For using this site, please activate JavaScript.
Elfmeter Facebook-Blau Facebook-Messenger-Blau Facebook-Messenger-Weiss Groundhopping Laender Platzverweis Spiele Spieler Tore Torschuetzen Trainer Twitter-Blau Vereine Wettbewerbe WhatsApp-gruen alles_gelesen bc-land bc-spieler bc-verein bc-wettbewerb facebook fanticker fanticker_white favoriten google+ home instagram kalender_blue kommentare_beitraege_sprechblase linkedin liveticker_white mail-schwarz notification offizielle-homepage passwort pinterest rss schliessen share-blauaufweiss share-weissaufblau snapchat suche-grau suche thread_erstellen twitter vimeo whatsapp xing youtube

Matches May 26, 2018

final Real Madrid Real Madrid 8:45 PM Liverpool FC Liverpool
Match day 30 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 4:00 PM FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 4:00 PM FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  FK Jablonec FK Jablonec 4:00 PM 1.FC Slovácko Slovácko
  Dukla Prag FK Dukla Prag 4:00 PM FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 4:00 PM FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
  FK Teplice FK Teplice 4:00 PM SK Slavia Prag Slavia Prag
  Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 4:00 PM AC Sparta Praha Sparta Praha
  FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 4:00 PM MFK Karvina MFK Karvina
Match day 12 Valerenga Valerenga Oslo 5:00 PM Lilleström SK Lilleström SK
Match day 11 FC Lahti FC Lahti 2:00 PM Vaasan Palloseura VPS
  SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 2:00 PM IFK Mariehamn IFK Mariehamn
  FC Inter FC Inter Turku 2:00 PM Rovaniemen Palloseura RoPS
  Ilves Ilves Tampere 2:00 PM Turun Palloseura TPS
  HJK Helsinki HJK Helsinki 2:00 PM FC Honka FC Honka
  KuPS Kuopion Palloseura 2:00 PM PS Kemi Kings PS Kemi
final 2nd leg FK Senica FK Senica 5:20 PM MFK Skalica MFK Skalica
1st round 2nd leg SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 3:00 PM BCF Wolfratshausen Wolfratshausen
  Erlenbach SV Erlenbach 4:00 PM FV Illertissen II Illertissen II
  Schweinfurt II 1.FC Schweinfurt 05 II 4:00 PM 1.FC Sand 1.FC Sand
  SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 4:00 PM ASV Vach ASV Vach
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 4:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  Kirchansch. SV Kirchanschöring 6:00 PM SC Eintracht Freising SE Freising
Match day 27 Woltmershausen TS Woltmershausen 2:00 PM DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
  Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 3:00 PM SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
  SV Lemwerder SV Lemwerder 5:00 PM SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Match day 30 TSV Ottersberg TSV Ottersberg 4:00 PM Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
  TuSG Ritterhude TuSG Ritterhude 4:00 PM TSV Etelsen TSV Etelsen
  MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 4:00 PM VfL Westercelle VfL Westercelle
  TV Meckelfeld TV Meckelfeld 4:00 PM FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
  TuS Harsefeld TuS Harsefeld 4:00 PM SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  Ahlerstedt/Ott. SV Ahlerstedt/Ottendorf 4:00 PM SV Emmendorf SV Emmendorf
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 4:00 PM Eintracht Cuxhaven Eintr. Cuxhaven
  Rotenburger SV Rotenburger SV 4:00 PM SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Match day 29 FC Eldagsen FC Eldagsen 4:00 PM VfL Bückeburg VfL Bückeburg
  OSV Hannover OSV Hannover 4:00 PM SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
  HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 4:00 PM TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
  Egestorf/L. II 1.FC Germania Egestorf/Langreder II 5:00 PM TSV Pattensen TSV Pattensen
Match day 34 SG Kyllb./B./G. SG Kyllburg/Badem/Gindorf 3:30 PM VfB Linz VfB Linz
  SG Betzdorf SG 06 Betzdorf 3:30 PM SV Morbach SV Morbach
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 3:30 PM SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
  TuS Mayen TuS Mayen 3:30 PM TuS Koblenz II TuS Koblenz II
  TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 3:30 PM TuS Oberwinter TuS Oberwinter
  SG Mülheim-K. SG Mülheim-Kärlich 2000 3:30 PM SG 99 Andernach SG 99 Andernach
  SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 3:30 PM FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 3:30 PM SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 3:30 PM SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Match day 27 FC Grimma FC Grimma 2:00 PM VfL Hohenstein-Ernstthal VfL Hohenstein
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 3:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 3:00 PM Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 3:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 3:00 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  VfB Zwenkau VfB Zwenkau 02 3:00 PM Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 3:00 PM ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
