKA LASK U16 | |||||||||
Stmk.-Sturm U16 | 2:0 | AKA Admira U16 | |||||||||
AKA Salzb. U16 | 3:1 | Burgenland U16 | |||||||||
Heidenheim U17 | 2:1 | Mainz 05 U17 | |||||||||
K'lautern U17 | 2:2 | Frankfurt U17 | |||||||||
St. Kickers U17 | 1:5 | Hoffenheim U17 | |||||||||
D. Dresden U17 | 1:1 | W. Bremen U17 | |||||||||
Magdeburg U17 | 1:4 | Wolfsburg U17 | |||||||||
St. Pauli U17 | 0:5 | Hertha BSC U17 | |||||||||
U. Berlin U17 | 3:1 | Eimsbüttel U17 | |||||||||
Braunschw. U17 | 0:5 | Hannover 96 U17 | |||||||||
NK Vitez U19 | 1:2 | FK MDK U19 | |||||||||
S. Brijeg U19 | 1:6 | Sarajevo U19 | |||||||||
Bijeljina U19 | 3:1 | Banja Luka U19 | |||||||||
Brodarac U17 | 3:0 | Teleoptik U17 | |||||||||
Čukarički U17 | 1:1 | Radn. Nis U17 | |||||||||
Partizan U17 | 3:2 | Vojvodina U17 | |||||||||
Benevento U17 | 1:0 | Bari U17 | |||||||||
Slask U19 | 3:1 | Miedz U19 | |||||||||
S. Szczecin U19 | 0:0 | Piast U19 | |||||||||
Arka Gdynia U19 | 2:0 | Falubaz U19 | |||||||||
BSC YB U18 | 2:2 | Luzern U18 | |||||||||
FC Basel U18 | 5:1 | BEJUNE U18 | |||||||||
Lausanne U18 | 4:0 | FC Zürich U18 | |||||||||
FC Sion U18 | 0:6 | GC Zürich U18 | |||||||||
Groningen U19 | 0:4 | AZ U19 | |||||||||
PSV U19 | 5:1 | Graafschap U19 | |||||||||
Vitesse U19 | 1:1 | Feyenoord U19 | |||||||||
Sparta U19 | 3:0 | Heerenveen U19 | |||||||||
Utrecht U19 | 0:5 | Ajax U19 | |||||||||
Willem II U19 | 0:3 | ADO U19 | |||||||||
NEC U19 | 2:0 | Volendam U19 | |||||||||
BEJUNE U17 | 2:4 | BSC YB U17 | |||||||||
FC Vaduz U18 | 3:1 | FC Zürich U17 | |||||||||
Wals-Grünau | 5:0 | FC Wacker II | |||||||||
St. Johann | 1:2 | Hohenems | |||||||||
USK Anif | 3:0 | SV Wörgl | |||||||||
Saalfelden | 1:2 | FC Hard | |||||||||
Eugendorf | 3:0 | Bramberg | |||||||||
Bergheim | 0:2 | Golling | |||||||||
Kuchl | 0:0 | Neumarkt | |||||||||
SAK 1914 | 2:0 | Altenmarkt | |||||||||
Strobl | 3:2 | ÖTSU Hallein | |||||||||
ASKÖ Gmünd | 2:1 | VST Völkermarkt | |||||||||
SK Maria Saal | 4:2 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
ATUS Ferlach | 1:1 | SAK Klagenfurt | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 0:0 | SK Treibach | |||||||||
SV Kraig | 1:1 | SV Feldkirchen | |||||||||
SV Atlas | 1:2 | VfL Oldenburg | |||||||||
SF/BG Marburg | 3:4 | FC Eddersheim | |||||||||
V. Kelsterbach | 4:2 | Oberliederbach | |||||||||
FSV Braunfels | 0:1 | FV Biebrich 02 | |||||||||
PSV Neumünster | 3:1 | TSV Lägerdorf | |||||||||
