Bor. M'gladbach | 2:0 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
FC Schalke 04 | 0:3 | Bayern Munich |
|
||||||||
FC Augsburg | 1:0 | RB Leipzig |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 1:1 | Werder Bremen |
|
||||||||
Valencia | 5:0 | Málaga CF | |||||||||
Barcelona | 6:1 | SD Eibar | |||||||||
Bologna | 1:1 | Inter |
|
||||||||
Bulgaria U17 | 2:5 | Türkiye U17 | |||||||||
Czechia U16 | 2:6 | France U16 | |||||||||
Norway U15 | 3:2 | Sweden U15 | |||||||||
Belgium U17 | 1:1 | Austria U17 | |||||||||
Switzerland U16 | 2:0 | Italy U16 | |||||||||
Switzerland U15 | 3:0 | Hungary U15 | |||||||||
Palmeiras | 1:0 | Coritiba FC |
|
||||||||
FC Ingolstadt | 2:2 | MSV Duisburg |
|
||||||||
SV Sandhausen | 1:0 | Union Berlin |
|
||||||||
1.FC K'lautern | 0:2 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
Holstein Kiel | 0:1 | FC St. Pauli |
|
||||||||
W. Bremen II | 1:2 | Hallescher FC |
|
||||||||
Sonnenhof-Gr. | 1:0 | Karlsruher SC |
|
||||||||
SF Lotte | 0:1 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Hansa Rostock | 1:1 | FSV Zwickau |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 1:0 | SC Paderborn |
|
||||||||
FC Voluntari | 1:0 | ACS Poli | |||||||||
Sepsi OSK | 2:3 | CS U Craiova | |||||||||
Eginiakos | 0:1 | Apollon Pontou | |||||||||
Panserraikos | 2:0 | Ergotelis | |||||||||
AO Xanthi | 2:0 | Panetolikos | |||||||||
Olympiacos | 2:1 | Asteras Tripoli | |||||||||
FC Haka | 2:2 | OPS | |||||||||
Peimari United | 0:2 | FC Viikingit | |||||||||
Slav. Pozega | 1:2 | HNK Zadar | |||||||||
NK Dekani | 0:7 | NK Aluminij | |||||||||
NK Radomlje | 1:6 | NK Olimpija | |||||||||
Ruzomberok | 1:0 | MSK Zilina | |||||||||
Podbrezova | 2:0 | Tatran Presov | |||||||||
Slo. Bratislava | 3:1 | Michalovce | |||||||||
Gimnasia | 1:3 | Huracán | |||||||||
CA Temperley | 1:1 | Rosario Central |
|
||||||||
Sarmiento Junin | 0:0 | Quilmes | |||||||||
Quindío | 2:0 | Pereira | |||||||||
A. Bucaramanga | 1:1 | Indep. Medellín | |||||||||
NK Celik U19 | 1:1 | FK Krupa U19 | |||||||||
Kauno Zalgiris | 0:1 | Atlantas | |||||||||
Riteriai | 0:0 | Jonava | |||||||||
Kasba Tadla | 0:0 | TAS Casablanca | |||||||||
JS Soualem | 1:1 | FAR Rabat | |||||||||
SILON Taborsko | 3:4 | Teplice | |||||||||
Bohemians 1905 | 2:3 on pens | Vlasim | |||||||||
Bytovia Bytow | 5:4 on pens | Pogon Szczecin | |||||||||
Podbeskidzie | 1:2 AET | Arka Gdynia | |||||||||
Sporting Gijón | 2:4 on pens | CD Numancia | |||||||||
Hibernian FC | 3:2 | Livingston FC | |||||||||
Partick Thistle | 1:3 AET | Rangers | |||||||||
KV Kortrijk | 5:3 | RE Durbuy | |||||||||
Royal Antwerp | 2:0 | Lierse SK | |||||||||
Sint-Truiden | 4:2 AET | OH Leuven | |||||||||