  Nordhausen II FSV Wacker Nordhausen II 3:00 PM SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  FC Eisenach FC Eisenach 3:00 PM FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 3:00 PM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  SC Heiligenst. 1.SC 1911 Heiligenstadt 3:00 PM SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  FSV Martinroda FSV Martinroda 3:00 PM FSV Wacker 03 Gotha Wacker Gotha
Match day 28 TSV Ilshofen TSV Ilshofen 2:00 PM FC 07 Albstadt FC 07 Albstadt
  TSG Tübingen TSG Tübingen 3:30 PM Sportfreunde Schwäbisch Hall SF Schw. Hall
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 3:30 PM VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  TSG Öhringen TSG Öhringen 3:30 PM Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  TSV Essingen TSV Essingen 3:30 PM FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  FC Wangen 05 FC Wangen 05 3:30 PM VfL Sindelfingen VfL Sindelfingen
  SSV Ehingen-Süd 1974 SSV Ehingen-Süd 1974 3:30 PM SKV Rutesheim SKV Rutesheim
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 3:30 PM VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Match day 34 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 3:30 PM VfB Marburg VfB Marburg
  FSV Fernwald FSV Fernwald 4:00 PM FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  Rothwesten TSV Rothwesten 5:15 PM CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
  SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07 5:15 PM SC Willingen SC Willingen
  Petersberg RSV Petersberg 5:15 PM FSV Dörnberg FSV Dörnberg
  SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 5:15 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  Hünfelder SV Hünfelder SV 5:15 PM TSV Lehnerz II TSV Lehnerz II
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 5:15 PM SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
  Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 5:15 PM SG Johannesberg SG Johannesberg
  SSV Sand SSV Sand 5:15 PM KSV Hessen Kassel II Hes. Kassel II
Match day 27 SV 90 Görmin SV 90 Görmin 2:00 PM MSV Pampow MSV Pampow
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 2:00 PM SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
  Rostocker FC Rostocker FC 1895 2:00 PM TSV Friedland 1814 TSV Friedland
  FSV Malchin FSV Malchin 2:00 PM FC Pommern Stralsund FC Pommern
  Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 2:00 PM SV Pastow SV Pastow
Match day 29 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 3:00 PM SV Dessau 05 SV Dessau 05
  U. Schönebeck Union 1861 Schönebeck 3:00 PM 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
  Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 3:00 PM Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
  Haldensleber SC Haldensleber SC 3:00 PM FC Grün-Weiß Piesteritz GW Piesteritz
  Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 3:00 PM BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  Eintr. Elster SV Eintracht Elster 3:00 PM SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
  SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 3:00 PM Magdeburger SV Börde MSV Börde
  Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 3:00 PM VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
Match day 32 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 12:00 AM SV Stadelhofen SV Stadelhofen
  SV Endingen SV Endingen 12:00 AM FC 04 Singen FC 04 Singen
  Kehler FV Kehler FV 07 12:00 AM Offenburger FV Offenburger FV
  FC Radolfzell FC Radolfzell 12:00 AM SV Linx SV Linx
  FC Denzlingen FC Denzlingen 12:00 AM 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
  SC Hofstetten SC Hofstetten 12:00 AM SV Mörsch SV Mörsch
  FC Bad Dürrheim FC Bad Dürrheim 12:00 AM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  Freiburger FC Freiburger FC 12:00 AM SC Lahr SC Lahr
Match day 34 Hassia Bingen Hassia Bingen 4:00 PM Ludwigshafener SC Ludwigshaf. SC
  Bienwald Kandel FC Bienwald Kandel 4:00 PM TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 4:00 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  RWO Alzey SG RWO Alzey 4:00 PM SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  ASV Winnweiler ASV Winnweiler 4:00 PM Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
  TuS Hohenecken TuS 1904 Hohenecken 4:00 PM FK Pirmasens II FK Pirmasens II
  SC Hauenstein SC Hauenstein 4:00 PM TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 4:00 PM SV Herschberg SV Herschberg
Match day 7 Fluminense Fluminense Football Club 9:00 PM Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Match day 13 Toronto FC Toronto FC 0:1 FC Dallas FC Dallas
  Houston Houston Dynamo 3:1 New York City FC NYCFC
56' Los Angeles Los Angeles Galaxy 0:0 San Jose Earthquakes Quakes
Match day 13 Sounders FC Seattle Sounders FC 11:00 PM Real Salt Lake City Salt Lake
  Vancouver Vancouver Whitecaps 11:30 PM New England Revolution Revolution
Match day 8 Gamba Reserves Gamba Osaka Reserves postponed FC Tokyo Reserves Tokyo Reserves
Match day 16 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 7:00 AM Oita Trinita Oita Trinita
  FC Gifu FC Gifu 8:00 AM Albirex Niigata Albirex Niigata
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga FC 8:00 AM Yokohama FC Yokohama FC
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 9:00 AM Matsumoto Yamaga FC Matsumoto Yama.