SV Eichede | 3:2 | SC Weiche 08 II | |||||||||
Strand 08 | 4:1 | VfR Neumünster | |||||||||
FC Dornbreite | 0:0 | Heider SV | |||||||||
TSV Schilksee | 4:3 | Friedrichsberg | |||||||||
SV Frisia 03 | 5:1 | TSV Wankendorf | |||||||||
FC Wangen 05 | 2:1 | Ehingen-Süd | |||||||||
VfB Neckarrems | 0:2 | TSV Ilshofen | |||||||||
Dorfmerkingen | 5:2 | TSV Essingen | |||||||||
TSG Öhringen | 4:4 | TSG Tübingen | |||||||||
FC 07 Albstadt | 1:1 | FSV Hollenbach | |||||||||
Sindelfingen | 0:1 | Norm. Gmünd | |||||||||
Meiendorfer SV | 3:1 | Klub Kosova | |||||||||
Berliner SC | 4:3 | Spand. Kickers | |||||||||
Zeljeznicar U17 | 6:0 | Celik U17 | |||||||||
BSC Acosta | 2:3 | SC Hainberg | |||||||||
Landolfshausen | 1:4 | Goslarer SC | |||||||||
Lehndorfer TSV | 1:2 | BSV Ölper 2000 | |||||||||
Offenburger FV | 3:3 | SV Kuppenheim | |||||||||
Rielasingen | 1:2 | FC 04 Singen | |||||||||
FC Radolfzell | 0:2 | FC Bad Dürrheim | |||||||||
SV Linx | 4:1 | SV Endingen | |||||||||
SV Stadelhofen | 1:5 | Freiburger FC | |||||||||
FC Joker | 3:0 | JK Tammeka U21 | |||||||||
Feuchtwangen | 4:0 | TSV Heimb. | |||||||||
TSV Abtswind | 5:1 | 1.FC Fuchsstadt | |||||||||
Alem. Haibach | 1:2 | Schwebenried | |||||||||
Bad Kreuznach | 4:0 | Ludwigshaf. SC | |||||||||
Union 60 Bremen | 0:3 | Blumenthaler SV | |||||||||
Woltmershausen | 4:5 on pens | Lesum-Burgdamm | |||||||||
Bremerhav. Utd. | 0:6 | SFL Bremerhaven | |||||||||
Einheit Bernau | 2:2 | Sachsenhausen | |||||||||
Miersdorf/Zeut. | 1:4 | Werderaner FC | |||||||||
Ludwigsfelde | 1:1 | GW Lübben | |||||||||
E'hüttenstadt | 0:10 | SV Falkensee/F. | |||||||||
Pr. Eberswalde | 1:0 | BSV Guben-Nord | |||||||||
Oranienburg | 4:2 | RSV Waltersdorf | |||||||||
TS Ober-Roden | 0:1 | Vikt. Urberach | |||||||||
Scheiblingkir. | 5:1 | St. Peter/Au | |||||||||
Leobendorf | 5:0 | Spratzern | |||||||||
Gaflenz | 2:1 | Langenrohr | |||||||||
Rohrendorf | 0:1 | Rohrbach/G. | |||||||||
SpVgg Neckarelz | 3:2 | TuS Bilfingen | |||||||||
VfB Eppingen | 0:0 | VfR Gommersdorf | |||||||||
1.FC Bruchsal | 0:4 | F. Heddesheim | |||||||||
Horitschon | 3:1 | Kohfidisch | |||||||||
FC Dietikon | 6:1 | FC Olten | |||||||||
Blue Stars ZH | 1:1 | FC Muri | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
F. Salvemini Giugliano | 2:3 | |
Mattia Finotto Carrarese | 1:0 | |
L. Sorrentino Fermana | 3:2 | |
D. Bouah Catania | 2:2 | |
Flavio Ciuferri Giugliano | 1:2 |