Vaerebro Bk | 0:3 | Jammerbugt FC | |||||||||
Kjellerup IF | 0:6 | Silkeborg IF | |||||||||
CD Capiatá | 1:0 | Libertad | |||||||||
Dunaharaszti | 1:2 | Ferencváros | |||||||||
VLS Veszprém | 0:3 | Diósgyőr | |||||||||
Estonia U15 | 0:6 | Narva U17 | |||||||||
FC Nomme U17 | 8:1 | JK Vaprus U17 | |||||||||
FC Flora U17 | 1:1 | Tammeka U17 | |||||||||
Levadia U17 | 0:0 | TJK Legion U17 | |||||||||
FC Santos U17 | 8:0 | JK Järve U17 | |||||||||
Läänemaa JK | 1:7 | FCI Tallinn | |||||||||
FC Flora | 2:0 | FC Elva | |||||||||
Accrington | 3:2 | Boro U21 | |||||||||
Bury | 0:4 | Rochdale | |||||||||
Walsall | 3:1 | West Brom U21 | |||||||||
UCD | 6:7 on pens | Dundalk FC | |||||||||
LC Sailors | 1:1 | Albirex N. (S) | |||||||||
DPMM FC | 1:4 | Hougang Utd. | |||||||||
Wigan | 1:0 | Northampton | |||||||||
Ascoli | 0:1 | Frosinone | |||||||||
Bari | 1:0 | Cremonese | |||||||||
Carpi | 1:3 | Foggia | |||||||||
Cittadella | 4:0 | Cesena | |||||||||
Palermo | 1:0 | Perugia | |||||||||
Parma | 1:2 | FC Empoli | |||||||||
Pescara | 2:2 | Virtus Entella | |||||||||
Pro Vercelli | 1:1 | Salernitana | |||||||||
Spezia Calcio | 1:0 | Novara | |||||||||
Sporting CP | 0:0 | Marítimo | |||||||||
Bodø/Glimt | 1:0 | Tromsdalen | |||||||||
SH Shenhua | 0:0 | SD Taishan | |||||||||
Norrköping | 4:1 | Häcken | |||||||||
Elfsborg | 2:2 | Djurgården | |||||||||
GAIS | 1:0 | IK Frej Täby | |||||||||
Hamburger SV II | 0:0 | Wolfsburg II | |||||||||
Schweinfurt 05 | 1:1 | FV Illertissen | |||||||||
1860 Rosenheim | 4:1 | Gr. Fürth II | |||||||||
SC Wiedenbrück | 5:0 | TuS Erndtebrück | |||||||||
RW Essen | 4:1 | Westf. Rhynern | |||||||||
KFC Uerdingen | 1:0 | SV Rödinghausen | |||||||||
Niendorfer TSV | 3:0 | TSV Sasel | |||||||||
Schwachhausen | 2:1 | Habenhauser FV | |||||||||
FK Pirmasens | 3:1 | FV Dudenhofen | |||||||||
Telfs | 4:0 | Kundl | |||||||||
Rudar Prijedor | 5:4 on pens | Tekstilac | |||||||||
SG Hundsangen | 2:4 | FC N'roßbach | |||||||||
SG Müden | 0:2 | TuS Koblenz | |||||||||
Persija Jakarta | 1:0 | Badak Lampung | |||||||||
Neftochimic | 1:2 | Tsarsko Selo | |||||||||
Sevlievo | 0:2 | Beroe | |||||||||
Vihren | 0:2 | Septemvri Sofia | |||||||||
Sokol Markovo | 1:4 | Dunav | |||||||||
Nesebar | 1:4 | CSKA-Sofia | |||||||||
B. Galabovo | 0:1 AET | Levski Sofia | |||||||||
Polokwane City | 2:3 | FS Stars | |||||||||
Orlando Pirates | 1:0 | Cape Town City | |||||||||
SuperSport Utd. | 1:1 | Chippa United | |||||||||
Eschen/Mauren 2 | 2:0 | FC Balzers II | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Riki Alba Las Vegas | 2:1 | |
Hideyasu Tanaka FC Jazz | 0:3 | |
C. Campagna FC Jazz | 0:2 | |
Taiyo Ushiyama FC Jazz | 0:1 | |
Matyas Jedlicka Sparta Prague B | 2:0 |