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 9:00 AM Ehime FC Ehime FC
Match day 4 Selfoss UMF Selfoss 5:00 PM ÍF Magni Grenivík Magni
  Thór Thór Akureyri 6:00 PM Fram Reykjavík Fram Reykjavík
Match day 25 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 12:00 AM FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
  Doboj-Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj U19 12:00 AM NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
  V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 12:00 AM FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
  Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 12:00 AM HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
  Vitez U19 NK Vitez U19 12:00 AM NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Match day 29 Simin Han FK Sloga Simin Han 5:30 PM FK Igman Konjic FK Igman
  HNK Orasje HNK Orasje 5:30 PM NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
  Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 5:30 PM NK Iskra Bugojno NK Iskra Bugojno
  NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 5:30 PM HNK Capljina HNK Capljina
  Br. Gracanica NK Bratstvo Gracanica 5:30 PM NK Bosna Visoko NK Visoko
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac 5:30 PM FK Velez Mostar Velez Mostar
  TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 5:30 PM NK Travnik Travnik
  J. Bihac NK Jedinstvo Bihac 5:30 PM FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
Match day 9 FK Minsk FK Minsk 4:30 PM Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Match day 13 Chikhura Chikhura Sachkhere 3:00 PM Lokomotivi Tbilisi Lokomotivi
  Kolkheti Poti FC Kolkheti-1913 Poti 5:30 PM FC Samtredia FC Samtredia
Match day 30 NK Fuzinar NK Fuzinar 4:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Rogaska NK Rogaska 4:00 PM NK Roltek Dob NK Dob
  Zarica Kranj NK Kranj 4:00 PM NS Mura NS Mura
  ND Ilirija ND Ilirija 1911 4:00 PM ASK Bravo ASK Bravo
  Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 4:00 PM NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  NK Radomlje NK Radomlje 4:00 PM NK Krka NK Krka
  Verzej NK Verzej 4:00 PM NK Brda NK Brda
Match day 11 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 1:0 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
  North Carolina North Carolina FC 4:0 Atlanta United 2 ATL UTD 2
  Toronto FC II Toronto FC II 8:00 PM Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
  Timbers 2 Portland Timbers 2 11:00 PM Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Swope Park Swope Park Rangers 11:00 PM Phoenix Rising FC Phoenix Rising
Match day 13 Suwon FC Suwon FC 11:00 AM Gwangju FC Gwangju FC
  Seongnam FC Seongnam FC 12:00 PM Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen
Match day 34 Harkemase Boys Harkemase Boys 2:30 PM ASWH Ambacht ASWH
  Magreb '90 Magreb '90 2:30 PM VV DOVO Veenendaal DOVO
  Quick Boys Quick Boys 2:30 PM ACV Assen ACV Assen
  Odin '59 Odin '59 Heemskerk 2:30 PM FC Twente Enschede U21 FC Twente U21
  Groningen U21 FC Groningen U21 2:30 PM ONS Boso Sneek ONS Sneek
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 2:30 PM VVOG Harderwijk VVOG
  VV Capelle VV Capelle 2:30 PM VV Spijkenisse Spijkenisse
  Scheveningen SVV Scheveningen 2:30 PM FC Volendam U21 Volendam U21
  Spakenburg SV Spakenburg 2:30 PM Almere City FC U21 Almere City U21
Match day 7 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 3:1 Paysandu Sport Club Paysandu
  Atlético-GO Atlético Goianiense 2:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
  Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 2:0 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova
  Goiás EC Goiás Esporte Clube 9:30 PM Boa Esporte Clube (MG) Boa Esporte
  São Bento (SP) Esporte Clube São Bento (SP) 9:30 PM Esporte Clube Juventude Juventude
  Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 9:30 PM Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Match day 4 CA Torque Club Atlético Torque 12:00 AM El Tanque Sisley Tanque Sisley
  Racing Club Racing Club de Montevideo 8:00 PM Rampla Juniors FC Rampla Jrs
  CA Fénix CA Fénix 8:00 PM Danubio FC Danubio FC
Match day 17 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 12:00 PM FC Kuressaare Kuressaare
  FCI Levadia FCI Levadia 12:00 PM Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
  JK Trans Narva JK Trans Narva 3:00 PM FC Flora Tallinn FC Flora
  Kalju Nömme Nomme Kalju FC 6:00 PM Paide Linnameeskond Paide
Match day 13 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 12:00 AM Yadanarbon FC Yadanarbon FC
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 12:00 AM Sagaing United Sagaing Utd.
  GFA F.C GFA Football Club 12:00 AM Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
  Shan Utd. Shan United FC 12:00 AM Zwekapin United FC Zwekapin Utd.
Match day 12 Selangor FA Selangor FA 4:00 PM Kedah FA Kedah FA
  Perak TBG Perak TBG FC 4:00 PM PKNP FC PKNP FC
  Terengganu FC Terengganu FC 4:00 PM Melaka United SA Melaka Utd. SA
  Kelantan FA Kelantan FA 4:00 PM Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan FA
Match day 17 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 12:45 PM Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Police Tero FC Police Tero FC 1:00 PM Navy FC Navy FC
  Buriram Utd. Buriram United 1:00 PM Air Force Central FC Air Force
  Sukhothai FC Sukhothai FC 1:00 PM Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
  Pattaya Utd. Pattaya United 2:00 PM SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  Suphanburi FC Suphanburi FC 2:00 PM PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Ubon UMT Utd. Ubon UMT United 2:00 PM Bangkok Glass FC Bangkok Glass
  Chonburi FC Chonburi FC 2:00 PM Port FC Port FC
  Bangkok Utd. True Bangkok United 3:00 PM Chainat Hornbill FC Chainat FC
Match day 11 Young Lions Garena Young Lions 2:30 PM Warriors FC Warriors FC
  Home Utd. Home United FC 2:30 PM Brunei DPMM FC DPMM FC
19' Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro 0:1 Niigata University of Health & Welfare Niigata Uni H&W
20' Sakushin Gakuin Sakushin Gakuin University 0:0 ReinMeer Aomori FC ReinMeer Aomori
  Saurcos Fukui Saurcos Fukui 0:0 Chukyo University Chukyo Uni
16' Arte. Wakayama Arterivo Wakayama 0:0 Honda FC Honda FC
19' Kochi Utd. Kochi United SC 0:0 Mitsubishi Motors Mizushima Mizushima
16' Iwaki FC Iwaki FC 1:0 Sony Sendai FC Sony Sendai FC
  Nara Club Nara Club 0:0 Kanazawa Seiryo University K'zawa Seiryo U
17' Tadotsu FC Tadotsu FC 0:1 Tokai University Kumamoto Tokai Uni K
1st round FC Osaka FC Osaka 7:00 AM Tokuyama University Tokuyama Uni
  FC Ryukyu FC Ryukyu 12:00 PM FC Imabari FC Imabari
Match day 15 San Luis CD San Luis de Quillota 6:00 PM Universidad Concepción UdeConce
  Huachipato FC Huachipato FC 9:00 PM Club Universidad de Chile U. de Chile
  O'Higgins CD O'Higgins 11:30 PM Club Deportes Iquique CD Iquique
Play Off 2st leg Paganese Paganese Calcio 1926 5:00 PM Racing Fondi Fondi
  Gavorrano US Gavorrano 6:00 PM AC Cuneo 1905 Cuneo
  Santarcangelo Santarcangelo Calcio 6:00 PM Vicenza Calcio Vicenza
Group 1 Lecce US Lecce 6:00 PM Calcio Padova Padova
final Fulham Fulham FC 6:00 PM Aston Villa Aston Villa
Match day 37 St. Miroslava CS Stiinta Miroslava 10:00 AM Luceafarul Oradea Luceafarul
  CS Afumati CS Afumati 10:00 AM FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
  UTA Arad UTA Arad 10:00 AM Dacia Unirea Braila Braila
  D. Calarasi Dunarea Calarasi 11:30 AM CF Chindia Targoviste Chindia
  ASU Poli ASU Poli 6:00 PM Ripensia Timisoara Ripensia
  Foresta Suceava ACS Foresta Suceava 6:21 AM CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Match day 7 Baerum SK Baerum SK 4:00 PM Hönefoss BK Hönefoss
  Fram Larvik Fram Larvik 4:00 PM Fredrikstad FK Fredrikstad
  Raufoss IL Raufoss IL 4:00 PM Moss FK Moss FK
  Elverum Elverum Fotball 4:00 PM Asker Fotball Asker
  Vard Vard Haugesund 2:00 PM Nardo FK Nardo FK
  Egersunds IK Egersunds IK 2:00 PM Skeid Oslo Skeid Oslo
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 2:00 PM Kjelsas IL Kjelsas IL
  Vidar FK Vidar 2:00 PM Arendal Fotball Arendal Fotball
  Brattvag IL Brattvag IL 4:00 PM IL Hödd IL Hödd
Match day 29 CSK Celarevo CSK Pivara Celarevo 5:00 PM FK TSC Backa Topola Backa Topola
  Temnic Varvarin FK Temnic 1924 Varvarin 5:00 PM FK Sloboda Uzice Sloboda Uzice
  FK Bezanija FK Bezanija 5:00 PM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 5:00 PM FK Jagodina Jagodina
  Proleter FK Proleter Novi Sad 5:00 PM FK Teleoptik Zemun Teleoptik Zemun
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 5:00 PM Sindjelic Belgrad Sindjelic Belgrad
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 5:00 PM FK Indjija Indjija
  Dinamo Vranje Dinamo Vranje 5:00 PM FK Novi Pazar Novi Pazar
Match day 5 Ekenäs IF Ekenäs IF 4:00 PM Helsinki IFK Helsinki IFK
  FF Jaro FF Jaro 4:00 PM AC Kajaani AC Kajaani
Match day 31 Legia II Legia Warsaw II 12:00 PM GKS Wikielec GKS Wikielec
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 1:00 PM Sokol Aleksandrow Lodzki Sokol Aleksandrow Lodzki
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 5:00 PM Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
  MKS Elk MKS Elk 5:00 PM Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Huragan Morag Huragan Morag 5:00 PM Drweca Nowe Miasto Lubawskie Drweca NML
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 5:00 PM Tur Bielsk Podlaski Bielsk Podlaski
  Warta Sieradz Warta Sieradz 5:00 PM LKS Lomza LKS Lomza
  Widzew Lodz Widzew Lodz 6:00 PM Polonia Warsaw Pol. Warsaw
Match day 30 Górnik Konin Górnik Konin 3:0 Energetyk Gryfino Ener. Gryfino
  Unia Solec Unia Solec Kujawski 2:00 PM Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Swit Skolwin Swit Skolwin 4:00 PM Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Centra Ostrow Centra Ostrow Wielkopolski 5:00 PM GKS Przodkowo GKS Przodkowo
  Wda Swiecie Wda Swiecie 5:00 PM Elana Torun Elana Torun
  Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin 5:00 PM Lech Poznan II Lech Poznan II
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 6:00 PM KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg 6:00 PM Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Lubin II Zaglebie Lubin II 1:00 PM BKS Stal Bielsko-Biala BKS Stal Bielsko-Biala
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 3:00 PM Rekord Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala
  Gornik II Gornik Zabrze II 5:00 PM Lechia Dzierzoniow Lechia Dzierzoniow
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice 5:00 PM Stilon Gorzow Wielkopolski Stilon
  Zielona Gora Falubaz Zielona Góra 5:00 PM KS Polkowice KS Polkowice
  Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie 5:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 5:00 PM Miedz Legnica II M. Legnica II
  Avia Swidnik Avia Swidnik 3:00 PM Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  MKS Trzebinia MKS Trzebinia 5:00 PM Spartakus Daleszyce Spartakus Daleszyce
  Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz 5:00 PM Karpaty Krosno Karpaty Krosno
  Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski 5:00 PM Podlasie Biala Podlaska Podlasie Biala Podlaska
  Wislanie J. Wislanie Jaskowice 5:00 PM Unia Tarnow Unia Tarnow
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 5:00 PM Resovia Rzeszów Resovia
  Sola Oswiecim Sola Oswiecim 5:00 PM JKS 1909 Jaroslaw JKS Jaroslaw
  Chelmianka Chelmianka Chelm 5:00 PM Motor Lublin Motor Lublin
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 6:00 PM KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
Match day 36 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 5:30 PM FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
  Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 5:30 PM FK Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac
  OFK Petrovac OFK Petrovac 5:30 PM Kom Podgorica Kom Podgorica
  OFK Grbalj OFK Grbalj 5:30 PM Mladost Podgorica FK Mladost
  B. Podgorica Buducnost Podgorica 6:00 PM FK Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic
Match day 13 Navbahor Navbahor Namangan 3:50 PM FK AGMK Olmaliq FK AGMG Olmaliq
  Kokand 1912 FK Kokand 1912 3:53 PM Qizilqum Zarafshan Qizilqum
  Metalurg Bk. Metalurg Bekabad 4:00 PM Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Match day 33 Radomiak Radomiak Radom 5:00 PM Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 5:00 PM Olimpia Elblag Olimpia Elblag
  Rozwój Katowice Rozwój Katowice 5:00 PM LKS Lodz LKS Lodz
  ROW Rybnik ROW 1964 Rybnik 5:00 PM GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Legionovia Legionovia Legionowo 5:00 PM Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 5:00 PM Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
  Garbarnia Garbarnia Krakow 5:00 PM Warta Poznan Warta Poznan
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 5:00 PM GKS Belchatow GKS Belchatow
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 5:00 PM Blekitni Stargard Blekitni
Match day 34 FC Stadlau FC Stadlau 4:30 PM SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf
Match day 30 FC Köniz FC Köniz 4:00 PM BSC Old Boys BSC Old Boys
  United Zürich FC United Zürich 4:00 PM FC Sion U21 FC Sion U21
  SC Brühl SG SC Brühl SG 4:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 4:00 PM FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
  SC Cham SC Cham 4:00 PM FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
  FC Bavois FC Bavois 4:00 PM FC Zürich U21 FC Zürich U21
  SC Kriens SC Kriens 4:00 PM FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
  FC Breitenrain FC Breitenrain 4:00 PM SC YF Juventus Zürich SC YF Juventus
Match day 26 FC Fribourg FC Fribourg 4:00 PM BSC Young Boys U21 BSC YB U21
  Meyrin FC Meyrin FC 4:00 PM FC Vevey Sports 1899 Vevey Sports
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 4:00 PM FC Martigny-Sports Martigny-Sports
  FC Naters FC Oberwallis Naters 4:00 PM SC Düdingen SC Düdingen
  FC Echallens FC Echallens Région 4:00 PM Etoile Carouge FC Etoile Carouge
  Lancy FC Lancy FC 4:00 PM Team Vaud U21 Team Vaud U21
  FC Portalban FC Portalban/Gletterens 4:00 PM FC Thun U21 Thun U21
Match day 14 Hvidovre IF Hvidovre IF 2:00 PM Boldklubben Avarta BK Avarta
  BK Marienlyst Boldklubben Marienlyst 2:00 PM FC Sydvest 05 FC Sydvest
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 3:00 PM Skovshoved IF Skovshoved
Match day 13 VSK Aarhus Vejlby Skovbakken Aarhus 1:00 PM Hellerup IK Hellerup IK
  IF Lyseng IF Lyseng 2:00 PM Boldklubben af 1893 B93
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 3:00 PM Naesby Boldklub Naesby BK
  Hilleröd F Hilleröd Fodbold 3:00 PM Odder IGF Odder IGF
Match day 26 FC Langenthal FC Langenthal 4:00 PM FC Baden FC Baden
  Zug 94 Zug 94 4:00 PM FC Münsingen FC Münsingen
  FC Bassecourt FC Bassecourt 4:00 PM FC Solothurn FC Solothurn
  Kickers Luzern FC Kickers Luzern 4:00 PM FC Luzern U21 Luzern U21
  FC Black Stars FC Black Stars Basel 4:00 PM SR Delémont SR Delémont
  SC Buochs SC Buochs 4:00 PM Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
  FC Schötz FC Schötz 4:00 PM FC Sursee FC Sursee
  FC Gossau FC Gossau 4:00 PM FC Seuzach FC Seuzach
  FC Balzers FC Balzers 4:00 PM FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
  FC Kosova FC Kosova 4:00 PM USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  Mendrisio FC Mendrisio 4:00 PM FC Red Star Zürich Red Star ZH
  SV Höngg SV Höngg 4:00 PM FC Winterthur U21 Winterthur U21
  FC Tuggen FC Tuggen 4:00 PM FC Thalwil FC Thalwil
  Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 4:00 PM AC Bellinzona AC Bellinzona
Match day 34 FC 08 Villingen FC 08 Villingen 3:30 PM TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
  FC Nöttingen FC Nöttingen 3:30 PM FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
  SGV Freiberg SGV Freiberg 3:30 PM TSG Backnang TSG Backnang
  Karlsruhe II Karlsruher SC II 3:30 PM FV Ravensburg FV Ravensburg
  TSG Balingen TSG Balingen 3:30 PM SV Spielberg SV Spielberg
  1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 3:30 PM Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 3:30 PM Bahlinger SC Bahlinger SC
  1. Göppinger SV 1. Göppinger Sportverein 3:30 PM FC Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  SV Oberachern SV Oberachern 3:30 PM SV Sandhausen II Sandhausen II
  OSC Vellmar OSC Vellmar 3:00 PM SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 3:00 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  Borussia Fulda SC Borussia Fulda 3:00 PM FC Ederbergland FC Ederbergland
  RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 3:00 PM SV Steinbach SV Steinbach
  FSC Lohfelden FSC Lohfelden 3:00 PM TSV Lehnerz TSV Lehnerz
  VfB Ginsheim VfB Ginsheim 3:00 PM SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 3:00 PM KSV Baunatal KSV Baunatal
Match day 38 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 3:30 PM TSG Pfeddersheim Pfeddersheim
  SV Morlautern SV Morlautern 3:30 PM FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg 3:30 PM SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
  FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:30 PM TuS Mechtersheim Mechtersheim
  Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 3:30 PM FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr 3:30 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 3:30 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  FV Engers 07 FV Engers 07 3:30 PM FK Pirmasens FK Pirmasens
  FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 3:30 PM FC Karbach FC Karbach
Match day 14 PSV U19 PSV Eindhoven U19 2:30 PM ADO Den Haag U19 ADO U19
  AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19 2:30 PM NEC Nijmegen/FC Oss U19 NEC/FC Oss U19
  FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 2:30 PM Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
  Feyenoord U19 Feyenoord U19 2:30 PM Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
Match day 26 FavAC Favoritner AC 3:30 PM SV Wienerberg Wienerberg
  Austria XIII FV Austria XIII 4:00 PM SK Slovan HAC Slovan HAC
  Post SV Wien Post SV Wien 4:00 PM SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 4:00 PM Mauerwerk Sport Admira Mauerwerk S.A.
  ASK Elektra ASK Elektra 6:00 PM Team Wiener Linien Wiener Linien
  SV Donau SV Donau 6:00 PM Gersthofer SV Gersthof
Match day 27 St. Peter/Au UFC St. Peter/Au 5:00 PM SV Langenrohr Langenrohr
  Ardagger SC Union Ardagger 5:00 PM SV Gaflenz Gaflenz
  Scheiblingkir. USV Scheiblingkirchen-Warth 5:00 PM SC Zwettl Zwettl
  Leobendorf SV Leobendorf 5:00 PM SC Retz SC Retz
  Waidhofen/T. SV Waidhofen/Thaya 6:00 PM ASV Spratzern Spratzern
Match day 28 Horitschon ASK Horitschon 5:30 PM SV St. Margarethen St. Margarethen
  SV Neuberg SV Neuberg 5:30 PM ASV Draßburg Draßburg
  Pinkafeld SC Pinkafeld 7:00 PM FC Deutschkreutz Deutschkreutz
Match day 25 St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 2:00 PM Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
Match day 28 Voitsberg ASK Voitsberg 3:30 PM SC Fürstenfeld Fürstenfeld
  Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 6:30 PM SV Lebring Lebring
  St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 7:00 PM TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Match day 26 Maria Saal SK Maria Saal 5:00 PM SK Treibach Treibach
  Wattens II WSG Wattens II 3:00 PM SVG Mayrhofen Mayrhofen
  Hall SV Hall 5:00 PM SV Zams SV Zams
  Telfs SV Telfs 5:30 PM SV Kirchbichl Kirchbichl
  Silz/Mötz SPG Silz/Mötz 6:30 PM Union Innsbruck Union Innsbruck
  Kematen SV Kematen 6:30 PM SK St. Johann SK St. Johann
Match day 27 Fussach SC Fussach 4:00 PM Rot-Weiß Rankweil Rankweil
  Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn 5:00 PM FC Langenegg Langenegg
  Höchst FC Höchst 5:00 PM FC Egg Egg
  A. Lustenau II SC Austria Lustenau II 5:00 PM FC Andelsbuch Andelsbuch
Match day 28 Golling SC Golling 12:00 AM SV Straßwalchen Straßwalchen
  Bramberg TSU Bramberg 12:00 AM FC Bergheim Bergheim
  Neumarkt TSV Neumarkt 12:00 AM SV Austria Salzburg A. Salzburg
  Strobl SK Strobl 12:00 AM SV Hallwang 1968 Hallwang
  ÖTSU Hallein ÖTSU Hallein 12:00 AM Salzburger AK 1914 SAK 1914
Match day 20 AKA Bgld. U18 AKA Burgenland U18 4:00 PM Fußballakademie Linz U18 FAL U18
  AKA WAC U18 AKA Wolfsberger AC U18 4:00 PM AKA Tirol U18 AKA Tirol U18
  Stmk.-Sturm U18 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 4:00 PM AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18
  AKA Salzb. U18 AKA Red Bull Salzburg U18 4:00 PM AKA Rapid Wien U18 AKA Rapid U18
  AKA Admira U18 AKA Admira Wacker Mödling U18 4:00 PM AKA St. Pölten U18 St. Pölten U18
  AKA Austria U18 AKA Austria Wien U18 4:00 PM AKA Vorarlberg U18 Vorarlberg U18
Match day 24 FC Monthey FC Monthey 5:00 PM FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy
  FC Bex FC Bex 5:00 PM FC Perly-Certoux Perly-Certoux
  Signal FC Signal FC Bernex-Confignon 5:00 PM US Terre Sainte US Terre Sainte
  CS Interstar CS Interstar GE 5:15 PM FC Chippis FC Chippis
  Veyrier Sports FC Veyrier Sports 5:30 PM FC UGS Genève FC UGS Genève
  CS Chênois CS Chênois 5:30 PM Servette FC U21 Servette U21
  Conthey FC Conthey 6:00 PM FC Montreux-Sports Montreux-Sports
  FC Bulle FC Bulle 4:00 PM FC Genolier-Begnins FC Genolier-Begnins
  FC Colombier FC Colombier 4:30 PM CS Romontois CS Romontois
  FC Echichens FC Echichens 5:00 PM FC Stade-Payerne Stade-Payerne
  FC Farvagny FC Farvagny/Ogoz 6:00 PM FC Dardania Lausanne Dardania LS
  FC Richemond FC Richemond FR 6:00 PM FC Boudry FC Boudry
  FC Thierrens FC Thierrens 7:00 PM FC Vallorbe-Ballaigues FC Vallorbe
  Tavannes FC Tavannes/Tramelan 4:00 PM SC Binningen SC Binningen
  SC Dornach SC Dornach 4:00 PM AS Timau Basel AS Timau Basel
  Allschwil FC Allschwil 5:00 PM FC Reinach FC Reinach
  FC Muri-G. FC Muri-Gümligen 5:00 PM FC Liestal FC Liestal
  FC Konolfingen FC Konolfingen 5:00 PM FC Prishtina Bern FC Prishtina
  FC Hochdorf FC Hochdorf 5:00 PM FC Ibach FC Ibach
  SC Goldau SC Goldau 6:00 PM FC Ascona FC Ascona
  Perlen-Buchr. FC Perlen-Buchrain 6:00 PM FC Brunnen FC Brunnen
  FC Lugano U21 FC Lugano U21 7:15 PM FC Sarnen FC Sarnen
  Aargau U21 Team Aargau U21 2:00 PM FC Olten FC Olten
  Blue Stars ZH FC Blue Stars Zürich 4:00 PM FC Wettingen FC Wettingen
  FC Wohlen U23 FC Wohlen U23 5:00 PM FC Wangen bei Olten Wangen b. O.
  FC Dulliken FC Dulliken 5:00 PM SC Schöftland SC Schöftland
  SC Zofingen SC Zofingen 5:00 PM FC Dietikon FC Dietikon
  FC Biberist FC Biberist 6:00 PM FC Rothrist FC Rothrist
  FC Frauenfeld FC Frauenfeld 4:00 PM FC Dübendorf FC Dübendorf
  FC Winkeln SG FC Winkeln SG 4:30 PM FC Schaffhausen II Schaffhausen II
  FC Kreuzlingen FC Kreuzlingen 4:30 PM Chur 97 Chur 97
  FC Linth 04 FC Linth 04 4:30 PM FC Buchs FC Buchs
  FC Bazenheid FC Bazenheid 5:00 PM FC Rüti FC Rüti
  FC Uzwil FC Uzwil 5:00 PM FC Wil 1900 U20 FC Wil U20
  FC Einsiedeln FC Einsiedeln 6:00 PM FC Freienbach FC Freienbach
Match day 20 AKA WAC U16 AKA Wolfsberger AC U16 2:00 PM AKA Tirol U16 AKA Tirol U16
  Burgenland U16 AKA Burgenland U16 2:00 PM Fußballakademie Linz U16 FAL U16
  Stmk.-Sturm U16 AKA Steiermark - Sturm Graz U16 2:00 PM AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16
  AKA Salzb. U16 AKA Red Bull Salzburg U16 2:00 PM AKA Rapid Wien U16 AKA Rapid U16
  AKA Austria U16 AKA Austria Wien U16 2:00 PM AKA Vorarlberg U16 Vorarlberg U16
  AKA Admira U16 AKA Admira Wacker Mödling U16 2:00 PM AKA St. Pölten U16 St. Pölten U16
Match day 24 Servette U18 Servette FC U18 2:00 PM Team Aargau U18 Aargau U18
  Team Vaud U18 Team Vaud U18 2:00 PM Team Winterthur/Schaffhausen U18 Winterthur U18
  FC Basel U18 FC Basel 1893 U18 2:00 PM Team FC Luzern-SC Kriens U18 FCL U18
  BSC YB U18 BSC Young Boys U18 2:00 PM FC Sion U18 FC Sion U18
  Team Ticino U18 Team Ticino U18 2:00 PM Grasshopper Club Zürich U18 GC Zürich U18
  FC Zürich U18 FC Zürich U18 2:00 PM FC St. Gallen 1879 U18 St. Gallen U18
Match day 6 Mikkelin Mikkelin Palloilijat 4:00 PM FC Vaajakoski FC Vaajakoski
  Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 4:00 PM Laajasalon Palloseura LPS
  Pallokerho Pallokerho Keski-Uusimaa 4:00 PM Järvenpään Palloseura JäPS
  JIPPO JIPPO Joensuu 4:00 PM PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
Match day 5 MuSa Musan Salama 4:00 PM Grankulla IFK Grankulla IFK
Match day 6 JS Hercules JS Hercules 4:00 PM Tampereen Pallo-Veikot TPV
  Vaasa IFK Vaasa IFK 4:00 PM Närpes Kraft Närpes Kraft
Match day 10 Stallion FC Stallion Laguna FC 10:00 AM Ceres-Negros FC Ceres-Negros FC
Match day 13 Maldonado Club Deportivo Maldonado 12:00 AM IA Sud America Montevideo Sud America
  Miramar Miramar Misiones 12:00 AM Tacuarembó Futbol Club Tacuarembó
  Villa Española Deportivo Villa Española 12:00 AM Albion FC Albion FC
  Rentistas CA Rentistas 12:00 AM Cerro Largo FC Cerro Largo
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 12:00 AM Juventud de Las Piedras Juventud
  Club Oriental Club Oriental 12:00 AM Central Español Central
  Villa Teresa Club Atlético Villa Teresa 12:00 AM CS Cerrito Cerrito
group A1 A. Samoa U20 American Samoa U20 1:30 AM Samoa U20 Samoa U20
  Tonga U20 Tonga U20 4:30 AM Cookinseln U20 Cookinseln U20
Match day 29 Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 11:00 AM Wisla Cracow U19 Wisla U19
  Wisla Plock U19 Wisla Plock U19 12:00 PM Legia Warsaw U19 Legia U19
  Cracovia U19 Cracovia Krakow U19 12:00 PM MOSP Bialystok U19 MOSP U19
  LKS U19 LKS Lodz U19 1:30 PM Stomil Olsztyn U19 Stomil U19
  Polonia U19 Polonia Warsaw U19 6:00 PM Znicz Pruszkow U19 Znicz Pruszkow U19
  Piast U19 Piast Gliwice U19 12:00 PM Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 Podbeskidzie Bielsko-Biala U19
  S. Szczecin U19 Salos Szczecin U19 12:00 PM Gornik Zabrze U19 Gornik U19
  Miedz U19 Miedz Legnica U19 12:00 PM Lechia Gdansk U19 Lechia U19
  Warta U19 Warta Poznan U19 12:00 PM Falubaz Zielona Gora U19 Falubaz U19
  Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 1:00 PM Lech Poznan U19 Lech U19
Match day 15 Técnico U. Técnico Universitario 2:1 Independiente del Valle Independiente
  Uni. Católica CD Universidad Católica 11:00 PM CD El Nacional CD El Nacional
Match day 10 Spartaks Spartaks Jurmala 3:00 PM Valmiera Glass Valmiera
  Liepaja FK Liepaja 6:30 PM FK Ventspils Ventspils
Match day 9 Hai Phong FC Hai Phong FC 12:00 PM Sanna Khanh Hoa Khanh Hoa
  HAGL Hoang Anh Gia Lai 12:00 PM Song Lam Nghe An FC Song Lam FC
  Quang Nam FC Quang Nam FC 12:00 PM Nam Dinh FC Nam Dinh FC
  Ha Noi FC Ha Noi FC 2:00 PM FLC Thanh Hoa Thanh Hoa
Match day 26 Gibraltar Utd. Gibraltar United FC 4:00 PM Gibraltar Phoenix Gibr. Phoenix
  Süssenbrunn SC Süssenbrunn 3:30 PM KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
  Simmering 1. Simmeringer SC 3:30 PM WAF Brigittenau WAF Brigittenau
  NAC Nußdorfer AC 4:00 PM Landstraßer AC-Inter LAC-Inter
  Hellas Kagran Hellas Kagran 4:00 PM FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
  Helfort SC Helfort 15 Young Stars 4:00 PM ASV 13 ASV 13
  Red Star SC Red Star Penzing 6:00 PM DSV Fortuna 05 Wien Fortuna 05
Match day 24 Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 5:00 PM TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
  Bad Vöslau ASK Bad Vöslau 5:00 PM FC Mistelbach FC Mistelbach
Match day 23 Vejle BK U19 Vejle Boldklub U19 12:00 PM Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19
  Randers FC U19 Randers FC U19 1:00 PM FC Nordsjaelland U19 Nordsjaell. U19
  Silkeborg IF U19 Silkeborg IF U19 1:00 PM Odense Boldklub U19 Odense BK U19
  Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 1:00 PM Aalborg BK U19 Aalborg BK U19
  Akademisk U19 Akademisk Boldklub U19 12:00 PM Naesby Boldklub U19 Naesby BK U19
  SönderjyskE U19 SönderjyskE U19 12:30 PM Hvidovre IF U19 Hvidovre IF U19
  Ros U19 FC Roskilde U19 1:00 PM HB Köge U19 HB Köge U19
  B.93 U19 Boldklubben af 1893 U19 2:00 PM AC Horsens U19 AC Horsens U19
  Holbaek B&I U19 Holbaek B&I U19 3:00 PM Hellerup IK U19 Hellerup IK U19
  Thisted FC U19 Thisted FC U19 3:00 PM Naestved Boldklub U19 Naestved BK U19
Match day 25 Pfarrwerfen SC Pfarrwerfen 12:00 AM SK Adnet Adnet
  Puch FC Puch 12:00 AM SV Schwarzach Schwarzach
  Oberndorf 1. Oberndorfer SK 12:00 AM SC Bad Hofgastein Bad Hofgastein
  Grödig II SV Grödig II 12:00 AM USK St. Michael St. Michael
  Thalgau UFV Thalgau 12:00 AM FC Hallein 04 FC Hallein
  Maria Alm UFC Maria Alm 12:00 AM SV Anthering Anthering
  Berndorf USV 1960 Berndorf 12:00 AM Union Henndorf Henndorf
Match day 2 Holst. Kiel II Holstein Kiel II